برگها نوجوان Rasmus Sandin برنده است هم تیمی های خود را با حضور او و شخصیت

دالاس—فقط 19 ماه پیش Rasmus Sandin راه می رفت از طریق می ایستد در راه خود را به مرحله در خطوط هوایی آمریکا مرک

توسط NEWS-SINGLE در 10 بهمن 1398

دالاس—فقط 19 ماه پیش Rasmus Sandin راه می رفت از طریق می ایستد در راه خود را به مرحله در خطوط هوایی آمریکا مرکز. نام او تا به حال فقط نامیده شده است توسط Toronto Maple Leafs; Sandin اول بود طفیلی 29 انتخاب در سال 2018 NHL پیش نویس است.

او گفت که او احساس "بسیاری از شادی" که شب. "من با خانواده ام یک زن و شوهر از دوستان بیش از حد. آن را غیر واقعی تجربه" گفت: Sandin که خوشحال بود به بطور منظم احساس لحظه ای قبل از بازی NHL 11 بازی برابر دالاس روز چهارشنبه. "این اولین گام شما را به سمت NHL و یک رویای بزرگ است که شما را (تا به حال) از آنجا که شما شروع به بازی هاکی. بنابراین بسیاری از خاطرات خوبی از آن ... آن را سرگرم کننده بود."

برگها تا به حال 25 انتخاب کنید که در پیش نویس و سو لوح المركم defenceman می دانستم که این تیم تا به حال علاقه. این لوح المركم بودند برگها GM Kyle Dubas قدیمی OHL تیم و دانش خود را از آن استعداد خط لوله گسترده بود.

اما Dubas در حال اجرا خود را در اولین پیش نویس برای برگها ریزش, ارسال اولین انتخاب به سنت لوئیس برای 29th و 76th میدارد. Sandin عصبی شد; او عصبی در تمام شب.

"من نمی دانم اگر آن را فقط در مورد لغزش (نزدیک) به دور دوم," او گفت:. "شما فقط عصبی به ببینید که در آن شما در حال رفتن به. آن را به پایان رسید تا به خوبی. شما دریافت می کنید بسیار خوشحال زمانی که شما از شنیدن نام شما و من نمی تواند شادتر بود که تورنتو است که در زمان من. من واقعا هنوز هم هیجان زده و بسیار خوشحال است که."

بلوز برداشت جناح Dominik Bokk در حال حاضر در سوئد لیگ هاکی. برگها رو Sandin و با 76th انتخاب کنید حاصل رو به جلو Semyon Der-Arguchintsev.

این قابل توجه است که چگونه به سرعت 19 ساله افزایش یافته است توجیه تصمیم خود برای ترک سوئد در 17 بازی برای لوح المركم. او گذشت تیموتی Liljegren انتخاب شده توسط برگها در دور اول در سال 2017 در تورنتو نمودار عمق. و او را به سرعت به NHL, ساخت تیم در خارج از اردوگاه در این فصل برای اولین بار در شش بازی.

"شما می خواهید برای دریافت به NHL به عنوان سریع که ممکن است" Sandin گفت. "من نمی دانم اگر من فکر کردم (این اتفاق می افتد این سریع) اما من همیشه در تلاش برای بهتر شود."

و در احتمال دوم با برگها در این فصل — این یکی به دلیل مصدومیت به مورگان Rielly — به نظر می رسد او آماده را بیشتر از آن. Sandin خود را به ثمر رساند و اولین گل جمعه در برابر نشویل.

"پس از تماس دوم-من فکر می کنم تقریبا در هر بازی تا کنون من راحت بوده است," او گفت:. "فقط دانستن و دانستن اینکه چگونه این لیگ است, بدیهی است که کمک می کند."

کلمه ای که به بهترین وجه توصیف Sandin است "آماده است." این کلمه پیشاهنگان و مربیان باید مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف او برای سال ها. یکی دیگر توصیف می شود "level-headed." او گفت که تلفن خود را در "منفجر" به خوبی wishers از جمله گذشته معلمان پس از او گل اول خود را هدف. اما او از رفتن به خاموش ماندن گوشی خود را خاموش و رسانه های اجتماعی برای کمی بعد در حالی که پس از آن رفتن نیست به سر خود را.

"او نمی خود را بیش از حد جدی" برگ مربی شلدون Keefe گفت. "او به رسمیت می شناسد او استعداد و توانایی و او با اعتماد به نفس. در عین حال من فکر می کنم این واقعیت است که او رسالت خود را با هم تیمی های خود را به عنوان به سرعت به عنوان او در چنین سن جوانی بسیاری از که است دلیل این واقعیت است که او نمی توانید جلوتر از خودش.

"او سپاسگزار برای این فرصت را به بازی NHL و اطراف این بچه ها. و او را فقط به انجام بخشی خود را."

هم تیمی Jason Spezza برخوردی خشن روبرو کمی سرگرم کننده در Sandin در چهارشنبه تصویری جلسه با اشاره به یک نقطه که در آن او باز و Sandin عبور نمی کند او را جن.

Sandin خندید: "او همه باز برای یک تایمر و من در زمان شات بنابراین او فقط به من گفتن به تصویب جن."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"من به او یک زمان سخت" Spezza گفت. من گفت: من صحبت کرد (خبرنگاران) در مورد چقدر خوب خود هاکی حس شد و در این کلیپ من به انتظار برای جن. پس از آن می تواند نمی شود که خوب است."

Spezza بسیار تحت تاثیر قرار با تازه کار است. "او بسیار آماده با جن و او را آرام روی خط آبی. هیچ چیز به نظر می رسد واقعا اشکال او. او با اعتماد به نفس بچه ها اما از نوع آرام و با احترام دوست دارد به یک زمان خوب ... او اتصالات به خوبی برای ما است."

Kevin McGran


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن