قیمت کاناپه بادی 5 کاره و تخت خواب شو یک نفره و دو نفره اینتکس

بدنه اصلی خود دارای یک نشیمنگاه با دریچه هوای مجزا بوده و دو تشک تاشو به هم متصل شده نیز روی بدنه اصلی تعبیه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بدنه اصلی خود دارای یک نشیمنگاه با دریچه هوای مجزا بوده و دو تشک تاشو به هم متصل شده نیز روی بدنه اصلی تعبیه شده است تا در زمان دلخواه امکان باز کردن آنها و تبدیل کاناپه به تخت را داشته باشید. از روکش جیر برای نشیمنگاه و تکیه گاه و از روکش وینیل نیز برای کف به کار برده شده تا کاملا ضد آب باشد. شاید اگر نامی از یک برند خاص ببریم تبلیغات باشد، اما به دور از انصاف است که اسمی از کاناپه بادی اینتکس برده نشود. کاناپه خود را به اندازه نرمال باد کنید و از فشار بیش از حد باد بپرهیزید تا فرم محصول خراب نشود. هر نوع پمپی که برای این کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره تهیه کرده باشید این محصول را نصب میکند، همه به یک صورت این محصول را باد میکنند، نازل کوچکتر پمپ باد را که همان سایز میانی است به داخل هر سه دریچه باد را به ترتیب قرار داده تا کل محصول باد شود، برای اینکار ابتدا دریچه های باد پستونکی را با دست درآورده و بعد از باد شدن محصول آنها را میبندیم، نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که دریچه های پستونکی باید با فشار دو انگشت تا انتها به یکدیگر چسبانده شوند، بعد از اینکه این دریچه ها روی یکدیگر قرار گرفتند با فشار دست کُل دریچه را بداخل بدنه کاناپه بادی یک نفره فرو ببرید، این کار به این دلیل است که اگر برخوردی با بدنه صورت گیرد دریچه باد شُل نشود.

تشک ها و بدنه کاناپه به صورت کم حجم و سبک ساخته شده اند که به راحتی قابلیت جا به جایی را داشته باشند . تشک بادی به صورت مواج و ناهموار طراحی میشود. این محصول داخل بسته بندی رنگی قرار دارد که تصویر کاناپه بادی تختشو دو نفره به صورت کاملا باز و رنگ این کالا را نشان می دهد. در زمانی که به صورت تخت استفاده می شود نیز به 22 سانتی متر کاهش میابد. شرکت بازرگانی تهران اینتکس تمامی محصولات بادی و پیش ساخته و تفریحی خود را بصورت مستقیم از کشور پهناور چین به ایران وارد نموده که تمامی این محصولات دارای استاندارد های بروز امریکایی و اروپایی میباشند, این محصولات تماماً ساخت شرکت های معتبر بادی سازی که تهران اینتکس نمایندگی فروش آنها را بر عهده دارد همچون شرکت اینتکس و بست وی امریکا و شرکت های تولید چادر مسافرتی قدرتمندی همچون پاویلو بست وی و سایر برند های معتبر میباشد در حال حاضر تهران اینتکس قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد. انواع کاناپه بادی تخت خواب شو یک نفره و کاناپه بادی دو نفره رنگ مشکی و مدل کاناپه ال 4 نفره با رنگ کرم و کاناپه باد تاج دار که در شرکت اینتکس تولید میشوند ویژه استفاده در مکان های عمومی و شخصی هستند که در زمان کمی قابلیت باز و بسته شدن را دارند و از نظر استاندارد کاملا طبی و راحت هستند .

بیش از وزن تعریف شده و استاندارد کاناپه بر روی ان فشار وارد نکنید , از پریدن و پرش کودکان جدا خودداری کنید , درصورت سوراخ شدن بدنه از چسب قطره ای و وصله مخصوص شرکت اینتکس استفاده کنید که به خوبی ترمیم شود و به هیچ عنوان از چسب های مشابه استفاده نکنید چرا که به بدنه صدمه وارد میکند و ترمیم آن بسیار دشوار میشود سعی کنید با همکاران ما در فروشگاه اینتکس و نمایندگی اینتکس در ایران مشاوره کنید و یا برای تعمیرات به دفتر و شعبه مرکزی اینتکس شو ارسال کنید , زمانی که میخواهید قسمت پشتی و نشیمن گاه را بیرون بکشید و به عنوان تشک بادی خواب استفاده کنید به آرامی این کار را انجام دهید که پره های بین تشک ها از یکدیگر جدا نشوند . تمامی قسمت های بدنه قابلیت شستشو را دارند و نیز به علت پی وی سی بودن بدنه قابلیت پنچرگیری و تعمیرات را در هنگام سوراخ شدن دارند . برای تبدیل کردن مدل های کاناپه بادی بست وی کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه تختخوابشو متصل شده است تا کرده و زیر بگذارید، این محصول دارای دریچه های بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در ضمن اگر نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر بهنگام خواب روی این محصول شد میتوان قسمت پشتی آن را خالی کرد تا این فضا ایجاد شود، دو دسته جهت استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که در واقع این دو عرض محصول را کم میکنند و اگر برای خوابیدن نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را زیر پا قرار داد.

᠎C onte nt was created with GSA᠎ C᠎on te᠎nt Generat or DE MO.

آپشن ها: برخی از این کاناپه ها دارای یک پمپ باد الکترونیکی هستند که به وسیله آن می توانید به راحتی آن را باد کنید. به شکل و ظاهر و همخوانی آن ها با دیگر قسمت های مبل توجه کنید. این محصول قابلیت تبدیل به تخت و تشک پشتی دار را داشته و رویه ای کاملا ضد تعریق دارد. یک طرف بسته نحوه استفاده از محصول و هشدارهای لازم به همراه تصویر دیگری از محصول در حالت کاملا باز شده وجود دارد و طرف دیگر بسته محتویات و ویژگی های این کالا به 26 زبان درج شده است. توضیحات مربوط به محتویات کاناپه به 27 زبان متفاوت دو طرف بسته نوشته شده است. برای حفظ رویه این محصول که از جنس PVC است سطح آن به داخل تا شده است تا از مانع کثیف شدن محصول شود. جنس و متریال اصلی کاناپه بادی یک نفره اینتکس از پلاستیک PVC با دوام بالا بوده که از دو نوع روکش جیر و وینیل برای قسمت بیرونی استفاده شده است. کاناپه بادی تخت شو 1 نفره اینتکس با کیفیت ترین و بهترین کاناپه بادی تولید شده تا کنون توسط شرکت اینتکس بوده که جهت استراحت های سطحی، خواب، مطالعه، تماشای تلویزیون و بازی های رایانه ای عرضه شده است. ᠎This post w᠎as wri tt​en with G SA C on​tent Gen᠎erator DEMO!

آخرین مطالب