برگ تازه وارد Kyle کلیفورد نقش خود را می داند و آن را نمی توان دوم آمدن Auston ماتیوز

کایل کلیفورد ساخته شده قوی اولین برداشت در برگ ملت است.این شخصیت جناح به دست آورد چهار شنبه شب از لس آنجلس کین

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398

کایل کلیفورد ساخته شده قوی اولین برداشت در برگ ملت است.

این شخصیت جناح به دست آورد چهار شنبه شب از لس آنجلس کینگز در یک معامله است که همچنین به ارمغان آورد goaltender جک کمپبل به برگها چپ بدون شک در مورد نقش خود در رسانه ها جمع آوری و در فورد عملکرد مرکز در روز پنج شنبه.

"به خوبی آنها را نمی کند من در اینجا به سبقت گرفتن Auston ماتیوز در اهداف گفت:" شش پا و دو جناح که منجر پادشاهان در پنالتی دقیقه است. "من می دانم آنچه من می دانم که من هستم."

کلیفورد بدون شک به ارمغان می آورد حضور فیزیکی و در دستیابی به این برگها اذعان کاستی های خود را در آن منطقه. 29-در سال کلیفورد که بزرگ شد یک برگ از طرفداران در ایر, Ont., به نظر می رسد مانند سخت و سنگین جلو هر NHL مربی دوست دارد به. او سه مبارزه به اعتبار خود در این فصل مطابق با کل مبارزه با مجموع برگها.

"آنها بسیاری از بازیکنان ماهر و آنها را از بچه ها که می توانید بازی بیش از حد سخت" گفت: کلیفورد انتخاب دور دوم در سال 2009. "من می خواهم برای اضافه کردن به آن ... آنها در حال ایجاد چیزی خاص در اینجا من می خواهم به بخشی از آن."

کلیفورد یک بازیکن محبوب با یک عفونی شخصیت و اخلاق کاری قوی. پادشاهان گفته شد به طور جدی با توجه به یک فرمت برای کلیفورد و نگه داشتن او را از طریق خود را بازسازی.

برگها GM Kyle Dubas گفت: او را نمی کلیفورد به برگها تنها در توانایی های خود را به رها کردن, دستکش, هر چند او اذعان کرد که رو به جلو به ارمغان می آورد یک عنصر است که "ما اصلا در فراوانی."

"شما لازم نیست که به (محدود) او را به دو یا سه دقیقه یک بازی" Dubas گفت. "او رقابتی و ما احساس می کنیم او می تواند درایو را به انتهای دیگر از یخ گرفتن تیم ما در حمله به منطقه و سپس به بچه ها بر روی یخ و رول از وجود دارد.

"جنگ بخشی که یک چیز دشوار می خواهید کسی را فراموش بیرون رفتن وجود دارد و انجام این کار است. آن را سخت به درخواست کسی به انجام این کار است. من فکر می کنم (Clifford) است که عنصر او قطعا دشوار فرد ... (اما) اگر شما یک بازیکن با این عناصر شما باید قادر به بازی. و من می دانم که مردم را به پرش بر روی آن و من می دانم که مردم را به شک آن تیم بازی بچه ها یک تا دو دقیقه و یک شب و همه از آن است که پرتاب شیمی بر روی نیمکت خود را با بقیه بچه ها که می تواند بازی کند. (Clifford) می تواند بازی کند."

کلیفورد که به ثمر رساند یک حرفه ای-بالا 11 گل در فصل گذشته شش گل و هشت پاس گل در 53 بازی در این فصل. او همچنین دو سال بیشتر در یک قرارداد است که دارای یک کلاه سالانه آمار از $1.65 میلیون (ایالات متحده). با پادشاهان جذب نیمی از این — و با کمپبل $700,000 کلاه ضربه — برگها را اضافه نمی کند هر دلار برای کلاه خود را در فضا.

برگها باید بیشتر فهرستی از حرکت به آینده. Dubas گفت defenceman کودی Ceci که چپ شنبه را از دست دادن به رنجرز با یک مچ پا آسیب قرار داده خواهد شد مجروح رزرو با یک مسئول حرکت ساخته شده در جمعه.

Goaltender Frederik اندرسن در ضمن skated شدید, انفرادی تمرین پنج شنبه با دروازه بان و مربی استیو Briere. Dubas گفت: برگها نبودند خاصی که اندرسن خواهد بازگشت از گردن آسیب است. این تیم می خواستم برای دیدن چگونه او احساس پس از عمل.

"من می خواهم می گویند بعید است برای (جمعه برابر آناهایم) اما خواهیم دید که پس از" Dubas گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب