جو بایدن مبارزه انتخاباتی می شود یک آسانسور در کارولینای جنوبی

دو نظرسنجی جدید نشان می دهد که جو بایدن بود که به تازگی تایید شده توسط کارولینای جنوبی نماینده جیمز Clyburn مم

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398
Joe Biden.
دو نظرسنجی جدید نشان می دهد که جو بایدن بود که به تازگی تایید شده توسط کارولینای جنوبی نماینده جیمز Clyburn ممکن است سرب در حالت اولیه در روز شنبه.عکس هیلاری Swift / نیویورک تایمز / Redux

پس از درد و رنج از طریق یک بدبختی چند هفته در سومین انتخابات ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به شدت مورد نیاز برخی از اخبار خوب و روز چهارشنبه در کارولینای جنوبی او در نهایت دریافت برخی از. کنگره جیمز Clyburn یکی از برجسته ترین سیاه دموکرات در این کشور تایید بایدن برای رئیس جمهور و دو نظرسنجی جدید نشان داد که او به عنوان یک پیروزی راحت در شنبه اولیه.

حمایت از Clyburn یک چهارده-اصطلاح نماینده که در حال حاضر اکثر شلاق تا به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود. او و بایدن به حال یک انجمن سیاسی و همسرش امیلی یک کتابدار و فعال سیاسی که سال گذشته درگذشت, یک دوست شخصی از معاون سابق رئیس جمهور. اما هیچ چیز می تواند به کاستن از fulsome و عاطفی طبیعت Clyburn را حرکت. احاطه شده توسط دیگر دموکراتیک مقامات در Trident دانشکده فنی است که در شمال چارلستون کنگره منطقه هفتاد و نه ساله Clyburn که تحمل برجسته واعظ مطرح شده دست راست خود را و گفت: "من ترس برای آینده این کشور است. من ترس برای من و آینده خود و فرزندان خود را در آینده."

Clyburn enunciated کلمات خود را به آرامی ضربه زدن افتا با انگشتان دست خود را برای تاکید. "این کشور است که در یک نقطه عطف" او رفت. "وقت آن است که برای بازگرداندن این کشور و عزت این کشور احترام بگذارند. این چیزی است که در خطر است و من فکر می کنم هیچ کس بهتر مناسب بهتر آماده شده است. من فکر می کنم هیچ کس با صداقت و هیچ کس متعهد به اصول اساسی است که این کشور آنچه در آن است از دوست خوب من—من دیر به دوستان—جو بایدن."

البته آن باقی مانده است دیده می شود چه تاثیر حمایت خواهد شد. در عصر خمیازه نسل تقسیم و سیاسی dealignment کلاه نکاتی از حزب بزرگان—حتی عاطفی آنهایی که نمی کنند به همان اندازه به عنوان آنها استفاده می شود. اما با حدود دو سوم از رای دهندگان در روز شنبه اولیه به احتمال زیاد برای آمدن از کارولینای جنوبی آفریقایی-آمریکایی جامعه Clyburn را محکم حمایت بایدن نمی توان با تخفیف ، به دنبال بیشتر از تایید این بایدن کمپین صادر شده یک ویدیو که در آن Clyburn گفت که کارولینای جنوبی راه اندازی کرده بود به کاخ سفید بیل کلینتون و باراک اوباما, که هر دو برنده مقدماتی در دولت خواهد بود و در حال حاضر راه اندازی بایدن در همان مسیر است.

خبر خوب دیگر برای بایدن در آمد و در قالب یک جفت جدید سنجی از دانشگاه کارولینای شرق و دانشگاه کلمسون. شرق کارولینای بررسی نشان داد او با سرب هشت امتیاز بیش از برنی ساندرز—سی و یک درصد به بیست و سه درصد است. این Clemson نظرسنجی نشان داد بایدن با حتی بزرگتر منجر شود: هجده امتیاز. او در سی و پنج درصد است. میلیاردر تام Steyer که صرف مقدار زیادی از پول را در تبلیغات تلویزیونی شد و در جایگاه دوم در هفده درصد است. ساندرز در سوم در سیزده درصد است.

مثل همیشه نظرسنجی جدید داده ها را باید با احتیاط تفسیر کرد. فقط چند روز پیش دو نظرسنجی منتشر شد که نشان داد ساندرز افزایش در فاصله قابل توجه از بایدن در کارولینای جنوبی است. در یک NBC News/Marist College, نظرسنجی, حاشیه بین آنها بود و فقط چهار امتیاز در یک نظرسنجی از رادیو فردا/YouGov در آن بود و پنج امتیاز. زمانی که ساندرز پیاده کردن مرحله پس از دوشنبه شب مبارزه با مواد غذایی از بحث در چارلستون او با سی ان ان گفت: "من فکر می کنم ما باید این حرکت را به نفع خود در اینجا در کارولینای جنوبی به جلو و واقعی ناراحت است."

که هنوز هم می تواند اتفاق می افتد. اما زمان این نظر سنجی را ارائه برخی از تشویق برای بایدن و حامیان او. در حالی که زمینه کار برای NBC News/Marist College و CBS اخبار/نظرسنجی YouGov انجام شد هفته گذشته برخی از سوال برای نظرسنجی جدید انجام شد و پس از نوادا حزبی. این بایدن مبارزات انتخاباتی خواهد شد امیدوار است که نزد ساندرز ضبط blowout پیروزی تشویق برخی از معاون سابق رئیس جمهور حامیان به خانه آمده است.

هر چه اتفاق می افتد در شنبه ساندرز باقی خواهد ماند پیشتاز و مورد علاقه برای به دست آوردن نامزدی. به عنوان مسابقه حرکت بر روی چهارده-دولت سه شنبه مسابقه فقط سه روز بعد بایدن هنوز هم توان رقابت با پیت Buttigieg Amy Klobuchar و مایکل بلومبرگ برای حمایت از متوسط دموکرات. آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز پیشرو در کالیفرنیا و کمی جلوتر در کارولینای شمالی و تگزاس. اگر این نظرسنجی نتایج عهده واقعی رای گیری او را سخت بازپرسی کردن از یک رهبری متعهد نمایندگان.

این بایدن کمپین است بنابراین از لحاظ مالی تیره و تار است که آن را به سختی آگهی در سه شنبه متحده است. در این مرحله اما بایدن را هر پیروزی او می تواند دریافت و امید به ظهور به عنوان تنها جایگزین واقعی به Sanders.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب