لیکرز' آنتونی دیویس برای کمک به عرصه کارکنان رستوران ها و کارگران بیمارستان در طی COVID-19 همه گیر

لس آنجلس—مانند بسیاری از آمریکایی ها لیکرز ستاره آنتونی دیویس شخصی و اتصال به کروناویروس بیماری همه گیر. او مص

توسط NEWS-SINGLE در 9 فروردین 1399

لس آنجلس—مانند بسیاری از آمریکایی ها لیکرز ستاره آنتونی دیویس شخصی و اتصال به کروناویروس بیماری همه گیر. او مصرف, اخبار روزانه اما مادر او نیز سهام به روز رسانی خود را با او. او خواهر که در حال مراقبت از سلامت کارگران.

"آنها در اطراف آن زیادی و آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به این دلیل آنها در بیمارستان," دیویس گفت:. "یکی از بچه رو به خانه فرستاد. من فکر می کنم آنها در زمان تست و آن را نه به عقب می آیند و در عین حال ... که خطر آنها در حال حاضر را به صرفه جویی در زندگی بسیاری از."

Davis شده است فکر کردن در مورد عواقب ناشی از این بیماری همه گیر برای هفته ها در حال حاضر هر دو در مراقبت از سلامت کارگران و اقتصاد است. روز جمعه اعلام کرد با همکاری و نسب تدارکات بزرگترین سرد نگهداری مواد غذایی, شرکت امید کمک به در هر دو عرصه است. اولین دست از این همکاری کمک خواهد کرد که مرکز استیپلز کارگران پیدا کردن شغل با اصل و نسب است که حدود 300 شغل پر در منطقه لس آنجلس به عنوان تقاضا برای مواد غذایی منجمد افزایش می یابد.

دیویس و اصل و نسب نیز مسابقه تا 250.000 دلار (ایالات متحده) در کمک های مالی برای خوراک مقدم LA سازمان در تلاش برای جمع آوری پول برای خرید غذا از رستوران های محلی و تحویل آن به کارگران بیمارستان.

"من می دانستم که من می خواستم چیزی خوب است به اتفاق می افتد برای کارکنان است که در کالاهای اساسی که قادر به کار بودند," دیویس گفت:. "اصل و نسب تدارکات بهداری تیم من و شما می دانید من می خواستم به درگیر شدن با آنها و نوع عرضه مواد غذایی به هر کس و (به) مردم در کالاهای اساسی این فرصت را به کار می کنند."

اصل و نسب قبلا با همکاری رزمندگان طلایی امور خارجه گارد Stephen Curry به ایجاد شغل برای کارگران در عرصه منطقه خلیج و ذخیره مواد غذایی کاری برنامه ریزی شده برای توزیع در اوکلند.

"آنها حساس به این کارکنان که در حال رفتن به از کار گفت:" کوین Marchetti co-اجرایی رئیس نسب هیئت مدیره.

اصل و نسب بخش منابع انسانی کار کرده با AEG به راه اندازی یک برنامه خاص لینک عرصه کارگران به شناسایی خود را به عنوان مرکز استیپلز کارکنان برای در نظر گرفتن مشاغل موجود.

خوراک مقدم LA در حال حاضر شروع به جمع آوری کمک مالی خود را و تحویل در تلاش است. این سازمان تاسیس شد توسط گروهی از مادران که کودکان حضور Kenter دره مدرسه ابتدایی.

"یکی از زنان او را یک ER, دکتر, در, قیصر" گفت: Shannon Pruitt یک سازمان از خوراک مقدم است. "او مانند ما نیاز به ماسک, اما آن را مانند یک چیز تمام است. ما همچنین نیاز به یک وعده غذایی مناسب و معقول. ما مانند ما می توانید انجام دهید که ... ما مثل دوم صبر وجود این همه رستوران های محلی نیز که در حال تلاش برای نگه داشتن چراغ و همه این افراد در این بیمارستان ها که نیاز به تغذیه می شود."

آنها در حال حاضر بیش از 80.000 دلار آغاز شده و تحویل خود را در این هفته تمرکز در اورژانس و بخش مراقبتهای ويژه با یک گل از 3 میلیون دلار است که آنها باور دارند که به اندازه کافی خواهد بود برای کمک به تغذیه بیش از 450 کارگران بیمارستان برای 30 روز.

"این تعداد به سرعت افزایش, ما در حال پیدا کردن" Pruitt گفت. "که شماره جاوا تشدید می شود اما به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ریاضی کار می کند که ما پس از آن قادر خواهید بود برای تغذیه مردم برای حداقل 30 روز."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آنها در حال کار با آشپزخانه مرکزی سازمان آغاز شده توسط آشپز Jose Andres به منظور انجام تحویل غذا.

"من با خانواده و دوستان در بهداشت و درمان صنعت و آنها به من بگویید همه زمان ها است که آنها به خانه بعد و یا نمی تواند یک شانس برای رفتن به خانه برای مدت زمان طولانی," دیویس گفت:. "من مطمئن هستم که شما می بینید تصاویری از مراقبت های بهداشتی کارگران در رسانه های اجتماعی ... من فکر می کردم حداقل من می تواند انجام دهد سعی کنید به شریک با اصل و نسب تدارکات و سعی کنید برای به دست آوردن غذا از این رستوران های محلی. آنها در حال مبارزه نیز هست."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب