نگاه کردن فساد جلوتر

ایده های به عنوان کشور بسیج منابع به آدرس گیر سیاستمداران و شرکت های بزرگ ممکن است تلاش برای بهره برداری ا

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
آلیشیا Tatone

منndependent نظارت است زهر از شبکه های فاسد در همه جا. بدون آن آنها می توانند تحمیل نا معلوم آسیب. در افغانستان در سال 2011 که بانک مرکزی مجبور به فرار برای زندگی خود را پس از درخواست همتایان خارجی برای مسدود کردن دارایی های خوبی متصل افغان مظنون به غارت و چپاول کشور بزرگترین موسسه مالی. گواتمالا رئیس جمهور جیمی مورالس موفق در سال 2018 به شاتر محترم ویژه-تحقیقات بدن کمیسیون بین المللی علیه مصونیت از مجازات در گواتمالا که تلاش کرده بود کشف گسترده آداب و رسوم-تقلب و کمپین تامین مالی طرح که شامل قاچاقچیان مواد مخدر و بازرگانان این کشور و رهبران سیاسی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر حذف گلن خوب انتخاب شده توسط همکار بازرسان به طور کلی به سر همه گیر پاسخ, پاسخگویی, کمیته, از یک قطعه با چنین نمونه. الگوهای فساد فلش مصرانه هر روز مانند چشمک زدن موتور-نقص در نور است.

در ده سیستمیک کشورهای فاسد من در زندگی و یا مطالعه پیچیده شبکه ها نفوذ کرده اند و یا اساسا جایگزین دولت است. این شبکه عبور و سازمانی و حتی بخشی از مرزها. به عنوان در گواتمالا آنها ممکن است شامل آشکار جنایتکاران. آنها لینک سیاستمداران و قضات و دیگر مقامات با تجار و بازرگانان. گاهی اوقات اعضای تغییر موقعیت—آنچه که ما در ایالات متحده تماس درب گردان. و یا آنها ممکن است پوشیدن بیش از یک کلاه, خدمت, استراتژیک دولت توابع در حالی که همچنین در حال اجرا کسب و کار. اغلب ساخته شده در اطراف یک هسته از اعضای خانواده مانند رئیس جمهور سابق افغانستان حامد کرزی و برادران خود و یا آذربایجان حاکم زن و شوهر و فرزندان خود این ساختارها عبارتند از همکلاسی ها و همکاران و هموطنان مبارزان در آخرین جنگ داخلی و یا همکاران در طلب کسب و کار سرمایه گذاری. در نیجریه با توجه به سابق خانه دار برای شرکت نفت در کل که من مصاحبه در سال 2015 سیاستمداران که پرتاب توهین در هر یک از دیگر در روز ملاقات در شب به بحث divvying تا روغن حقوق.

بدون ساختار و حتی سرکش هر چند این شبکه ها ممکن است آنها بسیار موفق هستند. اما نه در حاکم برای حاکم است نه خود هدف. هدف آنها این است که به غنی سازی اعضای خود را. عملکرد دولت از جمله تضمین این که بیمارستان ها مواجه نگردند با پایه منابع لکنت زبان پیدا. مبالغ زیادی از پول ارائه شده پس از بحران بازسازی و یا قرض گرفته شده از موسسات مالی بین المللی, جریان به خودی در حالی که مردم عادی دلیلی رنج می برند و می میرند.

مکانیسم های در نظر گرفته شده برای دفاع از شهروندان از جمله larceny غیر فعال هستند. در برخی از کشورها آنها به سادگی ممکن است لغو شود به عنوان بودند CICIG و آن هندوراس همتای ماموریت برای حمایت از مبارزه علیه فساد و مصونیت از مجازات در هندوراس. اگر راه حل این است که بیش از حد آشکار ممیزی بدن inspectorates و یا دیگر ناظران ممکن است understaffed یا گرسنگی از بودجه و یا تحویل به شبکه وفاداران.

نکته این است که به اطمینان حاصل شود که اعضای شبکه در سمت چپ در صلح و آرامش به آنها وظایف خود را انجام دهد—وظایف به شبکه است. این سقوط به دو دسته. یکی از بازنویسی قوانین سیاسی و اقتصادی بازی به نفع شبکه و مداوم خود را تسلط: به نوبه خود چه مردم عادی در نظر فساد به "کسب و کار به عنوان معمول است." سیاست حزب اغلب فقط یک پوشش برای رقابت بین رقابت فاسد شبکه ممکن است در خدمت به فلج توانایی های عمومی در اعتراض به. به عنوان یک هندوراس روستایی قرار داده و آن را به من در سال 2016 "هیچ یک از ما احزاب سیاسی واقعا نشان دهنده ما. آنها فقط در اینجا و تقسیم مردم است. هدف آنها این است که به گودال مردم در برابر هر یک از دیگر."

دیگر وظیفه است که مقامات فاسد دولتی انجام است به هدایت عمومی مسأله به همکار خود اعضای شبکه. این است یکی از ویژگی های مهم از جمله سیستم. این غلط است که فکر می کنم به عنوان برخی از آمریکایی ها را—که فساد اتفاق می افتد تنها زمانی که مأموران پر کردن جیب خود هستند. فاسد شبکه های متصل به هم توسط یک بافت متراکم متقابل به نفع گاهی اوقات تنها بازپرداخت سال بعد. این جنین شناس ودل صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای خود را مطالعه دینامیک به خصوص در سابق بلوک کمونیست. "افراد" او تاکید کرد در یک مقاله برای مجله در روند جرم و جنایت سازمان یافته "هستند اقدام به عنوان بخشی از یک گروه که اعضای آن' برنامه ها و فعالیت های به هم وابسته هستند."

اضطراری ارائه می دهد فرصت های بی نظیر برای هماهنگ غارت خزانه عمومی است که تغذیه از جمله شبکه های. زندگی طرح میتوانست; احساسات بالا اجرا می شوند. در تقلا آزمایش روش نادیده گرفته می شوند و ساختار آشفته هستند. خسته تصمیم گیرندگان تحت فشار به "انجام کاری" دست مهم جزئیات حتی به عنوان مقدار پول نقد در حال تزریق به هرج و مرج.

یکs ایالات متحده بسیج بی سابقه منابع به آدرس coronavirus همه گیر و همراه رکود Trumps و متفقین مقامات و رهبران کسب و کار—مانند شبکه های فاسد در کشورهای در اکثر آمریکایی ها یک بار فرض ما هرگز می تواند شبیه—می تواند تلاش برای بهره برداری از بحران عمیق تر و طولانی تر شدن آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر که در حال پخش مرکزی و بد تعریف شده—نقش هماهنگی دولت فدرال همه گیر بسیج دارای سابقه بهره مندی از شرایط وخیم. در پی رکود بزرگ به عنوان هارون Glantz مدعی در کتاب اخیر خود Homewreckers, کوشنر جامعی هزاران نفر از خواص برای اجاره در زنگ کمربند شهرستانها در نیمی از ارزش خود را پس زد و آنها را مانند مدرن روز خانه آپارتمان. مریلند دادستان کل گرفته شده اشخاص کنترل کوشنر به دادگاه بیش از ادعاهای مشابه در بالتیمور.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خواهد شد که فرمان بسیار از نجات پول خود را شروع کردم در Goldman Sachs معاملات عجیب و غریب مشتقات که به ما رکود اقتصادی ، در میان است که بحران پس از او سمت چپ گلدمن Mnuchin خرید یکی از بزرگترین وام originators با قابل توجهی کمک های فدرال و سپس به صفوف به هم پیوسته robo-foreclosers. خود را در بانک قرار داده شد تحت یک رضایت سفارش خود را برای سوء استفاده از شیوه های.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تحت فشار قرار دادند که برای یک بسته نجات با گارد ریل در تمام سال حاضر به ارمغان می آورد تا برای یک رای یک لایحه که استفاده از زغال سنگ-معدن پاکسازی بودجه به ساحل تا حقوق بازنشستگی از بازنشسته معدن. قبل از او در نهایت مجوف او سازی 4 میلیون دلار که همان پول را به یک پروژه برای یک کارخانه آلومینیوم متعلق به قسمتی از الیگارشی روسیه. کسانی که اقلیت حاکم بود و کارگردانی بیش از یک میلیون دلار به کمپین صندوق مربوط به مک کانل.

مغلوب ساختن پیشی جستن البته سود در مالیات دهندگان هزینه در راه های متعدد: او استراحتگاه میزبانی اسراف عملکردهای رسمی و غیر معمول بازدیدکننده داشته است توسط نهادهای دولتی است. خود را در کسب و کار لذت می برد حمایت از مردم در خارج از کشور و در اینجا در خانه به دنبال نفع او و همچنین از جمله مزایای دیگر به عنوان چشم پوشی از قوانین زیست محیطی خارجی تفریحی. دعاوی شارژ که تهمت نقض مرکزی مبارزه با فساد ارائه قانون اساسی ایالات متحده—ممنوعیت دریافت اقلام با ارزش از ایالات متحده - یا خارجی-مقامات دولتی و یا عوامل خود را—در حال ساخت راه خود را از طریق دادگاه ها.

در چنین زمینه تهاجمی اجرای و پاسخگویی ضروری است برای coronavirus اقدامات امداد از جمله 2 تریلیون دلار در دسترس ساخته شده توسط کنگره و فدرال رزرو در قدرت به صرف نامحدود پول قرض گرفته شده در بخشی از طریق فروش اوراق قرضه خزانه داری. دموکرات ها بودند حق رد هر گونه نجات بیل لخت نظارت حتی به عنوان قدر از بحران ویرانگر خود را تشکیل داد زدم برای عمل است.

اما مفاد آنها را به زور به مراقبت در عمل به نظر می رسد تقریبا عجیب و جالب بود آثار برخی از روزگاری که کسانی که در قدرت اند ممکن محترم هنجارهای حکومت داری خوب: یک بازرس ویژه دفتر; پاسخگویی کمیته ساخته شده دائم بازرسان به طور کلی از سازمان های مربوطه که می تواند حکم غیردولتی شاهد و نوشتن گزارش و نه مجازات و کنگره کمیسیون. هیچ یک از این نهادهای قدرتمند برای نظارت بر تغذیه مستقل صرف. نه هر حال تا و در حال اجرا است. و هیچ مهلت قانونی برای انتصاب اعضای خود را. شرایط به صراحت متصل به بخش عمده ای از مراقبت وام ضعیف هستند: ممنوعیت سهام buybacks اجرایی-پرداخت محدودیت و moratoria در اخراج و اخراج تنها یک سال و می تواند با چشم پوشی در Mnuchin اختیار.

هر چند دیده می شود به عنوان یک بی طرف موسسه تغذیه شارژ با حرکت حداقل یک چهارم از مراقبت پول فراتر از تریلیون ها آن را می توانید بسیج مستقل است و نه تنظیم و نه تمایل به نیاز به انطباق. به عنوان معاون سابق وزیر خزانه داری و فدرال رزرو فرماندار سارا بلوم راسکین قرار داده و آن را به من یک ایمیل به "قدرت در حال تثبیت در تغذیه و در خزانه فوق العاده ای هستند."

برای مثال تغذیه می تواند به من قرض بدهید به طور مستقیم به شرکت های بزرگ و همچنین به عنوان تضمین وام های بانکی به آنها; از آن خرید می توانید مقدار نامحدودی از درجه پایین و غریب دارایی های تجاری مانند وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار خارج از محدوده حتی در سال 2008. آن رایگان خواهد بود را انتخاب کنید که دارایی برای خرید و از چه کسی و چه چیزی را به عنوان وثیقه قبول. وزارت خزانه داری و فدرال رزرو را انتخاب کنید برخی از شرکت ها برای کمک به انجام واقعی خرید یک وظیفه مملو از پتانسیل تضاد منافع است. همه این تصمیمات را می توان ساخته شده ،

"تنها با یک بیماری همه گیر می تواند چنین قدرت منتقل شده اند و بدون معنی دار مسئوليت" راسکین نوشت. و تنها شدید نظارت و اجرای حد می تواند آسیب.

در عین حال حتی موقر مقررات است که دموکرات ها مجبور به قانون شد و بلافاصله رد. برای اولین بار در امضای بیانیه لادن با legalese مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را برای درمان بسیاری از مقررات به عنوان "غیر الزام آور است." او منصوب کاخ سفید خودی برایان میلر—که در میان کسانی که رد کنگره احضاریه و درخواست برای اطلاعات در طول تهمت استیضاح پرسش—به عنوان بازرس ویژه به طور کلی. پس از آن آمد sidelining رئیس مستقل coronavirus دیده بان. این حرکت من انتظار می رود—از یک رئیس جمهور و یا هندوراس.

در حالی که آن را خیلی زود به می دانم که چقدر تقلب و عزت برخورد خواهد رخنه و صالح نظارت بدان معنی است که ما هرگز ممکن است بدانند—شرایط ایده آل برای تخلفات. وجود دارد در حال حاضر نگرانی که بحرانی تجهیزات پزشکی ممکن است روت به ناروا مورد علاقه های شما. مالی-صنعت خودی شده اند لابی کوشنر حتی برای دسترسی آسان تر به کمک پول است.

2008 یونان را ضعیف پادمان منجر به یک بیماری همه گیر از مسکن فروش اموال به رهن یک شتاب سقوط از طبقه متوسط و نابرابری. یک تعداد انگشت شماری از ارتباط تنگاتنگ با سرمایه گذاران خصوصی باقی مانده بودند در اختیار داشتن مقدار از سهام مسکن در حالی که تعداد بی شماری از مردم فقیر بودند محوری به بی خانمانی. تقریبا اجتناب ناپذیر نتیجه این خواهد بود بیشتر انتقال ثروت و قدرت به دست شبکه خودی در حالی که ناشناس underpaid پرسنل پزشکی و صندوقداران و سرایداران نجات ملت و بقیه از ما در تلاش برای پیدا کردن ما ،

به عنوان بیمار به عنوان ما از واشنگتن acrimony, در حال حاضر زمان برای انتخاب یک مبارزه است. حداقل شرایط 2008 لایحه ممنوعیت برداشت از بازرسان به طور کلی به جز مشخص شود باید تبدیل به قانون است. کنگره و سزاوار به دانستن نام از سود سهام خرید و وام و همچنین فاکتورها که شرکت های خصوصی ارائه به بانک فدرال برای ارائه خدمات. شرایط قرار داده شده در آینده تراشه ها جای دادند از پول باید روشن و قابل اجرا از جمله clawback مقررات مربوط به وام است که ثابت کند نامناسب است. یک قانون نیاز به تغذیه به طلسم از معیارهای خود برای خرید اوراق بهادار خواهد بود یک گام به سمت آوردن که بدن تحت کنترل دموکراتیک. با قسمت های مختلف بدن نظارت هنوز نظری, مجلس نمایندگان باید به فوریت استخدام کارکنان اضافی و راه اندازی جلسات مجازی—در حال حاضر—است که دریافت این پول و تحت چه شرایطی. زمانی که پاتوژن های ویروسی با خیال راحت در بررسی ما باید سوار بر یک جامع تعمیرات اساسی این کشور را مبارزه با فساد پادمان و استانداردهای اخلاقی.

بحران به فرصت است. نتیجه بستگی دارد که توقیف آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب