جو بایدن آخرین ایستگاه در کارولینای جنوبی

نظرسنجی ها نشان می دهد جو بایدن پیش رو در کارولینای جنوبی اما شکاف بین او و جبهه ملی-دونده برنی ساندرز شده است

توسط NEWS-SINGLE در 6 اسفند 1398
Joe Biden.
نظرسنجی ها نشان می دهد جو بایدن پیش رو در کارولینای جنوبی اما شکاف بین او و جبهه ملی-دونده برنی ساندرز شده است باریک در حالی که برای.عکس های الیزابت Frantz / ایسنا

دو هفته قبل از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه که برگزار خواهد شد در روز شنبه, Kevin Freel بسته بندی شده یک کولر با Yuenglings و قوطی های روغن از فاستر و سوار شش صد و پنجاه مایل از دلاور به دست کشیدن بر روی درب برای دوست قدیمی اش جو بایدن. او می خواهم انجام همان در آیووا بود که یک هزار مایل از خانه. "این ممکن است جو تاریخ و زمان آخرین ایستادگی" Freel به من گفت. "من کشف من باید برای ایستادگی با او." آن سخت است تصور کنید یک مناسب تر جانشین: Freel است قد بلند و شانه و سیلی هفتاد ساله ایرلندی کاتولیک از شرقی—او در نیوجرسی—که شناخته شده است بایدن پس از نوزده-دهه هفتاد. چند سال پس از بایدن شد یک سناتور ایالات متحده در سال 1973 Freel زد برای دولت سنا در ایالت دلاور و از دست رفته محدود است. بعد از آن او به عنوان یک مدیر مبارزات انتخاباتی برای نامزدهای محلی. "فقط تماشای بایدن و سعی کنید به انجام او را دوست دارم" او را به آنها بگویید. "او می تواند راه رفتن را به هر سالن کلیسا یا آتش سوزی سالن در امریکا و شما می خواهم فکر می کنم او شده است وجود دارد و تمام زندگی خود را." Freel نیز مشغول به کار به عنوان یک مصرف کننده-امور محقق بخش-فروشگاه سانتا و جامعه-بازیگر تئاتر. او و بایدن همان نوع ایرلندی, او گفت:. "وجود دارد محفوظ نوع ایرلندی مانند برادر بزرگتر من. و پس از آن وجود دارد جو بایدن-و-من نوع است. ما بسیار فیزیکی است. آره, آره, چگونه شما انجام می دهند. او انجام شده است که تا کنون از آنجایی که من او را شناخته ام. این که چگونه ما هستند."

در روز شنبه قبل از اولیه من تا به حال چند پیمانه نیم لیتری با Freel در آنچه که او به نام "خیلی خوب" میخانه ایرلندی در مرکز شهر چارلستون است. این تنها دومین بار بازدید از دولت است. Freel مورد استفاده خود را به یک نوار در دلاور در آن میزبانی کمال بایدن در بیست و یکم تولد او گفت:—و او عینک کلاه با نوار نام در آن است. (Freel شناخته شده جیل بایدن پس از او "زنی دست" در یک نوار در نیوآرک او گفت:—همان نوار که در آن Freel دیدم بروس اسپرینگستین بازی درست قبل از "متولد شده برای دویدن" بیرون آمد.) Freel همچنین عینک بایدن پین بود که "وام" از مبارزات انتخاباتی. آن را به تصویر کشیده معاون سابق رئیس جمهور خندان به طور گسترده و با پوشیدن امضای خود را هوانورد. "یکی از بچه ها در این کمپین به من قرض داده است در وعده من نگهبان آن با زندگی من," او گفت: "آنها از همه چیز." (بعد از آن او توضیح داد که آنها فقط در حال اجرا از این خاص را فشار دهید.)

نظر سنجی هنوز هم نشان می دهد بایدن پیش رو در کارولینای جنوبی اگر چه شکاف بین او و جبهه ملی-دونده سناتور برنی ساندرز شده است باریک در حالی که برای. در سه شنبه شب رادیو فردا برگزار خواهد شد بحث در چارلستون; روز چهارشنبه در یکی از ایالت کارولینای جنوبی برجسته ترین آفریقایی-آمریکایی سیاستمداران جیم Clyburn خانه اکثریت شلاق در انتظار تایید بایدن در یک تلاش آشکار برای جلوگیری از ساندرز جزر و مد. بایدن به مدت طولانی به حال قابل توجهی سرب در میان رای دهندگان سیاه در دولت است. Freel کار تا به حال شامل عمدتا از صحبت با ساکنان چارلستون و متقاعد کردن آنها را به چوب با دوستان خود.

"من فقط دیده می شود شاید دو مردم سفید" Freel گفت: توصیف روز خود را تا کنون ضربه زدن بر روی درب در شمال چارلستون است. "اما من فقط عمل مانند من زندگی می کنند در اطراف وجود دارد." اول خود را روز شنبه در شهر او گفت: "یک پلیس کشیده به صحبت کردن با من در حالی که من نشسته بود کنار جاده. یک آفریقایی-آمریکایی افسر. او می گوید: "شما چیدن کسی است ؟ من برگزار شد تا ادبیات و گفت: "من از اینجا مبارزه برای دوست قدیمی من جو بایدن.' او می رود " من هیچ مشکل. من مثل جو. فقط جلو و کمی بیشتر کردن جاده ها است.' "چند روز بعد Freel گفت: او مجبور باشید "سه یا چهار تریلر" تلاش خود را برای پیدا کردن آدرس خیابان. "نمی توانستم تعدادی," او گفت:. "یک خانم بود از ماشین خود را. او گفت: "ببخشید آقا من می تواند به شما کمک کند ؟ که خانه من.' من گفت: "من در مبارزه برای دوست, جو بایدن,.' او گفت: "من نگران نباشید او را با ما. او خوب با ما. او مرد ما.' من گفتم: "آه با تشکر از شما عزیز.' "

Freel دستور دیگری چنگ و شکست روز شماره. "چهل نفر نیست, صفحه اصلی," او گفت:. "شانزده قوی بایدن. من تا به حال یک زن و شوهر با تکیه بایدن. یک زن و شوهر مردد. سپس من تا به حال یک خانم که بی ادب بود. کسی نقل مکان کرد. و یک زن و شوهر از دیگران است." او گفت: "یک زن گفت:" من مردد بین جو و Steerer.' من گفت: "تام Steyer?' او گفت: "آره که یکی است.' "پس از Sanders, Steyer یک پرچین-صندوق میلیاردر که صرف میلیون ها نفر در کارولینای جنوبی ممکن است بایدن را رقیب اصلی در دولت است.

"شما را به این محله و نگاه به اطراف در این خانه و فکر می کنم این افراد نمی دانند که هر چیزی" Freel گفت. "اما آنها می دانند که چه خبر است." بیشترین انتقادی او احساس کردند که آنها درک تفاوت بین دوستان جدید و قدیمی. "بیش از یک نفر به من گفت: 'جو شده است در اینجا برای سال. که معنی زیادی است.' "یکی از Freel های مورد نظر از رای دهندگان نبود بایدن خاص. آن کسی که گفت: او می خواهم "رای رونالد مک دونالد" قبل از رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. "من حمایت هر کس اجرا می شود در برابر تهمت و من می دانم که بایدن را بیش از حد" Freel گفت. "ما همه در خط آتش است." او خلاصه تا احساسات خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن از یک Irish Gaelic عبارت póg mo thóinکه ترجمه تقریبا به عنوان "بوسه الاغ من."

روز بعد من پیوست Freel به او زدم در درب های قبلی اولیه رای دهندگان در شمال چارلستون به عنوان یک نور باران آمد و رفت. تعدادی از خانه به حلقه تصویری doorbells مشابه از کنار درهای خود را; هیچ کدام تا به حال نشانه های سیاسی در حیاط خود را. یک کارگر پستی کشیده تا به پیاده رو فقط به عنوان Freel و من می روم به یک خانه که در آن یک بار دیگر, هیچ کس تا به حال جواب درب. "من از دیدن تن و تن از, آگهی," او گفت:. بیشتر برای Steyer برخی برای الیزابت وارن. "بسیاری از جو," او گفت:. "اما من مثل جو."

هر زمان که کسی جواب نداد و درب Freel آغاز خواهد شد "من از اینجا مبارزه برای دوست من جو بایدن." برخی از مردان که در پاسخ درهای گفت که آنها نمی خواهد می دانم که می خواهم آنها بود رای گیری برای تا زمانی که همسران خود و یا دوست دختر ساخته شده بود تا ذهن خود را. در یک خانه Freel وارد فقط به عنوان زن خانه بازگشت شد. نام او را Jerrial عمده و او پزشکی تکنسین مقرر وزیر و مادر چهار. "من می دانم که او را قادر به انجام این کار" عمده گفت: از بایدن. "اما او نه قرار دادن پانچ خارج وجود دارد وقتی که می آید به بحث. او نمی تواند یک پسر خوب!"

Freel توضیح داد که او را شناخته بایدن پس از هفتاد و مطمئن عمده که بایدن هنوز تیز به عنوان یک رویه.

"من می دانم که او این است که" عمده گفت. "این درست است که ... به نظر می رسد مثل او شدن همه کیسه مشت زدن. من گفت: "پروردگار من فقط خیلی مردد من نمی دانم آنچه من می خواهم به انجام است.' "

Freel چرخد و به electability. "جو بایدن تنها نامزدی که به طور مداوم ضربان تهمت و ضربه او بد در همه نوسان متحده," او گفت:. "و این است که مهم است. به هیچ وجه ما برنده کاخ سفید پشت بدون آنها."

عمده مخالفت نمی, اما نمی, صدا متعهد ،

"من باید او را تا امشب و به او بگویید زمانی که او می شود به بحث فردا شب فقط دست کشیدن کسی؟" Freel گفت.

"آره به او بگویید به دست کشیدن از کسی بیش از" عمده گفت. "کمی تهاجمی تر. دوست من گفت: من می دانم که او را قادر به رئیس جمهور در یک روز. او نه تنها نشان من در این مرحله است که او می خواهد به انجام این کار است."

او گفت: "من با وزن گزینه های من. من رانندگی تا فقط در حال حاضر و من گفت: "من حدس می زنم من بازیگران رای من برای جو.' اما او به من نشان می دهد او می خواهد به انجام این کار. متوقف بودن پسر خوب." او افزود: "ما یک تفاله در کاخ سفید است که نیاز به رفتن."

"من سعی کنید که کلمه به او امشب" Freel گفت.

چند خانه بعد از یک نیمه بازنشسته اپراتور تجاری کسب و کار تمیز کردن جواب درب. او گفت: نام او رابرت Smalls. "من به رای دادن یا به جهنم همسر من میخوام پا زدن من," او گفت: Freel. Freel خواسته است که راه او تکیه داده بود. "من هنوز هم بحث" Smalls گفت. "این است که این دختر و پسر نوجوان," او اضافه کرد: با اشاره به پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, که خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی نامزد از حزب عمده بودند او به پیروزی اولیه. کوچک گفت که نه او و نه همسرش را برای رای دادن به یک, گی نامزد شده است. "ما در مورد صحبت هایی که شب گذشته," او گفت:. Smalls دوست ساندرز بسیار خوب است. "من واقعا راضی با هیچ یک از آنها را هر چند," او اضافه شده است. او می خواست به شنیدن بیشتر در مورد بحث غرامت برای فرزندان برده داری, او گفت:, و در مورد "بلند, زندان, نظر برای مردان سیاه و سفید."

Freel صحبت در مورد بایدن را "توانایی همدردی با مردم دیگر" و "ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن مانند یک درام" به خصوص در نوسان متحده است. Smalls تمایلی به ارتکاب. او گفت که او به دنبال به جلو به روز سه شنبه بحث است.

در پایان روز Freel شمارش تا عدد. چهل و سه نفر بودند خانه. دوازده نفر به شدت به نفع بایدن; شش از جمله Jerrial عمده بودند با تکیه راه خود را. چهار مردد بودند. یک نفر که می خواهم در Freel لیست شد و در حال حاضر زندانی او آموخته بود و یکی دیگر که در خدمت در ارتش شد و از دولت است. Freel قرار داده و آنها را به "دیگر" دسته روی کاغذ که او می خواهم به مبارزه است.

در راه بازگشت به کمپین شمال چارلستون دفتر مستقر در سابق باشگاه رقص Freel گذشت یک محل به نام اوباما توقف سریع. داخل یک صندوقدار گفت که او می دانست هیچ چیزی در مورد بایدن و یا هر گونه دیگر دموکرات ها در حال اجرا برای رئيس جمهور. او گفت که او منفور مغلوب ساختن پیشی جستن ، (نام فروشگاه او توضیح داده بود و ربطی به مستاجر قبلی از کاخ سفید است.) Freel ارائه سریع زمین از طرف خود مرد. "او با اوباما معاون اول رئیس جمهور," او گفت:. زن جوان راننده سرشونو تکون دادن ظاهری واقعا مشتاق در مورد اتصال است و در مورد رای گیری در اصلی. اما Freel تا به حال شک و تردید خود را.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن