اجازه دهید مردم از زندان

ایده های یک coronavirus شیوع بیماری در زندان ها و زندان را برساند نه تنها زندانیان بلکه عموم مردم. M

توسط NEWS-SINGLE در 12 فروردین 1399
MediaNews گروه / اورنج کانتی ثبت نام / گتی

تیاو بسته محلی دادگاه در پاسخ به کروناویروس همه گیر است و باعث نسخه از همان بحران در شهرستانها در سراسر کشور. Arraignments به تعویق افتاده اند و دادگاه به تعویق افتاد. وکلای دفاع اشتباه در مورد چگونه برای به چالش کشیدن غیر قانونی و یا نیازی بازداشت. و به عنوان پلیس حفظ دستگیری در حال حاضر در زندان به سر می برند در معرض خطر غرق حتی به عنوان بهداشت عمومی سازمان ملل در اجتماعی فاصله.

یک COVID-19 شیوع بیماری در زندان برای اولین بار به ضرر مردان یا زنان قفل شده است وجود دارد, بی گناه و گناه به طور یکسان و سپس کارکنان و خانواده های آنها و سپس در نهایت ، زندانیان با عوارض جدی باد در بیمارستان های محلی بدتر شدن کمبود پزشکان, پرستاران, ماسک, تخت ICU و هواکش. افرادی که هرگز دیده می شود یک شهر را زندان می میرند به دلیل بیش از حد بسیاری از دیگران نگه داشته شدند ، وسیع زندانها در مناطق روستایی می تواند سیل کشور کوچک بيمارستان با بيماران.

میشیگان فرماندار گرچن Whitmer است آخرین وضعیت رسمی اقدام به صدور سفارش در روز یکشنبه که خواستار آزادی "زندانیان که در حال پیری و یا کسانی که با بیماری های مزمن در زنان باردار و یا افرادی که نزدیک شدن به تاریخ انتشار خود را و هر زندانی برای نقض ترافیک و شکست به نظر می رسد [در دادگاه] و یا عدم پرداخت."

فیلادلفیا است که در میان شهرهای بزرگ است که به جلوگیری از بدترین سناریو مورد. "رئیس پلیس دانیل یاغی به افسران گفت: در 17 مارس برای جلوگیری از آوردن افراد بازداشت غیر خشونت آمیز جرایم مانند سرقت و خرابکاری به ایستگاه های پلیس و زندان," the Marshall پروژه گزارش شده است. "آنها خواهد بود با صدور حکم دستگیری به خدمت بعد 'به عنوان شرایط دیکته کند.'" دادستان منطقه لری Krasner کار کرده است برای هفته ها به آزادی زندانیان قفل شده است تا در جزئی اتهامات چرا که آنها نمی تواند آمد تا با وثیقه زندانیان در آستانه پايان حکم و بازداشت برای برخی از آزادی مشروط را نقض چنین به عنوان تست مثبت برای استفاده از ماری جوانا.

در نظر گرفتن این اقدامات مقامات وزن اعم از عمومی ایمنی و بهداشت بهتر بود در خدمت نگه داشتن زندانیان در زندان و یا انتشار آنها را فقط به عنوان آنها متعادل نیاز به علت سعی و کوشش با بهداشت عمومی هزینه اقدام خیلی دیر است. حتی متفکر ترین مقامات را اختلاف نظر در مورد بهینه رویکرد در دولت و یا شهرداری. اما برخی از مقامات دریغ از آنجا که آنها از ترس اقدامات خود را خواهد بود به تصویر کشیده شده به عنوان "soft در جرم و جنایت است."

یک قسمت جدید از Tucker Carlson برنامه نشان میدهد که چگونه یک محتاطانه تمایل به محدود کردن گسترش coronavirus در زندان ها می توان به غلط به عنوان خونریزی قلب لیبرالیسم. کارلسون, مهمان, U. s. دادستان لایحه McSwain یک منتقد جنایی-عدالت اصلاحات. در مارس 27, مصاحبه, McSwain اظهار داشت که فیلادلفیا زندان تا به حال هیچ تایید COVID-19 موارد و توصیه صبر کنید و ببینید رویکرد است. "اگر ما نشانه هایی از ویروس, مردم در حال رفتن به جدا شده," او گفت:. "بازدید از زندان باید قطع شده است. و ما می تواند واکنش مناسب اگر یک مشکل وجود دارد." که دیدگاه این است که اساسا اشتباه است. COVID-19 است که در بسیاری از موارد گسترش حامل بدون علامت و دیگران که عفونی برای روز قبل از نشان دادن نشانه هایی از بیماری است. در آن زمان "نشانه" آشکار در زندان های شلوغ ممکن است خیلی دیر به جلوگیری از شیوع است که آسیب زندانیان و افزایش بار در بیمارستان های محلی.

اما فاکس نیوز بینندگان نه مطلع شده بودند از این counterarguments یا که برادرانه منظور از پلیس در فیلادلفیا بود با صدور بیانیه ای در حمایت از, جدید, دستگیری, سیاست, چون روباه بخش ارائه شد عمدا نادان فرض که مقامات محلی نمی شد ساخت خاردار تجارت آف مجبور بر روی آنها توسط اورژانس بلکه به طور فعال تلاش برای ایجاد شهر خود را خطرناک تر است.

متن منتقل فاحش فقدان زمینه:

کارلسون: به ما بگویید که چه چیزی اتفاق می افتد در فیلادلفیا و چگونه رهبران خود را استفاده کرده اند این بهانه این بهانه به این شهر خطرناک تر است.

McSwain: خب در اینجا مشکل این است که ما در حال خرید و فروش در اجرای قانون تاکر. وجود دارد اساسا دو گروه از مردم که در حال تلاش برای استفاده از این همه گیر خود را برای مقاصد خودخواهانه: مجرمان و مترقی دادستان. و از بسیاری جهات این دو گروه هستند و من فکر می کنم غیر قابل تشخیص. و من می گویند که به دلیل آنها می خواهند همان چیز است. آنها اساسا می خواهید یک مهلت قانونی برای هر گونه دستگیری آنها اساسا می خواهید ما زندان به تخلیه شود و هر دو از این گروه هستند و من فکر می کنم روشن تهدیدی برای امنیت عمومی.

کارلسون: شما می دانید این است که واقعا یک تهدید برای کسانی از ما که در سلامتی مردان مسلح باشه. اما به مردم آسیب پذیر در جامعه ما این است که یک تهدید. منظورم مردم عادی مطیع قانون افرادی که نمی توانند از خود دفاع کنند. این رخ می دهد به این دادستان است که آنها در حال صدمه زدن به مردم ؟

McSwain: من فکر نمی کنم آن را ندارد. من فکر می کنم آنچه رخ می دهد به آنها این است که آنها می خواهند به ترویج ایدئولوژی افراط گرا قرار می دهد که جنایتکاران در خیابان. و آنها را یک فرصت در اینجا. ما باید یک وکیل منطقه در اینجا در فیلادلفیا لری Krasner که خواستار اساسا برای آزادی جمعی از جنایتکاران و از جمله مردم در انتظار اعدام هستند. و او در تلاش برای ایجاد وحشت از این وضعیت که در حال حاضر هیچ زندانی در محلی فیلادلفیا زندان که باید این ویروس. و من معتقدم که وجود دارد این است که یک زندانی در سیستم دولتی است که این ویروس. همه ما نیاز به این را جدی بگیرد اما این بار برای پرت کردن باز کردن درهای زندان.

کارلسون: بنابراین آنچه که شما می گویید وجود دارد که هیچ دلیل واقعی برای انجام این کار به غیر از "ما همه پریشان به طوری که آنها می توانید."

تاکید دارد که "هیچ دلیل واقعی برای انجام این کار به غیر از ما همه پریشان'" یک bald-faced دروغ است. فاکس نیوز بینندگان شده است می تواند با ارائه Krassner را علنا بیان دلایل.

به عنوان فیلادلفیا دفتر دادستان منطقه قرار داده و آن را در یک اطلاعیه مطبوعاتی:

با خیال راحت و به سرعت به سوی کم نفوسی اصلاحات امکانات یک موضوع از زندگی یا مرگ برای همه ما از جمله اصلاحات افسران بهداشت حرفه ای و تمام اصلاحات کارگران و خانواده های آنها; اجرای قانون و وکلای; تشکلات مردم از جمله کسانی که به اعدام محکوم نشده است از جرائم و جوامع در مقیاس بزرگ است. امن و سریع depopulation از این امکانات فعال خواهد شد و کسانی که بیماری به درمان می شود و مناسب جدا شده; کاهش وحشت سوخت کارکنان ساییدگی و زندانی خشونت و فعال کردن سیستم عدالت کیفری به طور کامل همکاران در مسطح منحنی طوری که عفونت به حداقل برسد.

به مخالفت با هر یک از فیلادلفیا را قضاوت تماس خوب است. برای به تصویر کشیدن مقامات آن به عنوان رادیکال پرت زمانی که بسیاری از حوزه های قضایی گرفته اند مشابه اقدامات غیر مسئولانه است. برای به تصویر کشیدن آنها را به عنوان انگیزه های مثبت تمایل به این شهر خطرناک است بدگویی و دروغگو.

یک بیماری همه گیر نیست تقاضا وحدت یا اتفاق. اما آمریکایی ها که به دروغ توصیف انگیزه شهروندان در زمان بحران در حالی که پنهان کردن دلایل بالا-نتیجه اختلافات در حال صدمه زدن به کشور خود را در بدترین لحظه ممکن است.

و مشکلات بهداشت و درمان زندانیان نبوده اند بیشتر احتمال دارد به آبشار از طریق تمام جوامع است. "پس از مه 22, زندان گزارش کرده اند 226 زندانیان و 131 کارکنان با تایید موارد COVID-19," گزارش رویترز در روز شنبه پس از بررسی در امریکا 20 بزرگترین شهر و شهرستان برگزار شود. "این شماره ها تقریبا به طور قطع یک undercount با توجه به گسترش سریع ویروس. نقاط داغ شامل طبخ زندان شهرستان در شیکاگو, ایلینوی. پس اولین مورد تایید شده وجود دارد در یکشنبه ویروس آلوده 89 زندانیان و نه کارکنان. نتایج آزمون در حال انتظار برای 92 دیگر بازداشت شدگان است."

در ایالات و شهرستانها که در آن coronavirus هنوز به زندان اقدام سریع توسط روشن-تفکر قضات روسای پلیس و دادستان ها و وکلای دفاع هنوز هم می تواند صرفه جویی در زندگی بسیاری از. "مردم بیش از 50 سال سن در داخل یک مرکز تادیبی هستند بیشتر در معرض خطر این ویروس بلکه در برخواهد داشت کمی به هیچ تهدید و خشونت پس از انتشار" درخواست مشاوره. "علاوه بر این با توجه به اغلب سنگین اداری مانع بسیاری از تشکلات مردم با جدی یا زندگی-محدود کردن بیماری در حال حاضر شروع یک دلسوز انتشار برنامه و روند توسعه مسکن و طرح پزشکی برای انتشار است. این افراد باید منتشر شود. و در نهایت آزادی باید شامل هر کسی است که در حال حاضر شده است مثبت adjudicated در عفو و یا آزادی مشروط روند و در انتظار آزادی در انتظار فرآیندهای اداری."

اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی یک زندان و یا زندان اصرار مقامات محلی در نظر گرفتن آزاد سطح پایین مجرم بعید به تهدید امنیت عمومی به طوری که شیوع بیماری نمی تواند منجر به مرگ و میر قابل پیشگیری. در غیر این صورت تصمیم گیرندگان ممکن است فکر می کنم عوامفریبی سیاسی مخالف هر نسخه تنها کسانی هستند توجه کنید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن