جو بایدن معاون رئیس جمهور می تواند قدرتمند ترین در تاریخ

سیاست او می خواهم نیاز به حفظ سالم و با همکاری معاون خود را—بدون هیچ گونه نگرانی که او را تحت الشعاع قرار

توسط NEWS-SINGLE در 28 تیر 1399
هارون J. Thornton; الیاس Nouvelage / بلومبرگ / گتی; Shutterstock / اطلس

منf جو بایدن برنده در ماه نوامبرخود را در حال اجرا همسر می تواند تبدیل به مهم ترین معاون رئیس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن. زن بایدن میدارد دیده می شود می تواند به عنوان یک پتانسیل جمهور-در-انتظار یک سیگنال برای حزب دموکرات در دستور کار در سال آینده و شاید مهم ترین بازیکن در تلاش برای کمک به بایدن مدیریت یک کشور و یک دولت فدرال در بحران است.

تحت شرایط عادی ریاست جمهوری و آن چند برابر تعهدات در حال حاضر بیش از حد برای یک نفر که مسئولیت رسیدگی به. همانطور که باراک اوباما و معاون رئیس جمهور بایدن تعریف دفتر با فرض یک سطح از مسئولیت است که پیشینیان خود را به حال هرگز. اگر انتخاب بایدن به احتمال زیاد به دنبال یک مدل مشابه و به طور بالقوه گسترش اقتدار یک قانون اساسی ناچیز دفتر فراتر از سابقه.

کسانی که مسئولیت خواهد بود و حتی بیشتر وزن را به عنوان کشور مبارزه coronavirus همه گیر; متحمل بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ; و reckons با سوالات مسابقه پلیس و تبعیض پرسیده توسط کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. "جو بایدن معاون رئیس جمهور به احتمال زیاد خواهد شد قدرتمند ترین معاون رئیس جمهور در طول تاریخ به دلیل روند به سمت قوی تر معاون رئیس جمهور جو بایدن می داند که ارزش داشتن یک معاون رئیس جمهور با بسیاری از مسئولیت و جو بایدن در حال رفتن به ارث حماسی فاجعه" دن فایفر سابق اوباما مشاور ارشد و شرکت میزبان از غلاف صرفه جویی در امریکابه من گفت.

در همان زمان با بایدن برنامه ریزی به عنوان یک "گذار نامزد" برای یک موج جدید از جوان و نژادی متنوع سیاستمداران دموکرات او نیز به احتمال زیاد به صورت درجه ای از توجه و موشکافی که چند معاون رئیس جمهور تا کنون داشته است. وظیفه بایدن ژانویه خواهد بود برای حفظ سالم و با همکاری معاون رئیس جمهور—بدون هیچ گونه نگرانی که او را تحت الشعاع قرار دادن او.

"تاریخ به ما می گوید که مهم رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور می آیند و در زمان جایی که آنها در حال آزمایش و سعی و من نمی توانم تصور کنید که یک دوره از زمان که در آن رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در حال رفتن به آزمایش می شود بیش از در ژانویه سال 2021 به" مایکل فلدمن مشاور ارشد سابق ال گور معاون رئيس جمهور به من گفت. "وجود دارد هیچ فرصتی است که کسی که او بر میدارد نیست مهم معاون رئیس جمهور و یا مهم تاریخی شکل است. آنها فقط می خواهد بود."

Fیا بیشتر از تاریخ آمریکا, معاون ریاست جمهوری بود ناچیز اتاق معروف به عنوان "سطل شاش گرم" و "مفید به عنوان یک گاو پنجم سرشيشه سايز" (یا "سرنوشت بدتر از مرگ" با توجه به HBO کمدی Veep). که تغییر در سال 1976 زمانی که Walter Mondale پذیرفته جیمی کارتر معاونت ارائه و گذاشته یک دیدگاه برای چگونه معاون رئیس جمهور می تواند بازی بیشتر صمیمی و نقش فعال در کاخ سفید سیاست است. Mondale که می تواند خروج امن بسازید و یک موقعیت در یک انتخاب کمیته برگزاری یک کنگره برای اولین بار عمده نظارت تحقیقات جامعه اطلاعاتی ساخته شده روشن به کارتر که او می خواست واقعی اقتدار و او نمی خواست به توان محدود به یک مفرد سیاست منطقه است.

"یکی از چیزهایی که همیشه درست بود که معاون رئیس جمهور بود و قدرت آن را تنها به حدی که رئیس جمهور اجازه آن را" Mondale به من گفت. "من قادر به کمک بسیاری به دلیل کارتر به حال شده است در واشنگتن ... و من تا به حال بسیار کمی از تجربه وجود دارد."

کارتر به توافق Mondale نظر. او یکپارچه Mondale کارکنان با خود به او یک دفتر در بال غربی راه اندازی هفتگی ناهار برای دو به بحث در مورد رئيس جمهور در دستور کار گنجانده شده Mondale در جریان ملی-امنیت مدارک و اختصاص او به رئیس خود را رفع مشکل به مدیریت روابط در کاپیتول هیل در دولت و اتحادیه های کارگری. "Mondale نمی خواهم به مسئول هر برنامه ای خاص و یا بخش چرا که او تصور می کردند که می تواند متخلف در کسی دیگری را چمن" ریچارد معارف Mondale رئیس و کارکنان سابق کارتر ارشد کارمند به من گفت. "او می خواست به کلی مشاور و تکالیف خاص زمانی که مورد نیاز است."

در این روز معاون رئیس جمهور را نگه داشته و خود را در کاخ سفید دفاتر هفتگی و ناهار (هر چند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس را دیگر one-on-one) و پی در پی دولت باید گسترش کارتر-Mondale مدل از قدرت های. گور مثلا دفاع و پشتیبانی محیط زیست اصلاحات و "شاهراه اطلاعات," تلاش برای گسترش اینترنت خود برسد. دیک چنی در اختیار داشت تاثیر فوق العاده ای در امنیت ملی و جنگ با ترور است.

اما بایدن معاون ریاست جمهوری بود که بزرگترین جهش رو به جلو از کارتر-Mondale مدل نشده است. بر خلاف قبلی veeps بایدن پایدار سطح بالایی از نفوذ با رئیس جمهور در طول دو دوره در دفتر جوئل گلدشتاین, معاون ریاست جمهوری محقق در سنت لوئیس دانشگاه به من گفت. به عنوان گلدشتاین قبلا نوشته شده و بسیاری از آن اعتبار مشتق شده بود از بایدن عمومی وفاداری به اوباما که او انجام شده "و بدون تسلیم شدن خود هویت عمومی و از دست رفته در حال تبدیل شدن به رئيس جمهور در سایه است."

"این طبیعی بود نقش بایدن به دلیل آن را شامل بسیاری از برخورد با فرمانداران و شهرداران و قانون گذاران و بایدن دوست دارد که" گلدشتاین به من گفت. "او در آن خوب است."

در علاوه بر این به خود هفتگی ناهار با اوباما و بایدن برنامه بسته بندی شده بود با زمان با رئیس جمهور در همراهی با درخواست خود را به "آخرین مرد در اتاق." در هر روز داده بایدن را شروع صبح با پیوستن به اوباما برای ریاست جمهوری جلسه توجیهی روزانه در دفتر بیضی پس از ساخت تالار گفتمان رانندگی از رصدخانه نیروی دریایی. او ممکن است اضافی جلسات در دفتر بیضی با اوباما و یک دولت وزیر یا یک وضعیت اتاق جلسه با هوش-آژانس سر. بسته به روز او می خواهم سر به خارج از شهر برای یک آدرس یک تور یا سفر خارجی و یا اقامت در واشنگتن برای دیدار با قانونگذاران.

در حالی که قبلی معاون رئیس جمهور را خوب بکار بردن قدرت بیش از پروژه های خاص آنها نیست مسئول مسائل مربوط به تعریف یک دولت مانند بایدن نقش در اجرای بهبود عمل پس از رکود بزرگ و پیشرو تلاش به شلاق حمایت از حزب جمهوری خواه به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه. بایدن همچنین دریافت های عمده سیاست خارجی تکالیف در طول هر دو واژه از جمله نقش خود به عنوان مشاور ارشد و قائم مقام به عنوان دولت مورد بحث آن در افغانستان سیاست در سال 2009.

اوباما اعتبار بایدن نفوذ در سیاست بحث قبل از گفتن نیویورکر است که "وجود دارد که در آن جو را سوال اساسا از جانب من به من در تصمیم گیری فضا برای کمک به هم بزنید تا یک بحث شدید." و تا آنجا که برای عموم شناخته شده او هرگز از دست رئیس جمهور اعتماد بر خلاف چنی بود که سرد کردن پس از انتخاب مجدد بوش یا گور که جاه طلبی های ریاست جمهوری تیره و تار خود را در روابط با بیل کلینتون. بایدن در حال حاضر نشان داد که او امیدوار است برای همین ارتباط نزدیک با معاون رئیس جمهور گفت: او را انتخاب کنید "simpatico" شریک است.

تأمل در بایدن مجموعه گسترده ای به عنوان معاون رئیس جمهور فایفر به من گفت که "یکی از دلایلی که او تا به حال بسیاری از پروژه ها به دلیل آنچه که ما به ارث برده است." اگر بایدن و خود را در حال اجرا همسر پیروزی در ماه نوامبر او را "آرزوی خوب اوله روز از سال 2009 بحران مالی است."

تیوی سابق کمپین مشاوران و مقامات دولت من صحبت کرد و گفت که در انتخاب معاون رئیس جمهور بایدن باید تفکر فراتر از مبارزات انتخاباتی خود را و به جای تمرکز که در آن فرد خواهد بهترین کمک به او را اجرا FDR-اندازه ریاست جمهوری او با اشاره به ساختمان.

فقط به عنوان آن را آسان به تصور کنید چه پویا بین آنها می تواند مانند آن را ممکن است برای پیش بینی چه نوع از مسئولیت های او را داشته باشد. یک الیزابت وارن معاون ریاست جمهوری برای مثال می توانید ببینید او نقش اصلی را در بهبود اقتصادی و اجرای ورشکستگی اصلاحات که بایدن به تصویب رسید و از او کمپین پلت فرم. میشل Lujan گریشام فرماندار نیومکزیکو و تنها لاتین شناخته شده است هنوز هم در حال اجرا بوده است ستایش برای دست زدن به دولت coronavirus شیوع و می تواند کمک به بایدن مدیریت فدرال پاسخ. افزایش ستاره ها مانند Keisha لنس کف اصلاح طلب آتلانتا شهردار و وال Demings این رئیس پلیس فلوریدا تبدیل شده که کنگره می تواند منجر جنایی-عدالت اصلاحات. کامالا هریس ظاهری مورد علاقه را به نفع خود veepstakes می تواند همین کار را انجام در حالی که خدمت به عنوان یک کلید کنگره رابط.

آنچه تقریبا قطعی است در مورد بایدن را انتخاب کنید این است که اگر او انتخاب او را به عنوان وارث ظاهری که آیا بایدن یک مدت رئیس جمهور و یا او اجرا می شود در حق خود او هشت سال بعد دیرین استراتژیست جمهوری خواه چارلی سیاه به من گفت. "هر کس او میدارد رفتن به حتی بیشتر موشکافی و تست عادی VP نامزد می کند سیاه و سفید" گفت: "از آنجا که از همه این حدس و گمان وجود داشته باشد که آنها در حال رفتن به جلو-دونده به رئیس جمهور در چهار سال است." که شاید به ویژه درست است اگر او میدارد لاتین و یا سیاه و سفید زن و موقعیت او را به اجرا به عنوان چهره های جدید و جوان تر و متنوع تر حزب دموکرات و سیگنالینگ به رای دهندگان سیاه پوست و لاتین است که مراقبت در مورد نمایندگی در بالای بلیط.

بایدن دقیق بوده است در این سوال که آیا او به دنبال یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهور. اما اگر او چشم پوشیدن انتخاب مجدد او معاون رئیس جمهور می تواند به ایجاد یکی دیگر از VP نقطه عطف با راه اندازی یک انتخابات ریاست جمهوری در وسط دوره اول در حالی که هنوز انجام هر چه وظایف بایدن deputizes به چیزی مدرن, معاون رئیس جمهور انجام داده اند هرگز.

راه اندازی یک کمپین به زودی به معنی او می خواهم فرض کنیم یک سطح نفوذ بر سیاست دموکراتیک است که معاون رئیس جمهور در ذهنشان ندارند. در کنده کاری کردن یک دستور کار برای خود دولت حدود 2022 او می خواهم به راه اندازی یک پیش نمایش از آنچه در حزب دموکرات را از طریق بقیه 2020s. در صورتی که دستور کار پیشرفته تر آن می تواند کمک به تقویت نیروهای جوان متنوع تر رای دهندگان حزب دموکرات نیاز به جذب حسن نیت نه تنها به مبارزات انتخاباتی او اما به بایدن بیش از حد.

هنوز درک بایدن معاون به عنوان جانشین او نیز می تواند چالش ارتباط خود را بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از نظر او خدمت می کند. اگر چشم انداز خود را از حزب دموکرات معنی درگیری با بایدن را می تواند به ایجاد واقعی یا فرضی تنش بین آنها است. به عنوان همکار ادوارد-اسحاق Dovere اخیرا نوشت: بایدن "می خواهد به نفع خود, اما او می خواهد برنده شود در مورد او نه خود را در حال اجرا همسر."

او را مجبور به صرف زمان تعریف خودش را به عنوان یک حاکم شریک در حالی که دفع حدس و گمان در مورد هر گونه درگیری در بال غربی به خصوص اگر مطبوعات شروع به overanalyze او بزرگتر از جاه طلبی های سیاسی, جنیفر پالمیری (دهانه) سابق مدیر ارتباطات کاخ سفید و هیلاری کلینتون در کمپین 2016 به من گفت. اگر او کار خود را به خوبی او ممکن است متهم به تلاش برای بیش از حد مستقل است. اگر او تلاش می کند برای حفظ مشخصات پایین او خواهید بود برای انتقاد از نداشتن جاه طلبی.

به علاوه او می خواهد اولین زن معاون رئیس جمهور در تاریخ—یک تجربه کاملا جدید برای این کشور در بالای چالش تازه از همه گیر بحران اقتصادی و ناآرامی های مدنی. "این خواهد بود جدید و متفاوت به خاطر آن یک زن است برای رفتن به آسان ارتباط برای هر کدام از آنها را به تعادل به دلیل تمام انتظارات و فتنه است که او را احاطه کرده," پالمیری (دهانه) گفت. "مفرد مواضع قدرت به موضوع بسیاری از موشکافی و متضاد استاندارد. پس خدا او را دوست دارم. من فکر می کنم آن را برای رفتن به آن خواهد شد بسیاری."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب