گوش دادن: در حالی که قرارداد

فاصله اجتماعی همان نیروهای اجازه می دهد که یک مرد سیاه و سفید را قاتلان به پیاده روی رایگان را به شکل پاسخ

توسط NEWS-SINGLE در 24 اردیبهشت 1399

در این قسمت از فاصله اجتماعی , پادکست, James Hamblin و کاترین چاه پیوست توسط آدم Serwer که توضیح می دهد که ارتباط بین عکسبرداری از Ahmaud Arbery در گرجستان و نژادی متفاوت نتایج که پدید آمده از coronavirus.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: برای کسانی که آشنا نیستند با Arbery مورد, شما می توانید غیر روحانی کردن اصول اولیه ؟

آدم Serwer: Ahmaud Arbery بود که یک مرد سیاه و سفید در گرجستان به ضرب گلوله کشته شد و توسط دو مرد که او را دیدم در حال اجرا را از طریق محله و معتقد بودند که او به خوبی و به دنبال او. شما می توانید ویدئو های آنلاین, اگر چه در آن است برای ضعف قلب نیست. چه اتفاقی می افتد در این ویدئو است که این مردان در حال حاضر در مقابل Arbery و اسلحه های خود را ، به عنوان [Arbery] روش آنها, او تلاش می کند برای گردش به اسلحه گرم از یکی از مردان که شاخه های او. پاسخ اولیه از گرجستان دادستان منطقه برای منطقه بود که چیزی اشتباه وجود دارد در اینجا به دلیل [این دو] شد ساخت "شهروند را بازداشت." به طوری که آنها در توجیه دفاع از خود به دلیل, بعد از همه, [Arbery] تا به حال سعی کردم به چنگ زدن به تفنگ. در حال حاضر این حس را ندارد برای فرد به طور متوسط چرا که آنها را دیدم یک مرد در حال اجرا و آنها مسلح خود و stalked او. که در آن نقطه آن کسی است که غیر مسلح و کسانی که در حال تعقیب توسط دو مرد مسلح که واقعا در این موقعیت که قادر به عمل در دفاع از خود.

حقایق در این مورد بسیار شبیه به Trayvon Martin مورد که در آن متهم شده بود تبرئه در بخش های بزرگ به دلیل شرایط ایستاده خود زمین اساسنامه [تحت] که اساسا از منظر حقوقی آن را بسیار آسان تر برای تبرئه از قتل اگر شما شلیک قربانی و آنها می میرند چرا که پس از آن شما لازم نیست که شاهد رفتار خود را. که باعث انگیزه در اینجا. اما در این مورد وجود دارد ، در این ویدئو به جای انتشار تنش بیش از این مورد ناشی از ملی نامید که پس از آن باعث متفاوت دادستان منطقه را مورد به یک هیئت منصفه و دستگیری دو مظنون است. که در مورد آن نمی روشن شد دو از یک پدر و پسر.

ولز: بنابراین هیچ یک از بازداشت آن را—آن را متهم به عنوان یک جرم و جنایت به مدت دو ماه ؟ تا تصویری بیرون آمد ؟

Serwer: راست. و دادستان منطقه در منطقه مشخص است که همه چیز را که اتفاق افتاده خوب بود. هیچ کیفری هر چیزی درگیر در اینجا بود که ارزش بررسی است. باید گفت که همان دادستان منطقه دو بار سعی کردم به تعقیب سیاه و سفید مادر بزرگ برای کمک به کسی که فقط ثبت نام و رای گیری برای اولین بار به استفاده از یک ماشین رای گیری. بنابراین این خصوص ملایم دادستان. او فقط آنچه که شما ممکن است توصیف به عنوان یک منحصر به فرد نمایش از آنچه که شمارش به عنوان یک جرم و جنایت و چه چیزی نیست.

ولز: ما شده ایم صحبت کردن در مورد "قبل از زمان" را به عنوان اگر در اواسط ماه مارس, قدیمی جهان به پایان رسید و ما به دنیای جدید است که coronavirus جهان است. هنگامی که این داستان ملی شد اخبار در مورد Ahmaud Arbery در گرجستان surreality جهان ما شده است زندگی در هم شکسته شد. چگونه شما فکر کردن در مورد این ؟

Serwer: اگر شما یک قطار مسیر آن می رود به مقصد خاص. اگر شما یک نام تجاری جدید Acela قطار بر روی ریل قطار, آن ممکن است به یک محل دیگر و یا سریع تر است. ممکن است آن را راحت تر از قطار است که شما استفاده می شود. اما آن را تنها برای رفتن به همان مکان که از آن استفاده می شود برای رفتن. هنگامی که شما نگاه در coronavirus جهان آن است که به طور کامل شکل با ساختار قبل از جهان است. تمام نژادی و بی عدالتی که در جهان قبل از آنها به طور طبیعی در حال تکثیر در coronavirus جهان به دلیل ساختار جامعه ما ساخته شده بود در امتداد آن آهنگ. شما می توانید با قرار دادن یک قطار جدید در آن شما می توانید ارسال هر $1,200; شما می توانید سعی کنید برای قرار دادن 600 میلیون دلار برای کسب و کارهای کوچک. اما از آنجا که قطار در حال رفتن به رفتن به همان مقصد شما در حال رفتن به 90 درصد از اسپانیایی زبان کسب و کارهای کوچک بودن محروم وام. شما در حال رفتن به یک تناسب تعداد کارگران در خدمات و مراقبت های بهداشتی صنایع و مردم اسپانیایی زبان. قطار در حال رفتن به رفتن به همان مقصد مهم نیست که چقدر جدید و براق آن است چرا که در آن آهنگ ساخته شده است برای رفتن.

ولز: چه آهنگ ؟ چگونه آنها ساخته شده است ؟

Serwer: این بخش بزرگ از قطعه که من فقط نوشتم برای این اطلس در مورد چگونگی نژادی و نابرابری در coronavirus بیماری و مرگ و میر را تحت تاثیر واکنش در میان نخبگان جمهوری خواهان به ویژه فاکس نیوز و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. کلی استعاره برای آن چیزی است که یک فیلسوف به نام چارلز میلز آمد: او خواستار آن نژادی قرارداد. نژادی قرارداد زمینه قرارداد اجتماعی. یکی از نمونه اولیه است که اعلامیه استقلال که ما را از تفسیر به می گویند همه برابر خلق شده است. اما در آن زمان آنچه در آن واقعا به معنای فرود شد مردان سفید با ملک همه برابر خلق شده اند. شاید برخی از بنیانگذاران در آن زمان آرزو که بزرگتر حس. اما جمعی معنا در راه است که جامعه آمریکا ساخته شد واقعا با اشاره به مردان سفید با اموال.

ناگفته وجود دارد از راه نگاه کردن به این قوانین است که درک تلویحا است که این قوانین به افراد متفاوت نسبت به آنها اعمال می شود به هر کس دیگری. و شما می توانید ببینید که در مثال از این دادستان [برای آنها] یک زن سیاه و سفید کمک به کسی رای جرم است و دو وسیله و گانینگ کردن یک مرد سیاه پوست که آنها مظنون به ارتکاب جرم است و جرم نیست و ارزش یک کیفرخواست. در حالی که قرارداد راه است که نژاد پرستی می تواند در جامعه بدون نظر صریح تعریف چیزهایی به عنوان نژادی است.

ولز: این آهنگ. نامرئی آهنگ.

Serwer: من نمی خواهم بگویم که آنها نامرئی است. من می گویند که آنها را نادیده می گیرند به صورت آشکار به دلایل سیاسی. چرا که این تنها راهی است که چیزی شبیه به این تابع می تواند در یک جامعه است که بر اساس این ایده است که ما همه برابر خلق شده اند. شما نمی توانید به صراحت می گویند "اما این افراد نمی, تعداد," اگر شما می خواهید به می گویند که شما در این باور جهانی و ایده است که در هسته آمریکایی هویت.

ولز: وقتی که شما شنیدن خبر این تیراندازی در گرجستان شما ببینید همان الگوی در حال بازی کردن به عنوان قبل از آن بود و این همان الگویی است که در حال بازی کردن در coronavirus بیش از حد.

Serwer: اگر شما به نحوی از خواب بیدار امت تا پس از تمام این دهه و شما به او توضیح داد که یک دادستان در گرجستان که تحت تعقیب یک زن سیاه و سفید برای رای گیری نیز حاضر به تعقیب دو مرد سفید برای کشتن یک مرد سیاه و سفید او می گویند, "آره, به نظر می رسد." وجود دارد یک تیره قوام به خصوص در موارد خشونت که بر اساس یک درک است که یک فرد سیاه و سفید ایجاد کرده است یک تهدید است که باید خنثی شود با نیروی کشنده.

یک زن و شوهر از چیزهایی تغییر کرده است. سفید آمریکایی ها و صرف نظر از جهت گیری سیاسی بسیار بیشتر مایل به دیدن این راه است که این آثار از آنها در گذشته بوده است. وجود دارد برخی از مقاومت به آن در حال حاضر در میان مفسران محافظه کار. اما من می گویند که تقریبا هر برجسته محافظه کار دانشمند که به تماشای این ویدیو که در مورد شرایط مورد فکر کردم خوب این است که در واقع یک بی عدالتی است. که سخت تر می شود زمانی که پلیس درگیر هستند به دلیل محافظه کار ایدئولوژیک گرایش به سمت پلیس است.

اما دو چیز اتفاق افتاده است. مردم به طور فزاینده ای در انکار در مورد برخی از چیزهایی که بدیهی است که racialized برای حزبی دلایل رئیس جمهور بودن یکی از آنها است. اما یکی دیگر از چیزی است که وقتی آن حوادث ندارد روشن ایدئولوژیک سهام آن است که در واقع بسیار آسان تر برای مردم در سراسر طیف سیاسی به شناسایی چیزی است که یک نژادی و بی عدالتی به دلیل آن به نظر می رسد بسیار آشنا به لحظه در تاریخ ما است که ما آمده اند به فکر می کنم به عنوان شرم آور در مجموع.

جیمز Hamblin: چگونه شما در حال دیدن نژادی قرارداد بازی در نظر coronavirus?

Serwer: هنگامی که شما را در راه است که [برخی از مقامات] بحث در مورد به عنوان مثال کارگران در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و یا راه است که آنها در حال صحبت کردن در مورد متحده که در آن اختلاف نژادی شده است بسیار نامتوازن شما را دیدم بسیار بزرگ تن از کاخ سفید و از فاکس نیوز پس از اخبار در مورد نژادی و نابرابری آمد که اساسا این واقعا مشکل ما است. این است که بر مردم که از نظر ما مردم ما است.

این است که پویا است که به خصوص منحصر به فرد به کوروناویروس. این امر به مقدار زیادی از مشکلات جدی اجتماعی. اگر شما برگردید به سال 2010 زمانی که دموکرات ها در تلاش بودند تا با تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه یکی از راش Limbaugh و گلن بک نقاط صحبت کردن در برابر آن بود که آنها خواستار آن غرامت. انگار کل این ایده گفت: "اوه, این, است این افراد مشکل و مشکل شما نیست." در برخی از راه آن می تواند به عنوان یک تقریبا ناخودآگاه ساز: آن را به من صدمه دیده است. آن را برای رفتن به صدمه زدن به آنها را. پس چه معامله بزرگ است ؟ اما گاهی اوقات از آن آگاه است.

چون من یک ذهن خوان, من قادر نخواهد بود به شما بگویم که در اینجا اتفاق افتاده است. اما بخشی از قدرت نژادی قرارداد به عنوان یک مفهوم است که آن را با این نسخهها کار توسط مردم به طور ضمنی آشنایی با قوانین و توسط آموزش زیر این آهنگ صرف نظر از نحوه جدید قطار است. مردم اقدام ضمنی از نظر نژادی قرارداد بدون حتی فکر کردن در مورد این واقعیت است که این چیزی است که آنها در حال انجام است.

Hamblin: وجود دارد نژادی و نابرابری در که به احتمال زیاد به قرارداد این بیماری را شدید نتایج و یا به مرگ از آن است. ما شاهد در نیویورک به عنوان مثال 80 درصد از این احضاریه که صادر شده است به صورت اجتماعی-فاصله نقض داده شد به افرادی که سیاه یا لاتین حتی اگر ما نیز به وضوح دیده می شود نمونه هایی از بسته بندی در درجه اول سفید محله بودند که نمی شود در پایین ترک خورده.

Serwer: نژادی قرارداد اشکال تفکر افرادی که لیبرال و محافظه کار است. نیویورک یک مثال عالی از این به دلیل [شهردار], بیل د Blasio یک لیبرال دموکرات. و او نه تنها یک لیبرال دموکرات اما او برنده مقدماتی حزب دموکرات در بخشی به دلیل این آگهی قابل توجه در مورد توقف و frisk. یکی از چیزهایی که د Blasio گفت: اساسا "من درک می کنم که چگونه این نوع سیستمیک نابرابری کار می کند حتی اگر من یک پسر چون من یک پسر و من نمی خواهم او را به بود توسط پلیس متوقف شد فقط به خاطر اینکه او سیاه است." آنچه شما را دیده ام در نیویورک است این شهردار است که این فوق العاده, شخصی, اتصال به این سوال نابرابر اجرای قانون و چگونه از آن معایب مردم از رنگ است که اساسا ریاست بیش از یک دولت که در آن مردم سفید ایستاده بیش از حد نزدیک به هم در پایین منهتن در حال گرفتن دست ماسک توسط پلیس و مردم در شرق نیویورک به زمین پرتاب می شود. این واقعا قابل توجه به دلیل, دوباره, قطار شرح زیر پیگیری است. این است که چگونه این کار می کند. این است که چگونه این کار می کند به دلیل این است که چگونه آن را ساخته شده است به کار می کنند. آن را بسیار دشوار است به تغییر مسیر قطار اگر شما نمی ساخت یکی دیگر از آهنگ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب