آینده شکست برای زنان در محل کار

Coronavirus: COVID-19 کشورهای در سراسر اروپا در حال تنظیم برنامه برای بازگشایی کسب و کار و در عین حال مدار

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
شاتر / گتی / عرش Raziuddin / اطلس

یک مدیر اجرایی در یک عمده شرکت آرایشی و بهداشتی فرانسوی به من گفت او شده است در حال اجرا یک تیم از 70 و نظارت بر بچه های خود را' تحصیل در حالی که شوهر او یک پرستار کار می کند ساعت های طولانی درمان coronavirus بیماران در بیمارستان پاریس. یکی دیگر اجرایی در یک شرکت انرژی است که کار تمام وقت-و همچنین به عنوان انجام تمام پخت و پز و تمیز کردن و مطمئن شوید که او بچه ها را کلاس های آنلاین—چرا شوهر نمی بکشید و وزن خود را. رئیس اجرایی از شیوه زندگی سایت و شریک زندگی خود توانسته اند به مراقبت از دختر جوان تنها به این دلیل که او کار نمی کند و تمام وقت است و قرار دادن کارکنان در فرانسه پاره وقت-بیکاری طرح.

هر سه می گویند حرفه ای خود را تحت فشار پس از فرانسه رفت و به مستند در ماه مارس است. هر سه تلاش کرده اند به تعادل مسئولیت در خانه. و با محدودیت های به آرامی بلند کردن اجسام تمام امید دولت و کشور محل اطمینان حاصل شود که آنها و دیگر زنان نمی سوزاند و یا ترک بازار کار است.

فرانسه مهم است bellwether در این رابطه است. بیش از آلمان و ایتالیا را گسترده دولت مراقبت از کودک و اجباری در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش کمک کرده اند نگه داشتن زن-سطح اشتغال بالا است. اما امروز کسب و کار در حال بازگشایی در سراسر کشور در حالی که بسیاری از مدارس نیست. با زنان هنوز هم به طور پیش فرض مراقبان برای کودکان و پدر و مادر پیری یک تناسب تعداد زنان ممکن است در خانه بماند در حالی که مردان به بازگشت به کار. مشکل فراتر از فرانسه—اخیر سازمان ملل متحد مطالعه هشدار داد که COVID-19 خطر انداخته معکوس دهه پیشرفت مربوط به برابری جنسیتی در نیروی کار است.

دولت ها نقش بزرگی در شکل دادن به بازار کار از طریق اجرای قوانین کار ارائه زمان پرداخت کردن و نیاز است که محل ارائه والدین را ترک کنند. در عین حال سیاست گذاران باید در حال حاضر در نظر گرفتن موضوع دیگری است که تاثیر می گذارد که آیا زنان قادر به بازگشت به کار: مراقبت از کودک و بازگشایی مدارس.

فرستادن بچه ها به مدرسه است که در حال حاضر هرج و مرج فرایند است که به طور گسترده ای متفاوت در سراسر اروپا است. فرانسه تا کنون افتتاح مدارس تنها برای برخی از کلاس های جوان با کاهش اندازه کلاس و حضور داوطلبانه است. آلمان باز کرده است تا حد زیادی برای دانش آموزان به پایان رساندن دبیرستان. بریتانیا را بازگشایی مدارس برای برخی از نمرات با شروع در ماه ژوئن اما اسپانیا و ایتالیا نمی بازگشایی ایشان در تمام این سال تحصیلی. و در عین حال همه این کشورها شده اند بازگشایی خود را در اقتصاد و کسب و کار. چگونه این احتمالا کار می کند ؟

حتی قبل از همه گیر, ضربه, عدم تعادل جنسیتی در خانواده ها بودند تلفظ می شود. زنان فرانسوی ها "پیاده روی پارادوکس" Garance Wattez-ریچارد دیگر اجرایی در یک شرکت بزرگ فرانسوی به من گفت. فرانسه دارای زیرساخت های خوب—معافیت مالیاتی برای پدر و مادر و گسترده دولت مراقبت از کودک برای کودکان از سن سه ماه و همچنین مکان عمومی, pre-K و مهد کودک. "شما می بینید که خیلی از زنان موفق که باید سه چهار و حتی پنج بچه و همه آنها وزن 36 کیلو [85 پوند] و کامل ناخن" Wattez-ریچارد شوخی. "اما در همان زمان چه ما هنوز در حال پنهان کردن یک فرم از نابرابری زیرا این درست نیست که در نهایت ما رسیده ایم هدف ما ... ما به دست آورده ایم آزادی به کودکان و حرفه ای موفق اما هنوز هم ما در انجام بسیاری از کارهای خانه و پخت و پز و تمیز کردن است."

همه زنان من با صحبت تصریح کرد که احساسات. Céline Orjubin از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت My Little Paris, یک شیوه زندگی, وب سایت, عقب نشینی به خانه و خانواده با شریک زندگی خود و دو دختر قرار داده و خود و کارکنان پاره وقت و بیکاری است. Anne-Laure تا به حال به طبخ و مطمئن شوید که کودکان خود را در سن 8 و 18 انجام مشق شب خود را, در حالی که همه کار از راه دور تمام وقت از جنوب فرانسه. "وجود دارد هیچ واقعی سهم بار در زن و شوهر ما را به صداقت او گفت:" درخواست برای خودداری از او نام خانوادگی و نام شرکت خود را به طوری که او می تواند آزادانه صحبت می کنند در مورد کار او و شوهر. "همه از آن من است." Carine که او نیز خواسته است که او شناسایی شود تنها نام است که کار از راه دور از پاریس در حالی که نگه داشتن چشم در او دو بچه به طوری که او یک پرستار می تواند آن را به کار. در اوایل در این مستند او را متوقف تصویری برگزاری جلسات بین 11:30 صبح و 2:30 بعد از ظهر به اجازه دهید کارکنان در تیم او برای مراقبت از فرزندان خود و کمک به آنها با ناهار.

"بزرگترین نگرانی" سوفی بینه که مسئول حقوق زنان در CGT اتحادیه کارگری به من گفت: "یک خشونت بازگشت زنان به خانه است." بینه ترس فرسایش پشتیبانی ارائه شده به مادران شاغل در فرانسه و جاهای دیگر به عنوان کشورهای, از جان گذشته را رو به زوال اقتصاد بازگشت به زندگی, نگاهی به بازگشایی کسب و کار بدون پرداختن به کمبود در مراقبت از کودکان. دیگر مدارس تعطیل هستند, بیشتر زنان را "مجبور به ترک کار," او گفت:. اگر زنان که عمدتا مسئول برای مدرسه در منزل نمی تواند در کار اضافی "حرفه خود را رنج می برند"; "زنان طبقه کارگر و یا کارگران کارخانه هستند متزلزل و آنها ممکن است مجبور به ترک بازار کار." (در انتهای دیگر این طیف سنی نزدیک به نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر در فرانسه شده اند در خانه های بازنشستگی. اگر خانواده ها جلوگیری سپردن پیری خود عزیزان به خانه از جمله بار مراقبت از سالمندان به احتمال زیاد سقوط در زنان بیش از حد.) حتی ظاهرا ظریف تغییر خواهد کرد و عواقب منجر به چه بینه به نام "آلمانی" سیستم—تحصیل شروع می شود در سن 6 در آلمان در حالی که فرانسه حکم آن را از سن 3; آلمان قبل و مدرسه ابتدایی به پایان می رسد در اوایل بعد از ظهر در حالی که فرانسه ارائه می دهد گسترده عمومی مراقبت از.

مسائل دیگر را تحت تاثیر قرار سطح اشتغال زنان در فرانسه و در سراسر جهان. فرانسوی, کارگران, برای مثال, شده اند قادر به کار از خانه در طول مستند چرا که دولت قرار داده و اقدامات اضطراری در جای خود اما کار از خانه به طور معمول به مذاکره در یک کارمند قرارداد و اکثر شرکت ها اجازه نمی دهد آن را برای بیش از چند روز در ماه است. بسیاری از مشاغل مهم است که نمی توان از راه دور انجام می شود—معلمان و پرستاران خانه-بهداشت و درمان-مراقبت از مشاوران روز-ارائه دهندگان مراقبت های سوپر مارکت کارمندان—نیز اغلب توسط زنان است. Underpaid و undersung در بهترین زمان این شغل در حال حاضر در نظر گرفته "ضروری" برای حفظ جامعه رفتن اما آنها نیز به شدت به مخاطره انداخته است. شانس هستند خوب است که بسیاری از این زنان را انتخاب کنید به ترک شغل خود را به مدیریت خانواده خود را کاهش زن-سطح اشتغال در طول راه.

عدم توجه به ارتباط بین مراقبت از کودک و سطح اشتغال زنان است تا حدودی به دلیل این واقعیت است که بسیاری از تصمیم گیرندگان در دولت و در سطوح بالای کسب و کار مرد هستند. آلمان تا به حال کمتر coronavirus تعداد مرگ بیش از دیگر کشورهای اروپایی است. اما حتی اگر آن را به رهبری یک زن آن نشدم در برابری جنسیتی. زمانی که دولت و مقامات دعوت جولیا Jäkel سر از Gruner + Jahr انتشارات به یک جلسه بحث در مورد تاثیر coronavirus در صنعت چاپ و نشر, در خط بودند "تنها عمیق جنس نر, صدای," او نوشت: در Die Zeit. "که در آن زنان است؟" جایی که آنها رفت و او مصمم بود در خانه به مراقبت از کودکان خود را با مدارس بسته شده است. "برای هزاران نفر از زنان دفتر خانه به معنی عمدتا خانه و دفتر کوچک," او نوشت.

این مقاله نویس Margarete Stokowski آمار همان موضوع در اشپیگل: "بسیاری از مردم در حال حاضر توجه به آن است که زنانی که بیشتر به کاهش ساعات کار خود را برای آشتی با کار مراقبت از کودک," او نوشت. در یک ستون در Die Zeit, Antonia Baum مورد بررسی قرار خشم است که رشد با عدم تعادل بین زن و شوهر کار از خانه با دو فرزند جوان است. او را نگران نگه داشتن شغل خود را; او عصبانی است که او را به مراقبت از خانواده و مدرسه در منزل و می توانید تمرکز بر روی کار تنها در شب. "چه کسی باید او خشمگین? جمهوری فدرال آلمان ؟ سرمایه داری تاج?" Baum نوشت.

وضعیت به مراتب بدتر در ایتالیا. سنتی نقش های جنسیتی و فقدان دولت مراقبت از کودکان حمایت وزن در اروپا و چهارمین اقتصاد را مانع خود را بهبود اقتصادی. به سختی نیمی از زنان ایتالیایی کار با حقوقی قرارداد کار به یکی از بالاترین سطوح در اروپا در مقایسه با 68 درصد در فرانسه و 80 درصد در سوئد. با مدارس بسته شد اما کسب و کار بازگشایی اخیر تیتر در La Repubblica بخوانید "فاز 2: هشت میلیون کودک فراموش شده است." ایتالیایی, پدر و مادر دریافت یک "بچه نگهدار جایزه" 600 یورو که تحت پوشش دو ماه از مستند, و همچنین می تواند درخواست برای مرخصی والدین در 50 درصد از حقوق و دستمزد خود را. اما آن زمان به سرعت گذشت. آن را به کمک یک گروه و نه یک راه حل دائمی. این روشن نیست که اگر دولت ایتالیا است توجه کنید. نیروهای کار و متخصص کمیته در مورد بازگشایی تقریبا به طور کامل در مرد—پس از اعتراض عمومی دولت اضافه شده یک تعداد انگشت شماری از زنان است. "این یک رسوایی است که همه کارشناسان در حال مردان" کیار Saraceno یک جامعه شناس و یک متخصص در روابط جنسیتی به من گفت. "نه تنها تمام مردان, اما اقتصاددانان و پزشکان" او گفت:. "وجود ندارد هر کسی که یک متخصص در خانواده-کار روابط. آنها حتی نمی فکر می کنم از آن."

در فرانسه یک مطالعه 34,000 مدیریت در سطح کارگران توسط بینه را اتحادیه کارگری نشان داد که زنانی که کار می کرد از طریق مستند بود و کودکان با سن کمتر از 16 گزارش های اضافی و چهار ساعت داخلی کار یک روز در حالی که مردان گزارش سه. نزدیک به نیمی از زنان گفت: آنها صرف اضافی چهار ساعت در روز به دنبال پس از کودکان خود را در مقایسه با 26 درصد از مردان است. فرانسه جنسیتی برابری وزیر به سفارش یک مطالعه در طول این مستند که همچنین نشان داد زنان شاغل حمل وزن در خانه. وقتی که من پرسید: Anne-Laure در جنوب فرانسه که آیا او در نظر گرفته شده بود گرفتن یک استراحت از کار او گفت: هیچ. "اگر من نیست که کار من, من می خواهم فقط تمیز کننده, آشپز کسی که tidies خانه," او گفت:. "من نیاز به کار من; من آن را دوست دارم."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن