جان بولتون Baffling حکایت در مورد یک "موشک مرد" CD

با همه این رفتار شنیع توصیف در جان بولتون کتاب "موشک مرد" افتضاح است البته تا حد زیادی ناچیز و کاملا احمقانه ا

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
President Donald Trump Vice President Mike Pence and Karen Pence watching a rocket take off
با همه این رفتار شنیع توصیف در جان بولتون کتاب "موشک مرد" افتضاح است البته تا حد زیادی ناچیز و کاملا احمقانه است.عکس توسط مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

از تمام آیات موجود در رامین جان بولتون "از اتاق که در آن اتفاق افتاده است"—خاطرات خود را پر سر و صدا از روی لئامت دادن به عنوان رئیس جمهور تهمت ملی-مشاور امنیت—یکی از goofiest ترین و مضحک است که برنده شد با توجه به بولتون به طور خلاصه اما کاملا با وسواس ارائه autographed دیسک فشرده از التون جان "موشک مرد" به کیم جونگ سازمان ملل متحد, رهبر کره شمالی. در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد با اشاره به کیم به عنوان "موشک مرد" در توییتر آن را به یک سبک و عجیب و غریب پاسخ به کره شمالی امتناع denuclearize و آن مکرر موشکی راه اندازی شد. با انتقال CD تهمت می خواستم کیم بدانید که "موشک مرد" بود یار نام حیوان خانگی—مدت مهرورزی. "او قطعا دوست دارد ارسال موشک نیست او" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "من او را دوست دارم او مرا دوست دارد ما یک رابطه خوب است."

آن را سخت بدانید که دقیقا چه نوع برادرانه گرما مغلوب ساختن پیشی جستن فکر CD ممکن است ارتباط برقرار کند. (آن را نیز سخت به درک آنچه در سی دی موجود دقیقا—"موشک مرد" یک آهنگ در Elton John 1972 LP "Honky قلعه" نه خود آلبوم. شد آن سوخته CD حاوی یک تک آهنگ ؟ یک سی دی تنها ؟ امضا توسط چه کسی؟) در اکتبر 2018 تهمت پرسید: وزیر امور خارجه مایک Pompeo به دست کردن در طول سفر به کره شمالی اما Pompeo هرگز نشستم با Kim; CD باقی مانده جمع به توشه خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم بود. "این CD به کیم باقی مانده یک اولویت بالا برای چند ماه" بولتون می نویسد.

با تمام شنیع مخرب و ویرانگر توصیف رفتار در بولتون کتاب "موشک مرد" افتضاح است البته تا حد زیادی ناچیز و کاملا احمقانه است. آهنگ ضربه بود در سال 1972—تهمت بود فقط بیست و شش هنگامی که آن بیرون آمد—رسیدن به شماره 2 در انگلستان نمودار و شماره 6 در 100 گرم. شعر نوشته شده بود Bernie Taupin ارسال جان را همکار دیرین و ظاهرا با الهام از "موشک مرد" یک داستان کوتاه توسط ری بردبری در سال 1951 منتشر شده. Lyrically "موشک مرد" احساس می کند مانند یک روحانی در ریف David Bowie را "چیز عجیب و غریب فضایی" از سال 1969 که در آن یک فضانورد به نام Major Tom راه اندازی شده است به فضا و مجبور به روی چیزی حساب کردن با عظمت (و خطر) از تجربه خود را: "و من شناور در عجیب و غریب ترین راه / و ستاره ها نگاه بسیار متفاوت از امروز / اینجا / من نشسته در قلع می تواند." Taupin ارسال و جان مرد راکت نیز تغییر تجربه خود را:

و من فکر می کنم همینطور خواهد بود یک مدت طولانی و طولانی
تا touchdown من به ارمغان می آورد دور دوباره برای پیدا کردن
من نه مرد آنها فکر می کنم من در خانه است.
اوه نه. من یک موشک ،

آهنگ راوی است که توسط خود پذیرش هیچ نابغه ای بزرگ—"و این همه علم من را درک نمی کنند / این فقط کار من پنج روز هفته"—و موشک او کورکورانه دستورات یک سفینه فضایی است نه یک موشک هسته ای اما روایت خاص به نظر نمی رسد به خصوص وابسته به مغلوب ساختن پیشی جستن را ارزیابی و یا محبت برای آهنگ یا ایده خود را که آن را باید ارائه شده به کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان یک نوع از ظریف هدیه تهوع. شاید تعجب آور است که مغلوب ساختن پیشی جستن خواندن ترانه مقاوم در برابر تمثیلی تفسیر و یا هر تفسیر در همه.

اصلی "موشک مرد" دوست داشتنی است درد آهنگ. اگر شما مایل به پروراندن این ایده که آن اشارات از سفر فضایی است که در واقع یک استعاره این امکان را به شنیدن آن را به عنوان یک داستان در مورد بیگانگی و تنهایی و احساس قطع امید از مردم و مکان های شما را دوست دارم. اما اگر بولتون کتاب الهام بخش شما را به دوباره مسیر این هفته—و چرا که نه ؟ —توصیه من cueing تا کیت بوش نسخه که در سال 1991 منتشر شد و برای ادای احترام آلبوم با عنوان "دو اتاق: جشن آهنگ Elton John & Bernie Taupin ارسال." بوش قطعا می داند که چگونه برای بیان غم و اندوه اما او ترتیب از "موشک مرد" هم ریخته است, رگی-inflected و هنگامی که او می رسد در کر تقریبا خشن و بی ادب. صدای خود را بالا و طیفی, آغشته با یک نوع آخرتی حکمت—آیا چیزی متفاوت با Taupin ارسال این شعر. هنگامی که او آواز می خواند "من فکر می کنم همینطور خواهد بود یک مدت طولانی و طولانی" آن می شود ممکن است برای یک لحظه به این باور است که او آواز خواندن در مورد یک متعالی و خوش آمدید تجربه: یک زمان طولانی با چیزی زیبا. این یک خوش آمدید ،tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن