Kapanen یا Scrapanen درخت افرا برگها در حال تکان خوردن آنها نیاز

با دو دعوا در گذشته خود چهار بازی Maple Leafs جناح Kasperi Kapanen اضافه کرده است کمی از آنچه سابق مدیر کل Bri

توسط NEWS-SINGLE در 10 اسفند 1398

با دو دعوا در گذشته خود چهار بازی Maple Leafs جناح Kasperi Kapanen اضافه کرده است کمی از آنچه سابق مدیر کل Brian Burke به نام "truculence" به بازی خود را.

معلوم swift-اسکیت Kapanen هیچ غریبه ای به رها کردن دستکش.

در حالی که کسانی که اخیر دو تکه بالا برده و خود را حرفه ای و در مجموع فقط سه تجربه خود را با نکات ظریف از مبارزه در NHL می رود به جوانان است. پسر سابق NHLer سامی Kapanen شنیده داستان های بسیاری در اطراف میز شام و در درایو به میدان یخ بازی. پدر خود را نیز به ما منتقل اشاره گرها در مورد نحوه رسیدگی به خودتان بر روی یخ, هر زمان که وضعیت آن.

"وجود دارد اصول" 23 ساله و برگها رو به جلو گفت. "آن را مانند پدر من یک طرفدار در (جنگ) اما او می دانست که به اندازه کافی در مورد چگونه برای محافظت از خود در مورد روش چه باید بکنید و چگونه آن را اداره کند. ما می خواهم در مورد آن صحبت کنید, سپس شما بیرون رفتن وجود دارد و نوسان کمی و امید برای بهترین.

سامی Kapanen مبارزه دو بار در 12 سال NHL حرفه ای — در برابر پیتر Bondra و سرگئی سامسونوف.

"او بدست به چند تکه چیزی که شما در مورد صحبت سر میز شام" برگ اضافه شده است. "بود که خیلی وقت پیش اما شما به یاد داشته باشید آن است."

هفته گذشته پس از یک فاجعه تفرج در پیتسبورگ شش پا-یکی Kapanen پاسخ بل در برابر Jared McCann — در دومین بازی از یک خانه-و-خانه با پنگوئن ها — و سپس فلوریدا مکنزی Weegar در پنج شنبه شب. برگها رفت به نفع هر دو بار.

مرکز Auston ماتیوز گفت: تکه تاثیر مثبت در تیم به عنوان یک کل و اضافه کرد که آن را یک عنصر آنها فاقد در چهار سال با برگ — این تیم در مجموع می ایستد در هفت دعوا در این فصل است.

Kapanen نیز تحویل داده ادبانه از اواخر با دو گل و دو پاس گل در چهار بازی. در برابر فلوریدا او یاور و دور از Gordie Howe hat trick (هدف کمک به مبارزه).

"من حدس می زنم من به نوعی به دنبال (کمک)" او با لبخند گفت: در آن زمان.

به طور کلی مبارزه در هاکی کاهش یافته است به طور چشمگیری در طول دهه گذشته و بحث در مورد نقش خود در این بازی همچنان به خشم. در روزهای اخیر:

  • مبارزه بین Kale Kessy از AHL را هرشی خرس و درک شپرد از شارلوت چکرز چپ Kessy — جانباز تقریبا 250 دعوا — ناخودآگاه و در بیمارستان بستری است.
  • هاکی افسانه Wayne Gretzky گفته TMZ ورزشی است که او می توانید ببینید آن روز که جنگ ممنوع است در NHL: "شما تمیز آن را جزئی هاکی, هاکی کاربر کالج, هاکی ... این واقعا بخشی از بازی ما است."
  • کبک عمده Junior هاکی لیگ به تعویق افتاد برنامه ریزی رای دادن در مبارزه با ممنوعیت تا در تابستان. لیگ قوانین موجود شامل یک بازی تعلیق برای بازیکنان که مبارزه در آخرین پنج دقیقه از یک بازی است. در OHL, چهار برابر حملات ممنوعیت یک بازی. انتاریو لیگ می گوید جنگ کاهش یافته است در حدود 45 درصد از آنجا که حکومت را از آغاز به کار در سال 2016.

پس از پیوستن به برگها در تجارت با پادشاهان لس آنجلس رو به جلو Kyle کلیفورد — که مبارزه ستاره' جیمی Oleksiak دو هفته پیش گفت که او شک NHL همیشه یاغی مبارزه با. اعداد در ضمن همچنان رسید.

به عنوان جمعه وجود دارد 177 دعوا در NHL در این فصل در سرعت 209.

از یک دهه پیش وجود دارد 1,423.

وجود 23 تیم با بسیاری از مبارزه با رشته از برگها در این فصل و Kapanen هیچ تمایلی به اجرای خود در کل فقط به خاطر انجام این کار است. او می خواهد برای کمک به تیم خود را برنده و می گوید که اگر آن را به معنی حمایت از هم تیمی های خود و سپس او را "گام است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"من فکر می کنم در یک وضعیت مانند است که (در خانه برنده بیش از پیتسبورگ) وجود دارد بسیاری از احساسات" گفت: Kapanen که اضافه شده او همچنین چند اشاره گر از کهنه غنی Klune از Marlies. "آنها در تلاش بودند تا تیم خود را از کار اخراج و من در تلاش برای حفاظت از تیم ما طوری است که دو علت خوب برای (مبارزه با).

"بدیهی است که در روز بود که نقش (مجریان). بچه ها تا به حال به آن را انجام تمام زمان و نوع مکیده اما آن تعلق دارد در این بازی است. بچه ها پرشور و چیزهای اتفاق می افتد."

"برای من این اتفاق می افتد در هر حال حاضر و پس از آن. با تیم ما و با تمام مهارت بچه ها در خارج وجود دارد برای ما ... بچه ها مثل من و (Clifford) — بزرگتر از بچه ها که می تواند دسته خود را — همیشه وجود دارد یک مسئولیت به گام تا دفاع از هم تیمی. من یک پسر که به نظر می رسد برای مبارزه هر شب اما من قصد ندارم به خجالتی و دور از هر دو."

Mark Zwolinski


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن