گوش دادن: به رستوران آمد ؟

سلامت آنچه که آینده خود را در محله نمای وسیله ای برای شهرهای آمریکا در آخرین قسمت از این فاصله اجتما

توسط NEWS-SINGLE در 10 اردیبهشت 1399

در آخرین قسمت از این فاصله اجتماعی پادکست تحریریه درک تامپسون می پیوندد جیمز Hamblin و کاترین چاه به بحث در مورد آنچه که در آینده از محله خود نمای می گوید ما در مورد چگونه همه گیر می تواند تغییر شهرهای آمریکا است.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: آنچه که اتفاق می افتد به رستوران? چقدر آنها رنج می برند در حال حاضر ؟

درک تامپسون: وجود دو عدد کمک خواهد کرد که تعیین کمیت و چه بد از آن برای رستوران ها در حال حاضر. اول صفر است. که تعداد رزرو که ساخته شده اند در OpenTable در دو هفته گذشته به دلیل ناهار خوردن در کسب و کار در ایالات متحده و در سراسر جهان شده است به طور موثر حذف شود. و دیگر -60 درصد است که این تغییر در رستوران صرف بیش از گذشته ماه و نیم. مستقل mom-and-pop رستوران ها که در آن ناهار خوردن-در اصل کل خود را در کسب و کار برای بسیاری از آنها که رفته به صفر است.

ولز: وجود هر گونه کسب و کار است که انجام می دهند خوب است ؟

تامپسون: کسب و کار است که انجام می دهند خوب تمایل به کسب و کار آن است که در حال حاضر انجام خوب با تحویل قبل از همه گیر به طور موثر ساخته شده تحویل کل کسب و کار رستوران. دومینو را به خوبی انجام می دهند. تحویل پیتزا است که واقعا به سادگی. یک زن و شوهر از دیگر غذای آماده مکان هایی مانند رستوران چینی در حال انجام باشه. مکان های دیگر که به طور معمول در خدمت آسایش مواد غذایی است که نگه می دارد تا تمام حق و تحویل آن در حال انجام خوب بیش از حد. آن را واقعا نشسته مکان شده اند که کاملا سوخته.

ولز: چگونه است که صنعت رستوران? چقدر از بخشی از اقتصاد آن را قبل از همه گیر?

تامپسون: در چند سال گذشته برای اولین بار در تاریخ آمریکا, آمریکایی ها شروع به صرف پول بیشتر در آنچه که دولت خواستار "غذا" به جای مواد غذایی در خانه. "غذا" به معنای رستوران ها و مسائل شما انتخاب کنید تا در فروشگاه, سالاد, شما انتخاب کنید تا در سریع گاه به گاه رستوران حتی اگر شما نمی نشستن در Sweetgreen ، آمریکایی ها فقط به تازگی شروع به صرف بیشتر در این نوع از مواد غذایی از آنها تا به حال شده است در هزینه های مواد غذایی. شما می توانید استدلال می کنند که رستوران تا به حال هرگز مهم تر بوده است به ایالات متحده نه فقط در یک عاطفی-سطح فرهنگی اما در یک سطح اقتصادی و رستوران ها تا به حال هرگز شده است و بخش بیشتری از مواد غذایی در امریکا بودجه. همین دلیل است که من بوده ام به دنبال عمیقا به چه بیماری همه گیر است که بر کسب و کار رستوران, چون من فکر می کنم این قناری در معدن زغال سنگ. پاسخ خود را در حال رفتن به پیش بینی و پیش بینی بسیاری از این راه است که بقیه از صنعت خرده فروشی در حال رفتن برای پاسخ.

شما در حال رفتن به دیدن واقعا بحرانی تغییر از در فروشگاه تجربه به تحویل و شتاب چیزهایی که در حال حاضر اتفاق می افتد. در این تصویر سطح آمریکایی ها قبل از بحران صرف شد حدود 15 درصد از کل خرده فروشی آنلاین. آن بود که رشد حدود یک درصد در سال و آن پیش بینی شده برای این سال به 25 درصد است. ما در حال رفتن به تجربه یک دهه ارزش شتاب در تجارت الکترونیکی در یک ماده از ماه. که رفتن به اتفاق می افتد بار دو یا سه در رستوران میباشد. شما در حال رفتن به بسیاری از رستوران ها تبدیل به چیزی شبیه به آماده grocers. یک رستوران ممکن است به شما یک دسته از تهیه پیش غذا و پس از آن به شما یک نپخته استیک و شاید برخی از پیش آماده مایعات و الکل را برای شما به خود را کوکتل در خانه.

و الکل است که بخش مهمی از رستوران عکس. مردم به احتمال زیاد به نظم و entrees از یک رستوران برای شام ولی برای کسانی که حداقل سود از بخش منوی رستوران. سود آور ترین نقاط, رستوران, منوی دسر, که عملا هیچ کس سفارشات آنلاین و مشروبات الکلی که در طول تاریخ در ایالات متحده غیر قانونی شده است برای سفارش آنلاین از رستوران ها. بنابراین ما نیاز به بازنویسی قوانین و پیدا کردن راه هایی به مردم اجازه می دهد به بالاتر از سود سفارشات از رستوران ها. در غیر این صورت یا رستوران ها در حال رفتن به بیرون رفتن از کسب و کار و یا قیمت و entrees در حال رفتن به راه رفتن و شما در حال رفتن برای دیدن نرخ تورم در رستوران کسب و کار به منظور جبران این واقعیت است که بالاترین حاشیه مسائل فقط نمی فروش در یک اقتصاد است.

جیمز Hamblin: این برای تلفن های موبایل مانند آن را به تبدیل شدن به یک لوکس خدمات.

تامپسون: به همین دلیل است که در کوتاه مدت من واقعا بدبینانه در مورد کسب و کار رستوران. 20 سال گذشته واقعا یک عصر طلایی برای رستوران ها در امریکا است. و من فکر می کنم که سن و سال آینده به مختصری پایان. در راه این نوع مانند بازگشت به 1890s. در 1890s شما تا به حال یک خرده فروش مجازی به نام سیرز. سیرز شد آمازون قبل از آمازون. این یک خرده فروش مجازی است که تحویل یک کتاب مقدس ارزش کالا به مردم جلوی درب که آنها دستور داد از طریق پست. آنها همه چیز را که آمازون را جز با اداره پست به جای اینترنت. و در 1890s شما نه تنها مجازی سیرز اقتصاد که در آن شما می توانید سفارش هر آنچه که شما می خواستم از فروشگاه شما نیز واقعا یک رستوران کسب و کار به عنوان آن را در حال حاضر درک شده است. امریکا بود که بیشتر روستایی است. نبود حتی حومه آن شد که اکثریت روستایی است. به عنوان یک نتیجه, مردم در خانه پخته و آنها مراقبت از کودکان در خانه و آنها تدریس بچه های خود را در خانه.

هنگامی که شما فکر می کنم که جهان در ترکیب این واقعیت از همه در خانه اقتصاد با یک خرده فروش مجازی است که در نوع خود از آنچه در زندگی مدرن است. ما در حال همه گیر در خانه. پدر و مادر در حال بالا بردن کودکان خود را. آنها در حال انجام کار خود را در خانه. آنها در اصل کار خود را در مزارع به جز مزارع خصوصی در رایانه های خود را. و به آنها سفارش مسائل را از طریق یک خرده فروش مجازی. ما در حال بازگشت به 1890s.

ولز: من فکر می کنم قبل از آن دوره به عنوان کامل از کسب و کارهای کوچک. وجود دارد رفتن به برخی از بازگشت به که ؟

تامپسون: من نمی بینم هر خبر خوب برای مادر-و-میآید. حداقل سه چیز در حال رفتن به محل کار در برابر آنها. آنها باید خیلی بیشتر پس انداز ناچیز از شرکت های بزرگتر که بدان معنی است که آن را به سخت تر برای آنها را به زنده ماندن این بیماری همه گیر در تابستان همه گیر سقوط این بیماری همه گیر در زمستان. شرکت ها در حال رفتن به نیاز به بریس خود را برای یک دوره کاهش هزینه های مصرف کننده. شرکت های بزرگتر باید پس انداز به انجام این کار است. مامان و میآید نیست.

دوم, شما در حال رفتن برای دیدن اختلال در مهاجرت. شما در حال حاضر در حال دیدن رئیس جمهور در تلاش برای تعطیل کردن مهاجرت ها در کامپیوتر است. حتی اگر او نبود هنوز هم وجود دارد به طور موثر یک مستند در سراسر بسیاری از آمریکای لاتین و سراسر بسیاری از جهان که بدان معنی است که آن را به سخت تر برای مهاجرت جهانی اتفاق می افتد حتی اگر ما لیبرال قوانین مهاجرت. و مهاجران مسئول سهم بزرگی از ما رستوران ها و خرده فروشان در مناطق شهری است.

سوم, کسب و کار بزرگ در حال رفتن به استفاده از عناصر بازیابی کند برای به دست آوردن حتی بزرگتر. آنها در حال رفتن به ادغام و می گویند که این ترکیب لازم برای صرفه جویی در شغل و فدرال در حال رفتن به اجازه دهید آنها را. آنها در حال رفتن به باید پول به نصب چیز مانند دما چک و فوق العاده عفونی و دیگر عناصر اجتماعی فاصله. آنها به سادگی رفتن به بیشتر انعطاف پذیر در چند سال آینده. به عنوان یک نتیجه, که بدان معنی است که ما در حال رفتن به دیدن یک مسطح آمریکایی شهرستان.

Hamblin: من و تو در مورد صحبت از دیدن این اتفاق می افتد در نیویورک که در آن حتی در محبوب ترین ها, گران نقاط شهر به طور ناگهانی این مغازه ها و رستوران ها خالی بودند. و به نظر می رسد حداقل در بخشی از آنجا که افرادی که در این مکان نمی توانیم به زندگی در آن منطقه دیگر. شما می گویید که شاید این بیماری همه گیر حتی می تواند سرعت بخشیدن به این روند تا زمانی که آن را پایین و ما بیش از شروع دوباره ؟

تامپسون: بسیاری از کسانی که کسب و کار در حال رفتن به دور و بسیاری از شعب بانک ها و CVSes و Paneras در حال رفتن به حرکت در. که همه داره و من نه ریشه آن است. من فقط فکر می کنم که آن محتمل است. اما این واقعیت است که آن را sucks بدان معنی است که قیمت ها در شهرهای تجاری قیمت اجاره مسکونی اجاره قیمت به احتمال زیاد به سقوط. شهرستانها در حال رفتن به یک کمی بیشتر sucky در چند سال آینده. و به عنوان اجاره در پاییز است که در واقع می تواند برای آینده شهر آمریکا. این اجازه خواهد داد که هنرمند به حرکت به عقب در counterculture به حرکت به عقب در; فوق العاده weirdos که گریز از مرکز تعریف بهترین محله های شهری آنها قادر خواهید بود به حرکت به عقب در بیش از حد.

هر چیزی که باعث می شود آمریکا شهرستانها کمی ارزان تر خواهد شد حداقل در برخی موارد می تواند برای طبقه متوسط است. به دلیل آن اجازه خواهد داد که بیشتر مردم از طبقه متوسط به زندگی در شهرها است. در حال حاضر مکانیزم است که شهرستانها ارزانتر است وحشتناک ساز. آن را یک بیماری همه گیر. آن را کشتار مردم. آن را از بین بردن کسب و کار. این انفجار mom-and-pop رویاهای سراسر کشور است. این یک ساز خوب است اما حتی تراژدی می تواند غیر منتظره لنت نقره ای. وجود دارد بسیاری از بد که رفتن به اتفاق می افتد. اما در دراز مدت وجود دارد رفتن به برخی از خوب است که اتفاق می افتد به عنوان به خوبی.

ولز: من می خواهم به عنوان خوانده شده شما یک جمله از قطعه خود را که در ابتدا من فکر کردم یک خطا بود. نقل است: "از آنجا که این بیماری همه گیر مکث حال حاضر از آن نیروهای ما را برای زندگی در آینده است."

من خواندن آن و را دو را چون من نگه داشتن تفکر که همه گیر obliterates آینده, بنابراین من تا به حال تجربه تنها قادر به در حال زندگی می کنند.

تامپسون: جالب است. من قطعا می توانم به شما بگویم که شما در اشتباه هستید. زمانی که من بررسی قطعه شب گذشته من متوقف در خط بیش از حد. من فکر کردم تا چه حد من واقعا معنی این ؟ من می توانم تصور کنید که داشتن گرفته شده خود را به طرف این و گفت که در واقع این بیماری همه گیر مکث آینده و نیروهای ما در حال زندگی می کنند. اما این است که چرا من ایستاده خط: در حال حاضر خیلی از زندگی یخ زده است در حالت عدم قطعیت است. ما نمی دانیم که زمانی که شهرهای ما در حال رفتن به دوباره به زندگی است. ما نمی دانیم که ما می توانید ببینید عزیزان ما و خانواده ما و دوستان ما. از آنجا که ما زندگی می کنند در این جیب ها از عدم قطعیت ما مجبور به تصور متناوب آتی. ما خیلی مشتاق به فکر می کنم از طریق جایگزین جدول زمانی که ما را به بازگشت به زندگی عادی است که ما را دوست داشت.

Hamblin: اگر ما صرف دو سال اجتماعی فاصله چه مدت طول خواهد آن را قبل از مردم واقعا بسته رستوران در همان راه ؟

تامپسون: من نمی دانم که آنها در حال رفتن به احساس کاملا عادی دوباره. وجود دارد رفتن به این عجیب و غریب برزخ که در آن رستوران تجربه کاملا تغییر کرده است که در آن رستوران ها احساس بی دست و پا تر و آرام تر و خالی تر و بیشتر کاورنو از آنها استفاده می شود. وجود خواهد داشت ضد عفونی کننده همه چیز در اطراف ما. خواهد بود وجود دارد دست عفونی; وجود خواهد داشت چند لایه منوها که به طور مداوم ضد عفونی. که رفتن به تغییر برای بسیاری از مردم شادی که ذاتی به غذای بیرون بی دقتی است که ذاتی به ناهار خوری.

من عاشق گرفتن نوشیدنی با مردم آنجا که من می توانید در مورد جهان است. اما اگر رفتن به رستوران باعث می شود شما احساس اضطراب بیشتر و بیشتر بخشی از یک خطرناک, جمعیت, پس از آن که در یک رستوران را به شما احساس بیشتر در لبه و نه کمتر. شما می خواهید به بازنشسته به اتاق نشیمن خود را به دلیل این که شما واقعا می تواند احساس امنیت. آن را برای رفتن به واقعا عجیب و غریب در چند سال آینده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب