کامالا هریس سایه کمپین معاون رئیس جمهور

سیاست این سناتور از ایالت کالیفرنیا به نظر می رسد مانند انتخاب قطعی و بدیهی به جو بایدن همسر در حال اجرا.

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
ساشا Arutyunova

یک چند هفته پیشیک مشاور کامالا هریس به نام من به بحث از طریق برخی از رای گیری داده ها. "ما درک می کنیم که جو بایدن نامزد اما حزب است که بسیار متفاوت از یک septuagenarian سفید نر" مشاور گفت. "کامالا هریس است و بیشتر نمادین است که در حال تغییر آمریکا—امریکا با هم—نسبت به برخی از دیگر نامزدهای بالقوه" برای معاون رئیس جمهور.

مشاور صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل رسما Harris, است, تظاهر را که او را از مبارزه به بایدن را در حال اجرا همسر.

در هریس بارها اصرار داشت که او در مورد صحبت کردن یا فکر کردن در مورد چشم انداز از برداشت. اما قضاوت از گفتگو با مردم در اطراف هریس او و تیم او از چشم انداز به کتاب حوادث و تلویزیون بازدید که با هدف نشان می دهد او نه overeager و نه overambitious. او و تیم او در حال اجتناب از موقعیت هایی که می تواند ایجاد تصادفا. آنها امیدوارند که او در رزومه او سابقه و نیروی شخصیت او سوق دادن او. آنها در حال چیدن لحظات خاص برای او برای گرفتن توجه در سنا طبقه و یا ارسال یک کالیبره صدای جیر جیر. آنها در حال تنظیم کردن سیاسی خبرنگاران که در گیر خود نیمکتها به دنبال درام محتوا در طول بیماری همه گیر. آنها در حال تلاش برای کاهش نگرانی بایدن در مدار است که اگر او را برداشت و آنها برنده او شروع به در حال اجرا برای رئیس جمهور صبح روز بعد از مراسم تحلیف. آنها می خواهند او را در بلیط و قرار بود به حزب دموکرات نامزد در 2024.

"او به معنای واقعی کلمه پادزهر" می گوید: Stockton, California, شهردار مایکل Tubbs که تایید مایکل بلومبرگ در انتخابات ریاست جمهوری چند هفته پس از هریس کاهش یافته است. "او مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن. او کسی است که معتقد است در قانون; او از ترس به مقابله با قلدر. او از ترس به صحبت می کنند به جایی که ما نیاز به."

مراقب مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد به کار. بایدن مشاوران گفت: بخش خصوصی که آنها را تحت تاثیر قرار. اعضای کنگره که تنها چند هفته پیش بود گله مند است که او شده است تا کمتر به وضع و بیشتر برای تلویزیون بازدید در حال حاضر نگران گرفتار شدن شک او.

"هنوز مطمئن شوید که هر کسی که در کنگره خواهد انتقاد کامالا توجه به جمله بالا شانس او می تواند بر روی بلیط" گفت: یکی از دموکراتیک عضو کنگره که امیدوار است که بایدن میدارد شخص دیگری. این عضو کنگره نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد چگونه دیگر از اعضای کنگره می خواهند برای ناشناس ماندن.

هریس کاهش یافته و چندین درخواست برای در عمق بحث و گفتگو در مورد وضعیت کشور و چه خاص و ایده های او برای تغییر و رفتن به جلو یا نه او در بلیط. او دوست دارد به روش مصاحبه به عنوان یک دادستان که به طور کامل مورد بررسی یک پرونده تسلط بر موضوع در مقابل او و به طور کامل بر روی آن متمرکز دستیاران که دیده می شود در عمل می گویند. و او به نفع تک-موضوع مصاحبه در تلویزیون جایی که او احساس می کند راحت تر منحرف و می داند که معافیت های تجاری می تواند کمک به او را اجرا ساعت.

اما هریس است که برای خروج از سوالات پاسخ داده نشده در مورد آنچه که او می خواهم در واقع هدف به عنوان معاون رئیس جمهور و یا چرا او می خواهد این کار است. این معمولی است. با کسانی که می دانم که او می تواند با ملاحظه, خنده دار, جذاب و واقع گرایانه با کمی صبر و شکیبایی برای گرند تئوری های حکومت. او با تمرکز بر آنچه را یک تفاوت واقعی در زندگی مردم است. اما نسخه هریس عمومی می داند که اغلب می آید اسکریپت و غیر مستقیم ظاهر می شود عمدتا در صدا و ویروسی ، او غریزه به دفع کردن حمله حریف به جای تفصیل شرح دادن او کمک می کند تا جلوگیری از سوالات بی دست و پا مانند در یک بخش در این دیدگاه در اوایل این ماه زمانی که مگان مک کین از او خواست اگر او به نفع defunding پلیس. به جای پاسخگویی مستقیم هریس پرسید که چه مک کین به معنای و مک کین در نهایت اعتراف کرد که او نمی دانم خودش. هریس با موفقیت اجتناب از مصرف یک برنامه به طور بالقوه بحث برانگیز موقعیت. اما او نیز تقویت شده او موجود شهرت evasiveness: من شنیده ام از چندین سطح بالا دموکراتیک فعالان که ارز به آنها یادآوری از هریس عادت dodging سوال مهم در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

در میان کسانی که می خواهم به دانستن بیشتر در مورد که در آن او می ایستد توسط Rashad رابینسون رئیس جمهور از حقوق مدنی گروه رنگ را تغییر دهید. او تا به حال تعدادی از عمومی و خصوصی گفتگو با هریس در طول سال—در پادکست در Facebook چت به تنهایی در دفتر او. او شده است تحت تاثیر قرار است که او را برای صحبت با او بدون کارکنان در اتاق به حمایت از او و با این سطح از توجه او را به گفتگو در مورد نابرابری در عدالت کیفری. اما زمانی که من از او پرسید که آیا او احساس می کند مانند هریس تر است اساسی از او گاهی اوقات به نظر می رسد او گفت: "من نمی دانم. این سخت است چرا که من احساس می کنم به اندازه کافی ندارد."

افراد نزدیک به هریس معتقدند که او قربانی سواحل شرق تعصب ناعادلانه انتظارات بالا است که همیشه او را نگه دارید و به جلو-دونده استاندارد و ظریف تر تعصب در برابر او به عنوان یک زن سیاه و سفید. آنها فکر می کنم او هرگز بدست اعتبار او سزاوار—مانند زمانی که توییتر اعلام کرد که این امر می تواند واقعیت-بررسی و گردآوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. در ماه اکتبر از جان گذشته برای یک تگرگ مری عبور برای نجات او مبارزات انتخاباتی او پیشنهاد ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن از توییتر. او حتی رو به عقب و جلو با الیزابت وارن در مورد آن در اکتبر بحث است. لیبرال tastemakers sneered که پیشنهاد او ساخته شده وجود ندارد. اما در ماه گذشته ممنوعیت تهمت کار کرده بود راه خود را به آگاهی کافی به موضوع Maureen Dowd ستون (که اشاره نمی هریس) و هریس مدافعان احساس توجیه.

هریس در حال حاضر قادر به تکیه بر گذشته خود به عنوان یک دادستان به عنوان یک قدرت است. طول اولیه حامیان نامزدهای دیگر آن را تبدیل به یک مسئولیت در نام progressivism. اما این روزها او را پله به عنوان بحث ملی تبدیل شده به پلیس اصلاحات رهبری حزب دموکرات' مبارزه علیه جمهوری خواه قانون و کمک به نوشتن لایحه خود را ارائه سوزاننده سخنرانی در مجلس سنا طبقه در پاسخ به برامدگی لبه طبقات سنگ پل مقاومت ضد مجازات قانون. او شده است محکم تر و گسترده تر در مورد او رکورد از او تا کنون به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری به نقطه ای که استاد حقوق لارا Bazelon NPR گفت این هفته "او ضبط شده است سازگار باشد و از آن خوب بوده است." Bazelon نوشت: نیویورک تایمز op-ed در ژانویه 2019 با تیتر "کامالا هریس بود که" مترقی دادستان.'" اما هریس "آیا قهرمان مترقی علل" Bazelon گفت: در NPR.

هریس بود chastened با شکست او در انتخابات ریاست جمهوری اجرا است که راه اندازی شده مانند یک موشک به پایان رسید و مانند یک تخلیه نوعی بالون هوایی کوچک. برای در حال اجرا-mate روند با توجه به چند نفر که صحبت کردم با او و دایره کوچک از مشاوران او مصمم به نظر می رسد استوارتر. او همچنین هنوز هم تاوان سیاسی برای چه شد او تعریف لحظه ای از مبارزات انتخاباتی: با توجه بایدن پاها را از زیر او را در اول بحث است. بایدن در آن زمان شخصا—به ویژه به دلیل هریس بود با اواخر پسر Beau—و تعدادی از افراد نزدیک به او فکر آن را نشان داد که او نمی خواهد به عقب نگه دارید. لحظه ای که گیر کرده با بسیاری از بایدن حامیان.

"من یکی از این ایرلندی ها که می بخشد اما فراموش نمی کند. و من یکی از این ایرلندی ها که دارای کینه می گوید:" جان مورگان عمده فلوریدا دهنده که میزبان یکی از بزرگ رویدادهای مالی برای بایدن. "چه چیزی او را به او را در آن بحث این بود خائنانه و او مجبور به انجام آن است. او مورد اعتماد او. او تا به حال به او کمک کرد تا قبل از. و او تا به حال یک رابطه با پسر خود. آن بود Et tu کامالا?"

"با که گفت" مورگان به شوخی به من گفت: "او احتمالا معاون رئیس جمهور و من هرگز دعوت به کاخ سفید است."

حتی در میان کسانی که بیشتر دلسوز چرخش احساس سرگیجه آور حرکت. در مصاحبه با Harris, گذشته یکشنبه, Stephen Colbert گفت: او معتقد بود که او صمیمانه پشت بایدن. او ممکن است به خوبی در حال اجرا همسر او گفت: اما چگونه او وجود دارد پس از همه "haymakers" او فرود آمد روی صحنه?

"این یک بحث" هریس گفت.

"نه هر کس فرود آمد مشت مثل شما بود هر چند" کلبرت گفت.

"این یک بحث" هریس گفت: استقرار خنده او اغلب با استفاده از منحرف در تلویزیون مصاحبه.

"بنابراین شما لازم نیست معنی آن است؟"

"این یک بحث" او دوباره گفت:.

هریس تردید در حمایت بایدن در اوایل این سال تنها به تقویت برخی از هواداران خود را' سوء ظن در مورد او. بایدن مشاوران به نام هریس چند بار خواست او را به پشت او اصرار دارد که او می تواند کمک به او را تحکیم حمایت جلوتر از کالیفرنیا اولیه و دیگران در سه شنبه مردم بودند که کلود به مکالمات به من گفت. او در مورد چگونگی و زمانی که به تایید. برخی در کنار او خواست او را به یک چلپ چلوپ کردن و به دست آوردن مجدد بایدن حسن نیت. اما او تصمیم گرفت به صبر در بخشی از احترام به زنان که باقی مانده در مسابقه در بخش چون او مردد در مورد شانس گرفتن که بایدن برنده خواهد بود. او در نهایت تایید بایدن شش روز پس از کالیفرنیا رای دادند که مسابقه اولیه تمام شد اما بیش از.

بایدن روشن ساخته است در مکالمات خصوصی شده اند که رله به من که او با تمرکز بر ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن نمی گیری و این که او را انتخاب کنید هر کدام که زن او معتقد است بیشتر کمک خواهد کرد که او برنده است.

نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در این کشورHarris, حامیان می گویند. به آنها هیچ راهی وجود دارد که بایدن می تواندنه انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. برخی از دموکرات روشنفکران آغاز شده swooning بر امکان وارن به عنوان معاون رئیس جمهور. اما آن را پوچ تصور کنید که بایدن واکنش نشان خواهد داد تا به این لحظه با قرار دادن به جلو در دو رنگ سفید مردم در 70s خود Harris, حامیان استدلال می کنند. و اگر بایدن در حال رفتن به انتخاب یک زن سیاه و سفید این حامیان می گویند او به انتخاب هریس. از آتلانتا شهردار Keisha لنس کف نماینده وال Demings فلوریدا سابق گرجستان رهبر اقلیت استیسی آبرامز و سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس—همه از آنها مطرح شده به عنوان پتانسیل معاون رئیس جمهور نامزد—هیچ کدام تا به حال تجربه برای درک موشکافی و فشار بخشی از یک کمپین ملی.

Tubbs شهردار استاکتون نیست نگران آن است که بایدن تیم است و با توجه به سیاه و سفید زنانی که نمی هریس. "این بخشی از پروسه بررسی," او گفت:. "هر کس باید بررسی. اما پس از بررسی نقش را کامالا هریس ظهور به عنوان انتخاب واضح است."

هریس طرفداران اغلب مقایسه او با وارن به طور کلی دیده می شود به عنوان دیگر مدعی پیشرو و سیاه زندگی ماده تظاهرات در مقابل کاخ سفید به آنها را مستقیم در مجاورت. هریس وارد روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان راه رفتن خود را از طریق گاز اشک آور به خود کتاب مقدس عکس, op, کف زدن و شعار همراه با جمعیت (گرفته شده در یک ویدئو به سرعت توییتی توسط شوهرش). وارن نشان داد تا سه روز بعد همراه آوردن سگ خود را و صحبت کردن با خبرنگاران. گرفتن: وارن و هریس نظرسنجی تقریبا همان در میان رای دهندگان سیاه زمانی که آنها هر دو هنوز هم در حال اجرا برای رئيس جمهور. و در یک نظرسنجی CBS منتشر شده در آغاز ماه مه—قبل از پلیس با قتل جورج Floyd—72 درصد از رای دهندگان گفت: بایدن باید در نظر وارن برای معاون رئیس جمهور. فقط 60 درصد گفت: او باید در نظر هریس.

"این امر می تواند باور نکردنی به یک زن از رنگ" ماندلا بارنز دموکراتیک معاون فرماندار ویسکانسین به من گفت. "که حجم صحبت می کنند به جهت این کشور و جایی که ما نامزد در نظر دارد برای ما." اما او گفت: او هنوز هم کشیده شده به وارن.

بارنز سیاه و سفید خود را. در سال 2018 به او کمک تونی Evers خود و سفید در حال اجرا همسر, ضرب و شتم یک وقت حزب جمهوری خواه کمک مشارکت بالا در میلواکی و در میان رای دهندگان سیاه. او متقاعد شده است که هریس خواهد همین کار را برای بایدن. "من نمی دانم که کامالا و تا به حال هم به توسعه است که آشنایی," او گفت:. "من نمی دانم که [او شود] به طور خودکار ترجمه. در واقع من مایل به می گویند که در همه. آن را به مهم به کررل انرژی در جامعه فعال در ماه نوامبر—افرادی که از آن ساخته شده ایم روشن است که آنها لازم نیست که به شما رای می دهند."

منf هریس انتخابدر نگاه به گذشته این احتمالا به نظر می رسد مانند طولانی ترین, drawn-out منجر به یک نتیجه واضح در تاریخ مدرن ریاست جمهوری سیاست است. اما در ابتدا او باید برای متقاعد کردن بایدن بالا مشاوران است که او قادر خواهد بود به ارائه جوانتر رای دهندگان زنان و رای دهندگان در اعداد است که او هرگز در طول خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. به برخی از کسانی که در حال صحبت کردن با بایدن استدلال از افراد نزدیک به هریس که این شکست شد چرا که بایدن به حال قفل کردن در آن رای دهندگان اولیه به طور موثر استدلال که او نیاز ندارد او را به آنها را دریافت کنید.

"جو بایدن در حال رفتن به انتخاب یک افسانه ای-پرتو-از-نور از رنگ. او رفتن را انتخاب کنید یک سیاستمدار واقعی" می گوید: Sean McElwee یک مترقی ناظر انتخابات که قرار دادن نظرسنجی ها نشان می دهد که لیبرال ها می خواهند وارن.

رابینسون, از, رنگ, تغییر, گفت که او تشویق شده اند با آنچه که او دیده می شود از هریس تا کنون. و او می داند که او زندگی خود را صرف هل دادن در برابر حملات آمده است که هنگامی که شما برای اولین بار زن و یا زن از رنگ برای انجام کاری. هریس اولین زن و اولین فرد از رنگ به دادستان منطقه سان فرانسیسکو; اولین زن و اولین فرد از رنگ به دادستان کل کالیفرنیا; اولین زن از رنگ به عنوان یک سناتور از کالیفرنیا (و تنها دوم تا کنون در کشور) و برای اولین بار از رنگ به عنوان یک عمده ریاست جمهوری مدعی.

"حملات می تواند جنسیتی و می تواند racialized. و وجود دارد راه ما نمی توانیم مردم را به استفاده کامل از تخصص خود" رابینسون گفت. او اضافه کرد که او فکر آن را مهم به نظر چقدر شرایط و سیاست ها تغییر کرده اند پس از آغاز زندگی حرفه ای خود را. "یک زمان وجود دارد که کامالا هریس بود DA زمانی که او احتمالا در نظر گرفته مترقی دا" او گفت:. "اما او دا و او را انتخاب کرد به یک دادستان است."

رابینسون افزود: "این لحظه و در این زمان ما در ادامه به او فشار."

نماینده جیم Clyburn از کارولینای جنوبی یکی دیگر از مهم صدا در بایدن گوش که بسیار مورد مایل بایدن انتخاب می شود و از رنگ به من گفت که او فکر می کند هریس می تواند یک "برجسته انتخاب کنید." به عنوان هریس و بایدن تاریخ Clyburn در مقایسه هریس در حال قرار دادن بر روی بلیط به رونالد ریگان چیدن George H. W. Bush پس از خود تلخ اولیه یا بیل کلینتون چیدن ال گور در سال 1992. تنزیل او به عنوان یک غیر جذاب واضح انتخاب را ندارد حس Clyburn گفت: "من فکر نمی کنم هر چیزی اجتناب ناپذیر است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن