کار-سوالات مصاحبه آنها در حال مرگ به درخواست شما

عکس از شاترFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستاندر حال کف دست خود را همیشه این عرق?آیا شما واقعا

توسط NEWS-SINGLE در 17 بهمن 1398
A person in a job interview.
عکس از شاتر

در حال کف دست خود را همیشه این عرق?

آیا شما واقعا می خواهید یک بطری آب و یا آیا شما برخی از منسوخ مفهوم است که پذیرش و گرفتن مقدار مورد نیاز پوست شما را نگاه ضعیف است ؟

چرا که رزومه شما فقط دست من خیلی مرطوب? منظورم این است که من می دانم چرا, اما هنوز هم—چرا ؟

می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد خودتان ؟ در اکثر مختصر اما مربوط به راه ممکن ، من نمی Robert Caro و من به سختی یادداشت برداری در مورد وقت خود را در هر نوع از شرکت الفبا است. من حدس می زنم من باید آن را گوگل.

آیا شما به عنوان خوانده شده "قدرت کارگزار"? چون من. کردم که ؟ همچنین آنچه که حقوق و دستمزد خود را مورد نیاز?

اگر شما پس از "مهارت" در Microsoft Word پس چرا این رزومه فرمت مانند یک takeout منو از اون رستوران که من می دانم به من داد مسمومیت غذایی اما من نوعی نمی تواند ترک ؟ من نمی دانم آنچه آنها در حال تقلید خرچنگ با اما مطمئن است که آمار-یا-را از دست ندهید. مرد من گرسنه هستم.

شما می توانید بگویید که من فکر کردن در مورد مواد غذایی در حال حاضر ؟ به طور معمول, در کارتون, آن را تنها طول می کشد چند ثانیه برای یکی از شخصیت ها به درک که دیگر دیدن است سر خود را به عنوان یک غول ترکیه پا, بنابراین من واقعا باید سعی کنید به نگه داشتن ذهن من چیز دیگری است. اوه راست. شما. چه خود بزرگترین ضعف ؟ و اگر آن را مرطوب بودن و underqualified, پود.

آیا شما راحت با وجود اینکه یک سگ ؟ ما یکی نیست اما من نمی توانستم فکر می کنم از هر چیز دیگری بپرسید. به علاوه من مثل سگ. آن خواهد بود بسیار عالی اگر وجود دارد یکی در حال اجرا در اطراف این محل—من شرط می بندم آن را پوست در براد همه از زمان. به خدا من از آنها بدم میاید که مرد. همیشه به من گفتن برای بازگشت به کار. چرا من می خواهم به انجام این کار ؟ ما حتی نمی باید یک دفتر سگ.

چرا شما می خواهید به کار برای شرکت ما ؟ من شکل آن را احتمالا فقط پول اما من می تواند با استفاده از پپ بحث در مورد هدر رفتن بهترین روز زندگی من اینجا کار زمانی که من می تواند خواندن "کار" من مرد بابی C., در برخی از, هوای آزاد, کافه در حالی که تعمق است که بوروکرات من قصد دارم به biograph بعدی.

اگر ما استخدام شما, شما نمی خواهید برای تزئین میز خود را با کسانی که به رهبری sky movies عروسک با چشم امده که همیشه به من احساس که آنها در حال تماشای من و آنها نیست مانند آنچه آنها را مشاهده کنید مناسب است ؟ واقعا هر عروسک های مربوط به برنامه های شما را من تقاضا به سمت راست در حال حاضر. این به اندازه کافی بد است که من براد مشابه بیش از شانه من در تمام طول روز.

آیا شما هر گونه سوال برای من ؟ ببخشید دوستان اما این زمان برای من نشان می دهد. من در مورد به ضربه و ذهن خود را با پرچین پاسخ جزئیات چگونه شروع کردم به کار کردن در این شرکت در کارآموزی که من رو به خاطر من دروغ گفته در مورد مورگان استنلی که عموی من و حتی اگر هیچ کس باور من, استخدام مدیر احساس بد به اندازه کافی برای من به من فرفره. من نیز به شما اجازه می در بر هیجان انگیز برنامه های من با توجه به گرفتن این شرکت به پرداخت برای یک میز ایستاده که من در نهایت قرار دادن یک صندلی در مقابل در عرض یک هفته.

که در آن شما خود را در پنج دقیقه ؟ چرا که واقعا نیست که دور دور—من به خطر سفارش ناهار در, به طوری که من اصلا اجرا به شما در خیابان.

به نظر شما با پوشیدن یک جفت از بیانیه دستکش ؟ نه تنها می تواند آنها را جذب عرق خود را, اما آنها ممکن است شما را بیشتر به یاد ماندنی—در یک راه خوب. خوب یک راه بهتر است.

چگونه می توانم از مصاحبه با هر کس دیگری است ؟ Don't let me down, Krab Bowlz لطفا—

من کف دست همیشه این عرق? اوه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن