گوش: یک تعریف جدید از 'پاک'

فاصله اجتماعی Upsides و جنبه های منفی از خودمان پاستوریزه در این قسمت از پادکست های اجتماعی فاصلههای

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399

در این قسمت از پادکست های اجتماعی فاصلههای اطلس تحریریه جیمز Hamblin, مذاکرات در مورد کتاب جدید خود پاک: علم جدید از پوست.

در اینجا گوش دهید:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: چه معنی آن را به تمیز کردن ؟

جیمز Hamblin: پاک آغاز شده به عنوان یک مفهوم مذهبی قوی اخلاقی valence. آن را تبدیل نمی کند در ارتباط با سلامت و بهداشت در هر حس واقعی تا زمانی که ما یاد گرفته در مورد جوانه تئوری در حدود 150 سال پیش. پس از آن بوده است رشد کند از بسیاری از عادات و شیوه های است که ما مرتب کردن بر اساس از دیپلم مبهم با سلامت و بهداشت و جلوگیری از بیماری های عفونی, اما در بسیاری از کاربردهای رایج امروز آن را در واقع فقط یک نوع قضاوت مدت که استفاده می کنیم می گویند که قابل قبول است و چه کسی نیست.

ولز: چه شد اولین نمونه ثبت شده از مفهوم" ،

Hamblin: تغییرات در پاکیزگی و یا خلوص شد و تعداد بسیاری از آداب و رسوم. آزتک غرق مردم قبل از کشتن آنها فقط به مطمئن شوید که فرد خالص بود. تعمید و مراسم مشابه و رایج در بسیاری از ادیان. نقطه ای از این پاک کننده هرگز به حذف میکروب وجود دارد هیچ تصوری از آنچه میکروب ها بودند و وجود دارد خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی.

ولز: آیا شما می خواهید برای نوشتن یک کتاب در مورد نظافت و چرا از آن است که در آینده و در طول زمان از ترس شدید بیش از میکروب ها?

Hamblin: خوب, من شروع به کار بر روی این بازگشت در سال 2015 وجود دارد که برخی از جالب علوم جدید در آینده در اطراف میکروب که در پوست ما. من نوشت: یک داستان برای اقیانوس اطلس که بر محور یک پوست-پروبیوتیک شرکت که برای من نیست ، من می خواهم شده است که منجر به آن با حداقل من روال بهداشت و در حالی که برای داستان من سعی کردم برای دیدن اگر من می تواند فقط با مطلقا هیچ چیز. که من به این ایده از تعجب که چرا ما چیزهایی را می کنیم و چقدر از آن است که واقعا در ارتباط با سلامت است. بنابراین من صرف چند سال گذشته ردیابی کسانی که ایده ها و تلاش برای شکستن مفهوم است. من به پایان رسید نوشتن آن در پایان سال گذشته و پس از این همه گیر اتفاق افتاده است. که بدیهی است که من پیش بینی نیست. اما من هنوز هم فکر می کنم این کتاب واقعا نگه می دارد تا.

ولز: چه معنی آن را به پاک کردن امروز ؟ آیا ما بیش از حد تمیز است ؟ نه پاک کردن کافی است ؟

Hamblin: چگونه توصیف می کنید ؟

ولز: جوانه رایگان, من فکر می کنم معمولا راه من از آن فکر می کنم. پست-صابون.

Hamblin: جالب است که شما فکر می کنید صابون میکروب ها را می کشد.

چاه: آن را نمی کند?

Hamblin: هیچ. صابون یک اسید چرب است که با ترکیب یک پایه و گرما و در نتیجه در این محصول است که شما را به عنوان یک قالب صابون ، آن می تواند تبدیل به مایع بسته به چه نوع روغن استفاده می کنید اما این همه آن است. هر چیز دیگری که اضافه شده به صابون آن را نه یک صابون. برای مثال کبوتر است نه یک صابون. این یک نوار زیبایی به دلیل وجود نرم کننده در آن است. صابون فقط یک مجموعه از این مولکول به نام ساپونین است که با اتصال به نفت در یک پایان و به آب ، هنگامی که شما می گویند شربت در دست خود را و آن را واقعا مهم است و آن را نه به آینده فقط با آب, شما با استفاده از صابون و آن را به طور معجزه آسایی شسته شربت را خاموش. یکی از مولکول های متصل به این مهم چرب شربت و دیگری متصل به آب و از آن دور شوی.

این ایده که صابون کشته شدن میکروب ها در دست های خود دقیق نیست و به طور بالقوه بد است زیرا این عمل از بین بردن میکروب ها از دست شما می آید از ترکیبی از شستشو با آب و صابون است. شما می دانید که چگونه مردم خواست برای شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه یا به آواز خواندن تولدت مبارک ؟

ولز: بله. من شنیده ام که شما باید آواز خواندن تولدت مبارک دو بار.

Hamblin: راست. شما نمی خواهد که به انجام است که اگر صابون کشتن ویروس مانند یک ضد عفونی کننده دست است که کشتن میکروب ها. عمل شستن دست است که واقعا در مورد شستشو—که نیروی مکانیکی از بین بردن هر آنچه در دست شما است.

ولز: من فکر کردم این صابون از هم پاشیده coronavirus همراه دیوار ؟

Hamblin: این می تواند به دلیل دیواره سلولی برخی از چربی در آنها است اما اصلی عمل است. این واقعا در مورد شستشو و در مورد شستن همه چیز خاموش است که تمام لایه های پوست.

ولز: آیا شما همان نتیجه بدون صابون?

Hamblin: این امر می تواند بسیار بهتر است برای شستن دست های خود را بدون صابون نسبت به شستن آنها در همه. اگر شما فقط پوشش دست های خود را در صابون و سپس نگه داشتن آنها را در زیر آب برای یک لحظه آن موثر نیست. یک مثال خوب است خمیر دندان: شما احتمالا خار دندان های خود را بدون خمیر دندان مناسب است ؟

ولز: من. آره.

Hamblin: انجام است که قطعا بهتر از هیچ چیز است. آن را ندارد که minty طراوت اما نعناع معنا نیست که دندان های خود را در واقع تمیز کننده. بسیاری از کار از مسواک زدن دندان انجام می شود توسط نیروی مکانیکی است. خمیر دندان را نوعی کمک به حذف هر گونه واقعا چیزهای مهم است که چسبیده به دندان های خود را, اما مسواک زدن چیزی است. ما باید فکر می کنم از شستن دست ها در راه همان است.

ولز: ما در یک لحظه که در آن همه ما ماندن در داخل آنجا که ما می توانیم. همه ما در حال تلاش برای جلوگیری از تماس با سطوح و افراد دیگر. ما احتمالا استریل تر از ما خواهد بود. این است که کاملا خوب چیزی است ؟ وجود دارد چنین چیزی به عنوان بیش از حد تمیز است ؟

Hamblin: به نظر می رسد که وجود دارد چنین چیزی به عنوان بیش از حد تمیز.... تمام کسانی که میکروب ها بیش از همه شما در خدمت برخی از هدف در شکل گیری سیستم ایمنی بدن شما به ویژه هنگامی که شما جوان هستید. ما می دانیم که افرادی که متنوع پوست microbiomes درست مثل دل و روده microbiomes را کاهش بروز بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس.

ولز: کسانی که ایمنی خودرو شرایط.

Hamblin: آره دقیقا. سیستم ایمنی بدن عود در آن شرایط. میکروب بدن خود را در معرض به شکل سیستم ایمنی بدن شما. هنگامی که شما در معرض برخی موارد سیستم ایمنی بدن شما می آموزد که آن را نیاز به شعله ور کنید و سعی کنید به بسیج همه این مولکول های التهابی برای مقابله با قرار گرفتن در معرض. این یک رادیکال ساده اما اگر بدن شما است در معرض آن چیزهایی که آن را بیشتر به احتمال زیاد افتاد. یک مثال خوب است آلرژی غذایی است.

این همان چیزی به نام بهداشت فرضیه—این گاهی اوقات به نام تنوع زیستی فرضیه. ایده این است که هنگامی که شما لازم نیست که تنوع زیستی در محیط زیست خود را و خود را در مواجهه به عنوان یک جوان شما را در معرض خطر بالاتر ابتلا به حساسیت و شرایط التهابی مانند مواد غذایی آلرژی یا اگزما. وجود دارد معروف مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند است که به نظر می رسد در Amish. Amish ندارد و با همان نرخ های آلرژیک به اختلالات ژنتیکی مشابه جمعیت که در آغوش محیط داخل, شهری, شیوه زندگی است که شما و من. Amish مردم صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از منزل و همچنین نگه داشتن حیوانات اغلب در اماکن مجاور خانه های خود را. بنابراین آنها در معرض خاک و به انواع مختلف گونه. از آن جدا شده است و استریل شیوه زندگی است.

ولز: به طوری که بیش از حد استریل باعث می شود سیستم ایمنی بدن شما پارانوئید—این overreacts به مواجهه که نیست مضر است ؟

Hamblin: این نظریه است. همچنین محیط است که ما ایجاد کرده اید. اگر شما در نیویورک زندگی می کنند و جلوگیری از دوش گرفتن, آن معنی نیست که شما واقعا در معرض یک ترکیب سالم از میکروب است.

ولز: شما نیاز به بیرون رفتن و یک زمینه که در آن حیوانات چراندن.

Hamblin: [می خندد] خوب این که ساده نیست چرا که بسیاری از دست نخورده میکروبی محیط های که در آن شما می توانید با خیال راحت این مواجهه. وجود دارد مقدار زیادی از آلودگی و در واقع مضر و بیماری زا وجود دارد. کوتاه از انتقال به مزرعه وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می دانیم می تواند کمک کند. وجود دارد برخی از شواهد از یک خواهر و برادر اثر که در آن مردم با خواهر و برادر دیگر کمتر از این حساسیت و شرایط التهابی. مردم با حیوانات خانگی کمتر ، شما می توانید از خوردن غذاهای که بیشتر میکروب ها. من در این مورد نوشت در اقیانوس اطلس—محصولات تازه طبیعی پروبیوتیک. وجود میکروب در داخل از یک سیب است که شما در حال گرفتن در معرض است که وجود دارد هنگامی که شما آن را تبدیل به آب سیب. همه این چیزها با هم کمک خواهد کرد برای ایجاد یک سالم بیوم و سیستم ایمنی سالم.

ولز: وسوسه من در اینجا این است که فکر می کنم من باید بیرون بروید و در معرض خودم را به یک دسته از مسائل به ساخت سیستم ایمنی بدن است. اما آن را خیلی دیر شده برای من به عنوان یک فرد بالغ است ؟

Hamblin: این امر می تواند سخت تر از اگر شما یک کودک بود, اما اگر شما می توانید در راه های امن شما باید. در زمان عادی بودن اطراف افراد دیگر و در معرض حیوانات خانگی و خارج از منزل هستند و به طور کلی الگوهای است که نگه داشتن سیستم ایمنی سالم است.

ولز: شما اشاره کردید که بسیاری از این نوع از آموزش در سیستم ایمنی بدن اتفاق می افتد در دوران کودکی است. در حال حاضر بچه ها نه در مدرسه و نه آنها از دیدن مردم. آنها در حال رفتن و در مورد به همان اندازه است. چه نتیجه از که ؟

Hamblin: من فکر می کنم آن را شبیه به این نتیجه بچه ها در معرض اجتماعی به افراد دیگر یا نه دیدن جهان است. وجود دارد در حال رفتن به مدت طولانی عواقب که ما نمی دانیم که چگونه به پیش بینی نشده است. اما ما نمی دانیم که کودکان و نوجوانان به پایان رسید تا بیشتر دنیوی و پایه و هوشمند هنگامی که آنها تا به حال یک آرایه گسترده ای از تجربیات در دوران کودکی است. من فکر می کنم ما باید در مورد فکر می کنم خود را biomes و سیستم ایمنی بدن در راه همان است. من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم که چگونه است که بازی خواهد کرد. پیشنهاد من این نیست که مردم هر یک از شیوه های هدفمند است که توصیه می شود در حال حاضر, اما من فکر می کنم می توان آن را بیش از حد. ایده های خود را پاک می تواند به این معنی نیست که کاملا جدا شده و کاملا استریل است. شما نیاز به یک تعریف از تمیز کردن که پذیرای پیچیدگی و کثرت و تنوع است. است که زمانی که مدت واقعا می شود مترادف با سلامت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de