نیکز آتش Steve Mills, آغاز جستجو برای رئیس جمهور جدید

نیویورک—نیویورک نیکس اخراج جمهور استیو میلز در سه شنبه, تکان دادن تا جلوی در اتاق فقط دو روز قبل از NBA مهلت ت

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398

نیویورک—نیویورک نیکس اخراج جمهور استیو میلز در سه شنبه, تکان دادن تا جلوی در اتاق فقط دو روز قبل از NBA مهلت تجارت.

مدیر کل اسکات پری را کنترل بسکتبال عملیات با این تیم اعلام کرد که آن را شروع فوری جستجو برای رئيس جمهور جدید است.

میلز برگزار شد تعدادی از عناوین در باغ میدان مدیسون از سال 1999 که در آن او آمد و پس از گذراندن 16 سال در NBA. اما این اولین بار بود که نقش خود شامل کنترل کامل بسکتبال تصمیم گیری و در حال حاضر MSG اجرایی رئیس جیمز دولان را برای شخص دیگری آن را انجام دهد.

"من همیشه سپاسگزار برای جیم به من فرصتی برای نشان دادن این حق رای دادن و من نا امید ما قادر به دستیابی به موفقیت برای نیویورک" میلز گفت. "من می خواهم برای تشکر از کارکنان و بازیکنان برای کار سخت خود را در طول تصدی من. من همیشه یک نیکز فن."

میلز' شلیک دومین تغییر عمده برای نیکس در این فصل است. آنها اخراج مربی دیوید Fizdale تنها پس از 22 بازی.

نیکز در حال 15-36 این فصل میلز' سوم در شارژ پس از تعویض فیل جکسون. آنها 17-65 فصل گذشته به تساوی بدترین رکورد در تاریخ حق رای دادن اما اعتقاد یک تابستان می تواند منجر به بهبود سریع.

اما آنها نمی تواند نشانه ای از هر یک از رایگان عوامل با وجود داشتن پول کافی برای پرداخت هزینه دو نفر از آنها به تماشای کوین دورنت و کایری اروینگ به جای رفت و به بروکلین. میلز چرخد و سپس به امضای بازیکنان کهنه کوتاه-مدت قرارداد بعد از اصرار کسانی بودند که بازیکنان نیویورک شد و با هدف قرار دادن تمام همراه است.

اما به جای نیکز به رهبری برای هفتمین فصل متوالی با از دست دادن رکورد و هیچ حذفی ظاهر.

در حال حاضر از آن خواهد شد تا پری به تصمیم می گیرید اگر وجود دارد هر گونه حرکت می کند ارزش برای نیکس قبل از پنج شنبه. خود را بزرگ تجارت از فصل گذشته به نظر می رسد شکست: Kristaps Porzingis کمک کرده است تا جرقه یک چرخش در دالاس پس از نیویورک معامله سابق آن همه ستاره وجود دارد در ژانویه. 31, 2019.

میلز بود نیکز' مدیر کل از 2013-17 قبل از اینکه بالا به رئیس جمهور پس از جکسون خروج. او استخدام پری و Fizdale ، touting یک فرهنگ جدید و یک طرح برای بازسازی حق رای دادن از طریق جوانان به جای دنبال رفع سریع.

اما وجود ندارد, رفع هر در همه.

فشار منتقل شده بر روی آسیاب پس از Fizdale اخراج شد پس از 4-18 شروع به فصل دوم. نیکس بازی کرده اند بهتر است تحت مربی موقت مایک میلر و برنده دو بازی اما این سازمان همچنان یکی از لیگ laughingstocks.

نیویورک منفجر شد در خانه ممفیس چهارشنبه گذشته در اخیر صفحه اصلی بازی زمانی که گارد نقطه Elfrid Payton به حالت تعلیق در آمد و رو به جلو مارکوس موریس جریمه برای نقش خود را در یک درگیری در اواخر بازی. طرفداران شعار "فروش تیم! فروش تیم!" با دولان خود courtside صندلی.

هرگاه در تصمیم های مختلف تغییر دهید.

او در حال حاضر حدودا هر چند بازیکنان سابق و مربیان مانند اشعیا توماس جکسون و اما کمی می تواند به جلوگیری از از دست دادن است که ثابت در طول مالکیت خود را. وجود فوری حدس و گمان که بعد از نام بزرگ است که می ترسیم علاقه اش بود Masai Ujiri ساخته شده است که تورنتو NBA قهرمانی تیم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

نیکز گفت که پیش بینی می شود که کارخانه های تولید خواهد بود نامزد برای هیئت MSG مستقل ورزشی شرکت می باشد.

"استیو و من شما را به تصمیم گیری است که این امر می تواند بهترین برای او را به ترک نقش خود به عنوان رئیس جمهور از نیویورک نیکز" دولان گفت. "ما از استیو برای سال های بسیاری از خدمات به سازمان ما و نگاه به جلو به ادامه رابطه ما با او به عنوان بخشی از هیئت مدیره ما."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im