رعد و برق نشانه Bogosian پس از فسخ قرارداد توسط Sabres

Defenceman ژاک Bogosian رفت و از داشتن قرارداد خود را فسخ توسط Buffalo Sabres به فرود در ضخامت از مسابقه حذفی

توسط NEWS-SINGLE در 5 اسفند 1398

Defenceman ژاک Bogosian رفت و از داشتن قرارداد خود را فسخ توسط Buffalo Sabres به فرود در ضخامت از مسابقه حذفی با Tampa Bay Lightning.

رعد و برق در روز یکشنبه اعلام کرد که آنها امضا Bogosian به یک سال از 1.3 میلیون قرارداد.

12 سال کهنه را برمی گرداند به NHL پس از گذراندن هفته گذشته در برزخ است. این Sabres معلق Bogosian برای امتناع از گزارش به افراد زیر سن قانونی در آخر هفته گذشته قبل از قرار دادن او در بی قید و شرط چشم پوشی در روز جمعه.

او سپس آزاد شد عامل پس از قرارداد خود را فسخ و فوق 6 $میلیون ترک کرده بود در سال آخر خود را معامله. Bogosian بود تا بعد از ظهر دوشنبه به ثبت نام با یک تیم به منظور واجد شرایط برای رقابت در پلی آف.

29 ساله می پیوندد یک رعد و برق تیم که نشسته دوم در اقیانوس اطلس در بخش رده بندی با 85 امتیاز پنج از NHL-پیشرو در بوستون. پس 7-3 دست دادن در آریزونا در شنبه خلیج تمپا کاهش یافته است دو مستقیما در قوانین و مقررات برای اولین بار از اواسط نوامبر.

رعد و برق در حال حاضر پایین دو defencemen با رایان مکدونا و Jan Rutta هر دو ذکر شده هفته به هفته با کاهش صدمات بدن.

6-پا-3 و 226 پوند Bogosian شده است آهسته صدمات برای خیلی از حرفه خود و در صدر 65 بازی های انجام شده پس از 2010-11 سومی NHL فصل.

او از دست رفته اول 22 بازی در بوفالو پس از دومین هیپ عملیات در سه سال است. Bogosian پس از آن ظاهر شد و در 10 بازی قبل از درخواست یک تجارت در مدت کوتاهی پس از یادگیری او برای رفتن به یک سالم ،

او شده است محدود به یک هدف چهار پاس گل در 19 بازی این فصل است. به طور کلی او 53 اهداف و 141 کمک در 636 بازی های حرفه ای.

Bogosian که از نیویورک انتخاب شد توسط آتلانتا Thrashers با انتخاب سوم در سال 2008 پیش نویس و او به دنبال حق رای دادن به عنوان آن را نقل مکان به وینیپگ در سال 2011.

Bogosian علاوه بر این می آید از یک هفته پس از رعد و برق به دست آورد جلو بلیک کلمن در تجارت با شیاطین نیوجرسی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن