یادگیری در مقابل اجرای: یک استراتژی ساده برای غلبه بر پایمال کردن و شروع به اقدام در کسب و کار مستقل

تعدادی از ما مترجمان و مفسران را طبقه بندی خودمان را به عنوان یادگیرندگان مادام العمر. این صفت عالی را

توسط NEWS-SINGLE در 23 دی 1398
Learning vs. Implementing_ A Simple Strategy to Overcome Overwhelm and Start Taking Action in Your Freelance Business.png

تعدادی از ما مترجمان و مفسران را طبقه بندی خودمان را به عنوان یادگیرندگان مادام العمر. این صفت عالی را به عنوان افرادی که مطالعه و استفاده از زبان خود را در کار و زندگی روزمره و همچنین به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک. همان را می توان گفت به صورت حرفه ای در بسیاری از زمینه ها, اما من احساس می کنم کاملا مطمئن است که بسیاری از مترجمان و مفسران را در واقع طبقه بندی خود را به عنوان یادگیرندگان مادام العمر و perfectionists.

با اطلاعات زیادی در دسترس ما با کلیک یک دکمه این روزها ما می توانند یاد بگیرند که در یک از راه های مختلفی – اعم از آنلاین و یا در فرد است. و در حالی که آن را بسیار عالی برای ادامه کسب دانش و حد عالی رساندن مهارت های ما این گاهی اوقات می تواند ایجاد تنگنا در کسب و کار ما می آید در واقع به اجرای آنچه که ما یاد بگیرند. می توان آن را سخت بدانید که چگونه برای غلبه بر پایمال کردن به عنوان یک مترجم آزاد یا مترجم هنگامی که وجود دارد بسیار برای یادگیری (و را).

به عنوان من در حال گوش دادن به یک کسب و کار پادکست به تازگی مصاحبه شونده ذکر شده چقدر مهم است برای انجام یک "یادگیری در مقابل نسبت به انجام" چک در با خودمان است. بنابراین من شروع به فکر می کنم در مورد چگونه این می تواند به خودم و به همکاران من.

این مفهوم به طور خلاصه این است که ما باید آگاهانه چقدر یادگیری ما انجام می دهیم در مقابل چقدر ما (یا نیست) اجرای آنچه که ما یاد بگیرند. من فکر می کنم همه ما بالا بردن دست ما در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای ما اگر پرسید که آیا ما به اجرای تنها یک بخش کوچک از آنچه که ما یاد بگیرند که در کارگاه های آموزشی کنفرانس جلسات آموزشی آنلاین, دوره های آموزشی ، ما مجموعه ای از بهترین نیات اما زندگی و کار به سرعت در را و ما خودمان را پیدا کنید نه اجرای حد از آنچه که ما آموخته که ما می خواهم در ابتدا در نظر گرفته شده.

این می تواند به دلایل بسیاری, البته, اما من فکر می کردم... چگونه بسیاری از کسانی که به دلایل نه به پیاده سازی چیزی است که ما یاد بگیرند که به سادگی به دلیل ترس از چیزی که کار نمی کند و یا حتی به دلیل غاصب سندرم?

می تواند از آن باشد که ما نمی فکر می کنم ما موفق یا که ما هنوز نمی باید تمام اطلاعات ما فکر می کنم ما نیاز به حرکت به جلو ؟

من می توانم به شما بگویم که من می بینم این مقدار زیادی به خصوص در دوره های آموزشی و وبینارهای من آموزش دهد. وجود دارد چند دانش آموزانی که به من مشاوره "انجام می شود بهتر است از کامل" به قلب است. و دیگران وجود دارد که به من بگویید که آنها می دانند که بهترین رویکرد در واقع به حرکت سوزن رو به جلو در کسب و کار خود را, اقدام, اما آنها فقط لازم نیست که چیزی کاملا مناسب است. که به من می گوید که آنها در واقع نمی توانید آن را.

بنابراین آنها قابل تامل است. آنها دریغ نکنید. آنها غرفه. آنها می آیند تا با یک میلیون دلیل این که چرا آنها نمی توانند اقدام کنند. همه ما انجام این کار درست است ؟

بنابراین من می خواهم برای به چالش کشیدن شما را به شروع به فکر کردن که چقدر شما در یادگیری و چقدر شما پیاده سازی به عنوان دو صفحة که شما می توانید به نوبه خود و به نوبه خود پایین.

یک استراتژی ساده برای غلبه بر پایمال کردن و شروع اقدام

یک شماره است که یادگیری شماره گیری نمایید. در هر زمان یادگیری خود را شماره گیری تبدیل شده است تا به اجرای شماره گیری است به احتمال زیاد خودداری شود. در برخی از دوره ها و موارد شما را در یادگیری و اجرای شماره گیری خواهد شد هر دو تبدیل شود تا در مورد همان سطح. اما به عنوان بسیاری از ما از تجربه می دانیم این است که پایدار نیست و برای دوره های طولانی از زمان.

Learning and Implementing to Grow Your Freelance Business.png

اگر ما عمدا به نوبه خود یکی از dial – بیایید می گویند یادگیری – پس از آن ما می دانیم که ما به زودی باید آن را به نوبه خود. این به ما اجازه می دهد به نوبه خود تا دیگر شماره گیری – اجرای.

مشکلات بوجود می آیند زمانی که شما به نوبه خود پایین هر دو شما را در یادگیری و اجرای صفحة برای دوره های طولانی از زمان. این بهترین دستور برای رکود است که من می توانم از فکر می کنم. و آن را نسبتا آسان به انجام است.

اگر شما اتفاق می افتد به نوبه خود هر دو یادگیری و اجرای صفحة خودتان بپرسید:

دلیل این است که من احساس ضعف یا سوخته در کسب و کار من? و یا آن را یک عمدی و موقت تصمیم ؟

هنگامی که شما می دانید که آیا صفحة تبدیل شده است با توجه به پایمال کردن و یا عمدی تصمیم شما سپس می توانید برنامه را به نوبه خود یکی از آنها را دوباره به زودی.

در حالت ایده آل بهترین الگو است که به نوبه خود تا آموزش شماره گیری و سپس به طور همزمان آن را به نوبه خود کمی در حالی که تبدیل به اجرای شماره گیری نمایید. هنگامی که شما پیاده سازی آنچه شما یاد بگیرند که در یک موضوع داده شده و سپس به نوبه خود آموزش شماره گیری دوباره و روشن کردن اجرای شماره گیری تا زمانی که شما آماده برای قرار دادن به تمرین آنچه که شما در حال یادگیری. یک الگوی ثابت مثل این شما را حفظ خواهد کرد در حال حرکت رو به جلو فکری و حرفه ای.

مراقب باشید به نگه داشتن اجرای شماره گیری تبدیل شده برای بیش از حد طولانی به خصوص اگر شما متوجه آن است که ترس از شکست است که نگه داشتن شما را از تبدیل شدن آن است. کار کردن دلایل چرا شما فکر می کنم شما ممکن است شکست بخورند و سپس تصمیم می گیرید که آن را خوب اگر شما انجام دهد. چیزهای زیادی آمده است از عدم. فقط بخواهید هر یک از این افراد موفق می دانند.

یکی از چیزهایی که من خودم بگویم که من از procrastinating اجرای چیزی جدید را به من آموخته است که هر کس به شروع بشه. من فقط به اولین گام های کوچک و پس از آن معمولا حرکت اجازه خواهد داد که بقیه به دنبال دارد.

آیا شما خودتان را تبدیل کردن آموزش شماره گیری و سپس پیدا کردن دلایل به نوبه خود به اجرای شماره گیری به زودی پس از? آنچه شما می خواهم برای شروع به اجرای کسب و کار خود را به زودی ؟

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب