Jimmy Webb مرگی عشق برای شهر نیویورک (و شلوار)

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.Jimmy Webb بود و بیشتر از

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
Jimmy Webb بود و بیشتر از یک لباس فروشنده; او preening طاووس از بیشتر رنگارنگ عصر.عکس توسط Deidre Schoo / نیویورک تایمز / Redux

در سال 2000 صاحب 5 سنت مارکس جای یک آجر ساختمان در نزدیکی خیابان سوم تصمیم گرفت به رنگ بیش از شصت-توسط-hundred-foot دیواری است که تا به حال تزئین کنار عمارت برای بیش از پانزده سال. نقاشی دیواری با روستای شرق هنرمند هنر Guerra شد و در ابتدا تصور می شد به عنوان یک هوشمندانه عمل بازاریابی چریکی: فیلمساز لچ Kowalski ساخته شده بود ریگ فیلم به نام "Gringo," منتشر شده در سال 1985 chronicling مبارزات یک معتاد به هروئین در جستجوی بعدی خود را حل کنند. این فیلم تبلیغ به عنوان داستان اما از آن قرض گرفته شده به شدت از عمر آن ستاره جان Spacely یک معتاد شناخته شده در اطراف خیابان محل به عنوان Gringo. Guerra نقاشی دیواری یک کاریکاتور از جان Spacely در یک مقیاس بزرگ او سفید کننده-مو بور, امضا, پچ چشم و آویزان صلیب گوشواره وافغان در نئون رنگ در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید.

زمان دیواری ناپدید خیابان محل بود در حال حاضر کاملا متفاوت جلوگیری از آن شده بود که Guerra آن نقاشی شده است. Spacely مرده بود از ایدزدر اواسط دهه نود است. موج جدیدی از gentrification در منهتن بود در نوسان کامل—این بود که در اوج "جنسیت و شهر" دوران—و تنها ترین بی باک پانک ادامه داد: به معطل در خیابان. یکی از این Jimmy Webb یک خریدار برای پانک افسانه ای-بوتیک زباله & واریته. Webb تا به حال شروع به کار در فروشگاه یک سال قبل از آن در سال 1999 پس از چند peripatetic سال در اطراف محله. او دوست داشت در خیابان محل و او گرامی تاریخچه آن; با ماهیچه ی خالکوبی اندام و کوهستانی پف پلاتین موهای او نگاه کرد و نه بر خلاف سيماي Gringo خود را. با توجه به ادا Calhoun کتاب "سنت مارکس مرده است," از 2015 که در تواریخ countercultural تاریخچه خیابان Webb زمان erasure از Guerra است در خیابان هنر به خصوص سخت: "زمانی که آنها بیش از رنگ نقاشی دیواری از Spacely," Webb گفت: Calhoun. "من ایستاده بر روی پله ها در مقابل فروشگاه و گریه کرد."

Webb که هفته گذشته از سرطان در سن شصت و دو بود که یکی از سنت مارکس برای چند دهه به عنوان سازگار حضور در بلوک به عنوان بونگ نمایندگی و تخفیف سوراخ کردن بدن می ایستد. در سطل زباله & واریته او بیش از یک فروشنده; او یک طلسم یک کپسول زمان یک preening طاووس از بیشتر رنگارنگ عصر. در سال 2007 مشخصات در نیویورکر, Webb گفت: Alec ویلکینسون که او یک بار سعی کردم به رفتن به کیپ کاد اما شروع به داشتن شک و تردید در لحظه ای که در سمت چپ شهر نیویورک است. "Sandpipers سنگ" روزنامه گفت: "اما چه مدت می تواند به من نگاه sandpiper? من در دو و نیم روز. شمارش زمان سفر."

روزنامه رشد در شمال ایالت شهر Wynantskill, نیویورک, که در آن پدر خود را متعلق به دو پمپ گاز ایستگاه متصل به خانه و خانواده. زمانی که او وارد شهر نیویورک از طریق مختصری مسافرت مفتی ماجراجویی به فلوریدا در سال 1975—همان سال زباله & واریته باز—لباس او پر شده در یک بالش. به پایان می رسد دیدار او این بار در یک همجنس باز, باشگاه, و به زودی در تثبیت منحط پس از ساعت صحنه مرکز شهر. او را بالاتر از خیابان چهاردهم مکرر Studio 54 اما شرق ایجاد شد اصلی خود زنی زمین; پس از در حال توسعه یک هروئین عادت او برای برخی از زمان در یک جعبه مقوا در Tompkins میدان پارک. (او بعدها در آغوش هوشیاری با همان قدرت او سخت زندگی می کنند.) روزنامه ویلکینسون گفت که او می تواند راه رفتن به سطل زباله & واریته و رویای کار وجود دارد برخی از روز. پس از نوشتن یک نامه به مالک ری گودمن او در نهایت فرود یک کار به عنوان یک فروشنده.

سطل زباله & واریته به دست آورده بودند در اوایل شهرت در میان نوازندگان راک به عنوان یک مکان برای انبار کردن نقره پلت فرم کفش, چرم, حاشیه های کت و باریک برش شلوار جین سیاه و سفید. همچنین محبوب در میان نوجوانان است که خالی از سکنه خیابان به عنوان مکانی برای انبار کردن پیراهن تحمل نامها از بین رفته باندهای آنها هرگز بازی زندگی می کنند. برای وب, ساخت مشتریان احساس می کنید مانند ستاره های موسیقی راک—حتی اگر آنها گرفتن اتوبوس به پدر و مادر خود را' خانه در حومه شد زندگی را خواستار است. او مسلط به, لاتکس, توری تا چکمه, همجنس باز, دار آویز و راه مناسب برای استراحت در Doc Martens. فلیپ او معتقد بود باید متناسب مانند یک پوست دوم. یک ظاهر طراحی شده نوازندگان بود و شور و شوق خاص. او لباس پوشیدن و بریده بریده و آلیس کوپر; او فروخته دوست دیرین Iggy Pop بسیاری از جفت ناحیه تناسلی-استخوان-عریان شلوار چرم. در یاد نوشته شده آنلاین پاپ به یاد می آورد که چگونه Webb خواهد دوش او با هدیه که "همواره پیچیده در صورتی پلنگ, پوست, spritzed با زرق و برق و کمی ستاره طلا مانند نوع شما در مهد کودک برای یک پسر خیلی خوب." (با توجه به سالار Webb اغلب رسالت خود را به ستاره ها و دیگر مشتریان با دادن مباحث از فروشگاه یک عمل است که اذیت رئیس باقی ماند اما درست به Webb را punkish اخلاق.) "درخشان چیزی در مورد Jimmy Webb است که او در همه گروه" Michael Des Barres انگلیسی rock نوازنده بازیگر و مجری رادیویی که به طور منظم زباله & واریته خریداران به من گفت. "او rock-and-roll ابزار است که مردم بازی شده و بازی به سمت راست شلوار."

Jimmy Webb زامبی پس از یک Iggy Pop کنسرت در طول هفته مد نیویورک در ماه سپتامبر سال 2010.عکس توسط Piotr Redlinski / نیویورک تایمز / Redux

روزنامه ویلکینسون گفت که او برنامه ریزی شده را هرگز ترک سطل زباله & واریته: "من می خواهم به آنها را چیزهای مثل من—چه آن را به نام?—تاکسیدرمی و من را در گوشه ای. آنها می توانند به آن دکل بنابراین کسی که می تواند یک رشته و به من بگو: شما سنگ " یا "تنگ تر و تنگ تر این شلوار باید تنگ تر'—چیزهایی که من می گویم در هر روز است.' "در پایان Webb ترک, بعد از فروشگاه منتقل کردن از خیابان محل در سال 2016. سال بعد او خود را باز کرد بوتیک در پایین سمت شرق بیشتر نیاز دارم. (نام قرض گرفته شده از یک Iggy Pop song همچنین خالکوبی در سراسر پشت او.) فروشگاه یک فرمت از زباله & واریته زیبایی—شما هنوز هم می تواند خرید اسارت مهار و کت موتور سیکلت تحت hot-pink neon lights—اما آن را نیز کامل از وب بسیاری از سوغاتی از یک عمر زندگی در میان راک است. وجود دارد دو امضا, گیتار الکتریک, یک جمجمه لوستر و تابلو اعلانات تحت پوشش در باند پین از Mötley Crüe به Jem و هولوگرام. بنابراین اگر شما می خواستم شما می توانید به خرید یک دست گره, روشن, زرد, ژاکت های دبی هری چهره برای سیزده صد و پنجاه دلار است. اما فروشگاه محبوب ترین آیتم های آن امضای "من نیاز به مطلب" T-پیراهن که شد نیمه فرقه شی بعد از اسلش عینک یک در طول یک Guns N'Roses کنسرت در باغ میدان مدیسن.

متی آکینو که برای دو سال گذشته مشغول به کار به عنوان عکاس و طراح گرافیک برای من بیشتر نیاز بهملاقات Webb زمانی که او سرگردان در اطراف مرکز شهر منهتن. "من تو را دیدم غول صورتی, L. E. D. چراغ و آنها به من کشیده در" او به من گفت. "من تو را دیدم جیمی پاپ آپ پشت پیشخوان و من کاهش یافته است تلفن من. گفتم شخص شما پانک-راک مرد همه می دانند!' من در عشق با این پسر. او به من همانند یکی از خود را." آکینو گفت که او و Webb خواهد صحبت در گوشی اکثر شب اغلب تا سه صبح. زمانی که Webb متوجه او سرطان آکینو گفت: او فاش بیماری تنها به دوستان نزدیک خود را. "او با من تماس گرفت شب قبل از یک رویداد و می گویند," مت, من خسته, من نمی توانم حرکت من با پوشیدن sweatpants.' اما پس از آن او خواهد همیشه آن را به کسانی که رویدادهای لباس برای ستاره خود را لحظه ای."

وب زندگی می کرد اما coronavirus همه گیر ساخته شده است آن را سخت برای بزرگداشت او در راه است. مناسب sendoff آکینو گفت: "می خواهم که چراغ روشن بسیاری از مردم گیاهخوار و کوکی ها." در عین حال او انتخاب است به یاد داشته باشید یکی از بزرگ روز با Webb, وسیله بلوک دوستان خود را دوست داشت. "او مرا به خیابان محل به غذا خوردن فلافل در Mamoun و پس از آن ما به دیدن Basquiat نقاشی."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب