مانند ناتو اما برای اقتصادی جنگ

ایده های آمریکا اتحاد ساخته شده بودند برای جلوگیری از اتحاد جماهیر شوروی تهدید نظامی و نه نوع از تاکتیک ها

توسط NEWS-SINGLE در 12 مرداد 1399
گتی / اطلس

خود به خود چند کشور قدرتمند به اندازه کافی برای ایستادن به قلدری توسط چین و موجود اتحاد امنیتی که بر اساس آن عمده جهان دموکراسی وابسته نیست ساخته شده به آدرس تهدید اقتصادی در حال حاضر ناشی از پکن است. این بهار در مدت کوتاهی پس از استرالیا خواستار تحقیقات بین المللی به ریشه های COVID-19 چینی سفیر آن کشور در معرض تهدید اقتصادی تحریم اعلام کرد که چین می تواند بدون استرالیا شراب و گوشت گاو در میان دیگر محصولات است. پس از چین و استرالیا بزرگترین بازار صادرات بود نه تهدید. پس از آن چین مسدود واردات از عمده استرالیا تولید گوشت قرار داده و تعرفه های استرالیا جو. بیشتر و بیشتر چین است که با استفاده از آن عظیم اقتصادی وزن به تهدید کشورهایی است که چالش آن اقدامات انتقاد از رهبران آن و یا ابراز همدردی با مردم که آن را در نظر مخالفان و یا جدایی.

در آوریل مقامات چینی تهدید اتحادیه اروپا با unnamed پیامدهای اگر یک مقام رسمی اتحادیه اروپا گزارش شرح داده شده چینی "جهانی کمپین دروغ" مربوط به COVID-19. (اتحادیه اروپا باب روز پایین گزارش.) پکن تهدید اقتصادی آسیب به خودروسازان آلمانی اگر آلمان تلاش برای محروم کردن تجهیزات ساخته شده توسط شرکت چینی غول Huawei از آن 5G شبکه. چین در سال گذشته نیز تهدید به اعمال محدودیت های تجاری در سوئد پس از یک نویسنده سوئدی اهدا شد جایزه برای نویسندگان تحت آزار و اذیت توسط سوئدی فصل از گروه PEN بین المللی است. این حرکت نشان دهنده یک نوع اقتصادی امپریالیسم. حزب کمونیست چین که سرکوب مخالفان در خانه است و در تلاش برای وادار کردن دیگر کشورها به رعایت آن استبدادی هنجارها و استفاده از آن در شرکت مورد نظر خود را برای ساخت ضروری شبکه های ارتباطات است.

در ایالات متحده ظن دولت چین است که مرکب از ماده اما هیچ اجماع وجود دارد فقط در مورد چه باید بکنید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا انواع متهاجم سیاست از جمله محدود کردن فروش نیمه هادی در چین و توقف یک دولت ایالات متحده بازنشستگی صندوق از سرمایه گذاری در سهام وجود دارد و خود رئيس جمهور قول داد جمعه به ممنوعیت Infinite محبوب برنامه متعلق به یک شرکت چینی است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نام در اولین سخنرانی خود برای "یک اتحاد جدید از دموکراسی" برای مقابله با ابرقدرت در حال ظهور اگر چه چند جزئیات ارائه شد. پیش نویس 2020 حزب دموکرات پلت فرم گسترده داعش به "تجمع دوستان و متحدان در سراسر جهان را به عقب براند در برابر چین و یا هر کشور دیگری تلاش برای تضعیف هنجارهای بین المللی."

مشکل این است که ایالات متحده و متحدان آن در حال حاضر عدم توانایی برای پاسخ به نوع geo-تهدید اقتصادی که چین در حال ساخت است. به طور خاص آنها نیاز به یک وسیله مصرف اقدام جمعی که پکن تلاش برای استفاده از قدرت اقتصادی به عنوان یک ابزار سیاسی اجبار. هیچ کشور باید به صورت جمله تهدید به تنهایی.

بسیاری از مهم ترین جنگ سرد دوران موسسات به خصوص ناتو طراحی شده بودند برای جلوگیری از یک درجه اول تهدید نظامی از اتحاد جماهیر شوروی. اما در آن زمان مسکو—بر خلاف پکن در حال حاضر—در حال محدود اهرم های اقتصادی در برابر غرب است. جهانی نهادهای اقتصادی از جمله سازمان تجارت جهانی به دقت متمرکز در موافقت نامه های تجارت و قانون برای اطمینان از عادلانه رقابت اقتصادی ندارد و امکان از نظر اقتصادی جنگ یا خطر تهدید اقتصادی به نیروی امتیازات سیاسی. در واقع هیچ یک از این اتحاد و یا موسسات شده است هر گونه کمک در پرداختن اقتصادی چین در برابر تهدیدات و استرالیا و آلمان و سوئد و یا کشورهای دیگر.

این تهدیدات نیز ایالات متحده آسیب برساند. اگر چین نیروهای آمریکا و متحدان به استفاده از Huawei فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات آمریکایی است که از طریق آن شبکه می تواند در معرض حزب کمونیست چین را نفوذ. و چین حاکمان به دنبال اجرای خط حزب در آمریکایی است. در سال گذشته پکن, punished, NBA هیوستون راکتس زمانی که تیم را به مدیر کل ارائه پشتیبانی برای هنگ کنگ prodemocracy معترضان در توییتر یک پلت فرم مسدود شده در چین. رژیم به احتمال زیاد رشد جسورانه به عنوان اقتصادی چین ممکن است رشد می کند.

تهدیدات جدید تقاضا پاسخ جدید. در طول جنگ سرد ایالات متحده ایجاد شده نه تنها ناتو بلکه سیا و نیروی هوایی برای پاسخ به تهدیدات شوروی. دوره آورده کاملا شکل جدید از هوش رقابت بین غرب و اتحاد جماهیر شوروی. این به رهبری آمریکا و انگلیس و کانادا و استرالیا و نیوزیلند برای ورود به اتحاد معمولا شناخته شده به عنوان پنج چشم که اجازه بی سابقه هوش های میان ملت ها در زمان صلح. این رویکرد می شده اند غیر قابل تصور قبل از اتحاد جماهیر شوروی ژئوپولیتیک تهدید.

به طور مشابه یک نوع جدید از داد—مانند ناتو بلکه اقتصادی و نه نظامی تهدید—مورد نیاز است برای پاسخ به این نوع از statecraft که چین تمرین است. تحت چنین سیستم کشورهای شرکت کننده ارائه می کنند حمایت متقابل زمانی که چین را تهدید می کند یکی یا بیشتر از اعضای اقتصادی پیامدهای سیاسی اقدامات است. که کمک می تواند شامل اعمال تعرفه بر کالاهای چینی توسط تمام کشورهای عضو; ایجاد یک استخر از سرمایه برای کمک به یک هدف ملت مقاومت در برابر پکن فشار; انتشار ذخایر استراتژیک از مواد ضروری مانند فلزات خاکی کمیاب است که در چین تولید می کند و می تواند در خود نگه دارد; و دیگر اشکال جمعی اقتصادی دفاع.

زمانی که چین اهداف استرالیا جو و گوشت گاو به قطع انتقاد از پکن را از دست داده و COVID-19 اعضای اقتصادی داد می تواند همه اعمال تعرفه ها و یا دیگر اشکال اقتصادی سلاح به زور چین به عقب. اگر چین همچنان به تهدید خودرو آلمان-صادرات به نیروی امتیازات در 5G, اتحاد اعضای ممکن است درد را کاهش خود تعرفه های Volkswagens و BMWs.

این اتحاد می تواند به هر کشوری که می خواستم برای حفظ بازار آزاد سیاسی و استقلال. استفاده از آن ابزار را باید باریک: این عمل باید تنها در موارد که در آن جنگ اقتصادی است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله سیاسی اجبار. آن را نمی خواهد جایگزین ناتو و یا دیگر نظامی اتحاد است. و نه آن را جایگزین تجارت جهانی. در واقع این امر می تواند مکمل و ارائه وسیله ای برای حفاظت از تجارت جهانی را هدف تجارت آزاد با مقابله با تلاش برای تبدیل تجارت به یک جغرافیای سیاسی تراشه چانه زنی.

ایالات متحده نیاز به توسعه سیاست های چین است که تا حد زیادی سازگار از یک اداره به بعد. ناتو مانند اقتصادی-امنیتی داد می تواند حمایت از اجماع دو حزبی در چین سیاست. این است که سازگار با ملی رویکرد دفاع و پشتیبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—بلکه با بیشتر سنتی اهداف سیاست از دموکرات ها از جمله جو بایدن که در ساختمان اتحاد جهانی و حفاظت از بشر و حقوق سیاسی کوچکتر ملل.

تا به این نقطه ایالات متحده و دیگر دموکراسی را محکم یکپارچه اقتصاد خود با چین را به طور کامل و بدون برنامه ریزی برای مشکلاتی که در تنظیم و ارائه است. چین استفاده می شود این ادغام اقتصادی برای جغرافیای سیاسی به دست آورید. فقط به عنوان در ایالات متحده مورد نیاز اتحاد برای جلوگیری از تهدیدات نظامی پس از جنگ جهانی دوم به آن نیاز دارد اتحاد است که جلوگیری از تهدید اقتصادی از پکن در حال حاضر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن