جوزف مک کارتی و نیروی سیاسی دروغ

جادوگر شکار مک کارتی است که با شناسایی شد و در بدترین حالت آن قبل از او آغاز شده است.عکس از Bettmann / گتیدر ش

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
McCarthy
جادوگر شکار مک کارتی است که با شناسایی شد و در بدترین حالت آن قبل از او آغاز شده است.عکس از Bettmann / گتی

در شروع سال 1950 جوزف مک کارتی در آینده سیاسی نیست نگاه امیدوار کننده است. مک کارتی انتخاب شده بود سناتور ویسکانسین در سال 1946 بعد از تعویض خود را از وابستگی حزب از حزب دموکرات به جمهوریخواه و در حال اجرا به عنوان یک تزئین دریایی جانباز با نام مستعار دم توپچی جو. حتی پس از آن او تا به حال شهرت به عنوان یک scofflaw. او اغراق آمیز جنگ خود را ضبط. او برای اولین بار زد برای سنا (از دست داده) در حالی که او هنوز در مدرسه بود که در برابر ارتش مقررات و او فرار دوم مجلس سنا مبارزات انتخاباتی در حالی که او نشسته قاضی نقض سوگند خود را. سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا او گریختم خود را مالیات و که در آن مبارزات انتخاباتی خود بودجه آمده بود.

زمانی که مک کارتی کردم به واشنگتن او به عنوان یک ابزار از منافع کسب و کار پذیرش یک وام از پپسی-کولا در ازای کار برای پایان دادن به شکر سهمیه بندی (او پرداخت آن را به عقب) و پول از یک شرکت ساخت و ساز در ازای مخالفت با بودجه عمومی برای مسکن (که او در نهایت رای دادند). او به سادگی تا به حال هیچ اخلاقی و یا ایدئولوژیک قطب نما و بسیاری از همکاران او در نظر گرفته او را به عنوان یک مزاحم و یک loudmouth و یک شخص به طور کامل فاقد سناتوری ادب.

بنابراین هنگامی که در سال 1950 لینکلن تولد آمدند در اطراف یک زمان از سال زمانی که حزب جمهوری خواه به طور سنتی ارسال آن به مقامات منتخب به صحبت در صندوق-raisers در سراسر کشور, مک کارتی اختصاص داده بود به سالن بود که در آن به وضوح امیدوار است که او را جذب کمی توجه کنید. اول خود متوقف شد و, اوهایو, شهرستان جمهوریخواه باشگاه زنان در Wheeling, West Virginia, سپس جان سخت دولت دموکراتیک است.

مک کارتی نمی دانم آنچه که او قرار بود به بحث در مورد (او هرگز برنامه ریزی شده بسیار دور پیش) بنابراین او به ارمغان آورد یادداشت های یک زن و شوهر از سخنرانی: یکی در مورد مسکن برای جانبازان, و, یک, متشکل بیشتر از بریده بنیاد با هم توسط یک speechwriter در مورد کمونیست ها در دولت است. مک کارتی بود که ظاهرا تا به حال بسیار کمی برای انجام با آن گفتار دوم اما او تصمیم گرفت برای رفتن با آن.

معلوم نیست دقیقا چه مک کارتی گفت: در Wheeling و او بعدها ادعا کرد که او نمی تواند خود را پیدا کنید کپی از این سخنرانی. اما یک روزنامه محلی گزارش او را به عنوان داشتن دست تکان داد یک تکه کاغذ که در آن او گفته بودند که نام دو صد و پنج کمونیست ها مشغول به کار در وزارت امور خارجه. داستان بود و توسط آسوشیتد پرس و به زودی آن را در همه جا.

مک کارتی بود و در واقع هیچ گونه لیست. او نیست که حتی یک نام. او ممکن است محاسبه می شود که شام سخنرانی در یک باشگاه زنان در غرب ویرجینیا یک مکان امن برای امتحان کردن این "من در دست من" حیله و تا حدودی به آن کار کرده است. در پس از آن حضور خود را در لینکلن-تولد مدار او به همان گفتار هر چند این اعداد را تغییر داد. در رنو این لیست تا به حال پنجاه و هفت به نام. مهم نبود. او برداشت عناوین و تمام شد او در مورد مراقبت. او را تسلط بر آنها برای چهار سال و نیم. Wheeling شد مک کارتی را مغلوب ساختن پیشی جستن برج پله برقی. او پرتاب یک مسابقه آغاز شده و اتش.

لری تای هدف جدید, بیوگرافی "عوام فریب: زندگی و سایه سناتور "جو مک کارتی" (Houghton Mifflin Harcourt) است به این صورت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک قرن بیست و یکم جو مک کارتی. تای تساوی در برخی از تازه منابع از جمله مک کارتی مقالات که سپرده در مارکیوت او آلما مادر و خاطرات منتشر نشده توسط مک کارتی همسر ژان و دیرین خود را دستیار جیمز Juliana که در خدمت به عنوان رئیس خود را محقق شده است.

تای همچنین به نقل از رونوشت از اجرایی جلسات (که جلسات بسته به عمومی), سنا دائمی فرعی در تحقیقات از دولت عملیات کمیته که مک کارتی در اصل ربوده شده در سال 1953 قرار داده و به کسب و کار از افشای کمونیست ها در دولت است.

تای توصیف این متن—تقریبا نه هزار صفحه—به عنوان "به تازگی پرده برداری کرد . . . و هرگز قبل از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت." این است که کمی گمراه کننده است. متن منتشر شده در سال 2003 و آنها شده اند به نقل از گسترده به ویژه توسط Ted مورگان در "قرمز: مککارتیسم در قرن بیستم آمریکا است."

اما آنها مهم است. دیگر سناتور مک کارتی را فرعی متوقف و حضور در این جلسات پس از مک کارتی تحت سلطه همه چیز و پس از آن او شد شخصی ستاره های مجلسی. او می تواند حکم کسی (تای می گوید او به نام پنج صد و چهل و شش شاهدان در یک سال و نیم اخیر او نشان می دهد) و پاسخگو به هیچ کس. این متن به ما McCarthy بی بند و بار. به عنوان تای را McCarthy-مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه? او بیش از این مورد. شباهت غیر طبیعی است.

مک کارتی بود یک بمب پرتاب کننده—و به یک معنا این است که همه چیز او بود. او را ظالمانه شارژ تقریبا همیشه با کمی و یا بدون مدارک اساس و پس از آن او خواهد گشت و گذار در پس لرزه. هنگامی که این فروکش او انداخت یکی دیگر از بمب. او می دانست که هر بار که او آن را خبرنگاران تا به حال دو گزینه. آنها می توانند در حال حاضر آنچه که او گفت: بیطرفانه و یا آنها می تواند مسابقه آن صحت. او مراقبت کمی که آنها نه او مراقبت است که در تمام زندگی خود را به عنوان یک کمونیست-شکارچی او هرگز فرستاده تک "خرابکارانه" به زندان است. آنچه اهمیت داشت این بود که او کنترل مکالمه.

مک کارتی به حمایت از رسانه های کنگلومرا هرست مقالات که تکثير همه چیز را به او گفت و او cheerleaders در commentariat مانند روزنامه وستبروک Pegler و Walter Winchell هر دو آنها رسیده میلیون ها نفر از خوانندگان در زمانی که تعداد نسبتا کمی از خانواده ها (در سال 1952 حدود یک سوم) تا به حال یک مجموعه تلویزیونی. او تلاش برای جلوگیری از یک خصمانه روزنامه میلواکی ژورنالاز کنفرانس های مطبوعاتی خود را و او egged جمعیت در تظاهرات به آزار و اذیت خبرنگاران.

از سمت راست شروع مک کارتی به حال منتقدان برجسته. اما تقریبا کل سیاسی ایجاد شد و ترس از او. شما می توانید او مبارزه کنند که در این صورت او فقط ساخته شده زندگی خود را سخت تر و یا شما می تواند او را نادیده بگیرم که در این صورت او نورد حق بر شما. او بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته افرادی که مخالف با او. او همچنین دسترسی آسان به پول زیادی از آن از تگزاس oilmen که او استفاده می شود برای کمک به سرنگون سیاستمداران که عبور او.

"'نوعی حیوان گورکن" است نه یک ژست یوگا, Ethan."
کارتون توسط ویکتوریا رابرتز

به هواداران خود او می تواند می گویند و بدون اشتباه است. تای به نقل از ناظر انتخابات جورج گالوپ در سال 1954: "حتی اگر آن شناخته شده بودند که مک کارتی به حال به کشته شدن پنج کودکان بی گناه آنها احتمالا هنوز هم با او همراه است." طرفداران او را دوست داشت که او یک پسر قلدر و آنها را دوست داشت که او scandalized این نجیبانه و ممتاز.

مک کارتی مجبور سازمان های دولتی با تهدید ثابت از تحقیقات به دوم حدس ملاقات و به آتش مردم او آغشته فقط به خاطر اینکه او آغشته آنها. او نیازی به اثبات چیزی و او تقریبا هرگز دلیل آن مهم نیست. نام خود را در مک کارتی در دهان بود بوسه مرگ. او یک ناوشکن از مشاغل.

برای تماس با مک کارتی یک نظریه پرداز توطئه است که به او بیش از حد اعتباری. او بیشتر شبیه یک توطئه بازرگان. او تا به حال یک زمین که او مماشات در همه موارد. آن بود که آمریکا دولتی و موسسات آموزشی بوده است نفوذ توسط یک راز شبکه کمونیست و کمونیست هوادار و این مردم بودند اجازه استالین و مائو باید راه خود را در اروپا و آسیا مشغول به کار بودند به نوبه خود ایالات متحده را به یک دیکتاتوری کمونیستی.

آنچه برجسته مک کارتی ادعای خود بود outlandishness. او نمی حمله مردم برای نرمش در کمونیسم یا برای هل دادن سیاست های عمومی مانند مسکن است که سازمان ملل متحد و آمریکا و یا سوسیالیستی. این چیزی است که عادی سیاستمداران مانند ریچارد نیکسون بود. مک کارتی متهم مردم بودن عوامل کمونیست توطئه است. در سال 1951 او ادعا کرد که جورج مارشال وزیر دفاع سابق وزیر امور خارجه و نویسنده از طرح مارشال به حال شده است در سراسر زندگی حرفه ای او "همیشه و همواره در خدمت جهان سیاست کرملین." مارشال گفت: شنبه در مرکز "توطئه در یک مقیاس عظیم به عنوان کوتوله هر گونه قبلی چنین سرمایه گذاری در تاریخ ، یک توطئه از رسوایی آنقدر سیاه است که زمانی که آن را در نهایت در معرض آن اصول باید برای همیشه مستحق maledictions از همه صادقانه مردان است."

حتی جمهوری خواهان بودند مبهوت. مارشال تقریبا جهانی به عنوان یک فداکارانه بنده و یک مدل شخصی probity. رهبر حزب محافظه کار جناح رابرت تفت ابراز تاسف از این که مک کارتی به حال بیش از حد در مورد او. اما این مورد تا آنجا که اکثر جمهوری خواهان به حال عصب به رفتن. هیچ چیز آمد از مک کارتی را حمله. برای مک کارتی, چند نکته مهم بود که او گفت: چیزی که آشکار و مضحک و حال کردم و دور با آن. او باید متوجه شدم که او می تواند دور با هر چیزی.

مک کارتی دروغ در همه زمان ها. او دروغ گفته حتی زمانی که او نیاز ندارد به دروغ به عنوان تای فکر می کند در مورد جنگ سابقه بوده است. زمانی که او نمی باید هر گونه حقایق را به زینت او از آنها ساخته شده است. او متوجه شد که اگر او فقط نگه داشته و در تکرار خود مردم رقم خواهد که او باید بر روی چیزی.

او ناتوان از چسبیدن به یک اسکریپت. او rambled و او blustered و اگر همه چیز نیست رفتن راه خود را از او در سمت چپ اتاق. او به شدت تنبل و نادان و آمادگی و او تا به حال شهرت پس از مشاوره آخرین کسی او صحبت کردم. اما او اعتماد غرایز خود را. و او دوست داشت هرج و مرج است. او می دانست که او تا به حال بسیار بالاتر تحمل آن از بسیاری از انسان انجام دهد و او با استفاده از آن را به اشتباه به منحرف کردن اذهان و اخلال.

در پایان هنگامی که او در مورد به محکوم شود توسط سنا برای رفتار خود نسبت به همکارانش او دعوت شده بود به امضای نامه عذرخواهی که احتمالا باید او را قلاب. او خودداری کرد و قرار است به پرتاب قلم در سراسر اتاق. او مانند همین در موتزارت opera: او ترجیح نفرین ابدی به اعتراف است که او تا کنون بوده است اشتباه است.

مانند بسیاری از bamboozlers که موفق توسط preying در صورت جدی و زود باور, مک کارتی بود که به راحتی گول خورده. او اغلب گره خورده است که شاهد کمی به حال برای مخفی کردن در گره است, اما واقعی, جاسوس که شهادت دادند (و وجود دارد یک یا دو) کاملا فریب خورده او. او استخدام rashly و او ارزش وفاداری بیش از توانایی. او همچنین وفادار به کسانی که با او بودند به او وفادار—که از قضا معلوم شد که خود را به آتش کشیدند.

من نمی خواهم این راه را اشتباه گرفته شود اما تا حد معینی مک کارتی است که یک قربانی. افراط و سیاسی خود را ابتذال ساخته اند و او را راحت نماد جنگ سرد ضد کمونیسم—ایدئولوژیک آن عدم تحمل آن بی توجهی به آزادی های مدنی خود اغراق آمیز هشدار در مورد کمونیست نفوذ و گسترش است. اما مک کارتی مسئول هیچ یک از کسانی که همه چیز. کار او این است که با اعتبار انجام—پالايش دولت از جاسوسان و "امنیت خطرات" به طور معمول افراد مظنون به کمونیست همدردی—در حال حاضر انجام شده است قبل از او تا به صحبت می کنند در Wheeling.

این است دلیل اصلی (همراه با کلی بی نظمی) که هیچ یک مک کارتی بررسی شد تا کنون از محکوم کردن هر چیزی. وجود دارد تقریبا هیچ کمونیست چپ به آتش و یا جاسوسان چپ به محکوم کردن. مک کارتی می تواند برای ادامه رسمی تمرین جادوگر شکار طولانی گذشته نقطه آن ساخته شده است هر گونه حس, اما او نمی تواند برای ایجاد آن. سرزنش برای استوار است که با یک مرد که متنفر مک کارتی هری ترومن.

پس از پایان جنگ در سال 1945 آن را بلافاصله روشن نیست چه آینده ما روابط با اتحاد جماهیر شوروی خواهد بود. اما در اوایل سال 1947 بسیاری در دولت آمریکا نتیجه گیری کرده بود که اتحاد جماهیر شوروی بود و خصمانه قدرت و احزاب کمونیست در اروپای غربی بودند تهدید به دموکراسی وجود دارد.

در مارس 12th, در یک سخنرانی قبل از یک جلسه مشترک کنگره ترومن رها وضعیت از هر گونه ابهام باقی مانده. او اعلام کرد که سیاست ایالات متحده "برای پشتیبانی از مردم که در حال مقاومت در برابر تلاش انقیاد مسلح اقلیت و یا با فشارهای خارجی." "مسلح اقلیت" به معنای کمونیستی افغانستان و "فشارهای خارجی" به معنای کرملین. سیاست شد و به سرعت به نام دکترین ترومن. که سخنرانی شروع جنگ سرد.

نه روز بعد ترومن امضا فرمان اجرایی ایجاد فدرال کارمند برنامه های وفاداری که وظیفه F. B. I. و سازمان های دیگر با انجام تحقیقات از کارکنان دولت مشکوک از بی وفایی—به طور خاص کسی با "عضویت در وابستگی با و یا دلسوز ارتباط با هر خارجی یا داخلی سازمان, تشکل, جنبش, گروه و یا ترکیبی از افراد تعیین شده توسط دادستان کل به عنوان توتالیتر فاشیستی و کمونیستی و یا خرابکارانه." با توجه به کلمبیا محقق ایرا Katznelson بین سال 1947 و در سال 1953 4,765,705 کارکنان فدرال را مجبور به پر کردن فرم شروع وفاداری تحقیقات. از این کارکنان 26,236 مراجعه کرده بودند برای بیشتر موشکافی و پانصد و شصت و اخراج شدند و یا استخدام نمی. همجنسگرایان مورد هدف قرار گرفتند به عنوان خطرات امنیتی (بودن در معرض باج خواهی) و یا به عنوان به طور کلی نامطلوب است. وجود دارد هیچ قوانین ضد تبعیض برای حفاظت از آنها. آنها به سادگی از کار اخراج شدند.

در همان زمان کنگره شروع خود وفاداری و تحقیقات است. جلسات در کمونیستها در هالیوود انجام شده توسط خانه سازمان ملل-فعالیت های کمیته آمریکایی (HUAC) آغاز شد و در اکتبر سال 1947 و منجر به محکومیت اهانت به کنگره به اصطلاح هالیوود ده همه آنها در خدمت زندان محکوم. زیر جولای الیزابت بنتلی یک عضو سابق آمریکا حزب کمونیست (C. P. U. S. A.) به HUAC اسامی جاسوسان آمریکایی در میان آنها هری دکستر وایت قبلا یک مقام ارشد در وزارت خزانه داری.

یک ماه بعد یکی دیگر از سابق کمونیست Whittaker اتاق شهادت داد که منجر به بسیاری از دریدن دیدنی از ضد کمونیست جنگهای صلیبی که از سابق در سطح بالا در وزارت دفاع الجزایر صدای خش خش. صدای خش خش از محکوم شد شکنی در ماه ژانویه سال 1950 و به زندان فرستاده شود. همان ماه های اتمی جاسوسی حلقه گران بود که فیزیکدان کلاوس فوکس اعتراف به یک عضو. اعتراف خود را در سال 1951 به اعتقاد جولیوس و اتل روزنبرگ برای جاسوسی و در سال 1953 به اعدام می کنند.

وجود جاسوس بودند گرفتار شود. مورخان جان ارل هاینز و هاروی Klehr که به بررسی اسناد و مدارک از K. G. B. فایل ها و از Venona پروژه—که در آن دولت ایالات متحده ره پیام های رمزی از اتحاد جماهیر شوروی سازمان های اطلاعاتی—می گویند که بیش از پنج صد آمریکایی ها به هوش به شوروی.

ریشه کن کردن جاسوسان و خبرچینان بود بنابراین کاملا معقول سیاست و آن بخش را طولانی می باشد. مشکل این بود که این روند را متوقف نمی وجود دارد. آن اجازه داده شد برای رفت و برگشت تا افرادی که تا به حال تنها اسمی اتصال به امنیت ملی مانند بالا-مدرسه معلمان و فیلمنامه نویسان هالیوود. آن مجوز ضد کمونیستی گروه از همه نوع—رسمی (دولتی) شبه رسمی (آموزشی و مقامات کلیسا) و شبه رسمی (editorialists و ad-hoc سازمان)—به دنبال تحقیقات خود را. و آن را به طور مداوم به تعریف آنچه یک فرد یک خطر امنیتی یا بی وفا.

جاسوسی جرم. اما آن را یک جرم و جنایت به عنوان یک عضو از C. P. U. S. A. کمونیست شده بود در انتخابات در هر انتخابات ریاست جمهوری از سال 1924 تا سال 1940. و نه آن را یک جرم و جنایت به یک همکار-مسافر و یا متعلق به یک مقابل سازمان است. "جبهه" و "fellow-traveller" شد و از نظر هنر به هر حال آنها به معنای هر آنچه که مقامات مسئول تحقیقات گفت: آنها بود. توسط 1950 بسیاری از مردم گرفتار در تحقیقات در حال حاضر به پایان رسید روابط خود با C. P. U. S. A. و با سیاست رادیکال و افراطی به طور کلی. بسیاری از آنها مرتکب ضد کمونیست. اما گذشته خود را مورد استفاده قرار گرفت به نام تجاری آنها را به عنوان بی وفا.

مک کارتی به حال هیچ ربطی به با هر یک از این. در زمان او اتهام خود را فرعی در 1953, C. P. U. S. A. بود رو به زوال و شوروی در حال اجرا از دلسوز آمریکایی ها مایل به آنها را با هوش بود و متوسل به استفاده های معمولی از spycraft.

مک کارتی بود بنابراین به کاهش ساخت امنیت ملی کوه از molehills مانند ادوارد روچیلد bookbinder در دفتر چاپ دولت که ممکن است pilfered برخی از اسناد طبقه بندی شده بود که هیچ دسترسی به اسرار اتمی. روچیلد به نظر می رسد تنها محتمل خطر امنیتی که مک کارتی تا کنون کشف شده; او خود را از دست داد اما او هرگز تحت پیگرد قانونی قرار.

مورد ایروینگ Peress دیگری بود McCarthy پر زرق و برق. Peress شد, یک دندانپزشک, پیش نویس توسط ارتش در سال 1952 به این دلیل که ارتش نیاز دندانپزشکان. او کاهش یافته است به پاسخ به یک سوال در مورد وابستگی سیاسی خود را در وفاداری پرسشنامه و او را به حال ممکن است برخی از قبل از اتصال به C. P. U. S. A., اما او تا به حال هیچ دسترسی به اطلاعات محرمانه—او ثابت دندان—و در زمان مک کارتی به او کردم و در پایان سال 1953 او به دلیل تخلیه شود.

مک کارتی ساخته شده برای کوچکی از سرخ او توقیف با این ادعا که این افراد استخدام شده بود و سطح بالاتر یو پی اس که می دانستند همه چیز در مورد خود را کمونیست اتصالات. Peress خانگی, مک کارتی, اعلام کرد, بخشی از "عمدی کمونیست نفوذ نیروهای مسلح ما."

این مورد از درد نمیخورد یکی از چیزهایی که آورده مک کارتی به او واترلو ارتش-مک کارتی جلسات برگزار شد در بهار سال 1954 و به دنبال تای برآورد با هشتاد میلیون آمریکایی نیمی از جمعیت. جلسات هیچ ربطی به کمونیسم. هدف خود را برای تعیین اینکه آیا مشاور رئیس در مک کارتی را فرعی روی Cohn, حال قرار دادن نامناسب فشار بر ارتش به درمان ویژه به عضو دیگری از مک کارتی کارکنان ثروتمند nonentity به نام دیوید Schine پس از Schine فراخوانده شد. به عنوان او همیشه زمانی که مورد حمله قرار مک کارتی پانچ راست پشت countercharging که ارتش شده بود برگزاری خصوصی Schine گروگان—قرار دادن او را در K. P. وظیفه تهدید به فرستادن او به خارج از کشور—به منظور دریافت مک کارتی را فرعی به رها کردن آن تحقیقات به کمونیست نفوذ خدمات مسلح.

"من در تلاش برای رسیدن به جستجوگری و می خواستم به انتخاب خود مغز است."
کاریکاتور بروس اریک کاپلان

واضح بود که کوهن ساخته شده بود تهدید در تلاش برای دریافت Schine معاف از وظایف عادی از زندگی به عنوان یک ارتش خصوصی. در پشت صحنه مشاوره از رئیس جمهور دوایت آیزنهاور که منفور مک کارتی ارتش وارد جزئیات وقایع نگاری Cohn بسیاری از تماس های تلفنی و ملاقات با مقامات ارتش و یک لیست از خواسته های خود را. وجود دارد هیچ راهی برای مک کارتی که قرار بود به نفع آن استدلال.

و در عین حال مک کارتی نمی چه تقریبا هر کس دیگری انجام داده اند. او نمی پرتاب Schine و Cohn زیر اتوبوس. مک کارتی می دانستند که Schine بی ارزش بود اما او همچنین می دانست که کوهن بود عمیقا متصل به او و مک کارتی ارزش کوهن به عنوان یک انسان بود که به عنوان رایگان از scruples به عنوان او بود. مک کارتی قرار داده و کار خود را در معرض خطر Schine و کوهن و او از دست داده است. آن را ممکن است افتخار در میان اراذل اما این افتخار از مرتب کردن بر اساس.

جالب ترین چیز در مورد این جلسات به دنبال بازگشت است و داستان پشت این جشن dénouement, یک ارز بین مک کارتی و ارتش استخدام وکیل یوسف ولش دیده توسط میلیون ها نفر در تلویزیون و توسط بسیاری از مردم پس از آن در امیل د آنتونیو مستند "نقطه سفارش!" آن زمانی شروع شد که مک کارتی خشم از آنچه او به عنوان ولش بیش از حد تهاجمی بررسی کوهن نشان داد که یک وکیل جوان به نام فرد فیشر در حال & Dorr که در آن ولش تمرین, تا به حال یک بار متعلق به National Lawyers Guild, یک سازمان را متهم کرد که یک کمونیست ،

ولش یک اندیشه دادگاه مجری "من فقط یک کشور ساده وکیل" تنوع و او را در بهترین سگها-سگ تازی صورت. "تا این لحظه سناتور" او گفت:, "من فکر می کنم من هرگز واقعا سنجیده ظلم و ستم خود را و یا خود را به بی مبالاتی." مک کارتی صحبت کرد تا دوباره تکرار چیزهایی که او تا به حال فقط گفت در مورد فیشر. ولش سعی کردم به او را متوقف کند. "سناتور ممکن است ما را رها نمی این؟" "اجازه دهید ما را ترور این پسر بیشتر سناتور; شما انجام داده ام به اندازه کافی. آیا شما هیچ حس نجابت آقا ؟ در گذشته شما در سمت چپ هیچ حس نجابت?"

دوباره مک کارتی حاضر به تغییر موضوع است. ولش به او اجازه دهید صحبت کنید. "آقای مک کارتی گفت:" زمانی که مک کارتی انجام شد "من نمی خواهد این بحث بیشتر با شما. . . . اگر خدا در بهشت به آن را انجام دهد نه شما و نه علت هر گونه خوب است." اتاق فوران در تشویق. حتی خبرنگاران تحسین. آن 9 ژوئن 1954, سی امین روز ارتش-مک کارتی جلسات. اژدها شده بود کشته است.

آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که bamboozler بود گول خورده. آن بود و نه کارتی که به خواست فرد فیشر. آن یوسف ولش. کل فیشر داستان ظاهر شده بود دو ماه قبل در یک جبهه-صفحه مقاله در بار. "آقای ولش امروز تایید گزارش های خبری" این بار گفت: "که او رها شوند از وظیفه اصلی خود, دوم, دستیار, Frederick G. فیشر جونیور, خود بوستون قانون کار به دلیل بستری عضویت در ملی وکلا صنفی که ذکر شده توسط هربرت Brownell, جونیور, دادستان کل به عنوان یک کمونیست-مقابل سازمان است." مقاله همراه بود یک عکس از فیشر. ولش ضجه و زاری کردن که مک کارتی به حال خراب فیشر شهرت بود ساختگی است. فرد فیشر یک تله بود و مک کارتی راه حق را به آن. گفته شده است که هنگامی که ولش چپ این جلسه با اشک در چشمان او winked یک خبرنگار از او می دانستند. من شک او این کار را, اما او قطعا به عنوان.

جلسات به طول انجامید به حال یک صد و هشتاد و هفت ساعت—طولانی به اندازه کافی برای مک کارتی خود را به اندازه کافی سمی در ذهن برای سنا به انجام چیزی در مورد او. یک کمیته منصوب شد برای تهیه هزینه برای یک رای از سرزنش. در پایان در یک پروفایل در سناتوری شجاعت تصمیم گیری ساخته شده بود به "محکوم" مک کارتی برای یک جرم که او تا به حال نابود مشاغل از ده ها تن از بندگان عمومی و یا که او استفاده می شود کنگره ایمنی به افترا اما که او رفتار disrespectfully به دیگر سناتورهای. رای 67-22. سناتور جان اف کندی که برادر کوچکتر بابی خدمت کرده بود در مک کارتی کارکنان رای ندادند. مشکل کمر او توضیح داد: تا به حال او را مانع از آمدن به زمین است.

رای گیری تا به حال هیچ عملی عواقب. اگر چه مک کارتی برطرف شد از ریاست خود را زمانی که دموکرات ها را به دست آورد کنترل سنا او می تواند رفته اند. اما از سوی دیگر سناتور بود و راه از تنبیه او بود که موثر تر از محکومیت و به راحتی در کمتر قابل مشاهده برای رای دهندگان. آنها دوری او. زمانی که مک کارتی افزایش یافت و به صحبت آنها سرگردان کردن کف. زمانی که او با نزدیک شدن گروه ها در رخت آنها را منحل کرد.

مک کارتی هرگز مراقبت چه نوع توجه او تا زمانی که او آن را کردم و او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به نادیده گرفته می شود. او همیشه به عهده گرفت—مردم یافت می شود این یکی از پیچیده ترین چیزهایی که در مورد او -- که او می تواند همچنان به pal با مردان که شهرت او به سطل آشغال. در حال حاضر آبخوری سنگین او فرود بیشتر به اعتیاد به الکل و مرگ او در مارس 2, 1957 در بتسدا نیروی دریایی بیمارستان. هپاتيت داده شد به عنوان علت مرگ; تای فکر می کند بر اساس سوابق پزشکی که این اشتباه است و این که مک کارتی درگذشت ترک الکل—D. T. s. در هر صورت او نوشید خود را به مرگ. او چهل و هشت.

بسیاری از سیاستمداران ملی احتمالا خوشحال شده به رها کردن وفاداری تحقیقات پس از سال 1953 اما هیچ کس می خواست به صحبت کردن در برابر آنها. آن را نه یک موضوع می تواند به بر طرف اشتباه. بنابراین خرابکارانه شکار به طول انجامید تا سال 1957 هنگامی که یک سری از دیوان عالی کشور نظرات محدود کردن قدرت دولتی برای پرس و جو به اعتقادات سیاسی شهروندان است. زمان درخواست تا به حال ده سال به طول انجامید. جوزف مک کارتی بود که تنها یک قسمت در که بدبخت حماسه.

تای عاقلانه نیست پیشنهاد به منظور جلب درس های بسیاری برای امروز از داستان مک کارتی حرفه ای. ما عوام فریب است که به مراتب خطرناک تر از یک سناتور بود که بسیار محبوب و حتی در خود دولت است. ما رئیس جمهور است و او سرسپردگان در حال اجرا در وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری که اختصاص داده شده به پاکسازی مسیر قانونی برای او برای از بین بردن هر کس که در راه خود ایستاده. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام می شود آسیب جدی به کل قوه مجریه. آن را به یک زمان طولانی به آن را تعمیر.

اما آنچه گیج کننده در مورد مک کارتی نیز گیج کننده در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی که مک کارتی در یک موقعیت از قدرت او ناتوان از اصلاح رفتار او. او نمی تواند خاموش آن خاموش حتی وقتی که همه در اطراف او التماس او را به. او تا به حال یک توضیح برای همه چیز و تنها راه او می دانست که چگونه به انجام کار خود را با تهدید و prevaricating. تهمت هم یک تسویه حساب یک ترفند. او می گوید: همان چیزهایی که در هر موضوع و در پاسخ به هر بحران است.

رای دهندگان خسته از یک ترفند اسبان. نه هر کارمند با نظراتش می تواند یک جاسوس با وجود مک کارتی اصرار فقط به عنوان هر داستان تهمت می یابد unflattering می تواند جعلی و نه هر بررسی مواردی او می تواند یک جعل است. بی وقفه بازیافت اتهامات عنوان شده علیه خود را از دست نیش. این چیزی است که اتفاق افتاده است به مک کارتی. این بود که تصمیم گرفت که کمونیست ها بودند نه یک خطر واقعی است. آنها فقط بیمار ثابت snarling و browbeating. آنها می خواستند آن را به دور.

هنگامی که یوسف ولش وارد واشنگتن برای معروف جلسات برخی از افراد درگیر در ارتش دفاع شوکه شده بودند که او به نظر نمی رسد مورد مطالعه در این مورد. آنها نگران این است که او آماده نشده است. اما ولش می دانست که او نمی تواند ضرب و شتم مک کارتی در حقایق چون مک کارتی فقط می خواهد تا حقایق جدید است. او را دیدم که تنها راه برای از بین بردن مک کارتی بود به او این فرصت را به از بین بردن خود است. او اجازه مک کارتی بیهوده گویی و قلدری و قطع برای سی روز و پس از آن به عنوان ساعت بود و پیچ در پیچ پایین او بسته برای کشتن. آن را خالص rope-a-dope, و درس, احتمالا, برای, جو بایدن. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب