گوش دادن: بنابراین اقتصاد یک فاجعه

سلامت و آن را احتمالا رفتن به بدتر. Wilfredo لی / AP / اطلس در این قسمت از فاصله اجتماعی, James Ham

توسط NEWS-SINGLE در 17 اردیبهشت 1399
Wilfredo لی / AP / اطلس

در این قسمت از فاصله اجتماعی, James Hamblin و کاترین چاه صحبت با تحریریه آنی خودشان در مورد اینکه چرا ایالات متحده شانس بدتر از لحاظ اقتصادی نسبت به دیگر کشورها در این بحران و آنچه در آن نیاز به انجام بعدی.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: هفت هفته پیش صحبت کردیم به آنی خودشان در مورد آنچه که این رکود خواهد بود. او گفت: تا حدودی اطمینان است که حتی اگر این رکود اقتصادی خواهد بود بسیار سریع و دشوار است که این امر می تواند واقعا ویرانگر اما موقت با بازیابی سریع. من به یاد داشته باشید که در حال رفع است. در اینجا وضعیت ما در واقع در نزدیک به دو ماه بعد: کسب و کار بسته شده است. نرخ بیکاری در مجموع سطح بی سابقه است. مردم خودداری اجاره به این دلیل که آنها نمی توانند پرداخت. وجود دارد یک "لغو اجاره" جنبش است. ترس من این است که این است که به نوعی فاجعه بار و قابل بازیابی نیست. آنی, چگونه باید دیدگاه های خود را در بهبود اقتصادی را در هفت هفته گذشته?

آنی خودشان: دو چیز را تغییر داده اند. ما باید استفاده نمی شود در این زمان خوبی است. این که هفت بار در هفته برای اقتصاد ما استفاده نمی شود آنها را به خوبی کنترل گسترش ویروس. ما قرار نیست سازه در جای خود به ما را به سمت دیگر در راه است که من می خواهم باید امیدوار بود. ما نمی به اندازه کافی برای حمایت از درآمد و زنده نگه داشتن کسب و کار هنگامی که ما خواستار آن است که مردم به این لحاظ اقتصادی دردناک خاموش کردن. ما گذشت تریلیون دلار امداد اما این چنین خاموش کردن که ما احتمالا در مورد نیاز بیشتر است. من فکر می کنم که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد اما من همچنین فکر می کنم که ما در حال تجربه برخی از آسیب های اقتصادی که به طور دائم. من اول فکر کردم که این ممکن است واقعا بد سال است. در حال حاضر من فکر می کنم که ما ممکن است به دنبال در یک سال واقعا ضعیف اقتصاد است.

ولز: من امیدوار بودم شما رفتن به می گویند: "همه چیز ممکن است اما من هنوز هم واقعا اعتماد به نفس است که ما قصد داریم به گرفتن حق بازگشت به حالت عادی است."

خودشان: اگر شما می خواهید به آن نگاه مثبت ما ممکن است در نزدیکی نادر و یا در عرض چند ماه از نادر. آن ممکن است شروع به گرفتن بهتر در تابستان و پاییز. آخرین رکود اقتصادی به مدت 18 ماه. این [زمان] از رکود بخش ممکن است فقط برای شش.

ولز: چگونه ما به یک نقطه هفت هفته در جایی که مردم نمی توانند پرداخت اجاره خود را حتی زمانی که ما گذشت تاریخی مقدار کمک? چه مشکلی پیش آمد ؟

خودشان: این واقعا غیر معمول رکود اقتصادی است که در آن خیلی سریع و به طوری کلی. به 2.2 تریلیون دلار که گذشت در مراقبت عمل را به اندازه کافی برای خانواده های کم درآمد. شما فقط نیاز به ایجاد خانواده های کل; شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که کسب و کار باقی مانده. ما انجام داده اند به اندازه کافی وجود دارد. هنگامی که کسب و کار سقوط آنها وضع کارگران خود را خاموش. کسانی که کارگران پس از صرف کمتر پول در اقتصاد است که باعث می شود کسب و کارهای دیگر به سقوط در بالای آن است چرا که ما هنوز این بیماری در حال انجام است و مردم هنوز هم واقعا می ترسم از این ویروس است. آن را نیز احساس نمی کند ما در حال گرفتن به طرف دیگر در بهداشت عمومی بخشی از آن است. سی میلیون نفر از مردم از دست داده اند کار فقط در یک ماده از هفته. یکی در 11 آمریکایی است. که وحشتناک است شماره.

ولز: شما می توانید بحث در مورد که این ضربه سخت ترین?

خودشان: تعدادی از کارگران که از شانس خوب است. کارگران یقه سفید چه کسانی هستند قادر به انجام شغل خود را در صفحه اصلی و سه نفر از ما را شامل می شوند که در دسته—زندگی ما را تغییر داده اند اما تا حد زیادی ما درآمد دارند shored ، کارفرمایان ما نیست اخراج همه ما حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. من به تازگی صحبت با هوش مصنوعی-jen پو, یکی از شرکت سران ملی داخلی اتحادیه کارگران و او گفت: چیزی شبیه به 80 درصد از کارگران خانگی مانند دایه و خانهدار درآمد از دست رفته و در برخی موارد از دست همه از درآمد خود را. این بخش است که احتمالا سخت ترین ضربه غذا و مسکن خدمات. رستوران ها و هتل ها و موسسات غذایی فقط کاملا نابود. این است نابرابر رکود به این معنا که کاهش دستمزد کارگران, آنهایی کمتر, آموزشی, اعتبار, بوده, واقعا, واقعا سخت است-رسید. بسیاری از درد متمرکز شده در میان مردم بدون حد از ایمنی خالص و ما یک کشور نسبتا نازک خالص ایمنی برای شروع با.

ولز: این است آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر بیش از حد ؟

خودشان: کشورهای دیگر انجام داده اند خیلی بهتر از ما. بهترین تمایل دارند به کشور هستند که سوسیال دموکرات با کمتر قطبی سیستم های سیاسی و با نرخ بالا از unionization و اتحادیه مشارکت در دولت است. دانمارک راه اندازی این برنامه به دولت پرداخت کرد دستمزد کارگران به طوری که کسب و کار می تواند به نگه داشتن آنها را در کتاب خود و دولت فقط می خواهد به پرداخت دستمزد. این است که یک بی دست و پا کمتر نسخه از آنچه ما سعی به انجام این کار با PPP برنامه ای است که ما فرار از طریق اداره کسب و کار کوچک است که ظروف سرباز یا مسافر. بین ماه های فوریه و مارس دانمارک نرخ بیکاری تنها رفت تا دو دهم درصد است. وجود دارد یک راه برای محافظت از اقتصاد و صرفه جویی بیشتر در زندگی ما خراب آن را واقعا بد است. ما می تواند انجام شود بهتر است چرا که کشورهای دیگر نظیر کشورهای بهتر بود.

چاه: اگر اصلی راه حل این است که دولت فدرال به گام تا به دفع ویرانی چه احتمال است که اتفاق می افتد ؟

خودشان: با مراقبت در عمل چیزی بود که واقعا انگیزه برای کنگره بود که سقوط بازار سهام واقعا به طور ناگهانی. که راه را برای سرمایه گذاران به فریاد زدن در کنگره به انجام چیزی و آن را موجب آنها را به عمل است. من فکر می کنم که ما در حال رفتن به شروع به دیدن برخی از واقعا وحشتناک بیکاری, بیکاری و درآمد-از دست دادن اعداد بیرون آمدن. من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که ما در حال رفتن به دریافت 20 درصد بیکاری تعداد در سطح ملی است. من امیدوارم که خواهد بود که خواهد بود که نوع خار به عمل است. های زیادی وجود دارد که ما می تواند انجام شود در اینجا برای کمک به حمایت از خانواده ها به لحاظ اقتصادی و هم به مطمئن شوید که آسیب نمی دائمی تبدیل کنید. آن را خیلی دیر است. وجود دارد تن است که کنگره می تواند انجام دهد این تابستان برای کمک به. اگر ما بحث در هفت هفته از در حال حاضر من امیدوارم که این به نظر می رسید بیش از حد وخیم است و من کاملا اشتباه در مورد بسیاری از چیزها. من خیلی دوست دارم شدیدا اشتباه است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب