گوش دادن: می تواند ما را در آواز خواندن ؟

فاصله اجتماعی و پاسخ به سایر سوالات شنونده در آخرین قسمت از فاصله اجتماعیکارکنان نویسنده جیمز Hambli

توسط NEWS-SINGLE در 26 خرداد 1399

در آخرین قسمت از فاصله اجتماعیکارکنان نویسنده جیمز Hamblin و تهیه کننده اجرایی کاترین چاه های پاسخ به پرسش های شنوندگان.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

جیمز Hamblin: این سوال می آید از تایلر ریشتر در اسپرینگفیلد ، او می گوید: "به عنوان کلیساها باز کردن درهای خود را و آنها را به خطر می اندازند ایمنی خود را عبادت با آواز خواندن با هم ؟ کلیسای ما اعلام کرد قبل از این یکشنبه گذشته که ما نمی شود آواز از فراوانی از احتیاط. اما وقتی رسیدیم به ما گفتند اگر ما را بخوان ما باید این کار را در یک بسیار آرام حجم و بسیاری از افراد بودند یا mouthing کلمات و یا به سختی تولید هر صدا زمانی که آنها خواند."

کاترین چاه: به نظر می رسد مانند یک صحنه سورئال.

Hamblin: آن نوع از وهم آور, راست? بخشی از تجربه عبادت و گرایش به وجد و سرور و با صدای بلند آواز و joyously و به نظر می رسد که بسیار مخاطره آمیز بخشی از این است. در سطح جهان هنگامی که شما را در تعداد زیادی از مردم که در عمل نوعی از دین است که تجمع می کند و برخی از مرتب کردن یا آواز خواندن و یا شعار و یا ستایش, فریاد کردن و گفتند همه چیز—این است که به طور بالقوه یک راننده از انتقال. این هم چیزی است که مردم در حال رفتن به سریع برای تشخیص ضروری است, به عنوان رئیس جمهور ما است. پس از آن یک سوال مشروع از چگونه شما انجام این کار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است ؟

ولز: مانند, چگونه کلیسا کار در حال حاضر ؟ به عنوان مثال.

Hamblin: آره و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به درک در اینجا, اما در واقع شما باید تمام این مخاط در بینی خود را حلق, و که در آن ویروس است که حلق آویز کردن و تکرار. اگر شما عطسه آن بیرون می آید در این قطرات و کسانی که در حال رفتن به سقوط به زمین بسیار به سرعت. اگر کسی شش پا, دور, هیچ کدام از آن شما خواهد رسید و این خوب است. اما برخی از خواهد بود پیش بینی شده به هوا چون آنها آنقدر کوچک آنها در نظر گرفته aerosolized—به طوری که آنها فقط می تواند شناور و معطل برای مدت زمان طولانی. که اتفاق می افتد در سرفه. این فرایند از زور. اجباری جهشی ایجاد aerosolization در راه است که زمانی که شما تنفس واقعی با آرامش و بی سر و صدا آن را فقط رفتن به تولید کمتر [ویروسی] مواد. آواز به ویژه هنگامی که شما انجام می دهند آن را با صدای بلند و عاشقانه بسیار نزدیک به سرفه تر از آن است که فقط به نشستن بی سر و صدا.

ولز: من به یاد داشته باشید در ابتدای این وجود یک گروه کر است که سنگ ها با هم و همه مریض شدم و چند نفر کشته شده اند, من فکر می کنم. درست است ؟

Hamblin: که یک مورد که در آن وجود دارد یک نفر که تا به حال برخی از علائم شبه آنفولانزا و با حضور و گسترش این ویروس به 53 از 61 افرادی که در آن گروه کر عمل. ما صحبت کردن با الکسیس [Madrigal] در روز دوشنبه در مورد سوپر, پخش كردن, و این دقیقا چگونه شیوع واقعا انتخاب کنید تا به سرعت به سرعت: هنگامی که شما نه تنها کسی آن را شاید یک عضو خانواده یا یک co-worker, اما یک فرد آلوده 53 نفر است. سپس همان چیزی که مشاهده شده است در جاهای دیگر. در شهر آمستردام 102 از 130 نفر از اعضای یک گروه کر آلوده کردم. در اتریش 43 44. بسیاری از مردم در یک فضای کوچک طرح ریزی زیادی و معمولا داشتن جریان هوا خوب چرا که بخشی از این, شما قرار بود در یک اتاق که در آن صدای طنین انداز خواهد شد در راه خاص. آن را به همان هنگامی که آن را انجام می شود در خارج از منزل.

ولز: بنابراین باید به مردم خدمات کلیسا خارج از منزل?

Hamblin: این نوع از چیزی که من هستم رفتن به واقعا مردد به داوری دقیقا در چه نقطه ای از آن می شود خوب است. چه تایلر گفت که در کلیسای خود آنها شروع به انتقال نه فقط آواز بی سر و صدا اما با داشتن حدود یک چهارم به عنوان بسیاری از مردم در جماعت آمده [خدمات]. من فکر می کنم بیشتر ماسک شما می توانید بیشتر جریان هوا شما می توانید بیشتر در خارج از منزل می توان آن را به عنوان اگر شما می تواند تمام درها و پنجره های باز و وجود این جریان است. همه این عوامل در حال رفتن برای کمک به, و هیچ یک در حال رفتن به آن را عاری از خطر.

ولز: خوب سوال بعدی. این هفته همه چیز را منفجر کرد در مورد بدون علامت انتقال است. و این چیزی است که ما در مورد صحبت کردیم به قبل از. اما ما باید یک سوال در مورد این از لورن. او می گوید: "شما می توانید بچه ها لطفا باز کردن که kerfuffle بدون علامت در انتقال?" آیا شما را در درک این kerfuffle?

Hamblin: بله. در روز دوشنبه وجود دارد یک نظر از یک مقام رسمی در سازمان بهداشت جهانی است. این مقام گفت که بدون علامت گسترش است "بسیار نادر است." و که برداشت کردم.

ولز: و ما فقط باید بگویم بدون علامت گسترش این ایده که کسی می تواند به نشان دادن هیچ نشانه و احساس کاملا خوب است و آنها هنوز هم می تواند گسترش.

Hamblin: بله و که همچنین شامل افرادی که هرگز به دریافت علائم. برخی از افرادی که بدون علامت بعد از تست مثبت و هرگز واقعا احساس هر چیزی. نیز وجود دارد که افرادی که در یک فاز بدون علامت است که با هر بیماری ویروسی قبل از علامت فاز. در بسیاری از بیماری های مردم در حال ریختن این ویروس به عنوان آن را تکرار و آنها قادر به گسترش است که قبل از سیستم ایمنی بدن خود را رمپ و آنها شروع به تمام این علائم این بیماری است.

ولز: بنابراین شما نمی دانند ممکن است شما آن را داشته باشد اما شما می تواند مسری است.

Hamblin: راست. ما می دانیم که افراد بدون علامت در مراحل مسری هستند. ما نمی دانیم که تعداد دقیق چگونه بسیاری از موارد در حال گسترش افرادی که کاملا بدون علامت تمام وقت در مقابل افرادی که به توسعه علائم بعد در مقابل افرادی که در حال تجربه علائم و نیز مسری است اما این بیانیه از سازمان بهداشت جهانی لغو شد و [آنها را] روشن است که ما نمی دانیم که درصد دقیق. من مطمئن هستم که چرا آنها گفت: این بسیار نادر بود و من فکر می کنم آن را فقط به یک نقطه از سردرگمی است.

ولز: تا قبل از این هفته به آن شناخته شده بود که آن را ممکن است به علائم و مسری است اما ما نمی دانیم که دقیقا چه [که اغلب اتفاق افتاده است]. روز دوشنبه که رسمی گفت: اساسا در مورد آن نگران نباشید—به نظر می رسد بسیار نادر است. و سپس آنها مانند—هرگز ذهن, فقط بازگشت به قبل از, که در آن ما واقعا نمی دانم.

Hamblin: راست. که مرتب سازی بر اساس از یک نوسان گذرا در اخبار چرخه که نباید اتفاق می افتاد. کسی misspoke و یک قطعه کوچک از یک نظر گرفته شده است از متن.

چاه: آن را کردم. بنابراین اگر کسی را دیدم که گرفت و از آن این نتیجه رسیدند که اگر من احساس می کنم خوب من احتمالا مسری نیست بنابراین من لازم نیست به پوشیدن یک ماسک و یا من نمی باید به عنوان مراقب باشید چون من احساس علائم بنابراین من احتمالا نمی تواند مسری—که نادرست است. که یک اشتباه بود. شما کاملا می تواند مسری و احساس [هر گونه علائم].

Hamblin: آره به این دلیل بود که یک kerfuffle است زیرا این اظهار غلط و خطرناک. این واقعا مهم است که مردم تشخیص دهند که شما می توانید بدون علامت و هنوز هم پخش [ویروس]. این امر می تواند بسیار آسان تر و ساده تر اگر ما می گویند زمانی که شما لازم نیست که یک سرفه و سپس شما خوب هستید و یا اگر شما یک تب, و سپس شما مسری نیست. وجود بیماری های که در آن ما می توانیم می گویند فقط در خانه بمانند اگر شما احساس بیمار. اما این نه یکی از آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن