کرک داگلاس را قهرمانی بزرگ و کوچک

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانکرک داگلاس در طول ساخت "اسپارتاکوس" در سال 1959.عکس توسط In

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398
کرک داگلاس در طول ساخت "اسپارتاکوس" در سال 1959.عکس توسط Inge Morath / مگنوم

یک پسر جوان یک بار ایستاده بود در کنار یک جاده امید به دردسر سوار است. خودرو متوقف شد, در راه خود را به پالم اسپرینگز و او را برداشت. مرد در صندلی راننده بود Kirk Douglas. سواری مجانی به او نگاه کرد در حیرت و گفت: "آیا شما می دانید که شما هستند؟"

سوال خوبی است و یکی است که به بسیاری از ما مکث برای فکر. مارلون براندو را متوقف ماشین و راه می رفت به صحرا و در جستجوی پاسخ است. اما داگلاس. او دقیقا می دانستند که او بود و نیروی که دانش یکی از چیزهایی که نگه داشته و موتور خود را در حال اجرا است. آن را در نهایت رفت و آرام در روز چهارشنبه زمانی که داگلاس در گذشت, در سن صد و سه. او برای اولین بار تبدیل به یک ستاره سینما و یک نام به حساب با, در سن سی. چه سوار!

مرگ او تقویت این تصور که من سعی کردم برای توصیف زمانی که نوشتن در مورد داگلاس برای این مجله به مناسبت صدمین سالگرد. روی او بینی یک قدرت که در سمت چپ مخاطبان نه تنها بهت زده اما ترس. سازمان دیده بان "اسپارتاکوس" در سینما و ببینید اگر شما می توانید مقاومت در برابر تماس با برخاستن از صندلی خود را مانند یک مبارز برده و فریاد "من اسپارتاکوس هستم!" در لحظه ای مناسب است. شما نمی خواهید داگلاس ابتلا به چشم خود و جاسوسی ممکن است ترسو. نگاه خود را قطع می تواند از طریق شما مانند یک شمشیر.

چنین هیبت اما خو با پشیمانی. با قطع Douglas, چشم انداز قهرمانانه بازیگران به نظر می رسد شدیدا لخت. می گویند که ما نباید خود را مانند است که دوباره به تعجب به طور طبیعی آنچه که متشکل از. ما هنوز هم مقدار زیادی از پیشرو مردانی که رفتار با مدبر قهرمانی در خدمت داستان: مت دیمون به عنوان جیسون بورن یا تام کروز—که در نرخ فعلی, فعالیت, خواهد, احتمالا زندگی می کنند به دو صد و سه در "ماموریت: غیر ممکن" سری. هنوز Damons و کشتی وجود خود را ادامه درخواست تجدید نظر نیست و نمی تواند قطع چهره قهرمانانه در امتداد خطوط داگلاس که حضور از فیلم به فیلم بود که از گری کوپر و جان وین تشکیل یک نوع از imperium. این عظمت در حال حاضر هر دو غیر عملی و مشکوک—از جمله زمان ما زندگی می کنند و استخوان های ما را انتخاب کنید, نه به ذکر است ابعاد صفحه نمایش ما. مصلوب شدن در پایان از "اسپارتاکوس" ممکن است از دست دادن چیزی کمی اگر در بازدید یک دیده بان اپل. گسل نهفته است نه در ستاره های ما اما در خودمان است.

آنچه در مورد Daniel Day-Lewis, شما ممکن است بخواهید به عنوان oilman دانیل پلینویو در "وجود خواهد داشت خون"—حماسی با هیولا در هسته خود? آن را عمیق حفر عملکرد با هر استاندارد و شما می توانید احساس Day-Lewis تبدیل شدن به فرد او فقط به عنوان او می کوشید برای تبدیل شدن به لینکلن استیون اسپیلبرگ. با شکوه به عنوان کسانی که تحولات هستند اگر چه آنها در لیگ دور از داگلاس دراماتیک موضع. او هرگز از بین رفت به ون گوگ در "شهوت برای زندگی" با وجود ریش حنایی; نه به صورت دوم آیا شما فراموش نکنید که این بازیگر نه نقاش چه کسی به شما پرداخت کرده بود را ببینید. ون گوگ استخدام شد به صفوف داگلاس ستارگی تقویت احساس ما از خود, سینمایی, فرمان, فقط به عنوان میراث ماندگار El Cid یک کاستیلی warlord از قرن یازدهم بود توانا افتخار بودن با بازی چارلتون هستون. زمان دیگر گذشته است travestied و پیچیده برای لذت بردن از moviegoing حال حاضر و در عین حال دست از قوی ترین نوازندگان پیچ و تاب خود را تبدیل به یک عمل شریف.

داگلاس و هستون بودند. در حال حاضر که آنها هر دو بیشتر ترک برای هر چه پر زور Valhalla می تواند شامل آنها آن است ارزش تأمل در آنچه که دوستی به معنای. زمانی که مایکل مور رفت و به صحبت با هستون و سپس رئیس N. R. A. ثبت و برخورد خود را برای "بولینگ برای کلمباین" داگلاس در دفاع از همکار خود بازیگر:

حتی اگر من موافق نیستم با خیلی از هستون سیاست چاک است نجیب زاده. او موافقت کرد به مصاحبه با مور و مور در زمان استفاده از وضعیت و ساخته شده چاک نگاه احمقانه. او تا به حال بوده است دعوت به هستون و او تحت درمان با حسن نیت ارائه میدهد. من winced وقتی دیدم بیان چاک صورت تغییر به عنوان او متوجه شد که او فریب خورده شده است. و در عین حال او یک نجیب زاده و اخراج interloper با فضل.

در سه سال پس از داگلاس تولد صدم که دفاع به دست آورد تازه و نیرومندی. آن استفاده می شود که پالس (pals) می تواند موافق به مخالف دوستی که foundered بیش از چیزی که گذرا و به عنوان فاسد فعلی به سیاست به سختی سزاوار به نام دوستی در همه. است که چرا داگلاس مادام العمر دموکرات با شور و شوق برای عدالت اجتماعی ایستاده بود هستون یک جمهوری خواه است. همان رفت و برای هنری فوندا و جیمز استوارت exemplars از چپ و راست بود که پنجاه سال رابطه دوستانه است که در جشن سبک توسط اسکات Eyman مشترک, بیوگرافی "هنک و جیم." هر بازیگر باید به خاطر خدمت کرده بود با تمایز در طول جنگ جهانی دوم و در جریان آن به عنوان در هر جنگ رای گیری نیت از مرد در کنار شما تمایل به جزئی علاقه هنگامی که او در مورد به صرفه جویی در خود را ، و یا بالعکس.

تحت دولت فعلی که توافق تغییر کرده است. شما یا یک مونتاگ و یا یک Capulet و هیچ عشق از دست رفته و یا مجاز بین دو قبیله. دوستی وجود داشته باشد به طور جامعی در نیمه, و خنجر باید به طور دائم کشیده شده است. و بنابراین ما به عنوان سوگواری کرک داگلاس که lust for life تبحر خود را از طریق تصاویر متحرک و فراتر از آن اجازه دهید ما دور نیست که از مد افتاده یا بیاستفاده خود احضار به حسن نیت ارائه میدهد و یا اعتقاد خود را که خوب همراهی یک برکت و رحمت به آزمایش می شود و نه پرتاب دور. به تماس او را مرد صلح معروف به او شد به صورت گرما از خوی خود را خواهد بود رفتن بیش از حد. با اینحال زمانی که یک قهرمان اکشن به ما می گوید برای خنک کردن آن, ما باید گوش دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب