بسیار تهدید واقعی از مغلوب ساختن پیشی جستن Deepfake

ایده های رئیس جمهور برای اولین بار استفاده از یک دستکاری تصویری از حریف خود را در یک آزمون از مرزهای.

توسط NEWS-SINGLE در 9 اردیبهشت 1399
قطره نور / Shutterstock / اطلس

هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن در مورد پیامدهای سیاسی از deepfake تکنولوژی—دستکاری یک ویدیو به پس و یک چهره فرد را در دیگر بدن آنها معمولا فرض بر این است که deepfakery خواهد بود مستقر شده اند توسط برخی از ناشناس خصمانه و غیر دولتی به عنوان بدون بازگشت-آدرس high-tech خرابکاری از دموکراسی است. چه کسی تصور می کرد که آدرس بازگشت خواهد بود 1600 خیابان پنسیلوانیا?

در عین حال این اتفاق افتاده است.

مارس 26 سال 2020 به خصوص بود جنون بعد در زمان ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. روز ممکن است انتظار می رود به یک شخصی و خانوادگی یک: تولد 50 از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر همسر و بانوی اول ایالات متحده است. هنوز چیزی بود که مثل خوره به جانم در دست اوست ، شاید مشکلات کسب و کار شد وزن او. این بیماری همه گیر را قطع کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن درآمد شرکت ها با چیزی شبیه به سه چهارم از اواسط ماه مارس. یا شاید تهمت بود هنوز خروشد در گسترده تمسخر کنفرانس مطبوعاتی خود از مارس 23, زمانی که او پیشنهاد استفاده از مواد ضد عفونی کننده "توسط تزریق." یا شاید چیز دیگری منتقل شده بود به خلق و خوی خود را از آن معمول تنظیم خروشد aggrievement به frothing خشم.

هر چه علت بین اوایل بعد از ظهر و نزدیک 9 صبح به وقت شرق تهمت اخراج کردن یک دنباله از دیوانه-حتی-برای-او توییتهایی و رسانهها. او خواستار آن شدند که خبرنگاران بود محروم از "نجیب جوایز" آنها ظاهرا اعطا شده است برای گزارش خود در تهمت رسوایی ظاهرا conflating آنها را با Pulitzers—و پس از آن وانمود که غلط املایی نوبل شده بود عمدی. او گله و شکایت در مورد گزارش کار خود را به عادات و همبرگر خوردن هم غلط املایی. او fulminated در برابر فاکس نیوز' اندازه کافی ستایش پوشش و برابر گزارش شد که او با توجه به قربانی بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر برای نادرست از این بیماری همه گیر. او را بازتوییت کرد به طور فزاینده ای عجیب و غریب و وحشی طیف وسیعی از حامیان' حساب توییتر.

و سپس در 8:25:50 pm ET رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک حساب کاربری او را بازتوییت کرد هرگز قبل از. این حساب تا به حال شده یک ویدیو از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن وقاحت و بدیهی است که دستکاری کرد تا به او نشان دهد کشش ابرو خود و لولینگ بوده ، به عنوان خوانده شده: "درهم و برهم جو روند. من تعجب می کنم اگر آن را به این دلیل. شما می توانید بگویید آن را عمیق جعلی چون جیل بایدن نیست پوشش برای او."

هر چه نیت اصلی تویتر—این مدعی به حساب جناح چپ فعال حمایت از نامزدی برنی ساندرز—مغلوب ساختن پیشی جستن retweet به نظر می رسد مانند یک آزمون تجربی از قوانین رسانه های اجتماعی. از اوایل سال جاری توییتر را ممنوع کرده است تصاویر شده اند که "به طور قابل توجهی و فریب آمیزی تغییر و یا ساخته شده" به ویژه اگر آنها به احتمال زیاد به علت آسیب جدی در برخی از راه. چون حساب را بازتوییت کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت برچسب ویدئوی آن را یک "عمیق جعلی" این مسلما نقض نمی توییتر ضد فریب سیاست. همانطور که از 8:30 صبح امروز, ویدیو های باقی مانده زندگی می کنند در توییتر و در حال حاضر در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook حساب.

در کمپین انتخاباتی سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره مند از اخبار جعلی منتشر شده توسط ترول حساب برخی از روس-اسپانسر. بیشترین گردش جعلی-خبر 2016 ادعا کرد که پاپ فرانسیس را تایید کرده مغلوب ساختن پیشی جستن. که در مورد بود و بعید است که بر روی چهره خود. پاپ پیوس یازدهم را تایید نمی Al اسمیت در سال 1928. ژان بیستوسوم را تایید نکرده و جان اف کندی در سال 1960. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی توییتر حملات در حال حاضر پاپ در بهار سال 2016 پس از پاپ سرزنش تهمت موضع در برابر مهاجران و پناهندگان است. اما قدرت جعلی-خبر بستگی ندارد آن معقول. قدرت جعلی-اخبار مورد بستگی دارد مخاطبان خود را به این باور. در پاییز سال 2016 بسیاری از فرهنگی محافظه کار سفید کاتولیک به شدت آرزو به این باور است که رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازگار بود با ایمان خود. کسی ارائه آنها را با یک پایه و اساس که تمایل به این باور و دعوت شد مشتاقانه به دست گرفت.

در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن حریف اصلی شده و هدفمند با fakery دوباره. در اوایل ماه مارس, یک فریب آمیزی ویرایش تصویری از سخنرانی جو بایدن بود توییتی توسط نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن حساب از جمله کسانی که از کاخ سفید مدیر ارتباطات دن Scavino و چارلی کرک که سر pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه نقطه عطف ایالات متحده آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ترجمه ویرایش ویدئو. این ویدئو شامل 14-کلیپ دوم از بایدن در سخنرانی که در آن او به نظر می رسد پیش بینی است که "ما فقط می توانیم تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" برش از پایان نقل قول به نوبه خود هشدار در مورد دموکراتیک تفرقه به روشنی تایید. این اوایل مارس مورد بیشتر ترول از جعلی بیشتر در نظر گرفته شده به مسخره تر از فریب.

اما آن را یک گام در راه است. اواخر مارس retweet گام دیگری است و یکی از بزرگ. به جای های فریب آمیزی ویرایش ویدئو—به عنوان تهمت و متحدان خود را اغلب قبل از انجام—دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار یک ویدئو بود که outrightly ساخته شده است.

اگر آن کار می کند ممکن است دوباره اتفاق می افتد—و در بیشتر حیله گری اشکال نزدیک شدن به روز رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه صورت تیره شدن چشم انداز در سال 2020 انتخابات. یک بیماری همه گیر بدتر با مغلوب ساختن پیشی جستن را سهل انگاری و بی تفاوتی در نظر گرفتن هزاران نفر از آمریکا زندگی می کند. اقتصاد شده است سقوط به نزدیکی–بزرگ سطح افسردگی از بیکاری است. شکست کسب و کار در حال شستن در سراسر کشور است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال سقوط در اجاره و پرداخت وام مسکن; صف در بانک های مواد غذایی کشش برای بلوک. مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد و امیدوار است که این ویروس خواهد شد به طور معجزه آسایی ناپدید خود را در آن. حتی اگر این پیش بینی باید درست آن را نمی تواند درست باشد به اندازه کافی سریع برای بازگرداندن اقتصاد در روز رای گیری.

در میان کلی فاجعه مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها امید برای انتخاب مجدد است برای شعله ور از خشم و bigotries از پایگاه خود را. بایدن ارائه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کمتر accelerant برای کار خود از تحریک نسبت به هیلاری کلینتون در سال 2016. شاید مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سیاسی در روسیه کمک خواهد کرد که او را در سال 2020 به عنوان آنها در سال 2016. اما آنها مشکلات خود را در این زمان—و آنها ممکن است در حال حاضر نوشته شده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک محکوم بازنده که در حال حاضر انجام می شود همه آسیب آنها همیشه می تواند امید او را انجام دهد و بیشتر.

بر خلاف کلینتون, بایدن است نه زن و نه یک دانشگاه ییل فارغ التحصیل حقوق, نه کسی که ثروتمند شد و یا پس از سیاست است. او عمیقا آشنا حضور در آمریکا زندگی که به سرعت در حال ایالات حزب دموکرات پس از یک اصلی مبارزات انتخاباتی که در آن اصلی خط حمله در بایدن بود که او به اندازه کافی رادیکال. چگونه یک منفور وقت که تحویل داده شده تنها بلایای طبیعی به این کشور علیه که? پاسخ ممکن است: او نمی کند. به جای منفور وقت ممکن است به از بند باز کردن deepfakes که مجسم کاملا متفاوت چلنجر و مبارزه است که جعلی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم برای استیضاح در تلاش برای گرفتن یک دولت خارجی برای ساخت ضد بایدن خاک برای او. به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت می شود تا کنون بیشتر از جان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممکن است رانده شده به جعل ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب