برگها جناح Johnsson نیاز به عمل جراحی زانو را حداقل هشت هفته

Andreas Johnsson زانو آسیب خواهد شد نیاز به عمل جراحی خواهد شد که حاشیه افرا برگها جناح برای حداقل دو ماه سر م

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398

Andreas Johnsson زانو آسیب خواهد شد نیاز به عمل جراحی خواهد شد که حاشیه افرا برگها جناح برای حداقل دو ماه سر مربی شلدون Keefe تایید کرد در یک کنفرانس تلفنی صبح روز جمعه.

"پس از زمان با ما پزشکان (مشخص شد) او نیاز به عمل جراحی" Keefe گفت: در تماس "و وجود خواهد داشت به روز رسانی بعد از حداقل هشت هفته است."

25 سال Johnsson که هشت گل و 21 امتیاز در 43 بازی در این فصل دچار آسیب دیدگی در طول برگها' 3-2 دست دادن به دالاس در روز پنج شنبه شب. این احتمال وجود دارد او قرار داده خواهد شد در دراز مدت مجروح رزرو, که می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد تا برگها به استفاده از دلار خود را به 3.4 میلیون درپوش آمار به عنوان فضایی برای NHL Feb. 24 مهلت تجارت.

در ضمن Keefe گفت defenceman مورگان Rielly کردن طولانی مدت با یک استخوان شکسته در پای خود را — می تواند شروع به تحمل بار ناتوانی در هفته آینده. اما Rielly از برگ شماره 1 defenceman است که هنوز هم انتظار می رود تا پایان ماه مارس Keefe گفت.

که برگ برگ بدون Rielly و کودی Ceci در دفاع و Johnsson میان خود را بالا نه به جلو. این انتظار می رود Dmytro Timashov و Frederik Gauthier قرعه کشی خواهد شد به صف بیشتر به طور منظم با Johnsson ،

تورنتو چهره سناتور در اتاوا روز شنبه در اولین بازگشت به عقب است که دیدن جک کمپبل توانید شروع به در net. برگها خواهد شد و سپس با شماره 1 netminder فردی اندرسن در بوفالو برای روز یکشنبه بازی برابر شهرهای کشور مراکش است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب