حقوقی و ترجمه برای اشتغال مبتنی بر کارت سبز

صفحه اصلی > وبلاگ > حقوقی و ترجمه برای اشتغال مبتنی بر کارت سبزمترجم حقوقی برای مهاجرت مبتنی بر اشتغالما

توسط NEWS-SINGLE در 22 دی 1398

مترجم حقوقی برای مهاجرت مبتنی بر اشتغال

ما وبلاگ در مورد سند قانونی خدمات ترجمه برای USCIS. اگر شما اجرا از شرکت های چند ملیتی و یا حتی قابل ملاحظه شرکت ایالات متحده, شما می دانید چقدر مهم واجد شرایط و قابل اعتماد و آگاه کارکنان می شود. در واقع حتی اگر بسیاری از فرآیندهای در فرهنگ ما به طور خودکار هنوز هم وجود دارد که نیاز به کیفیت بالا و حرفه ای و سرمایه انسانی برای حفظ ضرب المثلی 'قطار در حال اجرا در زمان.'

که گفت:, آن است که گاهی اوقات سخت برای پیدا کردن فقط حق کارمند با مهارت و آموزش به کار در شرکت شما. نتیجه آن است که کاملا قابل فهم است که شما گاهی اوقات نیاز به رسیدن به خارج از ایالات متحده برای پیدا کردن است که فرد تنها با مهارت های مناسب.

در این رویداد شما را پیدا کنید که فرد از یک کشور در خارج از کشور و سپس بعد منظور از کسب و کار است که به شکل از چگونه برای ایجاد اصلاح وضعیت مهاجرت برای آن فرد است. بله روند مهاجرت می تواند دشوار یک. در عین حال برای گرفتن حق فرد برای یک کار آن می توان ارزش همه بدون هیچ زحمتی.

بر این اساس این مقاله شما را به طور خلاصه از طریق فرایند کمک خارجی-متولد کارمند به دست آوردن خود را و یا کارت سبز او. اگر شما می خواهید به انجام در حال حاضر روند دشوار کمی نرم و صاف به شما خوشحال خواهد شد که شما را مشغول کمک یک حرفه ای حقوقی خدمات ترجمه. در این راستا ما از شما دعوت به تماس همه زبان داد, Inc. در 303-470-9555. ما مطمئن شوید که حقوقی مترجمان و دادگاه مترجمین در همه زبان داد, Inc. اضافه کردن ارزش به تلاش های خود را به نمایندگی از یک کارمند.

اخذ گرین کارت از طریق استخدام

ایالات متحده آمریکا قانون مهاجرت اجازه می دهد تا افراد خارجی تعدادی از راه هایی که برای رسیدن به مقیم دائم (کارت سبز) وضعیت از طریق یک شغل در ایالات متحده وجود دارد در واقع پنج نوع مختلف از اشتغال بر اساس دسته بندی به شرح زیر است:

• EB-1 متقاضیان شناخته شده به عنوان اولویت اول اولویت "کارگران" عبارتند از:
o مهاجران با توانایی فوق العاده ای در علوم, آموزش و پرورش, کسب و کار, و یا دو و میدانی;
o اساتید و یا محققان که در نظر گرفته برجسته در زمینه های خود را; یا
o مدیران و مدیران برخی از شرکت های چند ملیتی.
• EB-2 متقاضیان کسانی هستند که اعضای حرفه ای که نیاز به درجه پیشرفته و یا نمایش توانایی استثنایی.
• EB-3 وضعیت محفوظ است برای متخصصان و کارگران ماهر و یا دیگر کارگران است.
• EB-4 وضعیت است برای جمله "ویژه مهاجرین" مذهبی از جمله کارگران مهاجر ویژه نوجوانان.
• EB-5 است که برای سرمایه گذاران خارجی به دنیا آمد.

تحت هر یک از دسته های بالا و کارمندان باید درخواست برای آنچه که به نام "تغییر وضعیت" داده شده است که آنها در حال تنظیم وضعیت خود را از یک ویزای کار به یک کارت سبز.

تنظیم وضعیت واجد شرایط

وجود دارد تعدادی از الزامات مورد نیاز برای واجد شرایط برای یک کارت سبز برای EB-1 EB-2 و EB-3 مهاجران. هستند کسانی که شرایط به طور کلی به شرح زیر است:

• اشکال. پر کردن فرم I-485, نام نرم افزار به ثبت نام اقامت دائم و یا تنظیم وضعیت;
• قبلی پذیرش. نشان می دهد که این فرد بازرسی و بستری به ایالات متحده قبلا;
• زمان حضور در حضور ایالات متحده در ایالات متحده زمانی که فرم I-485 ظ;
• ویزا واجد شرایط بودن. واجد شرایط زیر تمام قوانین برای ویزای مهاجرت;
• در اختیار داشتن ویزا. زمان در اختیار داشتن یک ویزای معتبر;
• یک شغل. موجود به عنوان متهم در فرم I-140 شناخته شده به عنوان Immigrant Petition for Alien Worker فرم;
• بدون نوار به پذیرش. هیچ ممنوعیت برای تنظیم وضعیت اعمال می شود;
• شخصیت خوب. دارای ویژگی های است که شایستگی مطلوب ورزش از تشخیص توسط مقامات اداره مهاجرت.

میله ها برای تنظیم

همانطور که در بالا اشاره شد, تضمین این که هیچ محدودیتی وجود دارد در یک کارمند خارجی را پذیرش نظر مهم است. چنین چیزهایی به عنوان در ابتدا ورود به ایالات متحده با نقض قانون مهاجرت می تواند زمینه را برای بار تغییر وضعیت برای کارکنان خود را. امیدوارم شما حمایت خود را کارمند به یک کارگر ویزا در وهله اول. بنابراین باید وجود داشته باشد هیچ قانونی میله ها برای تنظیم.

علاوه بر این وجود دارد دیگر زمینه های ناروایی تحت قانون مهاجرت و ملیت § 212(a) از جمله:

• سلامت فقیر
• قبل کیفری
• نگرانی های امنیتی
• ترس از تبدیل شدن به یک اتهام عمومی
• قبلی حذف از آمریکا

که نیاز به فایل نرم افزار برای یک کارت سبز?

به عنوان یک کارفرما شما ممکن است به یاد بیاورید که به شما کمک زیادی در این روند را به یک خارجی متولد کارمند به ایالات متحده آمریکا با ویزا. با توجه به گرین کارت فرایند تعهد در مهاجر کارمند.

در این راستا مقدار اطلاعات است که نیاز به ارائه پشتیبانی از تنظیم برنامه وضعیت بسیار زیاد است. اطلاعات دامنه از یک سری از اشکال اعم از I-485 به اشکال شهادت به توانایی حمایت مالی در آمریکا و یک معاینه پزشکی فرم با سوابق واکسیناسیون به نام چند. در حمایت از زمينه اسناد و مدارک برای یک برنامه گسترده است.

بیشتر یک کارمند همسر و فرزندان صغیر نیز ممکن است رسیدن به سبز-کارت وضعیت بر اساس شرایط اولیه متقاضی اطلاعات است.

چرا شما نیاز به یک مترجم حقوقی برای این روند ؟

بیشتر از نه حقوقی مترجمان و تنظیم مصاحبه وضعیت مترجمین در همه زبان داد, Inc. ببینید اشتغال مبتنی بر کارت سبز متقاضیانی که هنوز هم ممکن است مبارزه با زبان انگلیسی. به دلیل درخواست برای یک کارت سبز بسیار درگیر و دقت بسیار حیاتی یک مترجم حقوقی باعث می شود فرآیند به مراتب آسان تر است. بنابراین اگر شما یک کارفرما اختصاص داده شده به کمک به کارکنان خود را در به دست آوردن کارت سبز و یا یک وکیل مهاجرت با داشتن یک مترجم حقوقی در آماده ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید در www.languagealliance.com.

#translationforlawyers #immigrationtranslation #immigrationtranslationservices #greencardinterviewtranslation #legaltranslator #legaltranslationservices #USCIStranslation #USCISimmigrationtranslation #certifiedtranslation #certifiedtranslationservices

بعدی: چگونه برای به دست آوردن Apostille خدمات ترجمه

All Language Alliance

توسط حقوقی مترجم و دادگاه مترجم

ترجمه سند قانونی

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن