John Mulaney حملات<em> SNL </em>طلا دوباره با 'فرودگاه سوشی'

فرهنگ پوچ اغراق موسیقی های جیک Gyllenhaal, David Byrne, و غاز یک کلاسیک از طریق مسنجر. NBC تقریبا د

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398
NBC

تقریبا دو سال پیش پنج شنبه شب زنده پخش "شام خرچنگ" موسیقی fantasia بازیگران میزبان John Mulaney در مورد پوچی سفارش خرچنگ در شهر نیویورک کسی که شام میخورد. Kenan Thompson لباس پوشیدن و به عنوان یک سخت پوستان Jean Valjean و خواند یک آهنگ را با الهام از Les Misérables' "من که هستم؟" این طرح از شب فوق العاده یادآور نوآوری نشان می دهد زمانی که Mulaney بود که در آن نوشتن کارکنان از 2008 به 2012. زمانی که کمدین بازگشت به میزبانی 2019 قسمت دارد عاقبت "Bodega حمام" و در شب آخرین قسمت از سه گانه موسیقی medleys در مورد غیر بهداشتی ناهارخوری نیویورک به پایان رسید با "فرودگاه سوشی."

بدون توجه به آنچه نظر خود را از SNL's اخیر کیفیت این قسمت توسط Mulaney را تبدیل به یک نوع سنت سالانه برای نگاه به جلو به یک که تولید کننده لورن مایکلز باید زنده نگه داشت. به عنوان Mulaney خود گفت: در طول باز کردن تک صدایی او نمی باید هر گونه پروژه ها به اطلاع عموم—"من چیزی در آینده; من اینجا هستم برای ترویج ماه مارس" او deadpanned. اما به عنوان مایک کفاش دیرین SNL تولید که در حال حاضر با این نسخهها کار در اواخر شب با Seth Meyersقرار داده و آن را در توییتر Mulaney میزبانی مانند استیو مارتین میزبانی در 1970s—"شما می دانستید کل نشان می دهد خواهد بود بهتر است." و آن را با یک ویژه standout طرح.

"فرودگاه سوشی" به دنبال همان فرمت به عنوان قبل از شماره های موسیقی با کریس Redd و پیت دیویدسون بازی befuddled مشتریان در به همان اندازه محبوب و ناسزا نیویورک موسسه—این بار فرودگاه لاگاردیا. زمانی که دیویدسون, شخصیت مردد به خرید برخی از سوشی بسته بندی, او سهوا احضار "فانتوم لاگاردیا" یک شکنجه به دنبال غاز توسط تامپسون. "در آرزوی آن را فراموش نشدنی شما که ماهی شما را خوردند / تاریخ انقضا به پایان می رسد در 18" او اعالن در نهایت آشکار خود را به عنوان یکی از پرندگان "که در زمان پایین سالی هواپیما."

خور سوم ورودی در سه گانه "فرودگاه سوشی" بود و حتی عجیب تر از Mulaney دیگر دو موسیقی تقلید. "کسی که شام میخورد خرچنگ" در اصل نوشته شده توسط Mulaney با حال-SNL سر نویسنده کالین Jost در سال 2010 سابق اصرار بر احیای آن را برای اولین حضور خود را به عنوان یک میزبان. تماشای mythos در اطراف این طرح ساخت سال پس از سال است لذت بخش و zaniness به نظر می رسید برای تغذیه به Mulaney اخیر Netflix, ویژه, John Mulaney و گونی دسته ناهاربچه متمرکز دیدنی با مقدار زیادی از موسیقی اعداد.

برخی از مهمانان ویژه از نشان می دهد که کاهش برای "فرودگاه سوشی." وجود دارد جیک Gyllenhaal به حالت تعلیق در سیم و لباس پوشیدن و در لباس خواب آواز خواندن قصیده به گرفتن توجه از TSA (به لحن ماهواره's "Defying Gravity"). وجود دارد David Byrne به عنوان یک چمدان هندلر parodying خود صحبت سر آهنگ "جاده به هیچ جا" با یک گروه گفته به نام "هواپیما به هیچ جا." بایرن همچنین به عنوان انجام, شب موسیقی, مهمان, نشان دادن دو اعداد باور نکردنی از خود آمریکا مدینه فاضله نشان می دهد.

آن را به بهترین شنبه شب زنده بوده است در این فصل و شواهد دیگری که Mulaney حضور الهام بخش برخی از عجیـب و بلند پروازانه ترین طرح نوشتن از زمان کارکنان است. ظاهر خود را همیشه بیشتر از یک تو رفتگی در دیوار کمدی-nerd تجدید نظر شود اما Mulaney قدرت است که شخصیت او نیست بدبینانه یا cliquish—مشاهدات خود را فقط باید شدید ويژگی به آنها بینش خود را احساس می کنید یا عمیقا بران و یا کاملا بی ربط است. آن را که همان سحر و جادو است که باعث می شود کیسه ناهار دسته یک دیده بان جذاب (ویژه که شامل قصیده به "ساده صفحه از رشته فرنگی را با کمی کره" و یک آهنگ است که می پرسد که آیا گل وجود دارد در شب).

خواهد Mulaney تماس آن واریز شده پس از تکمیل سه گانه و یا سعی کنید و نگه داشتن موسیقی خود را خط داغ رفتن ؟ با هر نوع شانس او را در حداقل نگه دارید بازگشت به نشان می دهد. من هنوز هم امیدوار است که او به بازگشت تمام وقت در برخی از نقطه شاید به سر-نوشتن و یا آخر هفته به روز رسانی–میزبانی وظایف هر زمان که Jost تا به حال به اندازه کافی از گیگ. اما Mulaney به نظر می رسد داشتن بیش از حد بسیار سرگرم کننده به عنوان یک طنز جک از همه معاملات است که می تواند کودکان ویژه, آیا تعجب آور صدا کار در عمده فیلم های پرفروش و همچنان خود را پر رونق پایه تا حرفه ای به جای دستبند به یک نشان می دهد. به عنوان او اشاره کرد در مونولوگ بود SNL's قسمت اول در یک جهش روز 29 فوریه ظاهرا هرگز کاهش یافته است در یک شنبه در برنامه 45 سال سابقه. بنابراین فکر می کنم از شب گذشته در قسمت "فرودگاه سوشی" را به عنوان هدیه غیر منتظره از انواع freebie برای سال 2020 را روز اضافی و یک نشانه آن است که طولانی ترین در حال اجرا در تلویزیون نشان می دهد هنوز هم می تواند انجام کاری جدید است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن