مستندات می تواند بزرگترین حفاظت از اقدام آمریکا در یک قرن

علم با اذعان به ویروس لنت نقره ای می توانید احساس فرومایه. اما نصب شواهد نشان می دهد که ما در این میان بی

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
اقیانوس اطلس

بهار یک فصل خونین در جاده های آمریکا. Yearling, سیاه, خرس اشتباه بیش از آسفالت در جستجوی سرزمین های خود را. در غرب گله گوزن الک و pronghorn اجرا در سراسر بزرگراه آنها به عنوان مهاجرت از زمستان مراتع به تابستان redoubts. یک مقیاس کوچکتر اما کمتر سفر حماسی میباشیم در غرب که در آن چوب قورباغه و سمندر خال خال و شرقی newts ظهور از زمستان خود را hideaways و بازحمت حرکت کردن به زودگذر استخرهای پرورش مرطوب مه شب, braving بی رحم gantlet خودرو در طول راه.

در میان تمام موجودات این دوزیستان—کوچک و تنبل مشخص—که بیشتر در معرض roadkill. در این سال اگر چه سفر خود را بطور قابل توجهی امن تر است.

گرگ LeClair یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه مین منجر به بزرگ شب یک شهروند علم ابتکار در ایالت مین که از طریق آن داوطلبان چوب خط حساب کردن مهاجرت قورباغه ها و سمندرها و همراهی آنها را در سراسر جاده. این بهار او فرض کرد که coronavirus نگرانی را تعطیل پروژه; در عوض, او با بسیج بیشتر شرکت کنندگان از همیشه. "من فکر می کنم مردم فقط صفحه اصلی و تا به حال هیچ چیز دیگری به انجام," او به من گفت. همه کسانی که داوطلب در بر داشت یک دوزیست ثروت باد اورده. در سال های گذشته LeClair گفت: پروژه های شرکت کنندگان در شمارش فقط دو حیوانات زنده برای هر له یکی. این بهار را داشت و حدود چهار بازماندگان در هر قربانی. "نسبت به زندگی حیوانات مرده در برابر" LeClair شگفت زده.

مین دوزیستان هستند فقط یکی از وثیقه ذینفع از رمان coronavirus که زمین تمدن را متوقف کند. ممنوعیت سفر را محدود بسیاری از ما به ما نیمکتها; آخرالزمانی عکس خالی بزرگراه گردش اند در رسانه های اجتماعی. با انسانهای هوشمند کنار حیوانات وحشی است tiptoed جلو. شیرها basked در یک جاده در پارک ملی کروگر به طور معمول شلوغ با گردشگران است. گراز وحشی ریشه در بارسلونا مادها. Roadkill برداران در مکان هایی که دور از هم به عنوان سانتا باربارا و آفریقای جنوبی گفت: من آنها را دیده ام کمتر لاشه این سال از همیشه قبل از. در کاستاریکا که در آن Daniela آریا گمبا انجام داده است سال roadkill مطالعات با هدف کاهش آسیب های ماشین بزرگراه ها تبدیل شده اند کمتر خطرناک برای ocelots, مرموز wildcats احمدی نژاد با لکه های سیاه. در بیش از سه ماه از زمان همه گیر آغاز شد آریا اخیرا به من گفت که او پروژه وارد شده تنها یک کشته ocelot. "ما به طور متوسط دو ocelot roadkills هر ماه در طول زمان عادی," او اضافه شده است.

انسان هزینه COVID-19 البته طوری شده است incomprehensibly غم انگیز است که با اذعان به ویروس لنت نقره ای—تمیز کننده هوا forestalled تولید دی اکسید کربن می تواند احساس فرومایه. اما وجود دارد هیچ انکار که ناگهانی diminishment انسان سفر یک پدیده دانشمندان به تازگی لقب "Anthropause," تولید شده عمیقی حفاظت از منافع است. نصب شواهد نشان می دهد که ما در این میان بی سابقه roadkill مهلت اقامت اعدام برای میلیون ها بی حد و حصر از موجودات وحشی. "این بزرگترین حفاظت اکشن است که ما گرفته ایم احتمالا تا کنون قطعا از پارک های ملی تشکیل شد" فریزر شیلینگ مدیر شرکت جاده, محیط زیست, مرکز UC Davis به من گفت. "وجود دارد نه یک اقدام دیگر که ذخیره شده است که بسیاری از حیوانات است."

Roadkill کاهش بسیار قابل توجه است دقیقا به این خاطر که اثرات آن معمولا آنقدر فاجعه بار است. یک مطالعه اخیر محاسبه می شود که ماشین له در حدود 200 میلیون پرندگان و 30 میلیون پستانداران در اروپا هر سال در ایالات متحده تلفات برآورد شده البته imprecisely در بیش از 1 میلیون دلار در هر روز. در برزیل و محققان نوشت: در سال 2014 roadkill پیشی گرفته شکار برای تبدیل شدن به "علت مستقیم انسان ایجاد می شود مرگ و میر در میان مهره داران زمینی."

با توجه به حوزه قتل عام حتی یک استراحت موقت می تواند صرفه جویی در مقدار شگفت آور از حیات وحش است. چیزی که شیلینگ و همکاران خود را مستند در گزارش اخیر که تجزیه و تحلیل آمار برخورد و لاشه-پاکسازی چهره از معدود کشورهایی است که به طور سیستماتیک جمع آوری roadkill داده است. در کالیفرنیا در آنها یافت roadkill کاهش 21 درصد در چهار هفته پس از خارجه صادر شده و آن stay-در-خانه سفارش در ماه مارس است. در آیداهو کاهش 38 درصد; در مین آن 44 درصد بوده است. یک سال کاهش می یابد, سفر شیلینگ برآورد را ذخیره کنید شاید 27,000 حیوانات بزرگ در آن سه متحده به تنهایی.

و اگر چه سوابق دولت تمرکز سنگین پستانداران است که به مخاطره می اندازد رانندگان—گوزن, گوزن, گوزن شمالی, خرس و مانند آنها mum کوچکتر مخلوقات مانند مارها و قورباغه ها و پرندگان که به احتمال زیاد رونق در COVID-19. "ما در حال اندازه گیری حیوانات بزرگ اما من گمان می کنم این درست است برای همه حیوانات از جمله حشرات" شیلینگ گفت. (در تگزاس میلیون ها پروانه پادشاه تسلیم شدن به توری و شیشه جلو اتومبیل خود را در طول مهاجرت به مکزیک است.) اضافه کردن تمام کسانی که کمتر آشکار تلفات و برون یابی در سطح جهان و آن را به سختی کشش می گویند که صدها میلیون ها و شاید میلیاردها دلار از حیوانات وحشی در نهایت در امان خواهد بود به دلیل بیماری همه گیر.

و نه آن را فقط بیش از حد فراوان حیوانات مانند سنجاب و راکون که در حال پیدا کردن یاری طول Anthropause. در کالیفرنیا, پوستر, گونه, برای, بزرگراه,' مضرات است mountain lion جمعیت چند که ممکن است به زودی تحت حفاظت دولت را در معرض خطر گونه عمل می کنند. شیلینگ دریافتند که شیر کوه roadkill کاهش یافت 58 درصد بعد از خاموش کردن. "هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد چنین جمعیت های کوچک شما می توانید حتی یک گربه گرفته شده توسط roadkill و است که می تواند طلسم عذاب" بث پرات کالیفرنیا مدیر فدراسیون ملی حیات وحش به من گفت. این Anthropause نیست صرفا حفاظت فردی زندگی معلوم می شود—در برخی از جاها ممکن است آن را حفظ تداوم کل گونه است.

اگر چه همه شواهد موجود نشان می دهد که خالص roadkill نرخ باید کاهش یافته و این قابل تصور است که در برخی از جاده ها, مرگ و میر, در واقع علامت رو به بالا. برای بسیاری از گونه های اتومبیل—با صدای بلند و وحشتناک بیگانه—جلوگیری از حیوانات از عبور از مجموع یک پیشرو در اوایل جاده بوم شناس به توصیف ترافیک به عنوان یک "حرکت حصار." در اورگان, محققان دریافتند که قاطر-گوزن برخورد به نقطه اوج خود در حدود 8000 ماشین هر روز که فراتر از آستانه که هستند به نظر می رسد به ترک خود را در مسیر های مهاجرت به طور کامل به جای تلاش برای عبور. به عنوان ترافیک کاهش یافته است در طول COVID-19 سپس حیوانات ممکن است احساس راحتی بیشتری جسارت بر روی برخی از بزرگراه ها در خطر پیشرو در نهایت به موضعی roadkill نقاط داغ. و حتی اگر آن را فراوان در بهار امسال roadkill ممکن است در برخی از ایالت ها به سادگی می شود بیشتر قابل رویتبه عنوان سازمان وظیفه تمیز کردن لاشه منحرف کردن منابع به coronavirus پاسخ.

چه مدت طول خواهد مزایای roadkill کردند معطل? در اوایل ماه مارس شیلینگ و همکاران خود را پیدا آمریکایی سوار 103 میلیارد کل مایل; توسط اواسط ماه آوریل تا به حال خاموش شدن ناگهانی کاهش می یابد جمعی ما سفر به 29 میلیارد مایل شگفت آور 71 درصد کاهش دهد. به عنوان ممنوعیت سفر باید کاسته هر چند ترافیک است رخنه کرد تا دوباره به حدود نیمی از آن قبل از همه گیر سطوح در کالیفرنیا و ایالت مین است. اگر چه شهرهایی مثل میلان, لندن و نیویورک کشف و ضبط کرده اند این فرصت را برای نصب جدید مسیرهای دوچرخه سواری و د-تاکید بر اتومبیل های بسیاری از مناطق شهری ثبت نام کرده اند بیشتر ترافیکی به مسافران حقیر حمل و نقل عمومی برای اجتماعی دور پیله از وسایل نقلیه شخصی خود.

"COVID در حال رفتن به یک بسیار کوتاه مدت اثر" ساندرا جاکوبسن بازنشسته ایالات متحده خدمات جنگل زیست شناس متخصص در حمل و نقل به من گفت. "در برخی از نقطه در جهان به خصوص کشور ما در حال رفتن به باید درک کنند که ما به سادگی نمی تواند همچنان به اضافه کردن بیشتر و بیشتر وسایل نقلیه به طور نامحدود."

شیلینگ کمتر متقاعد Anthropause را ناپایداری. پس از همه, برخی از گرایش ها که COVID-19 باعث—افزایش کار از راه دور به عنوان مثال ممکن است تعدیل شور و شوق ما برای گرفتن در پشت چرخ. "بیرون آمدن از این بیماری همه گیر ما خواهد شد امیدوارم یادگیری, درس," او گفت:. "یکی از آنها ممکن است که ما می توانید بسیاری از مزایای از رانندگی نیست."

در هر صورت بهار را سود نخواهد بود بلافاصله بازگشت. در مین LeClair به من گفت بیشتر دوزیستان با خیال راحت رسیدن به جفت گیری حوضچه باید بیشتر شفاف ژلاتینی توده با موفقیت گذاشته تخم مرغ—و با شانس بیشتر مهاجران در 2021. "اگر ما در حال دیدن بیشتر در سال آینده ما می توانیم یک ایده است که این بیماری همه گیر ممکن است در واقع افزایش برخی از جمعیت های," او گفت:. مزایای عالی roadkill کردند به عبارت دیگر ممکن است outlast همه گیر خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب