<em>گوش دادن</em>: چه خواهد شد در این تابستان بود ؟

سلامت این بیماری همه گیر را هنوز هم خواهد شد به دور از بیش از, اما برخی از جنبه های زندگی عادی ممکن است شر

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399

در این قسمت از اجتماعی فاصله تحریریه اد یونگ می پیوندد کاترین چاه و جیمز Hamblin به بحث اخیر خود مقاله "ما همه گیر تابستان."

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: تولد من 23 ژوئیه. من امیدوار بودم شما ممکن است قادر به راه رفتن من از طریق آنچه که بعد ممکن است مانند نگاه.

اد یونگ: ما قصد داریم در این شديد دولت از مستند در ابد. آن را شروع به بلند کردن در برخی از نقطه. اما هر متخصص بهداشت صحبت کردم که بسیار روشن است: این است برای رفتن به یک طولانی مشکل است. تولد شما جالب یک بازه زمانی به دلیل این است که احتمالا رفتن به گذشته نقطه زمانی که این موج به اوج خود رسید و شروع به فروکش کردن تا برخی از محدودیت ما شاهد در حال حاضر در حال رفتن به آسانسور. ما می توانیم انتظار می رود برخی از عناصر از ما یک بار در زندگی آشنا به, رزومه, اما نه همه آنها.

ولز: بنابراین در روز تولد من از خواب بیدار شدم و پیاده به محل پایین خیابان برای خودم یک قهوه سرد. خیلی خوب است ؟

یونگ: کسب و کارهای کوچک است که جمعیت عظیم در حال آشکار محل به فکر باز کردن برای اولین بار. آن را نمی شود به جمعیت زیادی که هنوز هم همچنان مشکل ساز است. آن را آسان به تصور کنید که چگونه شما می توانید نگه دارید بسیاری از همین احتیاط است که ما با استفاده از در حال حاضر حتی در این وضعیت است. شما می توانید نشانگر را بر روی زمین به مردم بگویید چگونه دور ایستادن از هر یک از دیگر. شما می توانید از سرور با پوشیدن ماسک.

ولز: پس از من تا من رفتن به کافی شاپ. من با پوشیدن یک ماسک?

یونگ: اجازه دهید بسیار روشن در مورد ماسک. اول مراقبت های بهداشتی کارگران باید آنها را بالاتر از هر کس دیگری. عرضه برای مراقبت های بهداشتی کارگران برای اولین بار نیاز به تثبیت شود و من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد یک علامت سوال در مورد چه مدت آن طول خواهد کشید.

چاه: آن می تواند طولانی تر از جولای ؟

یونگ: من واقعا فکر نمی کنم ما باید بیش از حد خوش بینانه در مورد آنچه زنجیره تامین در حال رفتن به قادر به انجام. مردم این نوع از حس درونی است که در این حال امریکا قدرتمند و غنی ملت داشتن شناسایی این مشکل ما می توانیم آن را تعمیر کنند. اما یکی از کارشناسان صحبت کردم و او به من گفت که این"t یک مشکل در مورد دلار و سنت است و این مشکل از فیزیک. چقدر از چیزی که می تواند شما را و که در آن شما می توانید آن را دریافت کنید ؟ آمده ژوئیه ما ممکن است بدست گذشته اولین موج همه گیر اما کشورهای دیگر ممکن است وارد شدن به اولین قله و یا وارد شدن به یک دوم. تقاضا در این منابع است که در حال حاضر کشیده.

نکته دیگر این است که این ماسک ها نه برای حفاظت از شما; ماسک برای حفاظت از مردم دیگر از شما. همه چیز بستگی به این دارد که آیا مردم می توانند به آن استفاده می شود ایده و دیدن این ماسک به عنوان این نوع از جامعه خوب است. اگر آنها نمی, و اگر آنها هنوز هم فکر می کنم از این ماسک به عنوان یک راه برای حفاظت از خود در آنها احتمالا نیز به کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک.

چاه: آن را کردم. بنابراین من در کافی شاپ. من احتمالا با پوشیدن ماسک. آیا من می دانم که اگر من تا به حال coronavirus هنوز ؟

یونگ: شده است وجود دارد بسیاری از بحث ایمنی تست—به دنبال آنتی بادی است که مردم به طور معمول خواهد ساخت تا در پاسخ به عفونت برای دیدن اینکه آیا شما قبلا آلوده و در نتیجه ممکن است ایمنی و قادر به رفتن در مورد کسب و کار خود و آزادانه و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هر دو آلوده شدن و یا آلوده کردن افراد دیگر است. وجود دارد بسیاری از مشکلات با این ایده. ما نمی دانیم که اگر مردم با آنتی بادی که تست مثبت قادر به انتقال ویروس به افراد دیگر.

ولز: شما می تواند ایمنی و مسری است ؟

یونگ: این یک احتمال است. حتی اگر شما از آنتی بادی در برابر جدید coronavirus ما نمی دانیم که آیا کسانی که آنتی بادی آیا شما هر گونه خوب است یا نه. آنتی بادی می توانید به بخش های مختلف از این ویروس تا حد زیادی متفاوت است در اثر خود را بسته به جایی که آنها می چسبد. بنابراین شما باید نوع مناسب از آنتی بادی? ما نمی دانیم و آزمون است که مردم در حال صحبت کردن در مورد می توانم به شما بگویم.

بیایید می گویند شما حق آنتی بادی است. آیا شما به اندازه کافی ؟ حتی برای بیماری های ما مورد مطالعه قرار گرفته و برای بیش از یک قرن از آن هنوز روشن نیست که چه سطح آنتی بادی در بدن شما فراهم می کند حفاظت کافی است. اما اجازه دهید می گویند ما کار همه کسانی که همه چیز. آن را یک ماموت و احتمالا بعید است تلاش های تولد شما. اما بیایید فرض کنیم که معجزه اتفاق می افتد و ما می دانیم که کسانی که همه چیز.

مشکل بزرگ این است که باقی مانده است به نام پایه-رای دادن مشکل است که حتی آزمون که به نظر می رسد دقیق می تواند شدید گمراه کننده اگر آنها در حال تست برای چیزی که هنوز هم نادر در جمعیت عمومی است. در ماه جولای تنها یک اقلیت از آمریکایی ها را تجربه کرده اند این ویروس. حتی اگر تست آنتی بادی کوچک مثبت کاذب رای—یک فرصت کوچک از گفتن کسی که آنها آنتی بادی زمانی که آنها در واقع نمی -- این واقعیت است که تعداد کمی از مردم آلوده به این معنی است که تعداد مثبت کاذب در حال رفتن به انبوه بیشتر از تعداد واقعی مثبت.

آن را یکی دیگر از راه آمده ژوئیه اگر شما دریافت نتیجه آزمون است که می گوید شما باید آنتی بادی به coronavirus احتمال است که شما در واقع کسانی که آنتی بادی بسیار کوچک است. اعتراف میکنم که این مسخره است و متضاد با منطق اما این یک مشکل برای غربالگری برای چیزی است که در واقع بسیار نادر در میان جمعیت زیادی از مردم است.

چاه: آن را کردم. بنابراین من رفتن به کافی شاپ. من قهوه سرد. من ایستاده شش فوت دور. من یک ماسک. Barista یک ماسک. من راه رفتن خارج. من می خواهم برای رفتن به ساحل و من می خواهم به مترو برای دریافت وجود دارد. همه خوب است ؟

یونگ: من مبارزه را به تصور کنید که چگونه یک شهر مانند نیویورک کار می کنند بدون مترو. که یک سناریو به طور خاص است که چند عمومی-کارشناسان بهداشت و اساسا انداخت و دست خود را در مورد. که اساسا معادل یک توده جمع آوری است. نمونه New York subway ماشین پر بسته بندی شده با مردم است. حتی اگر همه آنها با پوشیدن ماسک, آن را هنوز هم یک خطر بالقوه.

اما بیایید می گویند آن کار می کند و این طبیعی است; شما به ساحل دریافت کنید. این برای من جالب است که یک زن و شوهر از مردم صحبت کردم و او به طور خاص ذکر شده در یک ساحل به عنوان یک مثال فرضی از یک فضای که در آن شما می توانید یک نمایشگاه تعداد زیادی از مردم اما احتمالا با هم بسته بندی شده در تراکم است که شما ممکن است انتظار می رود در شرایط عادی یک روز تابستان است. شاید وجود خواهد داشت محدودیت های آن است. شاید شما وجود داشته باشد قوانین خاص در مورد شما باید شش فوت دور از مردم.

ولز: من به ساحل بروید و سپس شاید من را به یکی از دوستان و ما دور از یکدیگر و ما دور از همه گروه های دیگر. و سپس من در مترو. اما ما در حال انتظار در یک جامعه فاصله خط به مترو چرا که آنها تنها با اجازه دادن به 10 نفر در هر خودرو در یک بار. آن را به من طول می کشد زمان طولانی برای بازگشت به خانه و هنگامی که من به خانه من به طور تصادفی آسیب خودم واقعا جزئی در راه من گام بر چیزی تیز. آیا من می توانم هاپ به مراقبت های فوری و یا به مطب به پانسمان کردن ؟

یونگ: من انتظار می رود که مراقبت های پزشکی را هنوز هم ادامه دارد.

ولز: آنها با پوشیدن PPE [تجهیزات حفاظت شخصی]?

یونگ خدا من امیدوارم. شاید آنها باید به اندازه کافی PPE در آن نقطه است. شاید آنها نمی. شاید آنها نیز توقف در حال اجرا از مهم مواد مخدر است. ما در حال حاضر شروع به دیدن کمبود دارو از بسیاری از مهم مراقبت بحرانی داروها چون به اندازه کافی وجود ندارد در وهله اول. بسیاری از داروهای اساسی تکیه می کنند طولانی بین المللی زنجیره تامین است که در حال حاضر نازک کشیده. بسیاری از کسانی که زنجیر در حال حاضر در حال اجرا شدیدا خشک چرا که در طول یک بیماری همه گیر تمام جهان است و بسته به همان مواد مخدر. بسیاری از کسانی که عرضه قطار اجرا از طریق مکان هایی مانند ایتالیا و چین و هند است که صادرات متوقف در حالی که برای. این زنجیره عرضه مسائل نمی خواهید به حل و فصل خود را فوق العاده به سرعت. توصیه من خواهد بود: بخشی از بودن یک شهروند مسئول نیز خوب استوارت از سلامت خود ما به حدی که ممکن است.

چاه باشه. آخرین سوال من: من به طور معمول به یک رستوران بروید و پس از آن یک نوار با دوستان من است. آیا من به انجام این کار ؟

یونگ: من انتظار می رود که رفتن به یک رستوران است که احتمالا خوب است. بسیاری از رستوران ها در حال رفتن به در مشکل به هر حال اما فرض کنید رستوران مورد علاقه خود را هنوز هم وجود دارد مانند کافی شاپ, آن را تا به برخی از محدودیت ها در جایی مثل کافی شاپ بود. شاید این جداول نیست بسته بندی شده به عنوان محکم که آنها به طور معمول خواهد بود. اما شما قادر خواهید بود به بیرون بروید و یک وعده غذایی خوب با یک گروه کوچک از دوستان ؟ من یک زمان سخت به تصور کنید که این امکان پذیر نخواهد بود.

شما در حال رفتن به قادر به رفتن به یک نوار شلوغ بعد از آن ، وجود تمایز میان چه خواهد بود بهتر از بهداشت عمومی نظر و چه اجازه خواهد داشت از نظر سیاسی و چه مردم واقع خواهد شد انجام دهد. یکی از چیزهایی است که روابط همه این پیش بینی ها با هم است: ما باید برای رسیدن به ایده استفاده از گروه های کوچک تر بیشتر کم جمعیت فضاهای عمومی و فقط کمی بیشتر انعطاف پذیر از برنامه های ما استفاده می شود به.

همه ما نیز باید تشخیص دهد که این طبیعی است که هنوز هم راه فراتر از آنچه بسیاری از مردم را وادار به انجام. بسیاری از افراد معلول نمی کنید برای رفتن به ساحل. بسیاری از مردم پول ندارم برای رفتن برای یک وعده غذایی خوب در شب با تمام دوستان خود را. من امیدوار هستم که آنچه می آید از این است که همه ما احساس سپاسگزار برای بیت های کمی از شادی ما و این که ما تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از نابرابری در آنچه به نظر می رسد طبیعی مانند به افراد مختلف است.

ولز: در قطعه خود را, شما بحث در مورد یک داستان از جنگ ویتنام که در آن معاون دریاسالار جیمز Stockdale صرف هفت سال شکنجه در هانوی ، Stockdale استراتژی شما ارسال شد به ورق را رو کردن امیدوارم که با واقع گرایی. این است که از او نقل قول: "نیاز به مطلق تزلزل ایمان است که شما می توانید غلبه با نظم و انضباط آغاز شده و مقابله با وحشیانه حقایق در هر کجا که هستند."

یونگ: Stockdale صحبت در مورد چه وجود دارد بسیاری از خوش بودند که در زندان با او. آنها می گویند ما خواهید بود با کریسمسو سپس کریسمس خواهد آمد و آنها نمی شود. سپس آنها می گویند ما خواهید بود با عید و بعد عید پاک خواهد آمد و آنها نمی شود. او می گوید که بسیاری از آنها فقط در اثر یک قلب شکسته. ما در حال تجربه مشابه پویایی در حال حاضر. مردم می خواهم به این باور است که همه چیز خوب خواهد بود. اما یک تفاوت وجود دارد بین تفکر همه چیز در حال رفتن به خوب و بدون واقعا دست و پنجه نرم کردن با چرا آنها نیست و به طور کامل درونی آنچه که اتفاق می افتد و با این وجود حفظ امید برای آینده. قابل توجه است که تعادل چیزی است که همه ما نیاز به انجام در حال حاضر چون در غیر این صورت ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن در شکسته شدن دوباره و دوباره. اگر ما به آینده ای روشن چشم و امیدوار اما واقع بینانه ما در نهایت به پایان رسید تا بودن بیشتر انعطاف پذیر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب