لو تمساح را پررنگ بروکلین جاه طلبی های

استیک frites, au, poivre بودن روکش در آشپزخانه.عکس توسط کول ویلسون برای نیویورکرFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چ

توسط NEWS-SINGLE در 3 اسفند 1398
People handling fries
استیک frites, au, poivre بودن روکش در آشپزخانه.عکس توسط کول ویلسون برای نیویورکر

پاسخ به این سوال که چه چیزی شما باید سفارش در Le تمساح یک رستوران فرانسوی در ویلیامزبرگ پنهان در چشم ساده. در این کارت پستال که می آید با خود را بررسی کنید و در کتاب کبریت و خلال دندان توسط مجری پایه یک سری از charmingly naïf تصاویر مجسم مرغ ایستاده به تنهایی و یا ناپدید شدن به دندانه دار, gaping فکی از یک تا حدودی خوشدل-به دنبال خزنده. در Le تمساح ها تمساح—آماده به بازی شیر یا خط لو مرغ lustily پایین مری. نیمی از یک بوداده یکی می آید چکیدن با jus پاشیده و با جعفری خرد شده آن ترد پوست همان سایه طلایی به عنوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی به سبک سیب زمینی بالا انباشت اشیاء بدست آمده در کنار آن است.

مرغ frites یا نیم کباب مرغ با سیب زمینی سرخ کرده چکیدن با گیاه jus.عکس توسط کول ویلسون برای نیویورکر

این یک thrillingly بخش زیادی از مواد غذایی در خور این thrillingly عظیم نوع رستوران که در زمان جای اندرو Tarlow را Reynard در, Wythe هتل. این مرغ frites نیست به جای استیک frites آن را در علاوه بر این به آن—و لو تمساح استیک frites نیست فقط ساده قدیمی استیک frites آن اتاق چینی, au, poivre معنی که گوشت با پوسته در cracked ناچیز به پایان رسید و با یک پوست با قاشق از ظرف سس. منو ارائه می دهد چهار رقم pâté به علاوه یک اردک و خرگوش rillette. وجود دارد و تره فرنگی و سرکه بریزید و تره gratin, pot-au-feu و cassoulet. وجود دارد که شش گونه از جین و تونیک و کمتر از دوازده دسر: profiteroles و madeleines flourless کیک شکلات و شکلات گلدان ده کرم tarte au بالنگ و tarte tatin.

منو ارائه می دهد چهار pâtés از جمله کشور pâté تصویر و سلامتی ساخته شده با قارچ به همراه یک اردک و خرگوش rillette.عکس توسط کول ویلسون برای نیویورکر

سرآشپزها, Aidan اونیل و جیک Leiber, تسلط هنر از محله رستوران Chez Ma Tante فرانسه-ish محل آنها باز در Greenpoint در سال 2017. در, Wythe خود و جاه طلبی است که جسورانه—ویلیامزبرگ تبدیل به یک فرمت از منهتن هتل مغرور پرنیان که شما باور دارید و آنها می توانید آن را در اینجا بیش از حد. لو تمساح است بروکلین پاسخ به بالتازار; تنها با چند طراحی هوشمند افزار (بالاتر wainscoting ساخته شده در غرفه صندلی مخملی) اتاق ناهار خوری تبدیل شده روستایی از محل برگزاری عروسی پر زرق و برق به brasserie.

به عنوان در بالتازار منو وسعت خوب تنظیم مورد علاقه های شما آن را می دهد یک لبه بیش رستوران فرانسوی با کوچکتر منوها که تمایل نسبت به رمان یا باطنی. در نوار دماغ که باز در ماه دسامبر در کارول باغ اواسط دوره املت پر از peekytoe crabmeat صدر با togarashi و خدمت با جلبک دریایی کره overpromised و underdelivered; در Le تمساح بسیار ساده تر از لحاظ فنی کامل املت خدمت با سبزی و به آرامی ترشی قارچ برگزار شد خود را در میان قاتلان' ردیف plats principaux.

در میان ده دسر آناناس, sorbet و افرا ، عکس توسط کول ویلسون برای نیویورکر

این است که می گویند که لو تمساح در برابر خطر یا روند به طور کامل. یکی از چهار pâtés است meatless ساخته شده با قارچ, maitake و cremini قارچ و دستیابی به یک قابل ملاحظه ای قانع کننده من نمی توانند-باور-را-نمی-کبد و بافت. ریز ریز کردن گوشت خوک خدمت کرده است با کلم آنچوی و یک تکه از burrata (که شرح داده شد توسط یک سرور به عنوان "یک پاک کننده کام"); a جلال چرب اردک است با گل های چسبنده و شیرین kumquats. شما پیدا کنید cacio e-په په orzo و یک خرچنگ سالاد با تند, ژاپنی, نمک و فلفل yuzu kosho.

با چند طراحی هوشمند ترفند از جمله ساخته شده است در غرفه اتاق ناهار خوری که یک بار قرار دارد Reynard رفت از روستایی محل برگزاری عروسی پر زرق و برق به brasserie.عکس توسط کول ویلسون برای نیویورکر

اما آنچه بیشتر هیجان انگیز در مورد لو تمساح است که آن جوان و پر انرژی سرآشپزها به نظر می رسد تمرکز به طور عمده در تکمیل و گاه به آرامی تجدید نظر—دانشنامه کلاسیک. یک بشقاب د-پوسته escargot و نازک رازیانه در یک محیط مایع معطر با Pernod بود با قدرت transportive. یک فرانسوی از 75 ساخته شده با کنیاک چپ من تعجب آنچه که من تا به حال در برابر مسائل—از آن تا به حال به نظر می رسید مناسب فقط برای یک snifter در دود پر کتابخانه و یا بدتر بی ارزش شب اما ناگهان به من زده به عنوان زیبا و با طراوت.

یک شب در جدول بعدی لذت می برد جداگانه دستور کباب مرغ است. در یک لحظه در رستوران فرهنگ که "همه چیز به معنای به اشتراک گذاشته شود" عملا دستور این به نظر می رسید مانند یک رادیکال و رهایی بخش حرکت که یک منو شبیه به این را تشویق می کند. حتی با یک حزب بزرگ شما احتمالا نمی تواند همه چیز را امتحان کنید در یک دیدار بنابراین شما نیز ممکن است منظور فقط دقیقا آنچه شما احساس می کنید مانند. به اشتراک گذاری در اگر نه صفحات و سپس دوباره برای اطلاعات بیشتر. (غذاهای $9-$91.)tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب