Liljegren و Sandin باید دست در Maple Leafs " تجارت مهلت تصمیم گیری

Rookie defencemen تیموتی Liljegren و Rasmus Sandin ساخته شده اند در اعتماد به نفس است که خدمت به آنها را به خو

توسط NEWS-SINGLE در 23 بهمن 1398

Rookie defencemen تیموتی Liljegren و Rasmus Sandin ساخته شده اند در اعتماد به نفس است که خدمت به آنها را به خوبی به عنوان Maple Leafs فشار به یک نقطه حذفی.

با وجود فقط 21 بازی NHL تجربه همراه آنها بوده ام محوری به صورت تمام وقت انجام وظیفه به عنوان سومین جفت خط آبی در حالی که جانبازان مورگان Rielly و کودی Ceci بازیابی از دراز مدت صدمات.

در 19 Sandin در حال حاضر دیده می شود قدرت-بازی بازی و مجازات کشتار وظیفه در دو نانامی به بازی با این باشگاه بزرگ. 2018 در دور اول پیش نویس انتخاب است و جلوتر از توسعه برنامه.

"آنها هر دو دارای تجربه طولانی حذفی اجرا می شود" گفت: برگها مربی شلدون Keefe با اشاره به آمریکا هاکی لیگ Marlies — که برنده کلدر جام با Keefe به عنوان مربی در سال 2018 و تاریخ هاکی. "آنها بوده است از طریق بسیاری از حذفی, هاکی, بسیاری از رقابتی هاکی در مواقع مختلف سال است. ما دوست داریم به فکر می کنم این نوع از چیزهایی که در ساخت آنها را برای موفقیت در اینجا."

Liljegren, 20, یک عضو کلیدی Marlies' کلدر برنده جام حذفی و بازی های برگزار شده است 125 بازی بیش از سه AHL فصل است. Sandin در ضمن ستاره دار برای سوئد در گذشته دو جهان junior championships و با OHL سو لوح المركم در سال 2018 حذفی اجرا.

Rielly دچار شکسته پا در Jan. 13 و انتظار می رفت به دست هشت هفته. او برنامه ریزی شده برای به روز رسانی ارزیابی در جمعه تقریبا از نقطه میانی است که قاب زمان. Ceci است با آسیب مچ پا و انتظار می رود تا دوباره مورد بررسی در حدود یک ماه.

مدیر کل Kyle Dubas نگاه ممکن است برای اضافه کردن عمق دفاع توسط Feb. 24 تجارت مهلت اما پیشرفت Liljegren و Sandin نقش خواهد شد که در تصمیم گیری است.

برگها مرتبط شده اند به تجارت بحث مربوط به چند سخت-سنگ defencemen — از جمله مت Dumba مینه سوتا وحشی و جاش منسون از Anaheim Ducks — و جوان دارایی برای ارائه اما حقوق و دستمزد کلاه همچنان یک نگرانی است. با توجه به وب سایت کلاه دوستانه آنها حدود 6.5 میلیون (آمریکا) در اتاق با Rielly و Ceci در دراز مدت مجروح رزرو. آنها نیاز به ترک فضای باز با هر دو انتظار می رود قبل از اینکه برگشتی.

حرکت و یا بدون حرکت و پیدا کردن در حال حاضر که آیا Liljegren و Sandin در حال به چالش خواهد شد یک راه طولانی — در حال حاضر و برای آینده است. اگر فشار را به آن نشان نداده. آنها در میان شش سوئدی در فهرستی که در دفتر دوستی نقش داشته است.

"ما از رفتن به شام و از آن لذت ببرید" Sandin گفت. "که کمک می کند تا بسیاری."

اگر برگها امیدوارم به پلی آف و ایجاد برخی از سر و صدا این دفاع می تواند با استفاده از بهبود در سه حوزه: بازیسازی شن و عمق حداقل هشت NHL-ارزش آبی-آستر. اگر آنها می توانید Rielly و Ceci بازگشت به سلامت کامل و به بازی سرعت آنها را نه (قطع نظر از معاملات یا سایر صدمات): Rielly, Ceci, Liljegren, Sandin جیک Muzzin تایسون باری جاستین Holl, تراویس Dermott و مارتین Marincin.

Liljegren درک این چالش است. او در مواجهه قبل از آن به عنوان یک حرفه و می گوید او می تواند آن را اداره کند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"شما نمی خواهید به اجازه دهید بچه پایین" Liljegren گفت. "شما می خواهید برای رفتن و کسی که این تیم می تواند اعتماد.

"ما در حال مبارزه برای یک نقطه حذفی بنابراین شما باید به بهترین خود را در هر شب. شلدون بزرگ بوده است. او در مورد بازی راه شما را با Marlies در مورد بازی با اعتماد به نفس. این چیزی است که من در تلاش برای انجام."

Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب