LeBron James یادآوری است هر کس او را پادشاه

لس آنجلس—LeBron James شده است بسیار خوب در بسکتبال برای یک زمان بسیار طولانی است. فراتر از تمام نقاط او به ثمر

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398

لس آنجلس—LeBron James شده است بسیار خوب در بسکتبال برای یک زمان بسیار طولانی است. فراتر از تمام نقاط او به ثمر رساند و پرتاب ریباند او برداشت و قهرمانی او برنده است, آن است که ارزش به خاطر سپردن که چقدر زمان او صرف پیمودن تجارت خود را.

در حال حاضر در فصل 17 جیمز عرضه کرده است بیش از 48,000 به طور منظم فصل دقیقه که در میان بالا 10 در NBA حرفه ای لیست. در 35 او 10-قدیمی ترین بازیکن فعال در این لیگ است. حتی پس او نشان داده است هیچ نشانه ای که او با نزدیک شدن به پایان کار خود را. تولید خود را مخالف منطق است.

"فقط قابل توجه" Doc Rivers, مربی تیم لس آنجلس کلیپرز گفت: قبل از اینکه تیم او مواجه James' لس آنجلس لیکرز در بعد از ظهر یکشنبه در مرکز استیپلز. "من هرگز دیده می شود یک مرد بهتر در 35 در ورزش است. آن را فقط غیر معمول است. منظورم این است که او حق انجام کاری — او واقعا است. چرا که او به نظر می رسد قوی تر و سریع تر است."

جیمز اقدام به غلبه کلیپرز در یک 112-103 برنده در پایان با 28 امتیاز نه کمک و هفت ریباند به عنوان لیکرز نگه داشته نورد. این شد دومین پیروزی خود را در سه روز در برابر مخالفان که مثل لیکرز قهرمانی رقیب. روز جمعه لیکرز کاسته به 113-103 پیروزی بر Milwaukee Bucks. همه جیمز را در این بازی به جمع آوری 37 امتیاز هشت کمک و هشت ریباند در حالی که قرار دادن دفاعی بست در Giannis Antetokounmpo برای کلید امتداد نیمه دوم.

ترکیب این دو برد پخش یک زن و شوهر از پیام روشن به لیگ, اگر پیام های کسانی که نمی شد در حال حاضر ظاهری: لیکرز واقعی هستند و جیمز به ندرت بهتر شده است.

"او باور نکردنی" لیکرز مربی Frank Vogel گفت. "در ذهن من در این فصل این بهترین بود دو بازی کشش. واقعا فقط تحت سلطه و سلطه — هر دو بازی."

چندی پیش جیمز نگاه کرد خطاپذیر انسانی است. او مجروح کشاله ران خود را در فصل گذشته که منجر به از دست رفته خود را یک تکه بزرگ از بازی های او زخم تماشای پلی آف از خانه برای اولین بار از سال 2005. شاید آن را باید شده اند در مجموع تعجب: James اقدام شد سن خود را. هیچ ورزشکار برتری برای همیشه حتی LeBron.

داده کسانی که مبارزات خود را رنسانس در این فصل بوده است چیزی به ناگهان او نگاه کرد تقریبا غیر قابل خراب کردن در حالی که به طور متوسط 25.7 امتیاز 7.8 ریباند و حرفه ای-بالا 10.6 کمک یک بازی است. لیکرز (49-13) بهترین رکورد در کنفرانس غرب قبل از بازی خود را در برابر بروکلین نتس در سه شنبه شب.

اگر او از دست داده است یک گام (که قابل بحث است) و در حال حاضر فاقد مافوق بشری هدیه های فیزیکی او دارای یک بار (ایضا) جیمز در تلاش است برای جبران کار به عنوان سخت به عنوان تا به حال, او گفت:. کشاله ران آسیب او را تکان داد. او به نظر می رسید به رسمیت شناختن مرگ و میر خود به عنوان یک ورزشکار. در تابستان گذشته در حالی که فیلمبرداری "Space Jam 2" او گیر سفت و سخت تمرین برنامه. او ساخته شده مطمئن شوید که همه آن را می دانستند ،

"اگر شما به دنبال من در رسانه های اجتماعی من در اتاق وزن در 3, 4 صبح" او گفت: "مطمئن شوید که من در حال آماده شدن خودم برای این فصل مهم نیست که چه می گذرد."

در همان زمان آن شده است آرام ترین فصل برای جیمز یا برای لیکرز یا برای بقیه NBA. در اوایل جیمز در بر داشت خود را درگیر در اختلاف بیش از چین و آزادی بیان است. لیگ نیز تا به حال برای مقابله با مرگ و میر ناشی از کوبه برایانت و دیوید استرن. در حال حاضر وجود دارد گسترده نگرانی بیش از coronavirus است که مقامات لیگ با توجه به اینکه به بازی بازی های بدون فن برای کمک به کاهش خطرات بهداشتی. برای جیمز به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که او حاضر به انجام کار خود را در عرصه خالی.

"ما بازی بدون طرفداران? Nah که غیر ممکن است" جیمز گفت. "I ain't بازی اگر شما از طرفداران در میان جمعیت. این که من بازی کنید."

در هر صورت او قادر به بازی برای آنها را بیش از آخر هفته — و در مراحل ترک خود اثر بر دیگران کلیپرز و رای دهندگان برای NBA most valuable player award. در هشت بازی از همه ستاره جیمز به طور متوسط است 30.1 امتیاز در حالی که تیراندازی 55.1 درصد از این زمینه است. لیکرز موفق به کسب 11 از 12 بازی گذشته خود را به طور کلی.

"احتمالا یکی از باهوش ترین بازیکنان به بازی بسکتبال" رودخانه گفت. "من فکر می کنم ما از دست رفته در LeBron را فیزیکی بیش از حد زیاد است و ما باید فکر می کنم در مورد مغز خود را بیشتر. مغز او چیزی است که باعث می شود او بزرگ است. وجود دارد بسیاری از مردم در این لیگ با LeBron بدن. وجود دارد هیچ کس در لیگ با مغز خود را."

لیکرز باید تکیه بر جیمز در این فصل خود را به عنوان نقطه گارد نقش او شده بود و تمایلی به در آغوش, به صورت خیلی حرفه ای خود را. اما او پیشرو لیگ در کمک و او

صرف پنج شنبه متد سوزن سوراخ در کلیپرز' shrink-wrap دفاع.

او جمع آوری شده ریباند و تحت فشار قرار دادند توپ upcourt. او در بر داشت Avery Bradley برای باز کردن سه اشاره گر. او انداخت lobs به آنتونی دیویس که تا به حال بازی های هیولا خود را. اما زمانی که جیمز کشف درزها به سبد خرید او بیش از تمایل به انجام کار سخت خود را. در بازی نهایی دقیقه جیمز رفت و درست در کلیپرز' مارکوس موریس Sr. سرشار از گذشته او برای یک لیآپ در حالی که طراحی یک ناپاک است که مهر و موم شده به نفع خود.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"او فقط بیش از حد برای آنها" Vogel گفت.

جیمز به زودی بررسی از این بازی به عنوان عرصه پر از "M-V-P" پرداختند. به خاطر داشته باشید: آن را از لحاظ فنی یک بازی خانگی برای کلیپرز اما مرکز استیپلز بسته بندی شده بود با لیکرز طرفداران. لیکرز هنوز اجرا لس آنجلس و جیمز به نظر می رسید مصمم به همه یادآوری طی یک آخر هفته پر حادثه است که او هنوز هم اجرا می شود, لیگ برتر, بیش از حد.

هنگامی که جیمز رسیده نیمکت هم تیمی خود کایل Kuzma وانمود برای قرار دادن تاج بالای سر خود را.

"این مسئولیت من برای قرار دادن این تیم در یک موقعیت برای موفق شدن" جیمز گفت. "آنها به من به عنوان یک رهبر. و این کار من نه تنها در طبقه به بچه ها فرصت های دریافت آنها به نظر می رسد بزرگ, اما برای الهام بخشیدن به آنها را به عنوان به خوبی. به آنها نشان می دهد که من نمی کم کردن سرعت و حتی در این مرحله از زندگی حرفه ای من."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن