جارویس کاکر می پرسد: "باید به من کند؟"

Jarvis Cocker, تصویر, توسط João Fazendaمانند انسان بیان هنری خود را "فراتر از رنگ پریده" آلبوم جدید از نوازنده

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
jarvis cocker
Jarvis Cocker, تصویر, توسط João Fazenda

مانند انسان بیان هنری خود را "فراتر از رنگ پریده" آلبوم جدید از نوازنده پاپ Jarvis Cocker—قبلا از خمیر در حال حاضر از یک گروه به نام Jarv است—ریشه در یک غار. "من کمی با وسواس غارها" کاکر گفت: در ماه فوریه در منهتن. کاکر که در شفیلد در شمال انگلستان است که قد بلند و لاغر با عینک. او صحبت می کند در یک نسیم ملایم باریتون با لهجه شمالی در تن خفیف تفریحی. در یک پیاده روی را از طریق سوهو او عینک یک آلپاکا کت با frisson از "قبیله خرس غار" شیک. "این در واقع چیزی است که آنها را Steiff خرس عروسکی از" او گفت: گسترش آستین. دو آهنگ "فراتر از رنگ پریده" به وجود آمد از یک Jarv است عملکرد در یک غار و برگزاری کنسرت به نام اوج غار در دربی شایر انگلستان; ویدیو جدید ویژگی های Jarv در غار در اوایل ماه ژوئیه با یک اجتماعی فاصله باند و بدون مخاطب. به عنوان چراغ بارق روشن ناهموار دیوار کاکر رقص با مشخصه بازوی فشرده vamping. "من باید کند ؟" او آواز می خواند. "بله بله بله" گروه پاسخ می دهد.

در دهه نود پس از انجام با خمیر برای بیش از یک دهه کاکر شد Britpop آیکون علت در بخشی به این گروه آهنگ "مردم عادی" نادر آمار تنها در مورد اینکه در پایان دریافت از slumming در مدرسه هنر. ("او از یونان او تا به حال یک تشنگی برای دانش است. . . .") اخیرا کاکر کمک کرده به وس اندرسون فیلم با همکاری Chilly Gonzales در یک مفهوم آلبوم مورد Chateau Marmont ویرایش کتاب برای فابر و میزبانی رادیو بی بی سی را نشان می دهد. سال گذشته پس از حزب محافظه کار در انتخابات تار و مار خود را سال 2006 تنها "در حال اجرا در جهان" یک جاذب مبتذل eff-شما به سیاستمداران و بازار آزاد تقریبا در صدر UK singles chart. "من کاملا لمس است که" او گفت:. جدید Jarv است آلبوم این هفته اما ثبت قبل ازCovidکاکر ponders بلوغ ("فرزندان خود را در اینجا به شما بگویم / انجام چیزی جدید یا انجام کاری دیگری"); و در "خانه موسیقی تمام شب طولانی" آواز بودن "شناور در جهان از فضای داخلی" و "یک ملت زیر یک سقف" او به نظر می رسد پیش بینی خود شده است. "Goddamn این هراس از مکانهای بسته /" چون من باید disrobin "یا" او آواز می خواند.

در سوهو کاکر جستجو برای مقصد خود را. "من فکر می کنم آن را بالاتر از یک مکان پیتزا," او گفت:. "آه!" او buzzed به خانه رویایی, La Monte جوان و ماریان Zazeela را محترم نور و صدا نصب و راه اندازی در یک سوم-طبقه walkup فضایی که او برای اولین بار بازدید سال پیش با خمیر. او پله صعود و رهبری نسبت به صدای همهمه. "آن را با شما باقی می ماند," او گفت:. "و آن را منجر به کشف و درک مینیمالیستی, موسیقی و تعداد زیادی از آن. شما را به صدا به عنوان چیزی به خودی خود—فیزیکی صدا." یک اپراتور جمع آوری ده دلار و خواسته کاکر برای پاک کردن کفش های خود را که او انجام داد. "هیچ سوراخ در جوراب," او گفت: به دنبال خوشحال و رفت.

فضا تاریک بود, وزوز الکترونیکی droning که صدا مانند یک اورژانس-سیگنال هشدار عبور با شماره گیری تن. کاکر راه می رفت پایین راهرو کم نور به cavelike اصلی اتاق که در آن یک باستان-تولیدی صنعتی مایان فولاد به دنبال سر پیش بینی شده بود بر روی دیوار در سرخابی نور است. اتاق بوی بخور دادن; بالش خال خال طبقه. کاکر نشسته گسترش یک پا. "اگر شما حرکت سر خود را کمی تغییر صدا," او گفت:. "هنگامی که شما در ارتباط برقرار کردن با آن بسیار اهل تفریح و بازی." او شنبه, گوش دادن. "تصور من این خواهد بود یک جای خوب برای آمدن و انجام مدیتیشن," او گفت:. "من می خواهم این ایده از تلاش برای هنوز هم ذهن شما را." رقص هنوز هم می تواند ذهن بیش از حد: "رقص شما احساس خود آگاهانه هنگامی که شما برای اولین بار شروع به تلاش برای انجام آن است. اما اگر شما استقامت شما واکنش نشان می دهند در زمان به موسیقی و مغز خود را خاموش." با Jarv است که او پذیرای مشابه در-منطقه-خودانگیختگی; پایه ترتیبات آمد از اجراهای زنده او گفت: از آنجا که "همه می شود بیش از حد خودآگاه زمانی که آنها در استودیو." نه در غار.

کاکر علاقه در غارها تشدید حدود یک دهه پیش. "من در تلاش بود برای سرگرم کردن من و پسر یکی از تعطیلات آخر هفته شمال," او گفت:. "ما به Creswell Crags یک پارینه سنگی حل و فصل است. وجود دارد یک کنده کاری روی اسب سر و برخی تنها غار هنر در انگلستان آن را نقل مکان کرد و من فکر کردم کسی پشت در مه از زمان کنده کاری بر روی دیوار." در فروشگاه او خریداری یک کتاب به نام "ذهن در غار." "من شروع به فکر می کنم از یک رابطه به عنوان داستان تکامل حیات بر روی زمین," او گفت:. در این آلبوم کاکر را روایت نقطه نظر شامل تمام تاریخ بشر; موضوعات آن عبارتند از انقراض تکامل مبارزه با قدرت صرفه جویی در نهنگ وسوسه نوین نوسازی فراعنه و شهوت است. "من باید کند ؟" شروع می شود sparely به دست آوردن سرعت و ابزار دقیق به عنوان کاکر آواز می خواند در مورد انفجار بزرگ سلول ها و سوپ ازلی; آن می شود خوردن danceable که اگر جمع آوری نشئه حل و فصل در اطراف کشف آتش. "این واقعا یک dénouement که نوع خوب," او گفت:. "تکامل هرگز متوقف نمی شود آن را?" ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب