Kaillie Humphries آگهی در نقطه میانی از نوعی سورتمه کوچک قهرمانی جهان

ALTENBERG آلمان—Kaillie Humphries ایالات متحده آمریکا است رهبر در نقطه وسط از نوعی سورتمه کوچک زنان در مسابقات

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398

ALTENBERG آلمان—Kaillie Humphries ایالات متحده آمریکا است رهبر در نقطه وسط از نوعی سورتمه کوچک زنان در مسابقات قهرمانی جهان پس از ارسال سریعترین زمان در هر روز جمعه دو اجرا می شود از رقابت.

Humphries با لورن گیبس فشار به پایان رسید او دو اجرا می شود در یک دقیقه 52.80 ثانیه است. قرار می دهد که او دو دهم ثانیه جلوتر از سورتمه رانده شده توسط کیم Kalicki و تحت فشار قرار دادند توسط Kira Lipperheide.

دیگر با سورتمه حمل کردن, رانده شده توسط استفانی اشنایدر و تحت فشار قرار دادند توسط Leonie Fiebig, در, سوم, در مورد نیمه دوم خاموش Humphries زمان.

نهایی دو اجرا می شود شنبه, زمانی که Humphries را به پایان سوم مسابقات قهرمانی جهان و اولین بار از سال 2013.

"هنوز هم وجود دارد بیش از دو اجرا می شود فردا و بسیاری اتفاق می افتد و تغییر" Humphries گفت. "من قصد دارم برای درمان فردا مانند دیگر مسابقه. من اطلاعات کسب کردن با مربیان برای رفتن بیش از آنچه که کار می کرد و چه نکرد و ما دوباره فردا با ما بهترین است."

این است Humphries فصل اول مسابقه با آمریکا او را به تیم آمریکایی پس از گذراندن تمامیت حرفه ای خود را با کانادا قبل از نشستن در فصل گذشته گفت: او شفاهی و ذهنی مورد آزار قرار گرفته تا جایی که او دیگر احساس امن است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب