گوش دادن: 'جادویی ترین مکان روی زمین'

فاصله اجتماعی در داخل شبه اقتدارگرا شهر-ایالت فلوریدا که در آن مردم با خوشحالی مطابق با قوانین در ای

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399

در این قسمت از پادکست های اجتماعی فاصله تحریریه گریم چوب باعث می شود اولین سفر خود را به والت دیزنی جهان در میان یک بیماری همه گیر.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: چرا شما رفتن به دیزنی جهان است ؟

گریم چوب: یکی از دلایلی است که من هرگز قبل بوده است. و من هرگز جاوا وجود دارد. من تا به حال هیچ علاقه ای به رفتن به دیزنی جهان. اما در حال حاضر آن است که واقعا جذاب محل به دلیل آن است که در آن بسیاری از مردم با هم و باید برای مقابله با اثرات ناشی از یک بیماری همه گیر و تصمیم می گیرید که آن را به ارزش خطر است.

ولز: راه رفتن ما از طریق تجربه خود را وجود دارد کمی.

چوب: دیزنی تجربه همه جانبه یک. زمانی که شما وارد در فرودگاه اورلاندو شما فرستاده شده به دیزنی حباب و شما واقعا نمی ظهور تا تقریبا لحظه ای شما را در پرواز خود را به خانه بروم. که آنچه اتفاق افتاده است با من. من بر روی دیزنی, اتوبوس, در, دیزنی منطقه از فرودگاه رفت و به توچال دیزنی و تمام من در طول روز غذا خوردن در رستوران دیزنی و رفتن به دیزنی پارک. تجربه من کامل دیزنی به مدت چهار روز.

چاه: آن شلوغ?

چوب: من باید برای تنظیم من priors یک بیت از آنجا که من هرگز به دیزنی جهان قبل از. من می دانم که بسیاری از افرادی که اند و چه آنها همیشه صحبت در مورد جمعیت و هزینه است. اگر شما وجود دارد در حال حاضر جمعیت نسبتا نازک است. شما می توانید راه رفتن در خیابان بدون bumping به مردم و شما می توانید در سواری و جاذبه های بدون نیاز به صبر کردن برای ساعت ها و ساعت. من فکر می کنم یک فرد عادی می دانستند که دنیای دیزنی و رفتن وجود دارد برای دومین یا سومین بار می گویند به نظر می رسد مانند یک بمب نوترونی برخورد کرده و آن را در حال repopulated به آرامی توسط یک قطره از بازدید کنندگان.

ولز: چه افرادی که در آنجا بودند فکر می کنم در مورد آن ؟ آنها برای پیدا کردن آن وهم آور?

چوب من فکر می کنم که بسیاری از آنها با داشتن یک زمان واقعا خوب. آن را کمی سخت به بگویید که دلیل این که شما در حال نگاه کردن به مردم در ماسک که عجیب و غریب است. این محل که در آن همه قرار است به داشتن یک زمان خوب در تمام زمانها. آن را اجباری کند. اما شما نمی دیدن چهره انسانی اجازه دهید به تنهایی یک انسان لبخند تمام وقت است.

جیمز Hamblin: چه کسی آنجا بود ؟

چوب: برای من تکان دهنده طیف وسیعی از مردم است. من عینک یک دکمه در پارک که آنها به شما اگر آن را اولین بار خود را وجود دارد و آن را می گوید بازدید کنندگان اولین بار. من مطمئن هستم که من تنها یکی در پارک پوشیدن که چون بسیاری دیگر از مردم فکر دیزنی است که باز پس از یک بیماری همه گیر است که قتل صدها هزار نفر از مردم در این کشور, بنابراین من فکر می کنم من برای اولین بار. آن افرادی که می خواستم برای رفتن به دیزنی جهان برای ماه شده اند که مانع از آن است. و کسانی که احساس می کنید مانند آن است که مهم است برای رفتن, چرا که آنها آن را خیلی دوست دارم.

ولز: چگونه شد قوانین اجرا? اگر شما واقعا به کسی را خاموش و یا ماسک خود را چه اتفاقی می افتد ؟

چوب: وجود دارد دیزنی کارکنان همیشه مراجعه کننده به توسط دیزنی به عنوان "اعضای بازیگران" چه کسی خواهد آمد تا به شما و می گویند Oثانیه می تواند به شما لطفا در قرار دادن ماسک خود و یا Cولد شما لطفا خود را افزایش ماسک بر بینی خود را? آنها می گویند آن را در بهترین راه ممکن است. اما در حقیقت من تقریبا هرگز در تمام زمان وجود دارد—چهار روز دیدم کسی که تا به حال به یادآوری است که. آنچه که واقعا تکان دهنده و در واقع لذت بخش و خشنود شد برای دیدن سطح پذیرش از مهمانان است. همه فقط زیر قوانین. و آنها آن را انجام می دهند من فکر می کنم در روحیه هماهنگی و حسن نیت و همچنین احترام به اقتدار دیزنی جهان. آن را سخت به مبالغه تفاوت که در آن حباب و بقیه جهان است. یا بقیه از امریکا است. یا حتی بقیه معروف سرکش ایالت فلوریدا که به معنای واقعی کلمه را احاطه کرده دیزنی جهان.

هنگامی که شما را به دنیای دیزنی شما بلافاصله خود را در پیدا کردن چیزی است که فقط احساس نمی کند مثل امریکا. آن را واقعا خوب عمومی-سیستم حمل و نقل. آن را به یک سطح از تهاجم به حریم خصوصی شما است که آمریکایی ها نمی ماند و در زمینه های دیگر. است که شما را در آنچه به نام سحر و جادو گروه نوع یک Fitbit-مثل چیزی که در اطراف مچ دست خود را و در هر زمان که شما راه رفتن در گذشته یک سنسور دیزنی, می داند که شما وجود دارد. و آنها دریغ نکنید به شما بگویم که بعد از آن شما را با نشان دادن یک عکس از خودتان وجود دارد.

ولز: صبر کنید, به طوری که آنها در حال ردیابی شما و عکاسی شما تمام وقت است.

چوب: در همه زمان ها. و آنها در حال انجام است که با اجازه شما من فرض کنید. من قرار است که گروه روی و من قادر به پرداخت برای همه چیز. شما حتی نمی باید به کارت اعتباری خود را با شما! شما فقط شیر مچ دست خود را در برابر سنسور. و سپس هنگامی که شما در یکی از سواری های, آنها را به یک عکس از شما و ارسال آنها به شما یک کپی از آن به دلیل سحر و جادو خود را گروه بود در مچ دست خود را هنگامی که شما راه می رفت گذشته های گردان و آنها به رسمیت شناخته شده است که شما وجود دارد. این نوع از چیزی که اگر دولت فدرال ایالات متحده آمریکا گفت, We در حال رفتن به سازمان دیده بان شما در همه جا و گرفتن عکس از شما—حتی اگر آنها به من پیشنهاد نسخه از کسانی که عکس های من خواهد بود بسیار ناراحت است. اما در دیزنی جهان آن را احساس بیشتر شبیه به داشتن یک قرارداد-ردیابی نرم افزار مانند آنها در سنگاپور است. در حال حاضر دیزنی جهان است که در واقع نه با استفاده از آن راه است که هنوز رتبهدهی نشده است. اما وقتی که من می گویند که دیزنی جهان احساس می کند مانند یک کشور دیگر که منظورم چیست. آن را احساس می کند مانند شما وارد یک فضای که در آن مقامات مقدار زیادی از اعتبار. و از برخی جهات آن را شبیه یک شبه خیرخواه دولت استبدادی به جای خطاب هرج و مرج است که ما در این کشور است.

ولز: شما در جهان سفر کرده اند و دیده می شود بسیاری از انواع مختلف از دولت ها در محل کار. چه آن که در داخل دیواره های دیزنی وجود دارد بیشتر در عملکرد دولت وجود دارد در خارج ؟

چوب: من افسرده از آنچه من فکر می کنم این استنتاج است که ما باید از جمع آوری آن است. درک من از این سفر این است که ما تا به حال بسیاری از افرادی که در زمینه های دیگر فقط نمی خواهد که مورد اعتماد مقامات برای مدیریت این بیماری همه گیر و انجام نمی آنچه آنها گفته شد انجام دهد. و در این زمینه آنها باید مقدار زیادی از اعتماد به نفس در دیزنی برای مدیریت همه چیز. من فکر می کنم که تاریک فکر می کردم چرا که با از دست دادن اعتماد به نفس در موسسات موسسات خصوصی افزایش یابد به آن محل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب