جان رابرتز ممکن است متحد تفنگ-طرفداران حقوق برای امید

ایده های تصمیم دادگاه به شنیدن چندین دوم متمم موارد ممکن است نشانه آن است که رئیس دادگستری است نه یک جامد

توسط NEWS-SINGLE در 27 خرداد 1399
لی میلیس / ایسنا

به راحتی نادیده گرفته شده و در همه توجه (به درستی) به تاریخی تصمیم دیوان عالی کشور گسترش antidiscrimination حمایت برای تجاوز مردم آرام بود اعلام توسط قضات که آنها نمی خواهد بشنود از هر 10 دوم متمم موارد آنها تا به حال شده است با توجه به. با توافق به تصمیم گیری هر یک از این موارد قضات ارسال یک سیگنال روشن به تفنگ-جنبش حقوق: به دنبال جلوگیری به دیوان عالی کشور به اعتصاب تفنگ-قوانین کنترل.

این 10 نفر دور فرستاده مطرح شده اساسا مهم است و تا حد زیادی جواب داده نشده سوال در مورد دامنه متمم دوم. در سال 2008 را District of Columbia v. هلردیوان عالی کشور برگزار شد که متمم دوم تضمین یک فرد حق داشتن اسلحه در خانه برای حفاظت شخصی. اما این تصمیم روشن نیست که آیا یک فرد حق حمل اسلحه گرم در خیابان چه نوع اجازه شهرها و ایالات متحده می تواند نیاز برای حمل و یا اینکه آیا تفنگ محافظت اسلحه.

در سال های پس از هلربسیاری از این سوالات بوجود آمده اند در دادگاه های پایین تر اما قضات باید با تایید ترین شکل از کنترل اسلحه. اسلحه طرفداران حقوق از جمله National Rifle Association, آورده اند مورد پس از مورد به چالش کشیدن تفنگ-کنترل قوانین به دیوان عالی کشور امیدوار است که قضات خواهد گام و ارائه حفاظت بیشتر برای صاحبان اسلحه. قبل از عدالت آنتونی کندی استعفا در سال 2018 دادگاه تا به حال به طور مداوم خودداری بزرگ دیگری متمم دوم مورد. زمانی که برت Kavanaugh پیوست دادگاه تفنگ طرفداران به نظر می رسید به احتمال زیاد در نهایت راه خود را: دادگاه نیویورک مورد که نگاه به خودرو برای گسترش متمم دوم.

اما در مارس قضات تصمیم گرفت که در مورد مسئله به نیویورک در حال حاضر لغو چالش کشیده تفنگ قانون است. اسلحه طرفداران و دادگاه ناظران فکر می کردم که یکی از این 10 جدیدتر موارد قطعا پس از آن گرفته شود. قضات به حال ایده های دیگر.

تصمیم خود نبود برای عدم خوب و امیدوار کننده صورت. همه 10 مورد ارائه قضات با عمده سوالات باز در متمم دوم دامنه و برجسته برجسته و محترم دیوان عالی کشور طرفداران. دادگاه حتی رد موارد در سمت راست به حمل خارج از خانه با وجود دادگاه های پایین تر تقسیم در آن موضوع است. دیوان عالی کشور تقریبا همیشه طول می کشد این گونه موارد به منظور حل و فصل چنین انشعابات. نه این زمان.

پس چه توضیح می دهد که دادگاه امتناع دیگری به شنیدن دوم متمم مورد ؟ تنها قضات را می توان خاصی است اما چیزی که ما میدانیم این است که تصمیم دادگاه را در مورد نیاز به توافق تنها چهار قضات. و ما همچنین می دانیم که چهار قضات (نیل Gorsuch کلارنس توماس ساموئل Alito و برت Kavanaugh) همه در ضبط و گفت که دادگاه باید یک دوم اصلاح صورت و آدرس خیلی از سوالات پاسخ داده نشده ناشی از موارد آن را تبدیل به دور امروز. کسانی که قضات می تواند مجبور دادگاه به یکی از آنها نیست و یکی از متهمان که به دلیل جان رابرتز.

اگر چهار محافظه کاران فکر رابرتز خواهد با آنها طرف آنها را قطعا قبول یکی از این 10 نفر. آنها نمی که به خوبی می تواند به این معنی است که آنها با اعتماد به نفس از رابرتز را پشتیبانی می کند. مطمئنا آنها یک حس بسیار بهتر از دادگاه ناظران را در مورد چگونه رابرتز views دوم متمم داده داخلی خود بحث بیش نیویورک مورد و بسیاری از دادخواست در طول سال در موارد زیر حق حمل سلاح است.

یک نتیجه گیری به منظور جلب و سپس از روز دوشنبه انکار به شنیدن آن موارد است که رئیس دادگستری رابرتز ممکن است تا به نفع گسترده گسترش دامنه دوم متمم. اگر این ضربه ای بزرگ به NRA و تفنگ-طرفداران حقوق که در شمارش رابرتز—چه کسانی طرفه با اکثریت در هلر—به یک جامد رای در برابر کنترل اسلحه. بدون رای خود را, آنها ندارد, پنج قضات آنها نیاز به مقیاس امریکا قوانین اسلحه.

البته چهار لیبرال قضات نیز مجبور دادگاه به شنیدن یک تفنگ-کنترل مورد اگر آنها برخی رابرتز خواهد رای با آنها. اما دادگاه های پایین تر در حال حاضر رعایت بیشتر قوانین اسلحه بنابراین لیبرال قضات خوشحال هستند به ترک همه چیز به عنوان آنها هستند.

دادگاه محافظه کاران همراه با تفنگ-حقوق طرفداران شکایت کرده اند در مورد متمم دوم درمان به عنوان یک "طبقه دوم سمت راست." آنها هستند که به دنبال تغییر قانون است. دادگاه عالی امتناع به هر یک از این عمده دوم متمم موارد یک سیگنال قوی است که دیوان عالی کشور و رئیس دادگستری رابرتز در خاص—نیست در مورد به انجام است که در هر زمان به زودی.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب