اجازه دهید آنها را به خوردن Daylilies

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.ساحره Kempsonتصویر توسط Jo

توسط NEWS-SINGLE در 22 اردیبهشت 1399
ساحره Kempsonتصویر توسط João Fazenda

در اخیر بعد از ظهر آفتابی تجربی نمایشنامه نویس ساحره Kempson بود در یک ایوان در Margaretville نیویورک در the Catskills, کار جدید فرفره: آموزش از طریق FaceTime یک دوره به نام "جستجوگری برای خوراکی و دارویی." Kempson قاب شده بود توسط پف ابرها آسمان آبی و کمی چوبی گهواره. او عینک یک فازی کلاه سبز. "این یک زمان بسیار خوبی برای یادگیری چیزی!" او گفت:. او جستجوگری دوره در دسترس است HireArtists.org یک سایت ایجاد شده برای کمک به هنرمندان آب و مالی تحول COVID-19. وجود دارد می توانید به استخدام هنرمندان برای درس گفتن به نوع الت موسیقی شبیه گیتار, کره ای, خلاق, برنامه نویسی و یا استفاده از رزین های اپوکسی. "ما همه giggers و مترجمان آزاد" Kempson گفت. "چیزهای لغو کردم و آن را مانند سختی کوکی ها." لغو اتفاق افتاده بود به او—در آلمان ، "من قرار بود در اتریش در حال حاضر کارگردانی یک ایبسن انطباق است که من نوشت:" او گفت:. او ایستاد. "آیا شما می خواهید به نگاه در برخی از گیاهان؟"

وحشی منطقه پشت خانه بود که به بهار و شاخه های سبز poking از طریق برگ های مرده. "من قصد دارم با یک شروع بسیار آشنا و دوست است که در سراسر نیویورک: کاج سفید," او گفت: در متمرکز تن از یک استاد. (Kempson نیز می آموزد در تئاتر سارا لارنس.) او لبه پنجره رساند تا تلفن خود را و ارائه یک خوشه خشک سوزن به دوربین. "این خوب است برای در حال حاضر: آنها یک تن از ویتامین C و بسیاری از موارد بالاتر از میوه های خانواده مرکبات," او گفت:. "فقط برگ درست کردن و جوش آنها را برای یک چای." او در بر داشت برخی از چوب گوش قارچ—ژلاتینی خوبی برای سیستم ایمنی بدن و خوشمزه در هنگام پرتاب به soba-سوپ رشته فرنگی—و سپس در سراسر برخی از تافتز وحشی, سیر, خردل. او نفس در appreciatively. "I wish you were here به بوی آن را," او گفت: او دانش آموز است. "شما پیدا کردن این همه جا—آن رشد می کند از پیاده رو در منهتن و در Tompkins میدان پارک." او تا به حال یک بار livened تا عید پاک سینه بوقلمون با, سیر, خردل و oniongrass: "همه رفت و دیوانه." او برگزار شد تا یک بهار از cleavers "کمی افسونگر" خوب برای علائم آلرژی و "در خانواده نعناع, من فکر می کنم." (آن را از خانواده قهوه.)

Kempson اجرا می شود که یک کمپانی تئاتر او تاسیس به نام 7 دختران حوا, زندگی در شهر نیویورک برای بسیاری از سال و در حال حاضر زندگی در Newburgh; the Catskills خانه متعلق به یک دوست. "طبیعت nonnegotiable برای من" Kempson گفت. او آموخته است که جستجوگری چند سال پیش در یک بیابان-بقا-مهارت البته در ردیاب مدرسه در نیوجرسی Pine Barrens. "این تغییر تمام زندگی من," او گفت:. چند سال بعد او با "فوق العاده آگاه کسی که می رود به نام دن ده شیر که همواره در سراسر کشور توسط این فصل" آموزش مردم از او Foragemobile. "او یک داروساز و او به طور مداوم در ساخت تزریق و salves." Kempson نظر خودش جستجوگری علاقه مندان یک کارشناس: "من هرگز فرض برای تدریس آن را جز برای این شرایط فوق العاده است که ما در هستند."

Kempson را جستجوگری دانش آموزان به احتمال زیاد در شرایط فوق العاده خود را از دریافت یک دوز از thrifty مانده scrappiness در کنار خود دارویی-گیاه شناسایی: جستجوی غذا می تواند عملکرد نه فقط تنتور اما مواد تشکیل دهنده مواد غذایی است. "روز دیگر من از سبزی و آن را مانند یک دقیقه صبر کنید. وجود دارد یک سوپر مارکت راست خارج," او گفت:. او برگزار شد تا برخی از علوفه: فرفری حوض و سپس نخست برای برداشت محصول بود که آن را "بیشتر مانند اسفناج کمتر مانند برگ کلم برگ و خوشمزه سرخ کرده با روغن زیتون و نمک و کمی سیر, اگر شما آن را داشته باشد." Daylilies باید غده های خوراکی; Kempson به حفر زمین و در معرض gnarled جمعی از bulbousness و ریشه. "من فقط آنها را بشویید و من آنها را طبخ مانند یک سیب زمینی کوچک," او گفت:. "تاریخ و زمان آخرین شب من قرار داده و آنها را در یک چدن ماهی تابه با روغن زیتون. و آن را فوق العاده بود." Kempson را دوست دارد سیب زمینی: "من نوشت: کل بازی در مورد آنها." "سیب زمینی از اسد" بخشی از یک گروه سه نفره از Kempson را "سبزی نمایشنامه" که در آن سیب زمینی و کدو تنبل ("Ich, Kürbisgeist") و مارچوبه ("Spargel زمان!") به دست آوردن آگاهی و گهگاه ویران. در یک ورید مشابه این ایبسن انطباق است که او می خواهم برنامه ریزی شده به مرحله در اتریش یک نماد رویکرد به "خانه عروسک" در میان دیگر نقش کاوش "نورا ریشه به عنوان یک عروسک چوبی است که ایبسن, حک شده," او گفت:. "و قبل از آن او در یک بلوک از چوب است. و قبل از اینکه که او یک درخت بود و او تا به حال درخت آگاهی است."

آگاهی در هر دو Kempson زندگی و کار گسترده است. او شده است با خوردن فرفری-حوض دانه—"من فقط می خواهم سخت کار کردن آنها و قرار دادن آنها در بلغور جو دوسر"—که او توضیح داد هستند "گفت: برای آوردن رفاه." او با نگاه متفکرانه. "من پیدا کرده اند که زمانی که من غذا خوردن آنها را به طور منظم من کمتر نگران پول به هر دلیل." او لبخند زد. "شاید آن را در تخیل من است. اما هر آنچه که در تصور ما من فکر می کنم بخشی از واقعیت است." ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب