گوش دادن: مردم وحشت-حرکت

فاصله اجتماعی خواهد همه گیر بازسازی شهرهای بزرگ? در چند ماه گذشته و پس از همه گیر آمار بسیاری از مرد

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399

در چند ماه گذشته و پس از همه گیر آمار بسیاری از مردم را انتخاب کرده اند به ترک شهرهای بزرگ—حداقل در حال حاضر. آماندا Mull می پیوندد تهیه کننده اجرایی کاترین چاه و کارکنان نویسنده جیمز Hamblin به بحث در مورد این که آیا خود را خروج دائمی خواهد بود.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: مردم در واقع خروج از شهرستانها در حال حاضر در معنی اعداد ؟

آماندا Mull: این نوع بستگی به شهر شما در حال صحبت کردن در مورد. وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای جدید و به طور خاص. آن را کانون جهانی همه گیر برای یک دوره از زمان است که به اندازه کافی برای بسیاری از مردم حفظ به خصوص مردم با گزینه های. نیویورک نیز فقط چشم-wateringly گران و همراه با پیامدهای بهداشتی از همه گیر شده اند وجود دارد بسیاری از پیامدهای اقتصادی برای مردم که در حال کار در صنعت خدمات افراد مشغول به کار در مهمان نوازی ، شما مرتب کردن بر اساس از یک طوفان کامل در شهر نیویورک از مردم که ممکن است وسوسه به ترک در حال حاضر و یا حداقل وسوسه می شدند به در نظر گرفتن احتمال بیش از چند ماه گذشته.

اما پس از آن شما سعی می کنید به مربع است که با آنچه ما در مورد چگونه مردم شده اند در حال حرکت در داخل و خارج از شهرها و در داخل و خارج از مناطق مختلف کشور در ایالات متحده به طور کلی در بیش از پنج سال گذشته. و نیویورک بسیار بالا میزان ساییدگی در زمان عادی—هنگامی که وجود دارد هیچ قرن-تعریف فاجعه می گذرد. شما ببینید یک تصویر گسترده تر از مهاجرت در این کشور که در آن به خصوص ثروتمند عمدتا سفید, بزرگسالان جوانتر حرکت از بزرگترین, گران ترین شهرهای سان فرانسیسکو و نیویورک L. A.—و به طور کلی نسبت به خورشید کمربند شهرستانها: آتلانتا, Nashville, Austin.

جیمز Hamblin: اما این بیماری همه گیر در حال رفتن به را مردم می خواهم به در ماشین و حیاط مناسب است ؟

Mull: که مرتب کردن بر اساس نظریه این است که بسیاری از مردم در حال کار بر روی. من به دو جمعیت شناسان برای این داستان و یکی از آنها به طور خاص مشکوک بود از این نظریه. او گفت که به طور کلی حرکت مردم برای زندگی-مرحله دلایل. به این دلیل است که از چیزهایی که اتفاق می افتد داخلی در زندگی خود را. او واقعا نمی خرید ایده این است که رفتن به مجموعه ای بزرگ قابل توجه روند پایدار از مردم در حال حرکت بودند که در همه برنامه ریزی برای انجام آن از قبل.

ولز: من احساس می کنم پس از اختراع اینترنت و احتمالا مدتها قبل از مردم شده اند, مانند, کار از راه دور: شما خواهد بود قادر به کار از هر نقطه و مشاغل خواهد بود به طور کامل انجام شده با تکنولوژی و blah blah blah. که بدیهی است که نشده در این مورد. اما در حال حاضر وجود دارد کل این ایده که خیلی کار اداری انجام می شود و عملکرد را از هر نقطه. وجود دارد هر نکات دقیق وظریف به نوع کنترل از راه دور-دفتر-کار شیفت که رفتن ؟

Mull: من بر این باور بودند این در حالی که برای بیش از حد, اما گزارش این داستان منصرف من از این باور است. نیروی کار متخصص که صحبت کردم بسیار مشکوک است. این مقاله فقط یک روند من تماس افرادی که مثل من فکر نمی کنم من خرید که. وقتی از او پرسیدم "آیا ما رفتن به محل کار از خانه برای همیشه لطفا برای ؟ و اگر ما این است که رفتن به انگیزه بسیاری از مردم را به حرکت در خارج از شهرستانها گران قیمت که در آن مشاغل?" او مانند "من فکر نمی کنم." به عنوان چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد به احتمال زیاد است که بسیاری از مردم سر به دفاتر مدتی در این سال که کارفرمایان می خواهید به حداقل بخشی از نیروی کار خود را در دفاتر.

ولز: این برای تلفن های موبایل مانند کارشناسان شما صحبت کردم گفت شیار از رفتار و محل اجرا و آن را مانند وجود یک بیماری همه گیر به مدت سه ماه و ناگهان همه شهرستانها خالی کردن و همه ما زندگی می کنند کاملا متفاوت است.

Hamblin: اما زمانی که شما نمی توانید از انجام کارهایی است که شما عشق را به انجام این کار در شهرستان, و اگر آن را آشکار می شود که کسانی که همه چیز برای همیشه لطفا برای تغییر و یا رفتن به رفته برای یک زمان بسیار طولانی مانند یک بسته بندی نوار و یا باشگاه و یا یک کنسرت موسیقی و یا تئاتر—پس از آن نیست که تغییر ارزش از شهرستان ؟

Mull: [کارشناسان صحبت من با] نمی شد متقاعد شده است که همه چیز تغییر خواهد کرد به اندازه کافی به درایو یک بسیاری از مردم است. اگر شما کسی که واقعا دوست دارد تئاتر یا واقعا عاشق شب زنده داری و یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد مانند یک جایی است که شما می توانید حرکت کنید که هر چه زودتر. من فکر می کنم که آنها در حال رفتن به باید صبر کنید آن را در هر کجا که بروید. و اگر آنها واقعا چه شهر نیویورک ارائه آنها را قبل از آن به نظر می رسد که در حال حاضر بهترین گزینه است برای آن صبر کنید در اینجا اگر آنها هنوز هم می توانید آن را استطاعت.

ولز: ما در رکورد بیکاری بالا و به نظر می رسد مانند وجود دارد ممکن است یک مهاجرت اتفاق می افتد با افرادی که بوده ام در صنعت رستوران و یا در صنایع هستند که فقط به وضوح رفتن به دوباره همان راه آنها شدند. این نوع از مهاجرت اتفاق می افتد ؟

Mull: آره من هم کنجکاو در مورد این. و آنچه که من آموخته در صحبت با برخی از جمعیت شناسان این است که آن را واقعا تنها فوقانی-میانی-طبقه ثروتمند و افرادی که تمایل به حرکت در بین شهرستانها و یا بین مناطق. مردم با پول کمتر حرکت بین خانه ها بسیار اغلب, اما آنها حرکت بین شهرستانها و یا بین مناطق بسیار به ندرت.

ولز: بنابراین کل این "شهرستانها در حال رفتن به خالی کردن" چیزی است که یک پدیده به دلیل برخی بسیار آنلاین گروه از افرادی که این نوع از مشاغل است که می تواند از راه دور انجام می شود بدانم با صدای بلند اگر زندگی خود را به خوبی خواهد بود در جایی دیگر ؟

Mull: راست. افرادی که دریافت شارژ با گفتن داستان های همه گیر در جریان است و به ویژه در نیویورک و به طور کلی افرادی که ممکن است تعجب خود را اگر آنها را ترک کنید. اما این پدیده که انعطاف پذیری تا حد زیادی تابع بودن دانشگاه, تحصیل, upper-طبقه متوسط یا ثروتمند و داشتن خانواده منابع مالی است که می تواند کمک به آنها را اگر آنها از دست دادن شغل و یا چیزی شبیه به آن. افرادی که به زندگی در نیویورک برای تمام طول زندگی خود و طبقه کارگر شغل به طور کلی بازی با یک مقدار متفاوت مجموعه ای از عوامل و انگیزه.

من فکر می کنم بزرگتر روند که در بازی در اینجا است که شهرستانها نیاز به کشف کردن که چگونه آنها را تبدیل به مهمان نواز مکان برای افرادی که می خواهید به کودکان است. و من فکر می کنم که این یک مشکل است که نوع درک می شود چیزی که در حال هل دادن مردم از شهرستانها مانند سان فرانسیسکو و نیویورک و لس آنجلس درست شد قبل از همه گیر و درست است در حال حاضر.

ولز: آره اما نسل بر نسل از مردم شده اند متولد و بزرگ شده در شهر نیویورک و بسیاری از افراد ترک نیست به یک کودک است. بنابراین من می دانم ممکن است. شهرستانها قطعا می تواند آن را آسان تر اما اکثر مردم نمی ترک محل آنها از فقط برای یک کودک مناسب است ؟

Mull: من فکر می کنم که در گذشته که بوده است درست است اما به خصوص در این بسیار گران قیمت و بسیار شلوغ شهرها می بینید قطع در دهه گذشته یا دو بین قیمت مسکن و حقوق و دستمزد. که [قطع] بزرگتر است و حتی بزرگتر از آن تا به حال شده است قبل از اینکه در تاریخ این کشور است. بنابراین وجود این تنش افزایش در راه است که نسل های قبلی از مردم نمی باید به فکر می کنم در مورد به همان اندازه است. افرادی که به اندازه کافی غنی برای خرید راه خود را برای خروج از این مشکل در شهر نیویورک اما که به اندازه کافی انعطاف پذیری و منابع به جای دیگر حرکت می کند برای حل این مشکل—که ردیف از افرادی که تا پایان خروج.

ولز: آره. بنابراین در جمع شایعات از مرگ از شهرستانها ...

Mull: ... شده اند تا حد زیادی اغراق شده است.

Hamblin: و برای هر کسی وجود دارد که ممکن است با توجه به هراس-در حال حرکت شما می خواهم می گویند نمی شود ؟

Mull: آره, من می خواهم بگویم اگر شما فکر می کنم شما می توانید به سختی آن را برای یک سال دیگر و ببینید چه اتفاقی می افتد, من فکر می کنم که هر کسی که می توانید انجام دهید آن است که با توجه به در حال حرکت در حال حاضر خواهد شد در یک موقعیت بهتر برای تصمیم گیری آگاهانه. هر بار که من گزارش یک داستان در چه بیماری همه گیر در حال انجام است تا زندگی در آمریکا, این چیزی است که کارشناسان از هر نوع بگویید من این است که ما نمی دانیم که چگونه این است که به بازی کردن وجود دارد و آن این است که داده ها به اندازه کافی و در عین حال خوب به ما بدهد نشانه ای است که ما می توانیم تصمیم گیری. بنابراین من فکر می کنم که اگر مردم می توانند فقط سفید بند انگشت این برای شش ماه یا یک سال یا بیشتر آنها در حال رفتن به بسیار بیشتر اطلاعات.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب