دو تورنتو, نوجوانی, در میان آمریکای شمالی بهترین در بسکتبال, نمی توانید صبر کنید برای ورزشگاه به بازگشایی شده است. تا آن زمان وجود دارد Infinite

زندگی بدون بسکتبال رانندگی Shayeann روز-ویلسون و Latasha Lattimore دیوانه.تورنتو هستند در میان برتر دبیرستان ب

توسط NEWS-SINGLE در 3 فروردین 1399

زندگی بدون بسکتبال رانندگی Shayeann روز-ویلسون و Latasha Lattimore دیوانه.

تورنتو هستند در میان برتر دبیرستان بازیکنان بسکتبال در آمریکای شمالی, اما آنها قطع شده است از ورزش با بازی لغو شد و ورزشگاه بسته شده به دلیل گسترش coronavirus.

"این سخت است چرا که ما در حال استفاده می شود به رفتن به سالن ورزش در هر روز (نه) ماندن در داخل تمام وقت به خاطر چیزی بد اتفاق افتاده است" Lattimore گفت. "ما می خواهیم همه را به امن و سالم ... اما در حال حاضر شما می توانید هر چیزی را انجام دهید. شاید ما می تواند برای پیاده روی بروید اما ما سعی می کنیم و کار را در داخل انجام برخی squats و شاید بالا و پایین رفتن از پله ها. آن را خسته کننده می شود."

برای شش روز دختران شده اند و زندگی را با پاتریک شاو بنیانگذار خواهر دروازه بان تیم بسکتبال نخبگان دختران سفر تیم ملی بر اساس Falstaff جامعه مرکز.

شاو همچنین کمک به هماهنگی جذب بازدیدکننده داشته است برای بیش از یک دوجین NCAA بخش مدارس. بسیاری از آنها در حال تلاش برای راه اندازی جلسات اسکایپ با دختران به دلیل زمان محدودیت های مسافرتی.

روز-Wilson, 16, یک سویفت پنج-پا-پنج نقطه نگهبان با استادانه تیراندازی لمس و رتبه 16 در موقعیت ESPNW برای 2021 کلاس. Lattimore, 17 شش پا-چهار قدرت به جلو/مرکز رتبه 11 به طور کلی برای 2021 پنجم میان جلو.

Crestwood Prep basketball star Latasha Lattimore gets reps outdoors when she can, with no indoor options during the pandemic: "It's hard because we're used to going to the gym every day."

هر دو شرکت در کرستوود مقدماتی کالج در شمال نیویورک است که از دست رفته تنها یک بازی از آنها وارد دو سال پیش. هم تیمی عالیه ادواردز شش پا-دو رو به جلو است و دارای رتبه 26 در سال جاری کلاس و متعهد به UConn.

"ما تا به حال UCLA, تنسی, Syracuse, فلوریدا Gators در یک دسته از مدارس به صف کردن برای بازدیدکننده داشته است" شاو گفت. "سپس ما تا به حال راتگرز و لویی در گوشی و مایل در لیست.

"میشیگان کارکنان مربیگری کردم در اینجا قبل از اینکه (همه گیر shutdown) اما دیگر مربیگری کارکنان مطمئن نبودند چه می گذرد و شما می توانید تصور کنید که آنها در حال آمدن به اینجا و اینجا گیر با جنون مارس (در حال حاضر لغو شده) بالا میاد. بنابراین همه چیز جور کردم را در خود نگه دارد و آن را به قتل (دختران).

"بودن در ورزشگاه مانند خانه دوم به آنها. قادر به دریبل بسکتبال فقط دیوانه است. آنها ماندن تا دو و سه صبح به تماشای هر بسکتبال فیلم ها و برنامه های تا کنون ساخته شده است. آنها در Infinite انجام ویدئوها و یا در اسکایپ با دوستان و همه دوستان خود را به بازی بسکتبال به طوری که آنها همه فقط بحث تا آنجا که آنها می توانید به نگه داشتن عاقل."

این سوال که در آن روز ویلسون و Lattimore را بازی کالج توپ باز می ماند در حال حاضر. آنچه را که آنها قصد انجام در حالی که cooped در داخل خانه است دیگر موضوع کاملا.

"من نمی تواند رقص" Lattimore گفت: در مورد Infinite, به-به اشتراک گذاری ویدیو سایت در میان ورزشکاران است. "بنابراین من می خواهم به دنبال افراد دیگر مسائل. شما فقط کپی می کنند و یا شما می توانید خود را اضافه کنید همه چیز بیش از حد خلاق باشد."

46-سال شاو روز-ویلسون پدرخوانده با این نسخهها کار برای شهر تورنتو از Falstaff تسهیلات و بخشی از این تلاش است که منجر rap star Drake به سرمایه گذاری در نوسازی از مرکز. در حال حاضر با دو نوجوان حلق آویز در اطراف خانه او یک آشپز و سرایدار در علاوه بر این به مربی و استخدام سازمان.

"پاتریک پخت و پز است برای ما و او مطمئن شوید که ما در حال خوردن حق و او به ما دادن ویتامین ها و چیزهای خوب" روز-ویلسون گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

نوجوانان اعتراف آنها بی حوصله در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله اما روز-ویلسون می گوید وجود دارد درس آموخته می شود.

"آن را سرگرم کننده نیست اما آن را نیز یک قربانی برای انجام کار درست" او گفت:. "این نوع از خوب به دلیل آن باعث می شود شما تمرکز بر روی چیزهایی که شما را پس از بسکتبال.

"ما عاشق بسکتبال بسیار, و سپس شما می توانید یک تماس است که شما می توانید به باشگاه بروید اما پس از آن که لغو می شود. بنابراین شما رفتن Infinite یا شما تماشای بسکتبال و یا شما خواندن کتاب. که همه ما انجام می دهیم اما (خرابی) به ما می آموزد همه چیز متفاوت است."

Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب