جو بایدن فقط کشته شتاب تئوری سیاست

ایده های هشت کلمه خلاصه دموکراتیک اولیه: حرکت یک اسطوره است, جمعیت و سرنوشت. آسوشیتد پرس سیاستمدار

توسط NEWS-SINGLE در 13 اسفند 1398
آسوشیتد پرس

سیاستمداران به شدت آن را می خواهم. روزنامه نگاران لاف زدن در مورد دیدن آن است. و برخی از دانشمندان ادعا می کنند آن را ندارد حتی وجود داشته باشد. این حرکت—این ایده که قوی سنجی و ابتدایی پیروزی سوق دادن نامزدها به حتی قوی تر سنجی و حتی بیشتر از اولیه پیروزی.

شبح از این افسانه ای سیاسی نیروی ثابت تلویزیون پوشش اولیه فصل است. گذشته تحقیقات نشان داده است که این کلمه در حرکت است ادا 60 بار در روز پخش کابل و اخبار. اما سعی کنید با استفاده از این مفهوم به 2020 دموکراتیک اولیه:

  • پیت Buttigieg برنده آیووا و تقریبا برنده, New Hampshire. روزنامه نگاران در سیاسیاز بوستون هرالدو سی ان ان گفت که او در به دست آوردن شتاب. سپس او رو خرد در نوادا و کارولینای جنوبی است. یکشنبه شب او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.
  • Ctq سوم-پایان محل در نیوهمپشایر ضرب یک محصول نفرین portmanteaus: Klomentum, Klobesurge, Klobucharge. اما در دنیای واقعی از کلمات واقعی و بدون شتاب افزایش و یا شارژ محقق. او ششم به پایان رسید و در آینده دو کشور و کاهش یافته است در روز دوشنبه.
  • برنی ساندرز دنبال کرد تا خود را کمی underwhelming عملکرد در آیووا با یک تیغ نازک پیروزی در نیوهمپشایر. سپس او مذکور را شکست این زمینه در نوادا ایجاد خود را به عنوان دست پایین مورد علاقه را به نفع نامزدی. یک هفته بعد جو بایدن خرد او تقریبا 30 امتیاز در کارولینای جنوبی است.
  • به عنوان بایدن اصلی او فصل شده است غلتکی coaster. او آمد و در چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. هر دو ضرر و زیان شدند ویرانگر به اندازه کافی است که پوشش خود را در زمان مبارزات انتخاباتی در یک premortem پرنیان و صاحب نظران با اطمینان پیش بینی کرد او ندارد شات (بر خلاف مثلا Buttigieg). اما پیروزی خود را در کارولینای جنوبی شد تا قانع کننده آن را نه تنها دوباره او را به عنوان شرکت پیشتاز بلکه دو از متوسط رقبا را به رها کردن.

اگر هر چیزی حرکت در این اولیه است مجازات دارندگان آن به عنوان اغلب به عنوان آن را پاداش آنها. فقط نگاهی به الیزابت وارن که مسابقه به جلو-دونده نقطه در ماه های اکتبر و نوامبر بلافاصله قبل از غوطه وری در پای صندوقهای رای است. وارن تجربه نشان می دهد که داشتن حرکت است که اغلب مانند در اختیار داشتن توپ در NBA. بله توپ وجود دارد و آن را خوب به آن در حساب از نقطه تمام از این بازی است به نمره. اما به عنوان هر گاه از طرفداران بسکتبال می داند که این بازیکن با توپ را دریافت و به خصوص خشن, درمان کرد. آنها swarmed توسط مدافعان طلبه توسط گوینده و گاه به گاه طرفداران و انتقاد اگر آنها اشتباه است. حرکت نشانه ای از موفقیت است که می فرستد به یک بت سیگنال به رقبا: بیا در من. و رقبای اغلب انجام دهید.

این اولیه فصل غرق این ایده که حرکت طول می کشد بیش از چند میلی ثانیه و با توجه به زندگی به یکی دیگر از تئوری های سیاست: جمعیت در حال سرنوشت.

Buttigieg و Klobuchar که درخواست تجدید نظر به حال همیشه اریب به سفید رای دهندگان بیش از حد خود را به رای گیری ملی به طور متوسط در نور ایالت آیووا و نیوهمپشایر. ساندرز است که در طبقه بالا از حمایت در میان افراد جوان و کم درآمد رای دهندگان و Latinos تمیز در نوادا است که تقریبا یک سوم لاتین. و بایدن که پشتیبانی از بالاترین در میان رای دهندگان سیاه و سالمندان تحت سلطه در کارولینای جنوبی است که این کشور پنجم-بالاترین سهم از رای دهندگان.

جمعیتی-سرنوشت نظریه برخی از پایه در علوم سیاسی. یک 2019 مقاله در "شتاب اسطوره" از محققان دانشگاه نشان داد که ویژگی های هر دولت رای دهندگان به جای برخی از ملی نیروی حرکت توضیح داد که دولت توسط دولت نتیجه 2016 دموکراتیک اولیه. در سراسر کشور ساندرز برنده که در آن رای دهندگان بودند سفیدتر و جوان و هیلاری کلینتون برنده در کشورهای بودند که با بزرگتر, سیاه, جمعیت.

واندربیلت کاغذ پیدا کردم که اولیه پیروزی تغییر ندهید ذهن بسیاری از, اما آنها باز دهنده کیف پول. و به معنی پول بیشتر شانس بیشتری برای انتخاب نمایندگان. مقابله و نقره ای که به انتقاد خبرنگاران برای نگرانی بیش از رای گیری در حرکت است هنوز هم ساخته شده انتخابات-پیش بینی مدل که پاداش نامزدهای اولیه پس از جلسه اولیه و برنده به دلیل, به عنوان او را در نوشته های اولیه دولتی برنده به طور معمول منجر به بیشتر کمک های مالی و احتمال بالاتر که رقبای کاهش خواهد یافت.

اگر نامزدی حزب دموکرات روند پایین می آید به جو بایدن در مقابل برنی ساندرز از آن خواهد شد در مرحله نهایی مسابقات بین تنها دو نفر از نامزدها که ساخته ثابت و قابل ملاحظه پایه: ساندرز با رای دهندگان (به خصوص Latinos) و بایدن با رای دهندگان (به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار). در سن زمانی که احزاب در حال شکسته اولیه رای گیری است شکسته در میان بسیاری از نامزدهای زنده و حزب استقرار بیش از حد ضعیف است برای روشن شدن خط اولیه برای آن ترجیح نامزد. این نوع از مسابقات نیست مخصوصا در مورد شتاب یا شتاب اولیه. آنها در مورد ساختمان یک پایه که واقعی, انعطاف پذیر و آماده برای رای دادن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب