یوونتوس کریستیانو رونالدو موافقت با چشم پوشیدن 90 متر یورو دستمزد

رم—کریستیانو رونالدو و یوونتوس تیمی همراه با مربی Maurizio Sarri توافق به چشم پوشیدن از 90 میلیون یورو ($141 میلیون دلار) دستمزد در روز شنبه برای کمک به این باشگاه در طول coronavirus بحران است.

این باشگاه گفت: این پول به مبلغ چهار ماه به ارزش دستمزد یک سوم از بازیکنان حقوق.

اولین مورد از نوع خود در سری A پس از بازی متوقف شد سه هفته پیش یعنی رونالدو, بالاترین پرداخت بازیکن در سری آ خواهد داد تا 10 میلیون یورو ($15.6 میلیون).

یوونتوس کاپیتان Giorgio Chiellini که دارای یک اقتصاد, رشته, رهبری مذاکرات با باشگاه و بازیکنان دیگر.

“باید در فصل جاری این مسابقات بود موکول باشگاه مذاکره خواهد شد در ایمان خوب با بازیکنان و مربی مشروط را افزایش می دهد, غرامت با توجه به واقعی از سرگیری و نهایی از مسابقات رسمی,” یوونتوس گفت.

هدف برای یک رکورد گسترش نهم مستقیم سری A عنوان یوونتوس منجر رده بندی توسط یک نقطه از لاتزیو.

“یوونتوس می خواهم برای تشکر از بازیکنان و مربی تیم برای تعهد خود را در یک زمان دشوار برای همه” باشگاه به این نتیجه رسیدند.

تمام رشته های ورزشی در ایتالیا شده اند به حالت تعلیق در زیر یک مستند در سراسر کشور از طریق آوریل 3 اما کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که نیاز به سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 به احتمال زیاد هفته گذشته فراتر از آن. لیگ مقامات مورد بحث از سرگیری سری A در مه.

سه منچستریونایتد — Daniele Rugani, Blaise Matuidi و پائولو Dybala — آزمایش مثبت برای COVID-19.

به طور کلی ایتالیا نزدیک به 100,000 موارد مثبت و روز پیش پیشی کل از چین که در آن شیوع آغاز شد و در اوایل سال 2020 است.

در اوایل این ماه Agnelli خانواده است که کنترل یوونتوس اهدا 10 میلیون یورو در بودجه امداد به ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>