Kadir نلسون "دور تابستان"

هنرمند Kadir نلسون که زندگی در لس آنجلس آغاز شد کمک به نیویورکر در سال 2013. از خوانندگان ممکن است متوجه او تا

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
Kadir Nelsons Distant Summer

هنرمند Kadir نلسون که زندگی در لس آنجلس آغاز شد کمک به نیویورکر در سال 2013. از خوانندگان ممکن است متوجه او تابستان-مضمون را پوشش می دهد که تمایل به روشن و تند و تلخ تصاویر از ویژگی های است که جایی روی بوم یک بستنی چوبی. ("دور تابستان" به شرح زیر است دو قبلی را پوشش می دهد در این ورید.) نلسون به تازگی صحبت ما در مورد چگونه او را دوست دارد به تصویر کشیدن این فصل است.

چند سال پیش شما نقاشی رو از بچه ها داشتن سرگرم کننده در یک روز گرم تابستان. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا این تابستان متفاوت از قبل هستند اما آنچه خارج از غرفه را به شما ؟

من فکر می کنم تاثیر آن بر جوانان برای آنها در این فصل به احتمال زیاد شامل احساسات مخلوط. می آید در میان همه گیر با بخش بزرگی از این کشور هنوز هم در مستند. وجود دارد تظاهرات جهانی علیه مداوم تبعیض و خشونت علیه مردم سیاه و سفید. و این می تواند بسیار تنهایی تابستان برای کودکان (و بزرگسالان) که دیده نمی شود دوستان و یا خانواده خود را برای ماه به دلیل اجتماعی فاصله.

شما به تصویر کشیده طیف گسترده ای از کودکان در کار خود را. آیا روند خود را متفاوت است در مقایسه با زمانی که شما در حال نقاشی بزرگسالان ؟

نلسون اولیه طرح.

من روند بسیار شبیه است که آیا من نقاشی کودکان و یا بزرگسالان است. هر نقاشی ریشه در گفتن یک داستان است. من شروع با که و کار نسبت به ایجاد یک ترکیب بصری است که ارتباط این ایده و خلق و خوی برای این موضوع است. زمانی که کودکان به تصویر می کشد مهم ترین چیز برای من این است که حقیقت را بگویید و رنگ به طور مستقیم از قلب است.

شما به تازگی رنگ شده یک پوشش برای بزرگداشت جورج فلوید بسیاری از سیاه قربانیان خشونت پلیس و تاریخچه نژاد پرستی در کشور ما است. چه چیزی شما احساس می کنید مهم است در مبارزه علیه که نژادپرستی?

آنچه مهم است این است که نگه داشتن مکالمه در سراسر جهان—چه از طریق فیلم و تلویزیون و ادبیات و هنرهای تجسمی, پخش موسیقی و یا رسانه های اجتماعی. همه به آن نیاز دارد برای رسیدگی به این مشکل ، ما همچنین نیاز به نگاه صادقانه در نگرش ما و تعصبات اگر ما می خواهید برای دیدن آنها را تغییر. نژاد پرستی همه ما تاثیر می گذارد. آن را تنها خواهد شد حل و فصل شود اگر ما صادقانه می تواند با هم کار کنند برای معدوم کردن آن است.

پایین را نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر را پوشش می دهد کودکان به تصویر می کشد:

"جولای 26, 1958" توسط William Steig

"آینده خاطرات" توسط J. J. Sempé

"حسرت به تنفس آزاد" توسط بری Blitttinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب