گوش دادن: چرا این ویروس در حال گسترش است تا به طور یکنواخت

فاصله اجتماعی همه گیر نیست دور و رشد آن سخت است برای پیش بینی. توجه کشور تبدیل شده است به اعتراضات ا

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399

توجه کشور تبدیل شده است به اعتراضات اما coronavirus نشده دور. در واقع کاهش در نقاط مانند نیویورک ممکن است به پنهان کردن یک مشکل رو به رشد در جای دیگر -- یک مشکل که مسیر شده است disconcertingly تصادفی.

نویسنده کارکنان الکسیس Madrigal آهنگ coronavirus داده ها با COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس. او می پیوندد میزبان جیمز Hamblin و کاترین چاه در پادکست اجتماعی فاصله به روز رسانی در مورد وضعیت این ویروس در ایالات متحده است.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

ولز: شما فقط می نوشت و یک قطعه با تیتر: آمریکا در حال از دست دادن در این بیماری همه گیر. آیا شما دادن ؟

Madrigal: نه من می گویند من اقامت در آنجا که آن را احساس می کند مانند institutionally ما در حال رفتن به رفتن در هر نقطه نزدیک به سرکوب. تجربه این برای من است هر روز ما به پایان برسد این داده ها اجرا می شود برای COVID پیگیری پروژه, و من به خودم فکر می کنم: شاید امروز ما شروع به دیدن چیزی واقعا متفاوت. و فقط برای هفته ها و هفته در حال حاضر شما بیش از 20,000 جدید تایید موارد به طور متوسط در هر روز است. و آن را فقط رفتن به دور.

و با گذشت زمان به نظر من اگر ما در حال هل دادن تعداد موارد پایین در نهایت تعداد موارد تا به حال به دلیل تداوم همراه در راه است که ما در واقع احساس می کند کاملا غیر قابل تحمل. از آنجا که شما فقط می توانید آن را ببینید در همه جا حاضر است. شما می توانید آن را در تظاهرات. شما می توانید آن را در لاس وگاس. منظور من این چیزها نیست از نظر اخلاقی معادل, اما ما می توانید ببینید مردم در حال جمع آوری در گروه های بیشتر. آنها در حال گسترش خود را غلاف.

ولز: درک من فقط از محیط جذب اطلاعات و اخبار است [که] وجود دارد این بحران لحظه ای که در آن همه ما فوق العاده freaked در مارس و آوریل. ممکن است به برخی از دراماتیک ترین داستان شروع چرخی پایین. و در حال حاضر ما در حال شروع به بازگشایی شده است. و این حس من از آن است که وجود دارد بسیاری از موارد و روند رو به کاهش است. آنچه شما در واقع شاهد در داده ؟

Madrigal: اساسا نیویورک منطقه مترو سوار موج اول در اینجا. اگر شما نگاهی به شماره ملی آنها بوده است رفتن به پایین برای مدت طولانی, اما اگر شما در واقع از آن مکان که واقعا چه اتفاقی می افتد. هنگامی که شما را از شرق به طور خاص موارد در همه جا دیگری بودند که به نوعی تداوم در طول ماه مه و در واقع پس از پایان ماه مه آنها بوده است و روند به سمت بالا به عنوان مردم شروع به شل و شل که تا به حال اتفاق افتاده است قبل از شروع به منعکس شده در داده ها.

من فکر می کنم که چه چیزی باعث این نوع داستان پیچیده است که می گوید که مردم انتظار می رود که عمده شیوع بیماری بلافاصله مانند گرجستان و یا فلوریدا نمی بینم آن را مانند آن اتفاق می افتد. این نیست که اعداد نرفته اند اما آنها نمی رفته تا آنجا که آنها در مکان هایی مانند آریزونا و کالیفرنیا. و پس از آن می گوید: یک زن و شوهر از چیزهایی حداقل برای من:) آنچه دولت می گوید تنها چیزی است و ب) مردم رفتار فردی اهمیت زیادی است. و برای یک مدت طولانی را بدون در نظر گرفتن نوع سیاست در بالای مردم انجام شد بسیاری از چیزهای مشابه.

ولز: راست. وجود دارد بیشتر وحدت در رفتار نسبت به شما شده اند که منجر به این باور است.

Madrigal: بله درست است. دقیقا. و در حال حاضر که در حال اجرا راه دیگر. من فکر می کنم مردم در کالیفرنیا اقدام بیشتر در کنسرت با مردم در گرجستان از شما می خواهم فکر می کردم.

ولز: آیا ایالات متحده است که شما بیشتر نگران?

Madrigal: آریزونا و کارولینای شمالی است. ما دیده نشده وضعیت دیگری مانند نیویورک است. ما دیده نمی شیوع است که شروع به حرکت می کند بسیار به سرعت از طریق یک جمعیت. آریزونا است که نزدیک ترین چیزی که ما باید به آن در حال حاضر.

فقط نگاهی به تعداد آنها. بازگشت در ماه مه آنها 300 مثبت جدید [موارد] یک روز و در حال حاضر آنها در حال گرفتن 1,438 دیروز 1,500 روز قبل از آن و از 1200 روز قبل از آن. شما ببینید این خط که فقط بالا رفتن واقعا به سرعت. و من فکر می کنم یکی از عمده سوالات—و چیزی که من احساس می کنم که ما نه فقط با دست و پنجه نرم برای برخی از دلیل—این است: چه اتفاقی می افتد زمانی که این اتفاق می افتد ؟

مانند اجازه دهید بگویم که این اتفاق می افتد در یک دولت است که باز می شود تا. کالیفرنیا می گوید این رفتن را از طریق تمام این مراحل مختلف [از بازگشایی] اما آن را نیز دیده می شود رشد موارد است. بیایید می گویند که آنها شروع به دیدن آریزونا-مانند اطلاعات. چه اتفاقی می افتد ؟ منظورم چه دولت انجام دهد ؟ دولت ممکن است انجام کارهای مختلف در مکان های مختلف اما آنچه مردم انجام دهید ؟

Hamblin: شما هرگز نمی خواهید که این همان حس اضطرار و ترس به عنوان اولین بار. مردم باید این تحمل را در معرض خطر. آنها در حال حاضر عادت به افراد صدمه دیده و کشته شده توسط این ویروس و آنها هرگز بلافاصله پس از برداشت و بسته به سرعت و به فوریت به عنوان ممکن است در گذشته اتفاق افتاده اند.

Madrigal: من فکر می کنم درست است. به نظر می رسد آمریکا در حال حمایت به فقط یک بسیار بسیار فردگرا رویکرد است.

Hamblin: به نظر می رسد به برخی از پارادوکس اینجا. آن را بازی نمی کند در هر ایالت در روش های مشابه در همه. نیویورک منحصر به فرد این شیوه زندگی و تراکم جمعیت و وجود دارد هیچ جای دیگری در این کشور بود. ما تعطیل بسیار پرخاشگرانه و مردم شده اند واقعا سازگار با ماسک و اجتماعی فاصله در همه جا که من دیده ام. و در عین حال بوده است وجود دارد کشورهای دیگر شده اند که کندتر تعطیل شده اند کمتر تهاجمی; ظاهرا کمتر وجود دارد با رعایت بهداشت عمومی دستورات اجتماعی در مورد فاصله. آیا شما از دیدن ظهور در الگوهای از دولت به دولت ؟

Madrigal: من فکر می کنم اتفاقی از آن چیزی است که من واقعا با تلاش. در واقع شما باید این نوع از عجیب و غریب, غیر-خطی به این ویروس به خصوص از آنجا که ما می دانیم که برخی از مردم آن را گسترش بسیاری از مردم و بسیاری از افراد گسترش آن به هیچ یک یا تعداد کمی از مردم. و بنابراین شما فقط باید این وضعیت عجیب و غریب که در آن شما شهودهای در مورد خطر هستند بسیار سخت به لحن.

و این چیزی است که باعث می شود آنچه اتفاق افتاده در سواحل غرب در مقابل شرق و سواحل بسیار جالب است. در سواحل غرب شما تا به حال یک دسته از اوایل معرفی از چین اما در بسیاری از جاها فقط از نوع ... هیچ چیز اتفاق افتاده است. شما تا به حال مردم در حال آمدن است. آنها نمی دهد آن را به هر کسی. و سپس وجود دارد هیچ زنجیره انتقال آغاز شد که وجود دارد. من فکر می کنم این نوع باعث احساس ما از بی عدالتی های که شما می توانید انجام دهید همه چیز درست و هنوز هم آلوده و یا شما می تواند انجام مطلقا هیچ چیز و فقط خوش شانس بود.

وجود دارد یک فرد آلوده در دریاچه از رشتهکوه اوزارک که در آن وجود دارد یک حزب استخر رفتن در چند هفته پیش. چگونه بسیاری از مردم آلوده است که فرد ؟ یک فرصت خوب وجود دارد, هیچ کدام, نیز وجود دارد یک فرصت خوب است که یک دسته بودند. آن را به عنوان اگر وجود دارد یک منطق به آن وجود دارد که خارج از آن فرد بدن. این است که آماری واقعیت است که من فکر می کنم حداقل برای من ساخته شده این سخت تر برای مقابله با.

Hamblin: و که به خوبی جواب نمی دهد اگر در این قرعه کشی به من آموخت هر چیزی. این ایده مانند این ما هستیم که می رویم به در امان خواهد بود. شما ببینید این با انواع بیماری و اقدامات پیشگیرانه مانند: اتفاق می افتد که به افراد دیگر. تا زمانی که شما کسی است که می شود تشخیص است.

و بیشتر است که وجود دارد یک حس اتفاقی به الگوهای انتقال بیشتر من فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از مردم فکر می کنم: خوب من قصد دارم برای من رفتن به یکی از آنهایی که می توانید رانندگی و یا می توانید از نگه داشتن یک اسلحه پر در خانه من. تمام چیزهایی که به ما گفته نشده به انجام آن از نظر آماری شما را در شانس بزرگ برای آسیب برساند.

Madrigal: که کاملا درست است. شما نگاه کنید در کارولینای شمالی. شما نگاه کنید در گرجستان است. شمال کارولینای دولت است که می تواند مشکل جدی در حالی که گرجستان است. آنها باید شرایط آب و هوایی مشابه, مشابه, سیاسی, محیط شبیه همه این چیزها. و در عین حال شما نگاه کنید در کارولینای شمالی خط بالا رفتن بسیار به طور مداوم. شما نگاه کنید در گرجستان و شما نمی بینید همان چیزی است. و من نمی دانم چه چیزی به آن را.

ولز: ما آخرین صحبت به شما به زودی پس از شما شروع COVID پیگیری پروژه زمانی که ما فقط درک است که CDC نبود انتشار اطلاعات جامع. بنابراین شما در واقع در خارج از CDC شما احتمالا دسترسی به دقیق ترین اطلاعات از هر کسی. و آن را مانند شما فقط پوشش نگاه کردن به آن به عنوان یک روزنامه نگار. شما در حال کار با اپیدیولوژی و اطلاعات دانشمندان به تجزیه و تحلیل این داده ها.

هنگامی که شما شروع به این کار وجود دارد این پاک کردن مشکل حل شد: دولت بود به ما دادن هر گونه اطلاعات. ما نمی داده. دو ماه بعد ما باید خیلی بیشتر داده است. و نتیجه این است که ما نمی توانیم بگویم چه الگوها هستند. شما نمی مجموعه ای را برای حل coronavirus یا هر چیزی اما شما باید امیدوار است که جمع آوری و تجزیه و تحلیل همه این اطلاعات می تواند منجر به پاسخ. که باید شما را تحت تاثیر قرار در برخی از راه.

Madrigal: آره. راستش چند روز گذشته آنچه که من بوده ام احساس ترین است: که ما از طریق این شش,نه, 12, 15 ماه از این چگونه ما نگه داشتن قرار دادن انرژی به COVID هنگامی که مردم فقط خیلی خسته از آن ؟ به عنوان یک فرد چگونه من واقعا احساس فقط خسته از این اراجیف. مثل من فقط می خواهم برای دیدن دوستان. من می خواهم به مانند فراموش عادی گه. این چیزی است که من می خواهم. شما می دانید آن را به ماه. من احساس می کنم این خیلی سخت است که احساس مانند: خدا, من بیش از این است.

و اگر من احساس این و من نگاهی به این گه هر روز پس از آن من می دانم که آن را واقعی است. من می دانم که این ویروس هنوز وجود دارد. ما دیده ایم آن را از طریق کشور پس از کشور است. این رفتن را از طریق آمریکای لاتین در حال حاضر. ما می دانیم که ما در حال رفتن به رفتن را از طریق این تابستان. آن را نمی تواند در پاییز. ما در حال رفتن به آنفولانزا و این جریان در همان زمان. و من فقط مکث و به خودم فکر می کنم: آیا من شخصا فطرت و آیا این کشور باید این فطرت به حفظ توجه بر روی چیزی که خیلی آزار دهنده است و خطرناک و کشنده و نیاز به این communitarian انگیزه. و من فقط نمی دانم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن