“عشق کور است” این است که توهین به کرامت انسانی است که کلید موفقیت آن

Two people sit in isolated pods.
در “عشق کور است” جدید Netflix نمایش غریبه به اشتراک گذاشتن امیدها و رویاها و دلپذیر banalities از طریق دو ردیف اتاق های کوچک به نام “غلاف” زوج در پارتیشن.عکس حسن نیت ارائه میدهد Netflix

قبل از ظهور “لیسانس” به عنوان یک ارجمند schlock-فرهنگ موسسه قبل از ظهور هر نوع از ازدواج واقعیت نشان می دهد که ممکن است الهام بخش طنز مانند “غیر واقعی” قبل از ویژه رویداد salaciousness و دیدنی اخلاقی خشونت “چه کسی می خواهد به ازدواج با یک مولتی میلیونر؟,” وجود دارد همزمان احساس “تاریخ کور.” هم اتاقی من و من شبانه جشن به این برنامه که به میزبانی خوش برخورد و دقیق راجر تسلیم بیش پیتزا در اوج decked با گوش خرگوش.

بین سال 1999 و 2006 اصلی “تاریخ کور” ترشح چهارده صد و چهل و قسمت. وجود دارد دو بخش برای هر قسمت وجود دارد دو غریبه کامل در یک تاریخ در هر بخش. این یک گلچین از تن به تن خواستگاری و تعویض تف انجام صادقانه و مبتذل امریکایی, رفتار, مناقصه های پیشگامان در رشد صنایع دستی از روی صفحه خود کالایی. همانطور که من به یاد یک تاریخ معمولی ممکن است شامل بازیکنان تمرین آبرنگ و یا به احتمال زیاد نقاشی بدن و سپس شکستن هر دو نان و کدهای ذوق انجام بیش از صرف شام و پس از آن برای تعمیر به وان آب داغ. در حالی که همه روی صفحه نمایش خواهد صدای قل قل با گرافیک کارتونی فکر حباب chyron-height رنگ تفسیر معنای تلویحی ترجمه در زیرنویس—که شکل هر یک تاریخ به یک خمیر روایت از اظهار نظر در آن است. Heckling این نام تجاری با حاشیه نویسی نشان می دهد موفق به صحبت کردن با آن زباله و باید آن را بیش از حد.

در ماه نوامبر احیای تاریخ کور ” débuted با کمدین نیکی Glaser به عنوان مجری و صدای بیش از دلقک. سری reëntering یک تغییر جهان تشنه است به ماندن معاصر است. این نام تجاری به مراتب بیشتر جلا از نسل بزرگان, چرا که آنها می دانند که چگونه به عمل طبیعی در دوربین و یا چگونه به عمل غیر طبیعی در راه است که به طور طبیعی می آید. وجود دارد تاکید بر ترکیب هیرو که در حال فراگیر, عجیب و غریب پسند بدن-مثبت است. آزادی مطبوعات می گوید که در آینده پخش خواهد شد از ویژگی های “برای اولین بار در خارج نما زن در تاریخ کور ‘تاریخچه” و من انتظار دارم که نشان می دهد برای درمان او را با همان مقدار از احترام به عنوان هر کس دیگری که بسیار نیست. من بدبختانه در یک قسمت به طور تصادفی و خودم را chaperoning چلسی (“30 مسکن”) در ملاقات با دیوید (“47, مدیر”). هنگامی که تولید کنندگان اشاره او به توضیح دهد که چرا او می خواست می شود در چلسی می گوید: “من در یک تاریخ کور امروز به دلیل Patty از ‘میلیونر دلال یا دلاله ازدواج’ نمی خواهد با من تماس بگیر.” Glaser و گرافیک تیم به کار تمسخر او به عنوان یک زن مقبول سفله و او را به عنوان یک مرد-bunned خزش. “دیوید آوردن کامل بر روی کثیف-پیر-مرد پرنیان و در برابر همه شانس چلسی به نظر می رسد به آن” گلاسر می گوید. “عشق باعث می شود هیچ effing حس.”

“عشق کور است” در Netflix بکشد است منطقی گل از یک تاریخ کور ” مدل “کارشناسی” جهان است. فوری کلاسیک در میان عجله ئی-عروسی واقعیت نشان می دهد, آن را مانند “دوستیابی بازی”—بنیادی چاک Barris متن از چشم نهان خواستگاری—برون یابی به یک فضای مفهومی است که ترکیبی از vibes از “90 روز نامزد” در TLC و “خرچنگ” با Yorgos Lanthimos. قلاب از “عشق کور است” این است که این شرکت کنندگان دادگاه طی حدود یک هفته کسب و کار هر یک بدون دانستن اینکه چه چیزی دیگر به نظر می رسد و پس از دیدار چهره به چهره و سپس ازدواج حدود چهار هفته بعد. این افزایش درک من از “عشق کور است” به یاد بگیرند که سازندگان آن نیز “ازدواج در نگاه اول” در طول عمر. که یکی خواستگاری پنل (یک رابطه, متخصص, یک جامعه شناس یک کشیش brandishing ازدواج-مشاوره اعتبار) مجموعه علاقمند به جنس مخالف, ارتباط جنسی, به معرفی در محراب; هشت هفته بعد این زوج تصمیم می گیرید که آیا یا نه به طلاق. آن را قابل اعتماد دستور العمل های برای سبد خرید-before-the-اسب بلایای طبیعی است. زمانی که من به عنوان خوانده شده که “ازدواج در نگاه اول” گزارش هفتاد و دو درصد نرخ طلاق من تحسین شکل تحت عنوان کم است.

قضیه “عشق کور است” این مسخره است که یک آرمانی نوآوری است. “رابطه خود را آغاز خواهد شد و با تشکیل پیوند صمیمی با هیچ چیز به شما منحرف کردن اذهان” یک شرکت میزبان, Nick Lachey می گوید. هیچ اجتماعی-رسانه, وسیله, بدون لولا-آواتار سطحی. شرکت کنندگان پیوستن به نیک و دوست داشتنی, همسر, ونسا, در اشاره به راه اندازی به عنوان یک “آزمایش” و به مجموعه ای به عنوان یک “مرکز”; این برنامه forebears به نظر می رسد نه تنها شامل “برادر بزرگ” بلکه B. F. Skinner.

در هسته تسهیلات دو ردیف اتاق های کوچک به نام “غلاف” که زوج هستند در پارتیشن بندی از طریق آن غریبه ها به اشتراک گذاشتن امیدها و رویاها و دلپذیر banalities. پنجره سقفی از هر غلاف در شکل یک هشت ضلعی, شبح از یک زمرد برش حلقه نامزدی. در بالای سر ما زل زل نگاه کردن از طریق نورگیرهای مثل خدا که تا حدودی حسرت داشتن فرفورژه بشریت و در عین حال در مورد شراب خواری کل فصل.

شش زوج از ظهور غلاف و در کشتی سوار در یک گرفتن-to-know-شما گردش به کانکون, پیش از راه اندازی خانه مناسب مطلوب مجتمع آپارتمانی در آتلانتا. ستاره کامرون و لورن. کامرون توسط یک مرد سفید پوست در یک کت و شلوار نیروی دریایی. خود را در زمینه علوم کامپیوتر به طوری که او قانع کننده برای تلفن های موبایل زمانی که dimplishly بحث در مورد چگونگی آزمایش حذف متغيرهای مداخلهگر از جفت گیری بازی. لورن یک زن که کار به عنوان یک “خالق محتوا” نیاز به یک رنگارنگ مجموعه ای از لباس bodycon. او صدای این نوع از سلامت عقل و آگاهی است که باعث می شود نشان می دهد خوشایند و حتی به عنوان زمانی که ابراز بی اعتقادی در همه چیز. صحنه بزرگ, نشان می دهد, که در آن او است که مشخصه عصبی در مورد او چه خواهد بود و او مشخصه سیگار کشیدن است ماهرانه ویرایش شده است. کامرون و لورن نگران رو به چالش به عنوان یک زن و شوهر یک موضوع است که نشان می دهد روش با احترام و بدون جدیت. “عشق کور است” صرف تلاش بسیار اذیت کردن کامرون اولین ملاقات با لورن به عنوان اگر برخی از اتهام لحظه ممکن است رد میکند. پیر مرد صرفا به کامرون یک محافظ بازرسی مانند اسپنسر تریسی frisking Sidney Poitier با gruffness.

وجود دارد مربوطه به اهنگ صدا نوسانات به “عشق کور است.” اسلب زمخت بهره برداری درباره لحظات احساسات عمیق. وجود دارد در حال لمس کردن صحنه از انسان آسیب پذیری و دلخراش توالی مردم دروغ گفتن به خود را در طول. گسترده idiocies رفتار انسان تحریک لحظات متفکر انعکاس. این تاب خورده شیشه ای نشان می دهد بزرگ جهانی خصلت رفتار انسان به نور طنز grotesques. برخی از این نامزد که آیا عشق ورزیدن با گفتن کلمه “نامزد” آشکارا در حال غوطه ور در در کار آموزش برای واقعیت تلویزیون ستاره شدن. در لحظات مختلف نشان می دهد حکم مقایسه با تاسف تریک ورزش بهتر “S. N. L.” طرح مناسب و معقول بیکینی, کمدی یک کاساوتیس جیغ, بازی گنج از خام انسان شناسی داده ها و گریه برای کمک. خطاهای تولید و اعدام به عنوان زمانی که تولید نیروی این افراد به پیک نیک در یک خیلی سرد روز در حال نیروبخش. قسمت ششم ویژگی های بزرگترین لحظه در حال حرکت-تصویر تاریخچه نرخ عمده فروشی-قیمت بوته: جسیکا منطقه ای, مدیر readjusts او سوء نیت جمع شدن با نامزد علامت گذاری به عنوان یک مربی تناسب اندام آنها به او جذب است, به طوری که او می تواند سهم خود را شیشه ای از شراب با سگ شکاری طلایی. فصل آخر شامل یک شات از یک عروس دو سرعت پایین جاده های کشور در شب رزرو آن را مانند یک آهنگ ستاره گیسوان و آموزش موج دار به عنوان او فرار.

که “عشق کور است” از نظر اخلاقی توهین به کرامت انسانی است که کلید آن هنری موفقیت است. یکی می بیند روشن بالقوه برای ساخت آن به یک معنی داری حق رای دادن. من تصور آینده فصل و یک “آینه سیاه” متقاطع قسمت و گسترش این فرمول به سرعت دوستیابی خدمات به موجب آن افراد مجرد دوستیابی کور, اتوبوس معنای تاریکی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>