گوش دادن: در حال حاضر آرامش

فاصله اجتماعی به عنوان ویروس همچنان به گسترش چگونه ما روی چیزی حساب کردن با واقعیت های جاری مرگ و اختلال د

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399

در آخرین قسمت از این پادکست اجتماعی فاصلهکارکنان نویسنده جیمز Hamblin و تهیه کننده اجرایی کاترین چاه پیوست عمومی الهیات Ekemini Uwan که توضیح می دهد که ایده "پذیرش رادیکال."

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: من می خواهم به صحبت کردن با شما در مورد این ایده شما مورد نوشت: در قطعه خود را. این یک چیز به درک که چگونه سیستم کار می کند: این است که چگونه این کشور در حال کار در حال حاضر, این, شکست, این مردم آزار بودن است. هنگامی که شما انجام این کار چه چیزی است که گام بعدی چیست ؟ چه که نگاه مانند?

Ekemini Uwan: به نظر می رسد مانند: ما شروع به تغییر زندگی ما در خدمت نه تنها به عزیزان ما بلکه در خدمت به همسایگان ما است. پذیرش واقعیت امر به این معنی است که من قصد دارم به رفتن به فروشگاه مواد غذایی تنها زمانی که من نیاز به انجام است که چون من با توجه به نیازهای شخص دیگری است. چه در مورد مواد غذایی-کارمند فروشگاه که چک کردن مواد غذایی من? یعنی چه که به نگاه کردن به کسی که شما نمی دانید ؟ آن شخص همسایه خود است. ما متصل می شوند. و بنابراین آنچه که فرد انجام می دهد اثرات من.

ولز: پس از پذیرش رادیکال است که در مورد عمل ؟

Uwan: آره. و یا حتی مثال دیگر: ما بیش از 100 ، 000 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19. ما میخوایم barreling نسبت 200,000. خدای من—فکر می کنم در مورد غم و اندوه است که همراه با آن است. حتی غم و اندوه است یک عمل رادیکال پذیرش به دلیل پذیرش واقعیت برای آنچه در آن است که سخت است. مردم رنج می برند. مردم در برخورد با بسیاری از ترکیبات مسائل. اما انکار فقط تشدید درد و رنج ما. من فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از است که در سطح کلان با دولت است.

ولز: آره. آن را احساس می کند مانند ما ندارد و بسیاری از مدل های خوبی برای پذیرش در حال حاضر در. آنچه که من احساس می کنم مثل من از دیدن انکار است. تعداد زیادی از آن. جیم شما چه فکر می کنید ؟

جیمز Hamblin: خوب, من فکر می کنم زمانی که یک فرد در زندگی خود می میرد و یا هنگامی که شده است وجود دارد یک فاجعه طبیعی یا حمله به یک شهر و ساختمان های در حال سوختن پس از آن وجود دارد این واقعیت سخت در مقابل از شما. ما لازم نیست که شواهد فیزیکی در مقابل ما و [همه گیر است] بازی در یک زمانبندی که باعث می شود آن را سخت تر به درک. در یک وضعیت مانند این یکی چگونه شما می دانید زمانی که شما در نقطه ای که در آن شما نیاز به انجام رادیکال پذیرش?

Uwan: آره من فکر می کنم در برخی از راه های آن بود و مجبور بر ما. این بیماری همه گیر واقعا ناشی از مردم واقعا بخواهید جدی برخی از پرسش های وجودی مانند است این پایان ؟ در چه نقطه ما متوجه است که از دست دادن بیش از 100 ، 000 نفر به یک ویروس است که طبیعی نیست و آن را نمی باید به این راه ؟ که شده است در مورد کره جنوبی. که نشده است و این مورد در نیوزیلند. من فکر می کنم ما واقعا باید به حساب این واقعیت است.

ولز: راست. حداقل در سطح فدرال ما نداشتن رهبران مدل اندوه در راه است که ما به دیدن استفاده می شود. پس از آن برای تلفن های موبایل مانند ما باید برای انجام این کار برای خودمان است نه کسی که به شما نشان چگونه ما با هم آمده است.

Hamblin: زمانی که من فکر می کنم نقش دین در زندگی آمریکایی, آن را به خصوص درگیر در انتقال زندگی—تولد و ازدواج و مرگ و میر—حتی برای کسانی است که به طور منظم مذهبی است. می خواهم بدانم اگر ما شاید نیاز به چیزی در حال حاضر به علامت گذار ملی رادیکال-پذیرش روند.

Uwan: بله. آمریکا بسیار دیر شده برای یک حقیقت کمیسیون آشتی—و یا مصالحه بیایید می گویند مصالحه. آشتی حاکی از آن است که در یک زمان وجود دارد که ما با هم و یا در یک زمان وجود دارد که ما متحد بودند اما نه واقعا تا به حال شده است در یک زمان. حتی با تمام این COVID-19: "ما همه در این با هم"—ما نه. روشن است که ما در این با هم. و [آشتی] خواهد بود آزادی نه تنها به سیاه و سفید و قهوه ای مردم اما به مردم نیز هست. واقعی وجود دارد زنجیر های اسارت در اینجا به دلیل اینکه از پایه و اساس. من هم می خواهم بگویم که ما نیاز به چیزی به علامت زندگی از دست رفته برخی از مرتب کردن بر اساس یادبود. که خوب است برای روح ما است. که خوب است برای سلامت روان ما قادر به علامت که در برخی از راه را [ما] بسته شدن. چیزی که نشانه بسته شدن به قبل از به طوری که ما می تواند حرکت کند به این آینده جدید است.

ولز: چیزی که من می خواهم به مطمئن شوید که ما روشن است که گاهی اوقات هنگامی که شما فقط شنیدن کلمه پذیرشکه می تواند احساس خیلی نزدیک به خوشنودی یا انفعال. می تواند به شما توضیح تفاوت بین پذیرش رادیکال و خوشنودی?

Uwan: بله. بنابراین شما در حال دیدن [جهان] برای آنچه در آن است در این لحظه اما این به آن معنا نیست که شما نمی توانید سعی کنید برای تغییر لحظه ای بعد. من فکر می کنم این چیزی است که ما شاهد در حال حاضر با تظاهرات. من فکر می کنم نسل بر نسل از مردم در این کشور همواره تلاش برای تغییر لحظه ای بعد. ما هرگز تا به حال امتیاز از انکار واقعیت ما. ما هرگز تا به حال امتیاز از انکار سفید برتری. ما هرگز تا به حال امتیاز از انکار نژادپرستی. آن را بسیار سرزده است. آن به شرح زیر ما را به خانه های ما. Breonna تیلور به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در حالی که او خواب بود. Aiyana استنلی جونز کشته شد, سال پیش در دیترویت در خواب خود را. Atatiana Jefferson. لیست در می رود و در. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما نمی توانید فرار از این واقعیت است.

Hamblin: شما ذکر کره جنوبی. و من فکر می کنم در مورد تفاوت در پذیرش رادیکال وجود دارد و در مقابل در اینجا با توجه به این ویروس. آخرین coronavirus آمار کره جنوبی و آن را ضربه به ما سخت است. ما شده ایم تقریبا در امان توسط تعداد زیادی از شیوع اخیر و ما تا به حال این استثنایی از خوب به نوعی امریکا در حال رفتن به خوب.

Uwan: من در واقع فکر می کنم که آنچه ما نیاز داریم به عنوان یک ملت است که به اعتراف و رد آمریکا استثنایی. و آن را بسیار فراگیر. من حتی اشاره به آن در این قطعه است. من فکر کردم این امر بیش از ضربه. من فکر کردم شما می دانید یک ماه و دو ماه و ما می خواهم در حرکت است که این امر می تواند مانند برخی از ویروس های دیگر. من حتی نمی دانم که من تا به حال که آمریکا استثنایی در درون من. که درست نیست. که اشتباه است. من باید مراقبت که این ویروس این است که این ادعا در چین زندگی می کند و در ایتالیا حتی اگر آن را هرگز می رسد سواحل آمریکا. آن, آیا, اما من باید تو مراقبت حتی پس از آن. اما استثنایی که سخت می تواند ما را به بشریت از افراد دیگر و به نگرانی های خود را. هیچ یک از ما واقعا معاف از آن است. و از آن زمان این بیماری همه گیر برای من حتی ببینید که چگونه است که ایدئولوژی رخنه کرده بود به خود من روان است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب