Judd apatow آمده است "پادشاه جزیره استاتن" بررسی: Pete دیویدسون, کارآموزی در کمدی و مردانگی

پیت دیویدسون نوشت که این اسکریپت برای "پادشاه جزیره استاتن" با Judd apatow آمده و دیو سیروس بر اساس شخصیت او خ

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
A still from The King of Staten Island.
پیت دیویدسون نوشت که این اسکریپت برای "پادشاه جزیره استاتن" با Judd apatow آمده و دیو سیروس بر اساس شخصیت او خود را پدر.عکس حسن نیت ارائه میدهد Universal Pictures

اگر مدیران' فیلم جمع شده بودند, عنوان, آلبوم, Judd apatow آمده را حرفه ای خواهد قرض گرفتن یک عنوان از جیمی هندریکس: "آیا شما تجربه کرده است." دوره های کارآموزی خود تحولات ظهور از بی گناهی غیر مسئولانه به زندگی-آزمایش بلوغ—و مرزهای بین تازه وضعیت و حرفه ای—ارائه از طریق خط apatow آمده کار به عنوان یک مدیر از جمله در فیلم جدید خود "پادشاه جزیره استاتن." این داستان از بیست و چهار سال-مرد-پسر اسکات Carlin (پیت Davidson) است که به طرز ناراحت کننده و در عین حال با افتخار بیکار عاطفی نیازمندان و در عین حال کاملا ungiving عمیقا ناراضی و خوشحالم که به گسترش این بدبختی اطراف—و که از طریق رابطه جنسی خشن را دوست دارم و موفق باشید آورد انضباط می یابد هدف می آموزد و عشق است.

اسکات زندگی در یک کوچک اما راحت خانه در جزیره استاتن با مادرش, مارجی (Marisa Tomei) یک پرستار و خواهر خود کلر (Maude apatow آمده) که هنگامی که عمل آغاز می شود که فارغ التحصیلی از دبیرستان. پدرش استن, است, این فیلم, مرکزی وجود ندارد و حضور: یک آتش نشان او در عمل قهرمانانه تلاش خطرناک نجات زمانی که اسکات هفت بود. اسکات خاطرات استن مبهم اما اسکات حس از دست دادن و مشتاق است و حس خود را از پدرش عظمت است مجددا روزانه توسط یک حرم در خانواده زندگی می کنند و با سکوت و احترام تن است که با مارجی و خانواده از او صحبت می کنند. (Davidson نوشت که این اسکریپت با apatow آمده و دیو سیروس بر اساس شخصیت اسکات بر پدر خود اسکات دیویدسون یک آتش نشان که در عمل در مرکز تجارت جهانی در 9/11.)

این فیلم اولین صحنه نمایش عمق اسکات عذاب: او در حال رانندگی در سرعت بالا در بزرگراه با چشمان خود را بسته و خود کمربند خاموش روشن اقدام به خودکشی. در آخرین لحظه او باز چشم خود را و موجب صرفه جویی در خود را—ایجاد دیگر رانندگان به یک تصادف جزئی—و در وحشت و ندامت معذرت خواهی با صدای بلند و fastens کمربند صندلی خود را. اسکات عمیقا آسیب دیده اند. او تحمل درد که او نمی دریغ به تحمیل; او یک قطعه کار به طور مداوم ساینده سنگدلانه و برداشت سریع با توهین و چموش با فسخ یک جوان بخیل که کمدی منفی است sapped از آن طنز را دور تحویل و در صورت انفعالی. او می تواند به عنوان رتبه یک پوچ گرا اگر او تا به حال هیچ ایده; در عوض, او فقط یک منجلاب از دل تنگی که پرتاب شن و ماسه در چرخ دنده های اجتماعی, ماشین, زن و شوهر را از روابط و conviviality از تجمعات—شروع با کلر را جشن فارغ التحصیلی که او می کند بهترین خود را به از بین بردن.

بیشتر چه, اسکات رفتار بد هستند و همراه با قضاوت بد او می تواند با اتکا تنها به طور کاملا غیر قابل اعتماد است. او در یک رابطه جنسی با یک زن به نام کلسی (Bel Powley) او را شناخته شده از کلاس چهارم; او فکر می کند آن را فقط و او فکر می کند آن را یک رابطه و نگه داشتن خود را هر چه آن را یک راز کامل است از دوستان و خانواده او موفق به خراب کردن هر دو. او از دبیرستان فارغ التحصیل شده برگزار هرگز یک کار طول می کشد و داروهای ضد افسردگی (که بشدت زندگی جنسی خود را). او برخوردار از یک شور و شوق در زندگی برای خالکوبی. او copiously, خالکوبی, همه بیش از نیم تنه خود را و ادعا می کند که این درد ، او امیدوار است برای تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی, و او را به تمرین با سرشان نتایج بد خود دوستان; رویای بزرگ خود را برای باز کردن یک خال کوبی, رستوران. (او شوخی که از آن خواهد شد به نام "روبی تات-سه شنبه.")

در حالی که اسکات و سه نفر از دوستان ایگور (Moisés Arias), ریچی (لو Wilson) و اسکار (ریکی بلس) هستند حلق آویز کردن در یک متروک beachside پارک, اسکات, تا تو, اسلحه در دست از جان گذشته به عمل برخورد و خالکوبی—ده-سال-پسر به نام هارولد (لوقا دیوید Blumm). زمانی که هارولد پدر ری (Bill Burr) می آید به کارلین خانه به سرزنش اسکات او همچنین در دیدار مارجی. چند روز بعد, Ray—یک آتش نشان است که آگاه از افسانه استن—را برمی گرداند و می پرسد او را. آنها به زودی تبدیل به یک زن و شوهر; آن را مارجی اولین رابطه در هفده سال پس از استن مرگ و اسکات حسادت بیش از عواطف خود می کند بهترین خود را به آنها شکستن. او موفق—اما همچنین پرتاب می شود در خارج از خانه. اسکات حس آینده و مسیر خود را به شفا بستگی به خود و مقابله با از دست دادن پدر خود تروما است که پیچانده شده زندگی خود را. آن را نیز شامل خود را در پیوند با ری و با دیگر آتش نشانان (به خصوص یک, بازی های برگزار شده توسط استیو بوشمی که می دانستند استن هست) که برای ارائه یک جانشین پدر و القای غرور و اصل. و آن را شامل اسکات یادگیری از آنها را کاملتر حقیقت در مورد پدر خود را از مارجی بود و همیشه مایل به اشتراک گذاشتن.

"پادشاه جزیره استاتن" پر است از شگرف antic ricochets از صفراوی گفت و گو که به نظر می رسد به گزاف گویی در از جهت غیر منتظره. آن کمدی است کمتر ظالمانه و فیزیکی کمتر—از در apatow آمده را با فیلم های دیگر و محور بیشتر در مورد علل و اثرات روانشناسی—شاید به این دلیل آن را مجموعه ای در جهان از راه دور از apatow آمده است ، از فیلم های دیگر (حتی glancingly, "The 40-Year-Old Virgin") را در مجموعه ای در جهان از رسانه ها و رسانه های متعصب پاپ-فرهنگ پیشرفته جزوات و خودی. خود را مشتاق یادگیری به مهار خود را از هرج و مرج و یا محجوب توانایی های خود به خودی از طریق کنوانسیون های حرفه ای به rekindle شور و شوق است که آنها راه اندازی شد. در مقابل apatow آمده اتصال به جهان از آتش نشانان به نظر می رسد شکننده قرض تقریبی گریزان. همه از اسکات جزیره استاتن پادشاهی می آید به عنوان یک صرف طرح مکانیزم ترسیم تنها anecdotally در لبه کلیشه. وجود دارد به عنوان مثال یک دنباله است که در آن حبس از چند تا از اسکات دوستان بازی برای خنده و آن را نه تنها یکی است که احساس می کند که اگر از آن گرفته شد از کشو منسوخ طرح و ایده های کمدی.

این فیلم یک داستان آموزش دیر طنز bildungsroman محور در رابطه عاطفی معلمان و دانش آموزان است. مردان در ایستگاه اتش نشانی در حال معلمان و اسکات است و او یاد می گیرد از آنها نه تنها در مورد پدر خود اما در مورد مردانگی خود را—که این شامل نه انکار و یا سرکوب خود را درندهخویی خویی, اما, نه, به بهره برداری از قدرت خود را در تعقیب یک هدف روشن. که است که می گویند که "پادشاه جزیره استاتن" به شدت جنسیتی و این که این gendering است به خصوص بررسی نشده. Apatow آمده گذشته فیلم انتقاد شده است و برای meagreness از خود شخصیت زن; در اینجا آنها حتی کمتر قابل توجه است. وجود دارد تنها یک زن در ایستگاه اتش نشانی یک زن سیاه پوست, بازی های برگزار شده توسط Giselle پادشاه و هر چند IMDb می دهد شخصیت نام Jaylen پترسون آن را نشنیده در فیلم, و او تنها یک بهر عملی یا دو خط از گفت و گو. مارجی است این فیلم را مرکز ثقل آماده تصمیم ساز است که طول می کشد کنترل از زندگی خود را در حالی که همچنین در مواجهه با اسکات نقایص و افشای ری زیپو تسهیلات و متلاطم خود توجیه. در عین حال او شخصیت خود با اینحال متشکل از کمی بیش از یک تابع در طرح. کلسی که باعث می شود او جاه طلبی روشن—برای کار در شهرستان برنامه ریزی و استاتن آیلند "مانند ویلیامزبرگ"—با این وجود به نظر می رسد صرفا در پاسخ به اسکات در سراسر به عنوان یک زائده به سفر خود را.

"پادشاه جزیره استاتن" اجرا می شود دو و یک چهارم ساعت های طولانی و وجود ندارد دیگر آمریکایی کمدی کارگردان کار در حال حاضر است که می تواند در حفظ این مدت با چنین تعادل و گزاف گویی. Apatow آمده تنها کسی است که مشخص شده میل با جان کاساوتیس با گفت و گو صحنه که تقطیر grand شیفت و wrangles به کمدی آشوب. Apatow آمده فیلم همه بیرون کشیدن وجود ندارد اما ضمنی بخش است که من تماس بگیرید کاساوتیس ساعت—عاطفی کبودی کشش از گفت و گو است که در آن شخصیت های اصلی' agonies از بازی در درام به جای کمدی. کاساوتیس بیش از حد فیلم های ساخته شده در مورد مردانگی و حتی نابهنگام مردانگی—داستان ویران بازماندگان دهه صرف بدون اندیشی است. اما برای کاساوتیس به untimeliness از این نابسامانی های زندگی تاریخ این دوران است فوری هسته ای از داستان های خود را; apatow آمده اغلب چیزی مشابه با تفاوت نسل در حالی که در "پادشاه جزیره استاتن" او به نظر می رسد صرفا به قرض گرفتن آنها در انزوا از یک مجموعه از قالب ها.

Apatow آمده است در سراسر زندگی حرفه ای خود شده است متمرکز آهنگساز تصاویر—عکس های خود را نمی, زرق و برق دار, اما او به تماشای عمل و بازیگران آشکار با یک حیله گر شدت و سرسخت لذت. در "پادشاه جزیره استاتن" دوربین کار (توسط رابرت Elswit) کمتر است متمایز است. مستند عنصر قبلی خود فیلم—انعکاس از تجربه شخصی خود و مشاهدات—تا حد زیادی وجود ندارد و از این فیلم shunted به تمثیل و انتزاعی در مورد رشد شخصی و عاطفی. آن را به عنوان اگر نه او و نه دیویدسون می خواستم به نگاه بیش از حد از نزدیک در شخصیت یا محیط; داستان به نظر می رسد ساخته شده چشمگیر پلت فرم است که هرگز زمین را لمس که در آن مجموعه. چه بتن در فیلم ها را بلوف و اجراهای پر انرژی. Tomei است که تا کنون تعجب از عشق و شور و تخیل است. با مته سوراخ کردن یک دینامو از خروش اختراع. و بالاتر از همه دیویدسون خود را با ترکیبی از سفید کمدی تجاوز و لخت عصب آسیب پذیری را فراهم می کند این فیلم با یک پیچیدگی عاطفی است که منجر به برتری لخت داستان سرایی.

این تمثیل از کارآموزی می کند رسیدن به مسائل زندگی حداقل در یک محل—حرفه ای نقطه عطف Davidson بازیگران در این فیلم است. Apatow آمده است که یکی از توسعه دهندگان از کمدی استعداد; بدن خود را از کار وابسته پس از تشخیص چشم برای بازیگران و نویسندگان—مانند Seth Rogen, Lena Dunham and Amy Schumer—و او را کشت هنری خود را در درون خود هنر است. در این معنا, داستان آموزشی گفت: "پادشاه جزیره استاتن" داستان apatow آمده کار خود را. در جلو راندن بازیگران جوان' کمدی اختراعات خود را متمایز اخلاقی جهان apatow آمده راه اندازی آنها را به مدار و در این روند خطرات آنها را از ضربه زدن خود را. که یک درام است که در انتظار او گفتن و ایشان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب