گوش دادن: شما شایسته خواب

فاصله اجتماعی حتی در یک بیماری همه گیر در آخرین قسمت از این فاصله اجتماعی , پادکست, Tricia Hersey از

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399

در آخرین قسمت از این فاصله اجتماعی , پادکست, Tricia Hersey از چرت وزارت می پیوندد جیمز Hamblin و کاترین چاه به توضیح اهمیت استراحت و چگونه می توانید به اندازه کافی از آن است.

گوش دادن به مکالمه خود را در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: Tricia شما خودتان را معرفی کنید?

Tricia Hersey: My name is Tricia Hersey و من یکی از این چرت وزارت, که, یک سازمان است که به بررسی قدرت رهایی بخش از بقیه. ما نام محرومیت از خواب به عنوان یک نژادی و اجتماعی-عدالت موضوع است. این پروژه از تجربیات خودم با خستگی.

ولز: شما باید در مقطع کارشناسی در رشته بهداشت عمومی و شما رفت و به تحصیلات تکمیلی برای الوهیت بنابراین شما علاقه مند در هر دو علم و جنبه های معنوی استراحت درست است ؟

Hersey: کاملا. من مدرک کارشناسی در سلامت جامعه و من واقعا علاقه مند به در به دنبال در بدن در راه جامع.

ولز: جیم نبوده است خواب برای سه ماه. او شده است در حال خواب شاید پنج ساعت به طور متوسط هر شب اما گاهی اوقات کمتر است. و او به من گفت که او احساس می کند مانند هر لحظه که او استوار او را از انجام کاری که او باید انجام دهند.

جیمز Hamblin: من هم هستم فقط مصرف مقدار زیادی از نگرانی برای جهان به طور کلی و برای افراد خاص در آن است. به طور معمول من می توانید آن را کنار گذاشته و به خواب رفتن. اما این شرایط تخفیف.

ولز: جیم می داند علم است. او می داند که او را با قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر با گرفتن نیست به اندازه کافی استراحت کنید. اما من نمی توانم او را به آن را به طور جدی. او فقط به نظر نمی رسد به مراقبت از. من امیدوار بودم که شما می تواند کمک کند.

Hersey: آن را برای تلفن های موبایل مانند او است که مصرف آن به طور جدی این است که مانند او گفت: یک تخفیف شرایط. من می خواهم به اول بالا بردن که من فکر نمی کنم که هیچ خاص درست یا غلط راه برای مقابله با هر چیزی که در حال حاضر در رفتن. من همیشه می گویم آن را بر خود آسان. این است که آهسته deprogramming. واقعا نشاط بخشی در مورد آنچه اتفاق می افتد از بین بردن کسانی که حجاب و واقعا نشسته در میان در حال حاضر. من فکر می کنم بسیاری از مردم با داشتن مسائل را با خواب راست, در حال حاضر. من نه به عنوان به خوبی به عنوان من استفاده می شود به هر دو چون من واقعا نگران و همچنین در مورد خانواده من.

Hamblin: من احساس می کنم به طور مداوم خسته در راه است که من می خواهم با بی خوابی است. من فقط آمار این دیوار که در آن من آنقدر خسته است که من به سختی می تواند تابع و پس از آن من می دانم که من می تواند خواب. اما در غیر این صورت اگر من ظرفیت در من است.

Hersey: شما چیزی گفت مهم است که شما گفت که شما احساس می کنید مانند شما می تواند انجام چیزی. شما احساس می کنید مانند در حالی که من و در حالی که من هنوز زنده هستم هر لحظه از روز نیاز به پر شود با من انجام کاری برای کمک به با آنچه اتفاق می افتد. که ممکن است در پاسخ به شما که یک دکتر است. افرادی که به این زمینه برخی از حس مایل به درمان و کمک کند.

Hamblin: بله که دقیقا آن است. این احساس می کند مانند یک لحظه که من نمی خواهم به هدر دادن چون من بررسی سلامت عمومی و رفت و به دانشکده پزشکی و تعداد زیادی از دانش در مورد این یک مشکل واقعی وجود دارد با کمبود اطلاعات و عدم آگاهی و عدم زمینه در اینجا برای بسیاری از مردم است.

Hersey: من کاملا درک می کنم. مقدار زیادی از کار من است با افرادی که جامعه سازمان دهندگان و رهبران جنبش. آنها در خط مقدم. آنها در حال کار 80 ساعت در هفته است. آنها در حال برنامه ریزی و اقدام مستقیم. آنها واقعا احساس می کنید که چگونه می توانم استراحت در حال حاضر زمانی که افرادی که باعث این همه ظلم و ستم در جهان ما در حال استراحت نیست? که درست و واقعی از چیزی است که ما نیاز به بالا بردن قبل از ما می توانید به نقطه ای از کسی بقیه برنامه ها آنها را وادار به آن را دنبال کنید.

ولز: من امیدوار بودم من فقط می تواند سرزنش او را به چرت زدن. اما رویکرد خود را به نظر می رسد بسیار عاقلانه تر است. آیا شما به مردم بگویید که احساس می کنید راه او می کند ؟

Hersey: من به رهبری یک آموزش با فعالان حقوق بشر در سراسر کشور و من به آنها گفتم که آنها واقعا تا به حال به درک بقیه به عنوان یک تمرین معنوی. بقیه مولد است. هنگامی که شما در حال استراحت هستید مولد بودن. من در تلاش برای reframe استراحت و deprogram مردم در اطراف این مفهوم است که اگر شما "انجام کاری" در معنای کلاسیک و سپس شما شایسته نیست.

من می خواهم برای بالا بردن که زمانی که شما خواب شما در واقع انجام کاری. شما در حال تجلیل از بدن خود را. شما در حال دادن به مغز خود را یک لحظه به دانلود اطلاعات جدید است. شما در حال اخلال در سیستم های سمی توسط بازپس بقیه.

Hamblin: من کنجکاو در مورد تجربه خود را با رانده شدن به خستگی.

Hersey: زمانی که من برای اولین بار شروع به فکر کردن در مورد این کار من آغاز شده بود اشاره کرد. من در الوهیت مدرسه. من تا به حال 8:00 کلاس. من می خواهم وجود دارد 6:00 صبح و پس از آن من نمی آیند تا پس از نیمه شب گاهی اوقات. و پس از آن من خواهد بود تا 3:00 صبح به مطالعه. که سخت بود. و من تا به حال یک دختر شش ساله و پسر در زمان. من دزدیدند در حالی که من در راه رفتن به خانه از مدرسه با پسر من یک روز. دو نفر از اعضای خانواده من به طور ناگهانی فوت کرد. و سپس درست در لحظه ای که سیاه زندگی مهم بود واقعا گرم. و من در یک سازمان جامعه و عدالت رهبر. من در برخورد با کشیده شدن به خط مقدم که در حالی که من هنوز در مدرسه. و من صدمه در راه دائما در حال دیدن تمام قتل هایی که اتفاق می افتد چرا که همه چیز در فیلم آنلاین. آن بود که بسیاری از نزاع. و من در یک عمدتا سفید نهاد که در آن وجود ندارد که بسیاری از افرادی که شبیه من وجود دارد.

استرس از همه که همراه با تلاش برای رفتن از طریق یک واقعا شدید سطح بالا فارغ التحصیل نوشتن برنامه من فقط نمی تواند آن را. من احساسمن یا رفتن به فقط ترک و فقط ذخیره کردن بر روی یک نیمکت یا من قصد دارم به رفتن به مدرسه و سعی کنید برای به دست آوردن حضور اعتباری. من شروع به خواب در سراسر محوطه دانشگاه. من همه جا بود.

Hamblin: باید وجود داشته باشد بیشتر فضاهای عمومی برای مردم را به چرت زدن.

Hersey: به همین دلیل من شروع به فکر می کنم در مورد جمعی چرت زدن و چرت زدن. مقدار زیادی از کار من به عنوان یک هنرمند عمومی نصب و راه اندازی: در سراسر کشور ما به معاون کشیش بخش فضاهای جامعه را به استراحت در یک مکان امن.

ولز: بخشی که در مورد عادی چرت زدن? به دلیل چرت زدن از نوع شرم آور است.

Hersey: وجود یک ننگ در اطراف مراقبت از خودتان است. مگر اینکه آن را متصل به سرمایه داری و سپس آن را خوب. شما می توانید با پرداخت 200 دلار برای یک و پس از آن شما به مراقبت از خودتان است. اما اگر شما مراقبت از خود را با چیزی به عنوان عمیق به عنوان خواب است که یکی از کهن ترین و اولیه نیاز دارد اگر شما در حال انجام است که در مکان های عمومی, مراقبت از بدن خود را که شرم آور است. من کراوات که بازگشت به سرمایه داری و به برتری و این مفاهیم در اطراف با دیدن انسان به عنوان الهی و با دیدن بدن ما به عنوان متعلق به ما است. هنگامی که شما شروع به deprogram در اطراف تمام سیستم های که ما در این نقطه از خوابي که در آن ما نمی فکر می کنم ما شایسته از خواب است.

Hamblin: که عبارت شما با استفاده شایسته از خواب" جهش در من. من می توانید ببینید که وجود دارد یک مسئله وجود دارد از کسی که در موقعیت من نمی deeming خود را شایسته است که به دلیل چیزی است که ما صحبت کردیم در مورد بسیاری در این نمایش وجود دارد بسیاری از مردم که رنج می برند بسیار بیشتر از ما هستند. اما ما نیاز به خود ما نیاز به در نظر گرفتن تشخیص این نگرانی شایسته و آدرس آنها را.

ولز: Tricia هنگامی که شما صحبت کردن با مردم و متقاعد کردن آنها از این ایده که بقیه چیزی است که خوب است در مورد مراقبت از و به اولویت بندی شما چه می گویند ؟ من علاقه مند به ایده های خود را که ما می توانید تغییر دهید که چگونه ما فکر می کنم در مورد بقیه یا چه بقیه به نظر می رسد. که آن را لزوما باید هشت ساعت خواب در شب. چه چیزی شما را نشان می دهد برای راه های مختلف تفکر در مورد استراحت?

Hersey: من این منجر به شهود و گوش دادن به بدن است. من می خواهم به reimagine بقیه به کاهش یک تمرکز حواس یک توجه. به اعتقاد من مصرف لحظه سکوت یک شکل از بقیه است. مصرف طولانی حمام. یک دیگر ، نماز و مراقبه و خیال بافی. انجام تهنیت خورشید در صبح است. نشسته بر روی نیمکت خود را برای چند دقیقه قبل از اینکه شما عجله به انجام 300 بیشتر همه چیز به خودتان ده دقیقه عمدی زمان گوش دادن به بدن خود را. و زمان استراحت است که در حال حاضر به دلیل آن را نه یک امتیاز است; آن است که ما حق است. این یک حق انسانی.

ولز: من فکر زیادی در مورد کارگران ضروری و من تصور بسیاری از مردم احساس می کنید مثل بقیه نیست حتی یک گزینه است.

Hersey: این تعداد-یکی از چیزهایی که من شنیده ام. مردم می گویند شما انجام چرت وزارت ؟ که برای تلفن های موبایل زیبا و دلفریب, و اما چه کسی است و هم به بقیه ؟ من هرگز می تواند انجام دهد. آن را برای تلفن های موبایل خوب ،

این چیزی است که من همیشه به آنها بگویید: که بخشی از شستشوی مغزی از زندگی تحت سیستم های سمی. سفید برتری و سرمایه داری به سرقت رفته اند نه تنها ما استراحت, اما همچنین ما شهود است. به فکر می کنم که در این روز و سن وجود دارد را برای شما به حداقل 10 دقیقه به استراحت و اصلاح افکار پوچ و چشمان خود را و یا انتخاب برای کمی طولانی تر قبل از رفتن به حمام که درست نیست. که همه نادرست است و گفته شده به ما توسط سیستم های که نمی بینیم ما به عنوان الهی است. بخشی از این استراحت مقاومت نیز بازپس تخیل خود و بازپس امید بازپس شهود خود را از دانستن آنچه حق و دانستن همیشه وجود دارد برای شما برای اصلاح بدن خود را به عنوان مال شما. حتی کسانی که ضروری کارگران باید ده دقیقه قبل از اینکه آنها را در صبح و یا در حالی که آنها در ماشین قبل از آنها قدم به یک بیمارستان است. لحظاتی وجود دارد که شما می توانید استراحت در طول روز خود را.

Hamblin: من نگران الان که به خصوص به عنوان شغل هستند تا چند بسیاری از مردم احساس حتی بیشتر آنها را به نگه داشتن سنگ زنی. آن را برای رفتن به یک دوره تاریک. من امیدوارم که ما پدیدار بهتر برای آن است. اما این یک ماراتن; آن را برای رفتن برای یک یا دو سال. و این به من کمک کرد به درک که آن را کمک نمی کند اگر من سوختن در دو ماه اول آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن